Galerie WWG.CZ vystavuje XIII | FotoŠkoda
Výstavy

Galerie WWG.CZ vystavuje XIII

Termín: 3. 1. - 22. 1. 2022
18. 1. 2022 | 2 minuty čtení

Již potřinácté můžete v minigalerii Centra FotoŠkoda zhlédnout výstavu Galerie WWG.CZ, na níž vystaví svou tvorbu 15 talentovaných fotografů - jak zkušených profesionálů, tak nováčků v tomto řemesle. Ve čtvrtek 20. 1. se můžete setkat s některými z autorů a pohovořit s nimi o fotografiích.

15 jedinečných pohledů na fotografii

3. ledna 2022 bude od 17.00 zahájena již třináctá kolektivní výstava Galerie WWG.CZ vystavuje. Výstava bude opět pestrou mozaikou patnácti profesionálních fotografů. A pravděpodobně první fotografickou výstavou v novém roce 2022. Profesionální fotograf, člen APF ČR a držitel ceny World Press Photo, Roman Sejkot, ke své opakované účasti řekl: "Vždy skvělá výstava v tradičně přátelském prostředí! A navíc jsem jako jeden z prvních vystavoval před dvaceti lety v první české internetové fotografické Galerii WWG.CZ."

Návštěvníci si budou moci prohlédnout fotografie, které zhotovili ostřílení profesionálové s mnohaletými výstavními zkušenostmi. Výstava ale každý rok prezentuje i autory, jejichž jména nejsou všeobecně známa. Diváci uvidí díla, které vytvořili Alice Bochňáková, Petra Doležalová, František Dostál, Jiří Heller, Václav Lahovský, Ivana Lukavská, Jiří Maršíček, Jana Mašterová, Miloš Nejezchleb, Miloš Sedláček, Roman Sejkot, Daniel Šeiner, Libor Špaček, Jakub Štěpán a Alena Vykulilová. Ke zhlédnutí tak bude po dobu tří týdnů třicet výstavních zvětšenin a skoro stovka snímků na velkoplošné televizní obrazovce.

K vystavujícím autorům patří např. Miloš Nejezchleb s aktuální tvorbou často oceňovanou na mezinárodních soutěžích, František Dostál a jeho snímky z kroniky českého člověka minulých šedesáti let, Václav Lahovský a jeho krajina domova, Roman Sejkot se svou unikátní výtvarnou tvorbou aktu, Jiří Heller se snímky z dlouhodobě vytvářené mozaiky ZELENO nebo nejmladší vystavující Jakub Štěpán s Akty z dronu a další.

Ve čtvrtek 20. 1. se můžete setkat s některými z autorů vystavených fotografií a pobavit se s nimi o snímcích.

Galerie WWG.CZ vystavuje XIII - setkání s autory

SONY Alpha A7 III
SONY Alpha A7 III tělo

full frame 24 Mpx snímač, až 10 sn./s. při sekvenčním snímání s bufferem až na 177 JPEG snímků, XAVC S 4k video, 100 Mbps 8-bit 4:2:0 - interní nahrávání, přes HDMI výstup 8-bit 4:2:2, 120 FPS FHD

52 490,-
CANON EOS 90D
CANON EOS 90D tělo

32.5 Mpx APS-C CMOS snímač a DIGIC 8 procesor, Dual Pixel AF s detekcí obličeje a 45 křížovými body, 4K UHD/30p a 1080p full HD se snímkonavíc frekvencí až 120p/ BEZ CROPU

27 490,-
CANON EOS 6D Mark II
CANON EOS 6D Mark II

Plnoformátový snímač CMOS s rozlišením 26,2 Mpx, ISO 40 000 (rozšíření na ISO 102 400), 45 křížových bodů AF (v hledáčku)

29 990,-

Související články

Plechová abstrakce v galerii Czech Photo Centre

Plechová abstrakce v galerii Czech Photo Centre

Emil Fafek v Leica Gallery Prague

Emil Fafek v Leica Gallery Prague

Soutěž FOTOSTART: 8. ročník - vítězné práce

Soutěž FOTOSTART: 8. ročník - vítězné práce

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...