Vanguard Active a Adaptor: Nové batohy do outdooru | FotoŠkoda
Produktové novinky

Vanguard Active a Adaptor: Nové batohy do outdooru

Vanguard Active a Adaptor: Nové batohy do outdooru
11. 5. 2022 | 4 minuty čtení

Vybrat ideální batoh na pohodlné trekování není jen tak. A výběr je zase o něco ztížený novou nabídkou batohů Vanguard. Představujeme vám dvě nové řady outdoorových batohů, Adaptor a Active, mezi nimiž si vyberete parťáka na menší výlety i na delší cesty.

Fotobatohy Vanguard VEO Active a Adaptor: jako stvořené na výlety

Nedávno se na našem skladě objevily novinky, které potěší všechny outdoorové nadšence. A rozhodně jich není málo! Celkem 16 kousků v různých velikostech a barevných mutacích rozdělených do dvou produktových řad - Active a Adaptor.

Vanguard VEO Adaptor

Začněme od té papírově nižší, tedy Adaptoru. Jsou rovněž subtilnější, určené spíše na menší výlety než na delší cesty. Jsou vyvedené v elegantním moderním designu a kromě fototechniky dovnitř uložíte i notebook a zvenku zase stativ. Samozřejmostí jsou pak členěné kapsy na uložení karet nebo kabelů, abyste nic nemuseli dlouho hledat. A pokud vašemu telefonu nebo foťáku dojde šťáva, nezoufejte! Můžete využít chytře skrytý USB port pro nabíjení z powerbanky.

Naprosté bezpečí (nejen) techniky uvnitř zajišťuje nejen polstrování, ale také voděodolné materiály a pro případ extrémní průtrže mračen i pláštěnka a také reflexní prošívání švů, díky němuž budete vidět i ve tmě. Pohodlí si zase užijete díky ergonomickým ramenním popruhům a bedernímu popruhu, který můžete schovat v případě, že ho nepotřebujete.

V této řadě najdete hned 8 batohů - od největšího R48 přes S46 a R44 až k nejmenší verzi S41 -, každý z nich v šedé a černé barvě. A co znamenají ta záhadná písmenka před číslem? R pro "rear", tedy zadní přístup, a S pro "side" neboli boční přístup. Vybírat tak můžete nejen podle velikosti, ale i podle preferencí u přístupu k technice.

Fotobatoh Vanguard VEO Adaptor R48Vanguard VEO Adaptor R48 v šedé barvě © Anna Jirásková

chci si vybrat mezi batohy vanguard veo adaptor

Vanguard VEO Active

O poznání robustnější řada Active je určená především pro dobrodruhy, kteří rádi tráví čas v přírodě. Proto do těchto batohů můžete kromě fototechniky a notebooku uložit i osobní věci, a to do rozšiřitelné speciálně vyhrazené kapsy. Všechny bez výjimky mají zadní přístup k technice.

Stejně jako batohy řady Adaptor se pyšní voděodolným materiálem a pláštěnkou, ergonomickým systémem popruhů a USB portem, který můžete využít k pohodlnému nabíjení zařízení z powerbanky. Oproti batohům Adaptor se ale mohou pochlubit také vyjímatelnou vložkou na fototechniku, takže je můžete využít jak jako fotobatohy, tak jako běžné batohy s velkým objemem.

Vybírat můžete z modelů 42M, 46, 49 a 53, a to tentokrát v šedé a zelenkavé barvě.

Fotobatoh Vanguard VEO Active 46 v zelené barvěVanguard VEO Active 46 v zelené barvě © Anna Jirásková

chci některý z batohů vanguard veo active

VANGUARD VEO GO 46M fotobatoh černý

zadní přístup k fototechnice, nastavitelné a vyjímatelné přepážky, kapsa na 15" notebook

1 590,-
VANGUARD VEO Range T48 fotobatoh černý

(bez)zrcadlovka, až 9 objektivů, blesk, 15" notebook / 16" MacBook Pro, příslušenství, pásky pro upevnění dalšího příslušenství vně batohu, přístup k technice zezadu a z boku

3 590,-
VANGUARD VEO Adaptor R48 fotobatoh šedý

USB port pro použití powerbanky na cestách, Několik kapes na kabely, SD karty a další, Zadní přístup, lze změnit na horní přístup

2 690,-

Související články

Novinka: Dron DJI Mini 4 PRO

Novinka: Dron DJI Mini 4 PRO

Nový Nikon Z f je tady!

Nový Nikon Z f je tady!

TG-7: neuvěřitelně odolná novinka od OM System

TG-7: neuvěřitelně odolná novinka od OM System

Diskuze

Vanguard Active a Adaptor: Nové batohy do outdooru

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...