Fotogalerie (4)

Festival se blíží!

Festival se blíží!
Zobrazit fotografie v galerii (4)

Zbývá ještě posledních pár dní, než ta velká událost vypukne. Nejste si tak úplně jisti, jestli se zúčastníte? To je chyba! Na programu je přece tolik skvělých a zajímavých akcí. Doporučujeme přednášku s Janem Šibíkem, který bude mluvit o fotografování světových událostí. O svém projektu Tattoo names nám povypráví František Ortmann. Vyznáváte akce spíše praktického rázu? Tak se dozvíte, jak na koncertní fotografii, extrémní bikery nebo filmový plakát!

Co můžete ještě navštívit?

Světové události

Jaké to je fotografovat události, které formují chod světa, bude vyprávět Jan Šibík, fotoreportér známý svými fotografiemi z válečných konfliktů. Jan Šibík je kromě mnoha dalších cen držitelem třetího místa v kategorii „sportovní příběhy“ v soutěži World Press Photo.

© Jan Šibík

Tattoo names – portrétní fotografie

Přednáška k úspěšné výstavě Tattoo Names, která představila portréty potetovaných lidí. Cílem výstavy bylo upozornění autora Františka Ortmanna na to, že lidé s tetováním nejsou nevzdělanci na okraji společnosti, jak se velká část populace domnívá.

Koncertní fotografie

Máte rádi improvizaci, kdy musíte pohotově reagovat na danou situaci! Mladý fotograf Vojtěch Kubec vám prozradí, jak propojit svět hudby s fotografií a získat nejvýstižnější okamžiky z pódia. Reportážní fotografie může být i pro vás pravou výzvou!


© Vojtěch Kubec

Jak vytvořit do hodiny filmový plakát

Ukázka tvorby filmového plakátu ala Hollywood pomocí unikátní funkce blesků Fomei Double Picture. Během okamžiku získáte dva záběry, které vám umožní rychlé vymaskování vyfotografované postavy z pozadí a montáž na libovolné pozadí. Kurz také vedou fotografové Kamil Rodinger a René Tomaides.

Horská kola – aneb jak se fotí extrémní bikeři

Víte, jak se fotí extrémní bikeři? Ne? Jedná se o velmi zajímavou a atraktivní disciplínu, ve které hraje roli souhra mnoha elementů. Každá chyba se trestá neostrým záběrem, špatnou kompozicí a v neposlední řadě naštvaným jezdcem.

FotoŠkoda festival je prakticky za rohem, tak se nezapomeňte přihlásit. Kapacita se rychle vyčerpává! A dejte o sobě vědět hashtagem #fotoskodafest.

chci se zúčastnit a vybrat si program

Galerie

Podobné články

Fotofest skončil, ať žije Fotofest! Na viděnou na podzim!
Fotofest skončil, ať žije Fotofest! Na viděnou na podzim!

4. 6. - Jarní FotoŠkoda Fest je za námi a s ním i více než 170 inspirativních přednášek, akčních workshopů, produktových...

Andrea Pavelcová: Facebook po nahrání fotky není jejím autorem
Andrea Pavelcová: Facebook po nahrání fotky není jejím...

28. 5. - Když stisknete spoušť fotoaparátu, víte, jestli při tom neporušujete zákon? Jaká jsou vaše práva jako fotografa i...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací