FotoŠkoda FestFotoŠkoda Fest

Festival je tady!

| 2 minuty čtení

Tak jsme se dočkali! FotoŠkoda festival, který pro všechny fotomily už nějakou dobu intenzivně chystáme, je konečně tady. Co vás čeká jistě všichni víte, ale opakování je matka moudrosti. Můžete navštívit desítky atraktivních besed, přednášek a workshopů, na programu jsou také výstavy a promítání filmů. To vše za účasti těch nejzkušenějších z oboru. Přijďte se k nám bavit fotografií a o fotografii!

Pár tipů co ještě vidět

Noční fotografie

Pronikněte do světa kreativní noční fotografie s Filipem Bartákem, specialistou z Nikonu. Každý, kdo zkoušel fotit v noci, ví, že to není jednoduchá disciplína. Zkušenosti se lépe sbírají, jsou-li podloženy kvalitní teorií. A tu získáte právě na našem workshopu!

© Filip Barták

Maskování dvojitým zábleskem

Vyzkoušejte si rychlé vymaskování portrétu a změnu fotopozadí. Dvojitý záblesk Vám umožní zpestřit Vaši portrétní fotografii a díky tomuto workshopu se seznámíte s problematikou klíčování. Workshopem vás provede mladý fotograf Jan Kasl a Fomei specialista Ondřej Vrabec.

Podivuhodné krajiny – 45 let toulek Asií

Zdeněk Thoma - známý český fotograf, publicista a cestovatel. Cestovatelským a fotografickým osudem se mu stala čarokrásná, životem kypící Asie, kde strávil přes sedm let života v 28 zemích, hlavně v Japonsku, Číně, Tibetu, Nepálu a Indii.


© Zdeněk Thoma

Komerční fotografie

Komerční fotografie je všude kolem nás, potkáváme jí doslova na každém kroku. Vlastně není potřeba ani někam chodit, stačí zapnout televizi či brouzdat po internetu. Znát pravidla komerční fotografie se hodí každému fotografovi!

Dejte o sobě vědět hashtagem #fotoskodafest a zapojte se do komunity fotografických nadšenců. Věřte, že jich bude na festivalu hromada!​

chci se zúčastnit a vybrat si program

TTARTISAN 7,5 mm f/2 Fisheye pro L-mount (APS-C)

Objektiv typu „rybí oko“ (fish-eye), Pro bajonet L-Leica (APS-C), Možno použít i pro full frame (se silně vinětovanými rohy)

5 590,-
TTARTISAN 35 mm f/1,4 pro Sony E (APS-C)

Objektiv s bajonetem Sony-E, APS-C (Crop) senzory, Ohnisko 35 (56 ekv. 5 mm)

2 990,-
LEICA SL2 + LEICA VARIO-ELMARIT-SL 24-70 f/2,8 ASPH

Full frame snímač s rozlišením 47 Mpx, Obrazový procesor Maestro III, OLED EVF hledáček s rozlišením 5,76 mil. bodů a frekvencí 120 sn/s

207 790,-

Související články

FotoŠkoda WEEK je za námi, uvidíme se na podzim!

FotoŠkoda WEEK je za námi, uvidíme se na podzim!

FotoŠkoda WEEK: Týden fotoinspirace a videozábavy je tu!

FotoŠkoda WEEK: Týden fotoinspirace a videozábavy je tu!

Podzimní FotoŠkoda WEEK je za námi, těšíme se na vás na jaře!

Podzimní FotoŠkoda WEEK je za námi, těšíme se na vás na...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím