Festival je tady! | FotoŠkoda
FotoŠkoda Fest

Festival je tady!

29. 5. 2015 | 2 minuty čtení

Tak jsme se dočkali! FotoŠkoda festival, který pro všechny fotomily už nějakou dobu intenzivně chystáme, je konečně tady. Co vás čeká jistě všichni víte, ale opakování je matka moudrosti. Můžete navštívit desítky atraktivních besed, přednášek a workshopů, na programu jsou také výstavy a promítání filmů. To vše za účasti těch nejzkušenějších z oboru. Přijďte se k nám bavit fotografií a o fotografii!

Pár tipů co ještě vidět

Noční fotografie

Pronikněte do světa kreativní noční fotografie s Filipem Bartákem, specialistou z Nikonu. Každý, kdo zkoušel fotit v noci, ví, že to není jednoduchá disciplína. Zkušenosti se lépe sbírají, jsou-li podloženy kvalitní teorií. A tu získáte právě na našem workshopu!

© Filip Barták

Maskování dvojitým zábleskem

Vyzkoušejte si rychlé vymaskování portrétu a změnu fotopozadí. Dvojitý záblesk Vám umožní zpestřit Vaši portrétní fotografii a díky tomuto workshopu se seznámíte s problematikou klíčování. Workshopem vás provede mladý fotograf Jan Kasl a Fomei specialista Ondřej Vrabec.

Podivuhodné krajiny – 45 let toulek Asií

Zdeněk Thoma - známý český fotograf, publicista a cestovatel. Cestovatelským a fotografickým osudem se mu stala čarokrásná, životem kypící Asie, kde strávil přes sedm let života v 28 zemích, hlavně v Japonsku, Číně, Tibetu, Nepálu a Indii.


© Zdeněk Thoma

Komerční fotografie

Komerční fotografie je všude kolem nás, potkáváme jí doslova na každém kroku. Vlastně není potřeba ani někam chodit, stačí zapnout televizi či brouzdat po internetu. Znát pravidla komerční fotografie se hodí každému fotografovi!

Dejte o sobě vědět hashtagem #fotoskodafest a zapojte se do komunity fotografických nadšenců. Věřte, že jich bude na festivalu hromada!​

chci se zúčastnit a vybrat si program

THINK TANK Retrospective 30 v2.0 - Black

fotobrašny ThinkThank jsou navrženy fotografy pro fotografy, pod hlavním víkem se nachází zip, hmotnost: 1,3 kg

4 990,-
PEAK DESIGN Mobile - Everyday Loop Case - iPhone 14 Charcoal

Pouzdro s tloušťkou stěny 2,4 mm, Magnetický / mechanický zámek ho propojuje k dalšímu příslušenství PD Mobile, Funguje a podporuje příslušenství Apple Magsafe

1 390,-
PANASONIC Lumix DC-TZ200D stříbrný

20,1 Mpx vysoce citlivý 1" MOS snímač, 26 mm širokoúhlý objektiv Leica f/3,3-6,4 DC s 15× (30x prodloužitelný) optickým zoomem (26–390 mm), Elektronický LVF (Live View Finder) hledáček 2,33M

20 490,-

Související články

Festival opět ožil: Jaký byl jarní FotoŠkoda FEST?

Festival opět ožil: Jaký byl jarní FotoŠkoda FEST?

Jiří Šebek: Jsem pomalý a precizní fotograf

Jiří Šebek: Jsem pomalý a precizní fotograf

FESTivalová soutěž na Instagramu

FESTivalová soutěž na Instagramu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...