Fotogalerie (27)

Jiří Heller - ENZO Medové dny 2

Jiří Heller  - ENZO Medové dny 2
Zobrazit fotografie v galerii (27)

Druhý ročník fotografické výstavy na téma zlatý retrívr, tentokrát pohledem devíti autorů. Jednotícím prvkem souboru fotografií jsou retrívři pocházející z Chovatelské stanice zlatých retrieverů Z Botičských Meandrů a jejich přátelé. Spolu s Jiřím Hellerem, páníčkem Enza, tentokrát vystaví své práce Jan Rohan, Eva Šípová, Jaromír Antoš, Lukáš Beránek, Jana Mašterová, Šárka Hellerová, Monika Mašterová a Jana Steidl-Kindernayová.

Štěk kurátora Enza:

Přátelství, vzájemné dobírání se i nezištná podpora a přízeň. Touha užít si legraci a dobrodružství, něco výjimečného dokázat. Radost ze společných setkávání a úspěchů ostatních. To jsou tmelící prvky naší smečky. Party retrívrů, labradorů, jednoho bígla a páníčků s nekonečnou trpělivostí a zápalem pro hru všeho druhu. My psi jsme krásná a ušlechtilá stvoření. Často tudíž na nás spočine se zalíbením nejen oko páníčků, ale i čočka objektivu jejich milovaného fotoaparátu. Je lhostejné, jaké značky, formátu, či zda se jedná o nejnovější dělo, které je právě na trhu. Naše lidi spojuje, kromě oddanosti nám chlupatcům, ještě vášeň pro fotografii. Mám velkou radost, že pozvání na druhou společnou výstavu Medové dny přijali naši kamarádi, skvělí fotografové a báječní chovatelé psů.
 

Jana Mašterová

Perfekcionistka, kouzelnice se světlem, snažící se neúnavně zachytit na svých snímcích hmatatelnou atmosféru dané chvíle. Nejhodnější psí máma pod sluncem.

Jana Steidl-Kindernayová

Pohotová pozorovatelka, zobrazující každodenní život s jemným humorem a uměním vystihnout ten správný okamžik. Její psi žijí v její Rajské zahradě.

Jan Rohan

Svého retrievera miluje, cvičí, rozmazluje, krmí, fotí, baví, vystavuje, kartáčuje, respektuje. Páníček, jakého by si přál každý pes. Čerstvý inženýr.              

Jaromír Antoš

Skvělý fotograf, zodpovědný a náročný k sobě i ostatním. Kontroluje každý pixel a svými snímky přináší hravost a radost. V kolektivu oblíbený.

Eva Šípová a Lukáš Beránek

Vynikající fotografové, dokumentující s láskou svoji početnou smečku, psí výstavy, sportovní klání, lovecký výcvik, s vlastním portrétním ateliérem. Starostliví a úspěšní chovatelé. Jejich hafani je zbožňují.

Šárka a Lenka Hellerovy

Milované paničky. Mám pro jejich snímky pochopitelnou slabost.

Monika Mašterová

Půvabná víla. Dříč. Éterická bytost mnoha talentů. Baletka. Skvělá malířka. Ilustrátorka. Její kresby zdobí i mou knihu „Enzo Medové dny“.

Jiří Heller

Můj drahý páníček, kumpán a vzor. Až vyrostu, budu jako on.

Děkuji své psí rodině, bráchovi Lýsovi, Joy, Amálce, Domenice, Brůče, Berince, Erunce, Andrýskovi, Rozárce, Lexy, Finnovi, Dorce, Fidorce, Kipovi, Hawkeymu, Mydlíčkovi, Codymu zvanému Kouďák, Enricovi, Diance a jejich dětem, Bastienkovi a Cristie za to, že trpělivě stáli modelem.

Děkuji panu Milanu Škodovi, velkému guru české fotografie a příznivci hafanů, za poskytnutí výstavních prostor.

Posílám hubana páníčkovi za to, že mi s výstavou pomohl.

Pac a hubu. Enzo.

 

Galerie

Podobné články

Odhalená kabala Vladimíra Bruntona
Odhalená kabala Vladimíra Bruntona

12. 8. - Kabala, Vladimír Brunton a originální fotoobrazy, které žijí s okolím. To jsou hlavní body, které vystihují...

Ruku v ruce - touha je zázrak. Výstava Jindřicha Štreita v Praze
Ruku v ruce - touha je zázrak. Výstava Jindřicha Štreita...

31. 7. - Jindřich Štreit na svých snímcích zachytil lidi s mentálním a kombinovaným postižením, kteří pobývají v denních...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací