Produktové novinkyProduktové novinky

Nové objektivy Carl Zeiss Touit

Nové objektivy Carl Zeiss Touit
| 3 minuty čtení

Přinášíme Vám informace o uvedení 2 nových objektivů Touit 12mm F2,8 a Touit 32mm F1,8 od firmy Carl Zeiss pro bajonety Sony NEX a Fujifilm X.

Inovativní design objektivů - koncepčně jsou objektivy Touit řešeny s důrazem na funkčnost a zachování jednoty se systémem, pro nějž jsou určeny (Sony NEX a Fujifilm X). Výjimkou nejsou ani sluneční clony, které jsou integrovány do celkového designu. Kovový bajonet zaručuje extrémní pevnost a pogumované ostřící prstence umožňují přesné ruční ovládání. Objektivy Carl Zeiss Touit vynikají mezi několika tisíci výrobků a jsou navrženi jako vhodní kandidáti pro významná ocenění za design.

 

Asférické členy Carl Zeiss T* zajišťují konzistentní zobrazovací výkon v celém rozsahu ostření, stejně jako ostrost po celé ploše obrazu. Asférické členy, v porovnání s jednoduchým členy, výrazně snižují či eliminují sférické a další optické aberace. Optické prvky Zeiss ® T* mají antireflexní vrstvy na povrchu všech členů. Ty zaručují vynikající obraz za všech okolností, a to i za nepříznivých světelných podmínek. Kombinací vynikajících antireflexních vrstev a asférických členů je dosaženo vynikajícího rozlišení, vysokého kontrastu a bohatých, živých barev, které jsou nezbytné k vytvoření dlouhotrvající dojmu.

 

Objektivy Touit

Touit 12mm F2,8 - kam jen oko dohlédne

Objektivy Touit 12/2,8 v našem E-obchodě
Brožura o objektivu Touit 12mm F2,8 ke stažení (PDF/ENG)

Ukázkové fotografie pořízené objektivem Touit 12mm F2,8


Touit 32mm F1,8/2,0 - kouzelník okamžiku

To nejlepší z obou světů. Touit 32mm nabízí, stejně jako základní 50mm objektivy u analogu, úhel záběru odpovídající lidskému zraku. Nicméně je optimalizovaný pro použití s digitálními fotoaparáty mající senzor o velikosti APS-C. Objektiv je lehký a kompaktní, a proto jej můžete mít kdykoli a kdekoli. Ať už fotografujete portréty, krajinu nebo spontánní momentky, nikdy vás nepřestane ohromovat svou výtečnou obrazovou kvalitou. Vašemu fotoaparátu se tak dostane rovnocenného partnera, s nímž se stane hračkou zachycení barevné a světelné atmosféry daného okamžiku.

Objektivy Touit 32/1,8 v našem E-obchodě
Brožura o objektivu Touit 32mm F1,8 ke stažení (PDF/ENG)

Ukázkové fotografie pořízené objektivem Touit 32mm F1,8

NiSi Mavic 3, ND32 filtr

Pro DJI Mavic 3, Ideální pro zatažené až jasné podmínky, Prodlužte rychlost závěrky snížením množství světla vstupujícího do fotoaparátu

890,-
BENQ SH240 stínítko pro SW240

Navržena za účelem zajištění maximální přesnosti barev, Materiál eliminující odlesky a zabraňující odrazům světla, Uživatelsky přívětivý design

2 690,-
CANON EOS R5 C

Hybridní řešení 2v1: EOS R a Camera systém v jednom, Rozlišení 45 MPix, full frame senzor, DIGIC X obrazový procesor

128 990,-

Související články

Canon EOS R5 C: první hybridní full frame kamera s 8K rozlišením

Canon EOS R5 C: první hybridní full frame kamera s 8K...

Nikon Z 400 mm f/2,8: inovace pro sportovní a wildlife fotografy

Nikon Z 400 mm f/2,8: inovace pro sportovní a wildlife...

Leica M11: Znovuobjevená legenda je tady

Leica M11: Znovuobjevená legenda je tady

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...