CANON EOS 70D + TAMRON 17-50 VC

*****
(9 recenzí) | Kód produktu: 4014189

PRAHA, Česká republika, 2. července 2013 – Společnost Canon dnes představila nový přírůstek do své světově proslulé řady EOS – přístroj EOS 70D. Tato zrcadlovka je určena pro začínající nadšené fotografy, kteří chtějí posunout své fotografie na další úroveň. Obsahuje zcela novou unikátní zobrazovací technologii Canon a výkonné, kreativní funkce pro bezdrátovou komunikaci. EOS 70D je citlivý a univerzální fotoaparát ideální pro zachycení okamžiků na úchvatných snímcích a Full HD videu.
Více o produktu »

 • 20.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 5+
 • 19 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
 • Dual Pixel CMOS AF
Zjistit dostupnost Doprava zdarma
33 990 ,- 28 091 ,- bez DPH
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

CANON EOS 70D tělo

***** (9)

CANON EOS 70D tělo

CANON EOS 70D tělo PRAHA, Česká republika, 2. července 2013 – Společnost Canon dnes představila nový přírůstek do své světově proslulé řady EOS – přístroj EOS 70D. Tato zrcadlovka je určena pro začínající nadšené...

21 990 ,-

TAMRON 17-50 mm f/2,8 SP XR Di II VC LD Asph. pro Canon

***** (2)

TAMRON 17-50 mm f/2,8 SP XR Di II VC LD Asph. pro Canon

TAMRON 17-50 mm f/2,8 SP XR Di II VC LD Asph. pro Canon Objektiv TAMRON AF 17-50mm F/2,8 XR Di-II. VC LD Aspherical (IF) je oproti svému úspěšnému a několikrát oceněnému předchůdci posílen o účinný stabilizátor obrazu, který jej posouvá k vyšším metám v...

13 590 ,-

Základní popis

 • 20.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 5+
 • 19 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
 • Dual Pixel CMOS AF
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
 • ISO 12800 (H:25600)
 • 7.7cm ClearView II LCD dotyková obrazovka s variabilním úhlem natočení
 • Inteligentní hledáček
 • Full-HD videa
100%
*****

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS 70D + TAMRON 17-50 VC

 

Ocenění TIPA: „Nejlepší DSLR zrcadlovka pro pokročilé uživatele“

 

   

   


Vzhled a ergonomie

DSLR zrcadlovky Canon EOS si dlouhodobě udržují praktický design, který umožňuje pohodlné držení a snadné ovládání. U Canonu EOS 70D tomu není jinak. Na frontální straně fotoaparátu jsou umístěna tlačítka pro kontrolu hloubky ostrosti a pojistka pro sundání objektivu a pohotovostní tlačítko pro vyklopení blesku. Při pohledu shora je na levé straně ovládací kolečko, díky jemuž se přechází z programové automatiky do priorit clony, čas, plného manuálu, uživatelského nastavení a dalších režimů. Uprostřed je nepřehlédnutelný pentagonální hranol, na němž jsou umístěny sáňky pro blesk a samotný vestavěný blesk a po pravé straně od objektivu je umístěn grip, v jehož útrobách se nalézá baterie a na vrchu je situována spoušť, ovládací prvky a stavový displej. Zadní straně zrcadlovky dominuje výklopný displej. Po jeho levé straně se nacházejí tlačítka pro pohyb v menu a nastavení funkcí, nad nimi je zapínání fotoaparátu. Nad monitorem se nachází průhledový hledáček se 96% pokrytím snímané scény a po pravé straně jsou umístěny další ovládací prvky.

 

EOS 70D je ideální pro každého, kdo chce rozvíjet své fotografické dovednosti. Nejenže je vhodný pro snadné fotografování lidí, krajiny a akce ve vynikající kvalitě, ale také natáčení videí ve Full HD kvalitě s rychlostí ostření, o které jsem si myslel, že snad ani není možná. Fotoaparát se osvědčil v nejnáročnějších podmínkách. Díky nové generaci technologií, zejména nové technologii Dual CMOS AF, si poradil s každou zkouškou, které jsem jej vystavil.  EOS 70D opravdu posouvá DSLR fotografování a natáčení filmů na zcela novou úroveň. Byl jsem velmi překvapen, kolik nových technologií se vešlo do těla EOS 70D a jak všestranný přístroj to je.

řekl Brutus Östling, ambasador značky Canon.

Snímač a obrazový procesor

EOS 70D je vybaven novým 20,2 MP APS-C CMOS snímačem, který byl navržen a vyroben společností Canon. Jedná se o první digitální zrcadlovku na světě, která nabízí převratnou technologii Dual Pixel CMOS AF, zajišťující plynulé a přesné automatické zaostřování (AF) při natáčení ve Full HD kvalitě i při fotografování v režimu Live View. Spárováním 14bitového procesoru DIGIC 5+ s 19 křížovými body AF, zachycuje EOS 70D snímky v plném rozlišení neuvěřitelnou rychlostí až 7 snímků za sekundu, s až 65 JPEG nebo 16 RAW v řadě. Přirozený rozsah citlivosti ISO 100–12 800 umožňuje snímání při slabém osvětlení a používání kratších časů závěrky při zachování vysoké kvality obrazu.

Duální systém CMOS AF

Nový systém Dual CMOS AF poskytuje pohotový AF při focení v režimu Live View a hladce přesné ostření při natáčení Full HD videí. Usnadňuje tak uživatelům jejich další krok k natáčení videí, neboť jim umožňuje udržet pohybující se objekty ostré nebo vytvářet profesionálně vypadající efekty přeostření.  Technologie využívá pokročilou CMOS architekturu, která umožňuje využití dvou fotodiod umístěných v každém pixelu; ty mohou být čteny nezávisle pro zaostření nebo společně pro získání maximální kvality obrazu za všech okolností.

Pokročilý systém AF pro statické snímky využívá 19 bodů křížového typu, pokrývající celou plochu záběru. Poskytují vysokou rychlost a přesnost automatického ostření – ideální pro snímání sportu, divoké přírody a veškerého pohybu. Systém AF je nastavitelný, fotograf se tak snadno přizpůsobí každé scéně, kterou snímá. Ostřící body mohou být používány samostatně, společně v malých skupinách nebo jako celá aktivní oblast pro více nepředvídatelných předmětů. Jednoúčelové tlačítko pro výběr AF je umístěno pohodlně hned vedle spouště, což umožňuje rychlé přepínání mezi režimy bez nutnosti zbytečného oddalování fotoaparátu od oka.

Expoziční režimy

Všechny výkonné specifikace EOS 70D jsou zasazeny do odborně navrženého těla, které nabízí pohodlné držení a rychlé ovládání. Inteligentní hledáček zobrazující 98 procent obrazového pole s 0,95× zvětšením, umožňuje uživatelům pohodlně zvolit kompozici svých snímků a zobrazit nastavení pomocí elektronického překrytí. Šikovně umístěné ovládací prvky nabízí okamžitý přístup k nejčastěji používaným nastavením, jako je ISO, AF režim výběru a měření. Uživatelé tak mohou rychle měnit nastavení a soustředit se pouze na zachycení okamžiku.

3,0" (7,7 cm) LCD panel Clear View II s variabilním úhlem natočení a rozlišením 1 040 000 bodů je ideální pro natáčení videa nebo kompozici snímků z neobvyklých a kreativních úhlů. Obrazovka podporuje řadu dotykových gest, včetně posouvání a zvětšování přivřením prstů, což uživatelé ocení zejména při navigaci v menu, změnách nastavení nebo při prohlížení snímků.

Wi-Fi konektivita

EOS 70D je nejnovější model řady EOS vybavený integrovanou Wi-Fi, která poskytuje svobodu v podobě dálkového ovládání fotoaparátu a sdílení snímků. Díky Wi-Fi konektivitě mají uživatelé přístup ke vzdáleným aplikacím a mohou ovládat širokou škálu nastavení obrazu včetně nastavení ISO, výběr expozice, zaostření a zmáčknutí spouště. Uživatelé mohou na dálku používat také režim Live View, a nebo prohlížet a hodnotit své obrázky.

Další funkce

EOS 70D nabízí řadu kreativních režimů, které usnadňují pořízení jedinečných snímků. Režim HDR přímo ve fotoaparátu odstraňuje potíže se zachycením náročných, vysoce kontrastních situací, a to pomocí sloučení tří expozic do jednoho snímku, ve kterém je zachyceno více detailů ve stínu i v přesvětlených místech. S režimem vícenásobné expozice mohou uživatelé kombinovat až devět expozic do jednoho snímku nebo použít řadu kreativních filtrů pro okamžitou změnu stylu a vzhledu záběru. Díky integrovanému vysílači Speedlite, který zajišťuje ovládání více jednotek blesku Canon Speedlite EX, je experimentování s kreativním používáním blesku upevněného mimo fotoaparát velmi jednoduché.

Full HD filmy

EOS 70D umožňuje uživatelům točit s naprostou lehkostí vysoce kvalitní filmové záznamy. Full HD videa (1 080p) lze pořizovat s volitelnou snímkovou frekvencí, včetně 30, 25 nebo 24 snímků za vteřinu nebo 60 a 50 fps při rozlišení 720p. Nabízí řadu možností komprese pro post produkci a sdílení. Díky nové technologii Dual Pixel CMOS AF, sleduje při natáčení automatické servo ostření pohyb předmětů dokonce při změně kompozice, což zajišťuje, že jsou vždy skvěle ostré. Alternativně mohou uživatelé vybírat různá pole pro zaostření, je možné vybrat až 80 procent záběru pouhým klepnutím na dotykovou obrazovku, a to i při záznamu videa, což vždy zajistí ostrost videí, přestože se předmět pohne nebo uživatel změní kompozici záběru.

Filmaře také potěší záznam stereo zvuku pomocí interního mikrofonu, stejně jako možnost připojit externí mikrofon do vestavěné vnější svorky pro zlepšení záznamu zvuku. Plná kontrola nad nastavením clony a citlivostí ISO také v manuálním režimu umožňuje uživatelům větší svobodu v rozvíjení jejich dovedností.

Obsah balení

Tělo fotoaparátu EOS 70D
OČNÍ MUŠLE Eb
Kryt fotoaparátu R-F-3
Široký řemen EW-70D
Bateriový zdroj LP-E6
Nabíječka baterií LC-E6E
Napájecí kabel (se zástrčkou typu E) 1 m
Propojovací kabel IFC-400PCU (pro připojení přes rozhraní USB)

 

Stánky výrobce (CZ)
Stánky výrobce (ENG)

Parametry produktu

Stabilizace obrazuv objektivu
Rozlišení v Mpx20
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO12 800
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímače (snímačů)APS-C (crop 1,6×)
Druh snímačeCMOS
BajonetCanon
Nejrychlejší čas závěrky1/8 000
Synchronizace s bleskem1/250
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | kontinuální AF
NapájeníLP-E6
Vlastnosti tělavestavěný blesk | živý náhled | připojení gripu | stavový displej | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)19 (19)
Scénické režimyHDR | ano
Rozhranísystémový blesk | kabelová spoušť | HDMI | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup | A/V výstup
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu7
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

CANON EF 100 mm f/2,8 MACRO USM

 • Ohnisková vzdálenost 100 mm (zorný úhel 24°)
 • Světelnost f/2,8
 • Ultrazvukový USM motor
CANON EF 100 mm f/2,8 MACRO USM

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem 4 - 5 ks
13 390 ,- 11 066 ,- bez DPH

CANON EF 135 mm f/2 L USM

 • Ohnisková vzdálenost 135 mm
 • Světelnost f/2
 • Ultrazvukový USM motor
CANON EF 135 mm f/2 L USM

*****

Doprava zdarma
Poslední kus
28 790 ,- 23 793 ,- bez DPH

CANON EF 50 mm f/1,4 USM

 • Ohnisková vzdálenost 50 mm
 • Světelnost f/1,4
 • USM motor
CANON EF 50 mm f/1,4 USM

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem > 5 ks
9 990 ,- 8 256 ,- bez DPH

CANON EF 17-40 mm f/4 L USM + filtr UV HOYA Zdarma

 • Ohnisková vzdálenost 17–40 mm
 • Světelnost f/4
 • Filtr 77 mm
CANON EF 17-40 mm f/4 L USM + filtr UV HOYA Zdarma

*****

Doprava zdarma Recenze Dárek
Skladem 4 - 5 ks
21 490 ,- 17 760 ,- bez DPH

LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

 • jeden z nejoblíbenějších typů fotografických brašen
 • vestavěná plášťenka
 • kapacita je DSLR tělo s nasazeným objetivem 1-2 další objektivy
LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

*****

Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
1 890 ,- 1 562 ,- bez DPH

VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

 • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
 • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
 • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

*****

Doprava zdarma Sleva
Skladem 2 - 3 ks
1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

CANON Professional Gadget Bag 1EG brašna pro zrcadlovky

 • kvalitní brašna pro zrcadlovky
 • spousta místa pro příslušenství
CANON Professional Gadget Bag 1EG brašna pro zrcadlovky
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
2 190 ,- 1 810 ,- bez DPH

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 70D

 • ochrana fotoaparátu
 • zachování všech ovládacích prvků
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 70D
Doprava zdarma
Poslední kus
690 ,- 570 ,- bez DPH

NISSIN Di866 Mark II Speedlite pro Canon

Vysoce výkonný blesk Nissin Di866 Professional Mark II, není jen plnohodnotnou náhradou systémových blesků, je to zároveň jediný externí blesk vybavený přehledným...

NISSIN Di866 Mark II Speedlite pro Canon

*****

Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
6 790 ,- 5 612 ,- bez DPH

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

 • Směrné číslo 16 (ISO 100)
 • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
 • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
Doprava zdarma
Poslední kus
9 590 ,- 7 926 ,- bez DPH

APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-C pro Canon - 2,4GHz

 • Kontinuální spouštěcí frekvence - 8 snímků za sekundu
 • Trigmaster umožňuje bezdrátové ovládání vašich záblesků
 • Můžete efektivně využívat synchronizaci blesku 1/250 s, vysílací vzdálenost 120 metrů a 16 různých kanálů
APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-C pro Canon - 2,4GHz

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 590 ,- 1 314 ,- bez DPH

CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
7 790 ,- 6 438 ,- bez DPH

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 40 MB/s
SANDISK SDXC 64GB ULTRA
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
750 ,- 620 ,- bez DPH

SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

 • 32GB karta SDHC Class 10 UHS-1
 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
 • záruka 5 let
SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
890 ,- 736 ,- bez DPH

SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

 • 8GB karta SDHC Class 10 UHS-1
 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
 • záruka 5 let
SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

*****

Skladem > 5 ks
340 ,- 281 ,- bez DPH

SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s

 • 64GB karta SDXC Class 10 UHS-1
 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
 • záruka 5 let
SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
1 690 ,- 1 397 ,- bez DPH

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****

Skladem > 5 ks
90 ,- 74 ,- bez DPH

LENSPEN štětec

 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
LENSPEN štětec

*****

Skladem > 5 ks
245 ,- 202 ,- bez DPH

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

*****

Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
690 ,- 570 ,- bez DPH

B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

B+W Utěrka Photo - clear

*****

Skladem > 5 ks
180 ,- 149 ,- bez DPH
Další podobné produkty

Podobné produkty

CANON EOS 6D tělo

 • 20,2Mpx CMOS sensor (Full Frame)
 • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
 • 11 bodový zaostřovací AF systém
CANON EOS 6D tělo
Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka

*****

Skladem > 5 ks
47 690 ,- 39 413 ,- bez DPH

NIKON D7100 tělo - získejte zpět 1350 Kč

 • 24,1Mpx snímač CMOS formátu DX bez antialiasingového filtru
 • Systém zpracování obrazu EXPEED 3
 • Citlivost ISO 100–6400 s možností dalšího zvýšení na ISO 25 600
NIKON D7100 tělo - získejte zpět 1350 Kč
Doprava zdarma 2 sety Servisní knížka
22 990 ,- 19 000 ,- bez DPH

NIKON D610 tělo + Nikon WU-1B zdarma

 • 24,3Mpx CMOS FX snímač / 10,5Mpx pro DX-format objektivy
 • Obrazový procesor EXPEED 3 s 14 bitovou A/D konverzí a 16bitovým zpracováním snímků
 • Hledáček se 100% zobrazením a 0,7x zvětšením obrazu
NIKON D610 tělo + Nikon WU-1B zdarma
Doprava zdarma 2 sety Servisní knížka Dárek
42 990 ,- 35 529 ,- bez DPH

SONY Alpha SLT-A77 M2 tělo

 • 24,3 Mpx APS-C CMOS snímač
 • 12 snímků z vteřinu v režimu sériového snímání s AF (až do 60 JPEGů)
 • 79 bodový AF modul s 15 křížovými AF body
SONY Alpha SLT-A77 M2 tělo
Doprava zdarma 1 set Servisní knížka
31 490 ,- 26 025 ,- bez DPH

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
J.A.25.01.2016 v 07:45:20

přechod z 50D - znatelný posun v kvalitě výstupu. konstruce těla - krok zpět ( tlačítka menší, moc zapuštěná, některá chybí, chybí nastavené vyvážení bílé na horním displeji )

   avatar
   100%*****
   15.12.2015 v 09:55:55

     avatar
     100%*****
     Fulín14.04.2015 v 12:41:33

     přes krátkou zkušenost doporučuji

     • kvalitní snímky
     • průměrně složité ovládání
     • má ho kamarádka
     • zatím nevím
     • nezjistil jsem, kam patří krytka umístěná na popruhu
     avatar
     100%*****
     26.01.2015 v 08:59:01

       avatar
       100%*****
       17.12.2014 v 16:20:11

         avatar
         100%*****
         15.12.2014 v 09:39:14

           avatar
           100%*****
           21.11.2014 v 14:23:57

             avatar
             90%*****
             15.07.2014 v 10:28:21

               avatar
               100%*****
               06.04.2014 v 11:48:41

                 Příslušenství k produktu CANON EOS 70D + TAMRON 17-50 VC

                 CANON EF 100 mm f/2,8 MACRO USM

                 • Ohnisková vzdálenost 100 mm (zorný úhel 24°)
                 • Světelnost f/2,8
                 • Ultrazvukový USM motor
                 CANON EF 100 mm f/2,8 MACRO USM

                 *****

                 Doprava zdarma Recenze
                 Skladem 4 - 5 ks
                 13 390 ,- 11 066 ,- bez DPH

                 CANON EF 135 mm f/2 L USM

                 • Ohnisková vzdálenost 135 mm
                 • Světelnost f/2
                 • Ultrazvukový USM motor
                 CANON EF 135 mm f/2 L USM

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Poslední kus
                 28 790 ,- 23 793 ,- bez DPH

                 CANON EF 50 mm f/1,4 USM

                 • Ohnisková vzdálenost 50 mm
                 • Světelnost f/1,4
                 • USM motor
                 CANON EF 50 mm f/1,4 USM

                 *****

                 Doprava zdarma Recenze
                 Skladem > 5 ks
                 9 990 ,- 8 256 ,- bez DPH

                 CANON EF 17-40 mm f/4 L USM + filtr UV HOYA Zdarma

                 • Ohnisková vzdálenost 17–40 mm
                 • Světelnost f/4
                 • Filtr 77 mm
                 CANON EF 17-40 mm f/4 L USM + filtr UV HOYA Zdarma

                 *****

                 Doprava zdarma Recenze Dárek
                 Skladem 4 - 5 ks
                 21 490 ,- 17 760 ,- bez DPH

                 CANON EF 70-200 mm f/4 L USM

                 • Profesionální L objektiv
                 • Ohnisková vzdálenost 70–200 mm
                 • Světelnost f/4
                 CANON EF 70-200 mm f/4 L USM

                 *****

                 Doprava zdarma Recenze
                 Skladem 4 - 5 ks
                 19 490 ,- 16 107 ,- bez DPH

                 CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM + filtr UV HOYA Zdarma

                 • Širokoúhlý zoom pro DSLR EOS s APS-C snímačem
                 • Ohnisková vzdálenost 10–22 mm
                 • Světelnost f/3,5–4,5
                 CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM + filtr UV HOYA Zdarma

                 *****

                 Doprava zdarma Recenze Dárek
                 Skladem > 5 ks
                 15 490 ,- 12 802 ,- bez DPH

                 CANON EF 70-300 mm f/4-5,6 IS USM

                 • IS stabilizace objektivu
                 • Ohnisková vzdálenost 70–300 mm
                 • Světelnost f/4–5,6
                 CANON EF 70-300 mm f/4-5,6 IS USM

                 *****

                 Doprava zdarma Recenze
                 Skladem > 5 ks
                 13 490 ,- 11 149 ,- bez DPH

                 CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM + filtr UV HOYA Zdarma

                 • Zoom objektiv pro DSLR EOS s APS-C snímačem
                 • Ohnisková vzdálenost 17–55 mm
                 • Světelnost f/2,8
                 CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM + filtr UV HOYA Zdarma

                 *****

                 Doprava zdarma Dárek
                 Skladem > 5 ks
                 22 690 ,- 18 752 ,- bez DPH

                 TAMRON 17-50 mm f/2,8 SP XR Di II LD Asph. pro Canon

                 • Zoom objektiv 17–50 mm
                 • Konstrukce: 16 členů v 13 skupinách
                 • Min. zaostřitelná vzdálenost: 27 cm
                 TAMRON 17-50 mm f/2,8 SP XR Di II LD Asph. pro Canon

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem 2 - 3 ks
                 10 590 ,- 8 752 ,- bez DPH

                 CANON EF 200 mm f/2,8 L II USM

                 • Ohnisková vzdálenost 200 mm
                 • Světelnost f/2,8
                 • Ultrazvukový USM motor
                 CANON EF 200 mm f/2,8 L II USM
                 Doprava zdarma
                 Skladem 4 - 5 ks
                 21 490 ,- 17 760 ,- bez DPH

                 CANON EF-S 15-85 mm f/3,5-5,6 IS USM

                 • Zoom objektiv pro DSLR EOS s APS-C snímačem
                 • Ohnisková vzdálenost 15–85 mm
                 • Světelnost f/3,5–5,6
                 CANON EF-S 15-85 mm f/3,5-5,6 IS USM

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 19 990 ,- 16 521 ,- bez DPH

                 SIGMA 8-16 mm f/4,5-5,6 DC HSM pro Canon

                 • Asférické členy
                 • HyperSonic Motor
                 • Vnitřní zaostřovací systém
                 SIGMA 8-16 mm f/4,5-5,6 DC HSM pro Canon

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Poslední kus
                 20 490 ,- 16 934 ,- bez DPH

                 TOKINA 16-28 mm f/2,8 AT-X SD PRO IF FX pro Canon

                 • špičková světelnost f2,8
                 • nově vyvinutý DC motor
                 • nové magnetické čidlo GMR - pro vyšší rychlost automatického zaostřování
                 TOKINA 16-28 mm f/2,8 AT-X SD PRO IF FX pro Canon
                 Doprava zdarma Sleva
                 Skladem 2 - 3 ks
                 18 690 ,- 15 446 ,- bez DPH

                 HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon

                 • Ohnisková vzdálenost 60 mm
                 • Světelnost f/8
                 • Manuální ostření
                 HOLGA 60 mm f/8 HL-C pro Canon

                 *****

                 Sleva
                 Poslední kus
                 450 ,- 372 ,- bez DPH

                 SUBJEKTIV dírkový objektiv pro Canon EOS

                 • Dírkový objektiv Subjektiv
                 • Ohnisková vzdálenost v rozmezí 43–50 mm
                 • Clonové číslo f/180–200
                 SUBJEKTIV dírkový objektiv pro Canon EOS
                 Na dotaz
                 490 ,- 405 ,- bez DPH

                 LENSBABY Composer Pro Sweet 35 pro Canon

                 • Objektiv Lensbaby Composer Pro s optikou Sweet 35
                 • Ohnisková vzdálenost 35 mm
                 • 2 lamelová kruhová clona
                 LENSBABY Composer Pro Sweet 35 pro Canon
                 Doprava zdarma
                 Zjistit dostupnost
                 8 890 ,- 7 347 ,- bez DPH

                 CANON EF 24-70 mm f/4 L IS USM + filtr UV HOYA Zdarma

                 • Profesionální L objektiv
                 • Ohnisková vzdálenost 24–70 mm
                 • Světelnost f/4
                 CANON EF 24-70 mm f/4 L IS USM + filtr UV HOYA Zdarma

                 *****

                 Doprava zdarma Recenze Dárek
                 Skladem > 5 ks
                 24 490 ,- 20 240 ,- bez DPH

                 SAMYANG 8 mm f/3,5 UMC Fish-eye CS II pro Canon (APS-C)

                 • Ohnisková vzdálenost 8 mm
                 • Zorný úhel 180° (diagonální)
                 • Minimální clona f/3,5 (22)
                 SAMYANG 8 mm f/3,5 UMC Fish-eye CS II pro Canon (APS-C)

                 *****

                 Doprava zdarma Recenze
                 Skladem 4 - 5 ks
                 8 590 ,- 7 099 ,- bez DPH

                 SIGMA 24-105 mm f/4 DG OS HSM Art pro Canon

                 • Rozsah zoomu 24–105 mm
                 • Zorný úhel 84,1–23,3 °
                 • Optická konstrukce 19 členů / 14 skupin
                 SIGMA 24-105 mm f/4 DG OS HSM Art pro Canon
                 Doprava zdarma
                 Skladem 2 - 3 ks
                 21 990 ,- 18 174 ,- bez DPH

                 TAMRON 16-300 mm f/3,5-6,3 Di II VC PZD pro Canon

                 • 18,8× optický zoom
                 • 16 mm široké ohnisko
                 • Tichý a rychlý PZD motor
                 TAMRON 16-300 mm f/3,5-6,3 Di II VC PZD pro Canon
                 Doprava zdarma
                 Zjistit dostupnost
                 16 490 ,- 13 628 ,- bez DPH

                 CANON EF 16-35 mm f/4 L IS USM

                 • Konstrukce a optika profesionální řady L
                 • Pevná světelnost f/4
                 • 4kroková optická stabilizace obrazu
                 CANON EF 16-35 mm f/4 L IS USM

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem 4 - 5 ks
                 29 990 ,- 24 785 ,- bez DPH

                 TOKINA 11-16 mm f/2,8 AT-X SD PRO IF Video DX pro Canon

                 • Ohnisková vzdálenost 11–16 mm
                 • Zorný úhel 104–82 °
                 • Světelnost f/2,8 (max. clona f/22)
                 TOKINA 11-16 mm f/2,8 AT-X SD PRO IF Video DX pro Canon
                 Doprava zdarma
                 Poslední kus
                 16 890 ,- 13 959 ,- bez DPH

                 LAOWA 60 mm f/2,8 Ultra-Macro pro Canon APS-C

                 • Ideální pro makro a portrétní fotografii
                 • Robustní kovové provedení
                 • Ohnisko 90mm (ekvivalent 35mm na DX formátu)
                 LAOWA 60 mm f/2,8 Ultra-Macro pro Canon APS-C

                 *****

                 Doprava zdarma Recenze
                 Skladem 2 - 3 ks
                 13 590 ,- 11 231 ,- bez DPH

                 LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

                 • jeden z nejoblíbenějších typů fotografických brašen
                 • vestavěná plášťenka
                 • kapacita je DSLR tělo s nasazeným objetivem 1-2 další objektivy
                 LOWEPRO Nova 170 AW - fotobrašna

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem 4 - 5 ks
                 1 890 ,- 1 562 ,- bez DPH

                 VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

                 • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
                 • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
                 • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
                 VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

                 *****

                 Doprava zdarma Sleva
                 Skladem 2 - 3 ks
                 1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

                 CANON Professional Gadget Bag 1EG brašna pro zrcadlovky

                 • kvalitní brašna pro zrcadlovky
                 • spousta místa pro příslušenství
                 CANON Professional Gadget Bag 1EG brašna pro zrcadlovky
                 Doprava zdarma
                 Zjistit dostupnost
                 2 190 ,- 1 810 ,- bez DPH

                 EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 70D

                 • ochrana fotoaparátu
                 • zachování všech ovládacích prvků
                 EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 70D
                 Doprava zdarma
                 Poslední kus
                 690 ,- 570 ,- bez DPH

                 LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh

                 • pevná a mimořádně lehká konstrukce
                 • batoh pojme: ProDSLR tělo se základním objektivem, druhé ProDSLR tělo s objektivem 70-200/f2.8, dalších 5-8 objektivů, blesk, příslušenství, stativ, tablet / notebook (do 15“), osobní věci
                 • 8 pásů z technického plátna s řadouSlipLock™ smyček na přední o bočních stranách pro upevnění pouzder a dalších komponent modulárního systému SlipLock™
                 LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh
                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 5 490 ,- 4 537 ,- bez DPH

                 LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh

                 • pevná konstrukce při zachování velmi nízké hmotnosti
                 • kapacita: DSLR s objektivem (300mm), 3-4 další objektivy, blesk, fotopříslušenství, notebook (15,4"w) osobní věci, stativ
                 • hlavní fotokomora je vybavena sadou oddělovacích příček na suchý zip, které umožňují modulární přizpůsobení vnitřního prostoru fotokomory individuálním potřebám fotografa
                 LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh
                 Doprava zdarma
                 Poslední kus
                 4 990 ,- 4 124 ,- bez DPH

                 LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

                 • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
                 • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
                 • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
                 LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
                 Doprava zdarma
                 Skladem 4 - 5 ks
                 3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

                 NISSIN Di866 Mark II Speedlite pro Canon

                 Vysoce výkonný blesk Nissin Di866 Professional Mark II, není jen plnohodnotnou náhradou systémových blesků, je to zároveň jediný externí blesk vybavený přehledným...

                 NISSIN Di866 Mark II Speedlite pro Canon

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem 4 - 5 ks
                 6 790 ,- 5 612 ,- bez DPH

                 NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

                 • Směrné číslo 16 (ISO 100)
                 • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
                 • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
                 NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
                 Doprava zdarma
                 Poslední kus
                 9 590 ,- 7 926 ,- bez DPH

                 APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-C pro Canon - 2,4GHz

                 • Kontinuální spouštěcí frekvence - 8 snímků za sekundu
                 • Trigmaster umožňuje bezdrátové ovládání vašich záblesků
                 • Můžete efektivně využívat synchronizaci blesku 1/250 s, vysílací vzdálenost 120 metrů a 16 různých kanálů
                 APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-C pro Canon - 2,4GHz

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 1 590 ,- 1 314 ,- bez DPH

                 CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

                 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
                 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
                 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
                 CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 7 790 ,- 6 438 ,- bez DPH

                 CANON blesk Speedlite 600EX II-RT

                 • Pokrytá ohnisková vzdálenost: 20 až 200 mm
                 • Automatické řízení expozice: E-TTL II / E-TTL / TTL
                 • Vysoký výkon se směrným číslem 60 (m, ISO 100)
                 CANON blesk Speedlite 600EX II-RT
                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 16 990 ,- 14 041 ,- bez DPH

                 SANDISK SDXC 64GB ULTRA

                 • základní řada karet od Sandisku
                 • klasické rozměry SD
                 • rychlost čtení až 40 MB/s
                 SANDISK SDXC 64GB ULTRA
                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 750 ,- 620 ,- bez DPH

                 SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

                 • 32GB karta SDHC Class 10 UHS-1
                 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
                 • záruka 5 let
                 SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s
                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 890 ,- 736 ,- bez DPH

                 SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

                 • 8GB karta SDHC Class 10 UHS-1
                 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
                 • záruka 5 let
                 SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

                 *****

                 Skladem > 5 ks
                 340 ,- 281 ,- bez DPH

                 SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s

                 • 64GB karta SDXC Class 10 UHS-1
                 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
                 • záruka 5 let
                 SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s
                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 1 690 ,- 1 397 ,- bez DPH

                 LEXAR SDHC 32GB UHS-I 633x Professional

                 • velmi rychlá paměťová karta typu SDHC
                 • kapacita 32 GB
                 • rychlostní třída Class 10/U3
                 LEXAR SDHC 32GB UHS-I 633x Professional

                 *****

                 Doprava zdarma Sleva
                 Skladem > 5 ks
                 550 ,- 455 ,- bez DPH

                 HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

                 Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

                 HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

                 *****

                 Skladem > 5 ks
                 90 ,- 74 ,- bez DPH

                 LENSPEN štětec

                 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
                 • životnost pera je cca 500 použití
                 • velmi jednoduché použití
                 LENSPEN štětec

                 *****

                 Skladem > 5 ks
                 245 ,- 202 ,- bez DPH

                 HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

                 Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

                 HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem 2 - 3 ks
                 690 ,- 570 ,- bez DPH

                 B+W Utěrka Photo - clear

                 Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

                 B+W Utěrka Photo - clear

                 *****

                 Skladem > 5 ks
                 180 ,- 149 ,- bez DPH

                 GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

                 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
                 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
                 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
                 GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

                 *****

                 Skladem > 5 ks
                 20 ,- 17 ,- bez DPH

                 KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

                 Čistící měch ofukovací se štětečkem.

                 KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

                 *****

                 Poslední kus
                 285 ,- 236 ,- bez DPH

                 ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

                 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
                 ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 690 ,- 570 ,- bez DPH

                 HAMA čisticí set na optiku 5930

                 Ofukovací balonek HAMA slouží k odstranění prachu z optiky. Pro odstranění prachových částeček použijte nejprve ofukovací balonek a teprve poté očistěte optiku...

                 HAMA čisticí set na optiku 5930

                 *****

                 Skladem > 5 ks
                 310 ,- 256 ,- bez DPH

                 HAHNEL spoušť rádiová s intervalem GIGA T Pro II pro Canon, Pentax

                 • ergonomický design
                 • dosah až 100m díky 2.4 GHz s kódováním FSK a možnosti volby kanálu
                 • vysílač i přijímač vybaven poosvětleným displejem
                 HAHNEL spoušť rádiová s intervalem GIGA T Pro II pro Canon, Pentax

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

                 RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

                 Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

                 RODE VideoMic RYCOTE mikrofon
                 Doprava zdarma
                 Skladem 4 - 5 ks
                 2 990 ,- 2 471 ,- bez DPH

                 B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

                 Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

                 B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

                 *****

                 Poslední kus
                 320 ,- 264 ,- bez DPH

                 PIXEL spoušť kabelová RC-201/E3 pro Canon 1200/700/70D,G16/1X/3X,SX60, Pentax

                 • kabelová spoušť s možností aretace
                 • délka 110 cm
                 • rozměry a hmotnost: 95,5x29,4x20,3mm a 55 g
                 PIXEL spoušť kabelová RC-201/E3 pro Canon 1200/700/70D,G16/1X/3X,SX60, Pentax

                 *****

                 Skladem > 5 ks
                 390 ,- 322 ,- bez DPH

                 CANON BG-E14 Battery Grip pro EOS 70D

                 • vybavený duplicitními ovládacími prvky (spouští závěrky, blokování AE/FE, výběr bodu ostření...)
                 • pojme 2x baterii LP-E6 nebo 6x AA baterii
                 CANON BG-E14 Battery Grip pro EOS 70D
                 Doprava zdarma
                 Poslední kus
                 5 190 ,- 4 289 ,- bez DPH

                 TASCAM TM-2X stereo mikrofon k digitálním zrcadlovkám, orientace XY, 125 dB SPL

                 • Směrový stereo kondenzátorový mikrofon v konfiguraci XY
                 • Navrženo zvládnout vysoký zvukový tlak až 120 dB SPL
                 • Plovoucí nosná konstrukce používají ke snížení hluku vznikajícího při manipulaci
                 TASCAM TM-2X stereo mikrofon k digitálním zrcadlovkám, orientace XY, 125 dB SPL
                 Doprava zdarma
                 Skladem 2 - 3 ks
                 2 790 ,- 2 306 ,- bez DPH

                 RODE VideoMic GO mikrofon

                 • Kvalitní směrový mikrofon
                 • Nevyžaduje žádnou baterii
                 • Integrovaný Rycote® Lyre®
                 RODE VideoMic GO mikrofon
                 Doprava zdarma
                 Zjistit dostupnost
                 2 190 ,- 1 810 ,- bez DPH

                 EASYCOVER fólie na LCD display pro Canon EOS 70D

                 • Určeno pro: Canon EOS 70D
                 • Odnímatelný chránič displeje fotoaparátu
                 • Chrání před poškrábáním
                 EASYCOVER fólie na LCD display pro Canon EOS 70D
                 Poslední kus
                 230 ,- 190 ,- bez DPH

                 JOBY Pro Sling Strap L-XXL

                 • velmi propracovaný popruh nabízený ve dvou velikostech
                 • s tímto systémem je váš fotoaparát připraven k akci kdykoli
                 • nový systém SpeedCinch
                 JOBY Pro Sling Strap L-XXL
                 Doprava zdarma
                 Skladem 2 - 3 ks
                 1 580 ,- 1 306 ,- bez DPH

                 PEAK DESIGN Slide - popruh na DSLR černý

                 • Kompatibilní se všemi fotoaparáty: Lze připojit k poutkům pro popruh jakéhokoliv fotoaparátu nebo ke stativovému závitu pomocí přiložené stativové destičky (kompatibilní se stativovými hlavami typu ARCA)
                 • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce a druhou k poutku pro popruh na fotoaparátu, docílíte výrazně větší stability fotoaparátu při nošení (viz zde přiložené video), než u systémů využívající pro připevnění popruhu pouze stativový závit.
                 • Nejvšestranější: Lze použít jako popruh přes rameno, přes tělo nebo kolem krku.
                 PEAK DESIGN Slide - popruh na DSLR černý
                 Doprava zdarma
                 Poslední kus
                 1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

                 PHOTTIX Battery grip BG-70D pro Canon EOS 70D

                 • výrazně zlepšuje úchop a držení fotoaparátu, a to jak ve vertikální poloze – ideální pro fotografování portrétů, tak i v horizontální poloze – především při použití těžších objektivů
                 • přídavné tlačítko spouště zajišťuje při fotografování větší pohodlí a stabilitu
                 • pogumovaný povrch úchytu zaručuje jistější a bezpečnější manipulaci
                 PHOTTIX Battery grip BG-70D pro Canon EOS 70D
                 Doprava zdarma
                 Poslední kus
                 2 290 ,- 1 893 ,- bez DPH

                 HOYA filtr UV HMC 67 mm

                 Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřeny HMC vrstvou -...

                 HOYA filtr UV HMC 67 mm

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 990 ,- 818 ,- bez DPH

                 B+W filtr Polarizační cirkulární F-Pro MRC 67 mm

                 Cirkulární polarizační filtry firmy B+W F-Pro opatřené MRC vrstvami jsou přednostně určeny pro autofokusové analogové a digitální fotoaparáty a to z toho důvodu, neboť...

                 B+W filtr Polarizační cirkulární F-Pro MRC 67 mm

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem 2 - 3 ks
                 3 290 ,- 2 719 ,- bez DPH

                 HOYA filtr UV HD 67 mm

                 "Nejkvalitnější filtr v historii" tak jej označuje výrobce a nutno dodat, že to nejsou jen planá slova. Výjimečně odolné optické sklo ochrání váš objektiv i...

                 HOYA filtr UV HD 67 mm

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 1 690 ,- 1 397 ,- bez DPH

                 HOYA filtr polarizační cirkulární HD 67 mm

                 Hoya uvádí na trh novou sérii filtrů HD, která je určena pro nejnáročnější uživatele, kteří hledají maximální možnou kvalitu a odolnost. Tyto filtry jsou vyrobeny ze...

                 HOYA filtr polarizační cirkulární HD 67 mm

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 2 605 ,- 2 153 ,- bez DPH

                 HOYA filtr polarizační cirkulární HRT 67 mm

                 Polarizační filtry Hoya HRT se mohou pyšnit hned několika prvenstvími. První z nich je speciální polarizační fólie HRT, která při stejném polarizačním účinku, jako u...

                 HOYA filtr polarizační cirkulární HRT 67 mm

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 1 575 ,- 1 302 ,- bez DPH

                 B+W filtr přechodový šedý sklo 25% 67 mm

                 Přechodový filtr B+W colour gradual gray 25% 702 podtrhne mraky a vytvoří tak malebnou atmosféru krajinářských snímků. Filtr je vyroben ze speciálního optického skla...

                 B+W filtr přechodový šedý sklo 25% 67 mm
                 Doprava zdarma
                 Zjistit dostupnost
                 3 290 ,- 2 719 ,- bez DPH

                 B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 67 mm

                 Přechodový filtr B+W colour gradual gray 50% 701 podtrhne mraky a vytvoří tak malebnou atmosféru krajinářských snímků. Filtr je vyroben ze speciálního optického skla...

                 B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 67 mm
                 Doprava zdarma
                 Zjistit dostupnost
                 3 290 ,- 2 719 ,- bez DPH

                 HOYA filtr polarizační cirkulární FUSION ANTISTATIC 67 mm

                 • Hoya Fusion Antistatic – prachu a vodoodpudivá vrstva
                 • Tenká obroučka
                 HOYA filtr polarizační cirkulární FUSION ANTISTATIC 67 mm
                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 2 200 ,- 1 818 ,- bez DPH

                 SIGMA filtr polarizační cirkulární 67 mm WR

                 • Cirkulární polarizační filtr (CPL) vhodný pro digitální i analogové fotoaparáty
                 • Vodu i olej odpuzují vrstva – odpuzuje kapky vody, je odolný otiskům prstů
                 • Antistatická úprava zabraňuje ulpívání prachových částic k povrchu filtru
                 SIGMA filtr polarizační cirkulární 67 mm WR
                 Doprava zdarma
                 Skladem 2 - 3 ks
                 2 190 ,- 1 810 ,- bez DPH

                 AVACOM AV-MP univerzální nabíječka (bez plata)

                 Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

                 AVACOM AV-MP univerzální nabíječka (bez plata)

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 690 ,- 570 ,- bez DPH

                 CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

                 • kapacita 1800mAh
                 • kompatibilita: Canon 5D III
                 CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Zjistit dostupnost
                 1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

                 AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

                 Baterie Avacom Canon LP-E6 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

                 AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 890 ,- 736 ,- bez DPH

                 AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

                 Nabíjecí plato Avacom pro Canon LP-E6 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

                 AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

                 *****

                 Skladem > 5 ks
                 190 ,- 157 ,- bez DPH

                 JUPIO Canon LP-E6

                 • 7.2 V a 1700mAh
                 • 100% kompatibilní s originální baterií Canon LP-E6
                 • Ochrana proti přebití a přehřátí
                 JUPIO Canon LP-E6
                 Doprava zdarma
                 Zjistit dostupnost
                 1 090 ,- 901 ,- bez DPH

                 JUPIO Power Vault LP-E6 externí zdroj

                 • Externí bateriový zdroj pro vybrané Nikon zrcadlovky
                 • Použití s fotoaparáty, které používají baterie LP-E6 (EOS 5D Mark III EOS 5D Mark II, III, EOS 6D, 6Da, 60D, 60Da, 7D, 7D Mark II, 70D )
                 • Má kapacitu 5600mAh - nabíjíte pomocí vysoko ampérového USB konektoru
                 JUPIO Power Vault LP-E6 externí zdroj
                 Doprava zdarma
                 Skladem 2 - 3 ks
                 1 920 ,- 1 587 ,- bez DPH

                 DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

                 Digitální Fotografie - S. Kelby. Scott Kelby je jedním z nejznámějších autorů píšících o Photoshopu a také o digitální fotografii. Staví před čtenáře fakta, informace...

                 DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

                 *****

                 Skladem 4 - 5 ks
                 297 ,- 270 ,- bez DPH

                 DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih

                 Sada knih od Scotta Kelbyho, jednoho ze světově nejprodávanějších autorů populárních knih o fotografování, digitální fotografii a jejích úpravách.

                 DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih
                 Doprava zdarma Sleva
                 Zjistit dostupnost
                 800 ,- 720 ,- bez DPH

                 MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman

                 Fotografie (nejen ta digitální) nevzniká ve fotoaparátu, její původ je v myšlence fotografa. To je základ přístupu Michaela Freemana k fotografování, který prezentuje...

                 MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman
                 Zjistit dostupnost
                 339 ,- 305 ,- bez DPH

                 FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

                 • Vybírat objektivy a jak se projevují jejich různé parametry
                 • Používat filtry, předsádky, mezikroužky nebo telekonvertory
                 • Ovlivnit světlo pomocí blesků, odrazných desek a difuzérů
                 FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

                 *****

                 Zjistit dostupnost
                 149 ,- 135 ,- bez DPH

                 DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

                 Naučte se rozpoznat dobré fotografie a (možná) je dokážete fotografovat i sami. Michael Freeman je českým zájemcům o fotografii již delší dobu známý. Jeho předchozí...

                 DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman
                 Skladem 2 - 3 ks
                 359 ,- 323 ,- bez DPH

                 PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT

                 Dobrý fotograf potřebuje znát pravidla fotografování, skvělý je dokáže porušovat. Každý fotograf, bez ohledu na to, zda fotografuje filmovým nebo digitálním...

                 PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT
                 Zjistit dostupnost
                 349 ,- 314 ,- bez DPH

                 VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

                 • maximální nosnost stativu 5 kg
                 • čtyřdílné nohy, nastavitelné ve třech různých úhlech (25°, 50° a 80°)
                 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 155,0 cm
                 VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 3 690 ,- 3 050 ,- bez DPH

                 VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

                 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
                 • transportní výška: 63 cm
                 • hmotnost: 2,0 kg
                 VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

                 *****

                 Doprava zdarma Sleva
                 Skladem > 5 ks
                 3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

                 MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

                 • lehké hliníkové provedení
                 • výška složeného stavu je pouze 40 cm
                 • snadné ovládání
                 MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
                 Doprava zdarma
                 Poslední kus
                 3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

                 MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

                 • Nohy Manfrotto MT190X3
                 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
                 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
                 MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
                 Doprava zdarma
                 Skladem 2 - 3 ks
                 6 390 ,- 5 281 ,- bez DPH

                 ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

                 USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

                 ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

                 *****

                 Skladem > 5 ks
                 230 ,- 190 ,- bez DPH

                 LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

                 • Extrémně všestranná - čte 25 populárních formátů paměťových karet
                 • Využívá SuperSpeed ??USB 3.0 technologie pro vysokorychlostní přenosy souborů, s rozhraním USB a rychlostí až 500 MB / s
                 • Pop-up design chrání sloty pro karty
                 LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Skladem > 5 ks
                 750 ,- 620 ,- bez DPH

                 KURZ - Začínáme fotit zrcadlovkou NIKON

                 • základy práce s digitální zrcadlovkou
                 • Canon / Nikon / další značka
                 • odpovědi k ovládání, doporučené příslušenství
                 KURZ - Začínáme fotit zrcadlovkou NIKON

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Zjistit dostupnost
                 1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

                 KURZ - Základy práce s digitální fotografií

                 • ukázky profesionálních úprav fotografií / postprodukce
                 • Adobe Lightroom a Adobe Photoshop
                 • pro běžné uživatele
                 KURZ - Základy práce s digitální fotografií

                 *****

                 Doprava zdarma
                 Zjistit dostupnost
                 1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

                 Podobné produkty produktu CANON EOS 70D + TAMRON 17-50 VC

                 CANON EOS 6D tělo

                 • 20,2Mpx CMOS sensor (Full Frame)
                 • 14bitový obrazový procesor DIGIC 5+
                 • 11 bodový zaostřovací AF systém
                 CANON EOS 6D tělo
                 Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka

                 *****

                 Skladem > 5 ks
                 47 690 ,- 39 413 ,- bez DPH

                 NIKON D7100 tělo - získejte zpět 1350 Kč

                 • 24,1Mpx snímač CMOS formátu DX bez antialiasingového filtru
                 • Systém zpracování obrazu EXPEED 3
                 • Citlivost ISO 100–6400 s možností dalšího zvýšení na ISO 25 600
                 NIKON D7100 tělo - získejte zpět 1350 Kč
                 Doprava zdarma 2 sety Servisní knížka
                 22 990 ,- 19 000 ,- bez DPH

                 NIKON D610 tělo + Nikon WU-1B zdarma

                 • 24,3Mpx CMOS FX snímač / 10,5Mpx pro DX-format objektivy
                 • Obrazový procesor EXPEED 3 s 14 bitovou A/D konverzí a 16bitovým zpracováním snímků
                 • Hledáček se 100% zobrazením a 0,7x zvětšením obrazu
                 NIKON D610 tělo + Nikon WU-1B zdarma
                 Doprava zdarma 2 sety Servisní knížka Dárek
                 42 990 ,- 35 529 ,- bez DPH

                 SONY Alpha SLT-A77 M2 tělo

                 • 24,3 Mpx APS-C CMOS snímač
                 • 12 snímků z vteřinu v režimu sériového snímání s AF (až do 60 JPEGů)
                 • 79 bodový AF modul s 15 křížovými AF body
                 SONY Alpha SLT-A77 M2 tělo
                 Doprava zdarma 1 set Servisní knížka
                 31 490 ,- 26 025 ,- bez DPH

                 Poradna k produktu

                 CANON EOS 70D + TAMRON 17-50 VC

                 Přidat příspěvek
                 • Pavel Hanuš
                  Odpovědět

                  starší objektivy pro Canon EOS 70D

                  Pavel Hanuš 15.02.2016 v 14:44:41

                  Dobrý den, mám řadu let Canon 400D a k němu 2 objektivy. Zajímalo by mě, za je lze použít u novějšího typu 70D. Děkuju

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:starší objektivy pro Canon EOS 70D

                   Jakub Valdivia 15.02.2016 v 16:59:58

                   Dobrý den, starší objektivy jdou použít i na novější Canon 70D.

                 • Tomáš Gardavský
                  Odpovědět

                  EOS 70D nebo 760D

                  Tomáš Gardavský 19.12.2015 v 14:38:21

                  Dobrý den, rozhoduji se mezi těmito dvěma fotoaparáty, prosím o Váš názor. Děkuji

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:EOS 70D nebo 760D

                   Jakub Valdivia 21.12.2015 v 12:41:42

                   Dobrý den, jedná se hlavně o výbavu těla. Z hlediska obrazové kvality mírně vyhrává Canon 760D, protože se jedná o novější typ fotoaparátu. Z hlediska odolnosti, rychlosti ostření a lepší ovladatelnosti je na tom lépe Canon 70D.

                 • Martin
                  Odpovědět

                  porovnání CANON EOS 70D + EF-S 18-135 IS STM a NIKON D7200 + 18-140 mm VR

                  Martin 10.12.2015 v 21:43:42

                  Dobrý den, prosím o porovnání, pokud je to možné, CANON EOS 70D + EF-S 18-135 IS STM a NIKON D7200 + 18-140 mm VR , cenově pokud správně počítám po odečtení cashback 29690 Kč vs. 35690 Kč. Velice děkuji za ochotu a Váš čas. Hezký zbytek dne.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:porovnání CANON EOS 70D + EF-S 18-135 IS STM a NIKON D7200 + 18-140 mm VR

                   Jakub Valdivia 11.12.2015 v 10:54:18

                   Dobrý den, osobně bych preferoval Nikon D7200. Je lepší z hlediska obrazové kvality, výstupu ISO a nabídne lepší dynamický rozsah. Fotoaparát Canon je vhodnější, pokud preferujete časté pořizování videozáznamů.

                 • Petr Škvára
                  Odpovědět

                  Canon EOS 70D

                  Petr Škvára 03.11.2015 v 08:54:56

                  Dobrý den, potřeboval bych vědět, zda pro tuto zrcadlovku budu moci použít blesk METZ 54MZ-3. děkuji za odpověď

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Canon EOS 70D

                   Jakub Valdivia 03.11.2015 v 10:47:05

                   Dobrý den, dle dostupných informací je tento blesk kompatibilní v manuálním režimu.

                 • Lukáš
                  Odpovědět

                  Dotaz

                  Lukáš 14.09.2015 v 16:53:29

                  Dobrý den, chtěl bych si koupit profesionálnější digitální zrcadlovku na focení (portrétů, večerních koncertů, sportu, svateb, divadel, skupinek, zvířat) ale nevím která zrcadlovka je lepší jestli Canon EOS 70D nebo Nikon D7100? Děkuji předem za odpověď Lukáš Kaňa

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Dotaz

                   Jakub Valdivia 15.09.2015 v 14:14:42

                   Dobrý den, fotoaparát Nikon boduje zejména na vyšších citlivostech ISO nižším šumem, lepší obrazovou kvalitou a rychlým automatickým zaostřováním. Canon 70D má výhodu v rychlejším automatickém ostřením při živém náhledu. Pokud nebudete často pořizovat videozáznamy, tak bych se spíše přiklonil na stranu Nikonu.

                 • Martin Del Maschio
                  Odpovědět

                  Adaptér na objektiv od Nikonu

                  Martin Del Maschio 31.08.2015 v 14:42:57

                  Dobrý den, chtěl bych si pořídit Canon EOS 70D a doma mám jeden lepší objektiv od Nikonu a chtěl bych se zeptat s jakým adaptérem by bylo možné využívat automatické ostření a nastavení clony. Za odpověď předem děkuji.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Adaptér na objektiv od Nikonu

                   Jakub Valdivia 31.08.2015 v 15:13:15

                   Dobrý den, bohužel adaptér který by umožňoval automatické ostření a nastavení clony neexistuje.

                 • M D
                  Odpovědět

                  VIDEO

                  M D 21.08.2015 v 10:25:41

                  Dobry den, ma tento fotoaparat autofocus pri videu? kolik snimku za sekundu dokaze ve full hd? doporucili byste mi v teto cenove kategorii jiny video fotak?

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:VIDEO

                   Jakub Valdivia 21.08.2015 v 14:45:52

                   Dobrý den, fotoaparát umí přeostřovat během natáčení. Frekvence v nejvyšší kvalitě je 30 sn./s. Na video je to určitě dobrý fotoaparát, který uspokojí i náročnějšího uživatele.

                 • Katerina
                  Odpovědět

                  Dvorakova

                  Katerina 21.08.2015 v 09:26:19

                  Dobrý den, je znám údaj, jak dlouho lze na tento model natáčet video v HD rozlišení, čili kolik toho lze na jednu plně nabitou baterii natočit? Děkuji

                  • M D
                   Odpovědět

                   D I K Y

                   M D 21.08.2015 v 23:59:07

                   dekuju

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Dvorakova

                   Jakub Valdivia 21.08.2015 v 14:43:28

                   Dobrý den, délka nepřetržitého natáčení v nejvyšší kvalitě je zhruba 20 minut. Poté je potřeba znovu začít natáčení. Baterie vydrží cca 45 minut při nepřetržitém natáčení.

                 • Lukáš
                  Odpovědět

                  foťák

                  Lukáš 08.08.2015 v 16:37:04

                  Dobrý den, chtěl bych poradit, který fotoaparát byste mi doporučil pro profesionálnější focení? Jestli Canon EOS 60D nebo Canon EOS 70D Děkuji za odpověď

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:foťák

                   Jakub Valdivia 09.08.2015 v 07:54:11

                   Dobrý den, spíše vám doporučím fotoaparát Canon 70D. Má novější snímač, což je přínos v obrazové kvalitě a také nabídne lepší a rychlejší automatické zaostřování.

                 • Petr.p
                  Odpovědět

                  ostření

                  Petr.p 07.08.2015 v 18:24:50

                  Dobrý den. k EOS 70D a TAMRON SP 70-300 fI4-5,6 zakoupeno červen 2015. Po měsíci provozu začalo zlobit zaostřování 10 krát nezaostří, pak se mu to 5 krá povede. V čem je problém? Na EOS 500D TAMRON chodil bez problému. Děkuji za odpověď.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:ostření

                   Jakub Valdivia 08.08.2015 v 09:25:48

                   Dobrý den, problém může být u objektivu nebo těla fotoaparátu. Zastavte se u nás prosím do oddělení servisu kde vám techniku překontrolují a určí kde je problém.

                 • Lukáš
                  Odpovědět

                  kvalita fotoaparátu

                  Lukáš 04.08.2015 v 09:31:47

                  Dobrý den chci se zeptat, která digitální zrcadlovka patří mezi kvalitnější a je vhodná pro focení svateb, koncertů, portrétů a přírody? Jestli Canon EOS 7D nebo Canon EOS 70D. Děkuji předem za odpověď

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:kvalita fotoaparátu

                   Jakub Valdivia 04.08.2015 v 13:42:25

                   Dobrý den, z hlediska obrazové kvality je na tom Canon 70D lépe, díky tomu že se jedná o novější přístroj. Canon 7D nabídne větší a odolnější tělo a rychlejší sériové snímání. Osobně bych se spíš přikláněl k novějšímu modelu který mi dokáže nabídnout lepší obrazový výstup.

                 • Tomáš
                  Odpovědět

                  časosber

                  Tomáš 08.07.2015 v 15:37:25

                  Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli d70 má v nabídce časosběr, nikde to nemůžu najít. Předem děkuji

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:časosber

                   Jakub Valdivia 09.07.2015 v 14:37:53

                   Dobrý den, bohužel fotoaparát Canon 70D nemá funkci časosběru. Je zapotřebí spouště, např.: http://www.fotoskoda.cz/pixel-spoust-kabelova-s-casosberem-tc25260e3-pro-canon/ .

                 • P K
                  Odpovědět

                  Počet snímků za vteřinu / VIDEO

                  P K 24.06.2015 v 15:12:11

                  Dobrý den, rád bych se zeptal na počtu snímků za vteřinu při natáčení do kvality 480p. Na webu jsem se dopídil k 60snímkům za vteřinu při kvalitě 720p, ale k 480p jsem se nikde nedostal. Když už jsem u toho, zeptám se na věc další. Omluvte mne, jsem v tomto ohledu neznalec. Existuje digitální zrcadlovka v cca stejné cenové hladině, která by zvládla při 1080p nebo 720p, alespoň 120 snímků za vteřinu? Předem děkuji

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Počet snímků za vteřinu / VIDEO

                   Jakub Valdivia 26.06.2015 v 15:32:52

                   Dobrý den, počet snímků je podle stránek Canonu při kvalitě 480p 30/25 sn/s. V tuto chvíli zatím není na trhu zrcadlovka s takovým snímáním při této kvalitě. Tyto parametry zatím dokážou nabídnout některé kompaktní fotoaparáty a CSC fotoaparáty.

                   • P K
                    Odpovědět

                    Počet snímků za vteřinu / VIDEO

                    P K 08.07.2015 v 11:34:36

                    Dobrý den, máte zmíněné kompakty v nabídce? Mohl by jste mi napsat, popřípadě překopírovat odkazy na tyto kompakty, abych je mohl omrknout? Děkuji

                    • Jakub Valdivia
                     Odpovědět

                     RE:Počet snímků za vteřinu / VIDEO

                     Jakub Valdivia 10.07.2015 v 12:00:39

                     Dobrý den, kupříkladu tento fotoaparát umí 120 fps v HD kvalitě: http://www.fotoskoda.cz/nikon-1-j5-bily-10-30-mm-vr-pd-zoom/ . Stejnou kvalitu umí i ultrazoomový fotoaparát: http://www.fotoskoda.cz/panasonic-lumix-dmcfz200/ .

                     • P K
                      Odpovědět

                      Počet snímků za vteřinu / VIDEO

                      P K 13.07.2015 v 12:12:50

                      Děkuji moc za ochotu.

                 • Libor Novák
                  Odpovědět

                  Srovnánì

                  Libor Novák 24.02.2015 v 08:54:08

                  Dobrý den, už jsem byl rozhodnutý pro koupi, ale teď se objevil model 760D. Který z těchto dvou by jste doporučil? Mate už nějaké srovnání? Děkuji.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Srovnánì

                   Jakub Valdivia 24.02.2015 v 15:01:00

                   Dobrý den, z hlediska obrazové kvality zde nebude výrazný rozdíl. Kde se tyto modely liši, tak je hlavně konstrukce těla fotoaparátu. Canon 70D má vyšší třídu těla, což pro vás znamená lepší ergonomii, více ovládacích prvků vyvedených na těle a má lepší autofokus. Tento přístroj však očekává od uživatele nějakou zkušenost. Na druhou stranu model Canon 760D je vhodnější více pro začátečníka s jednodušší obsluhou a kompaktnějšími rozměry.

                   • Libor Novák
                    Odpovědět

                    Re: RE:Srovnánì

                    Libor Novák 25.03.2015 v 14:12:44

                    Rád bych se ještě zeptal, jestli lze v tomto těle použít kartu Kingston SDA3/64GB 4K video SDHC 64GB class 10, 90MB/s, UHS-3? Případně jakou jinou 64 GB by jste doporučil? Děkuji.

                    • Michal Srb
                     Odpovědět

                     rozdíl ostření

                     Michal Srb 12.10.2015 v 13:00:47

                     Dobrý den, jaký je prosím Vás rozdíl mezi hybridním zaostřováním CMOS AF III u 760 D a Dual CMOS AF u 70 D? Děkuji

                     • Jakub Valdivia
                      Odpovědět

                      RE:rozdíl ostření

                      Jakub Valdivia 12.10.2015 v 13:45:25

                      Dobrý den, rozdíl je hlavně v rychlosti ostření během živého náhledu, kde Canon 70D je rychlejší a přesnější.

                    • Jakub Valdivia
                     Odpovědět

                     RE:Re: RE:Srovnánì

                     Jakub Valdivia 25.03.2015 v 14:13:39

                     Dobrý den, tuto kartu lze v Canonu 70D bez problémů použít.

                 • Zdeněk Pražák
                  Odpovědět

                  dotaz na GPS

                  Zdeněk Pražák 28.01.2015 v 15:16:39

                  Chtěl jsem se zeptat, zda se u tohoto fotoaparátu dá použít gps receiver CANON GP-E2 Děkuji Pražák

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:dotaz na GPS

                   Jakub Valdivia 29.01.2015 v 11:51:54

                   Dobrý den, fotoaparát Canon 70D je kompatibilní s GPS jednotkou.

                 • Tomas Rada
                  Odpovědět

                  Canon 70D

                  Tomas Rada 01.01.2015 v 15:01:23

                  Dobrý den, uvažuji o koupi těla fotoaparátu Canon 70D. Vlastním objektiv EF 75-300 mm f/4-5.6 III USM. Bude možné s tímto objektivem pořizovat plnohodnotná videa a fotografie nebo bych mel přemýšlet i o koupi dalšího objektivu. Předpokládané využití-pouze doma-fota a videa dětí+ sport. Děkuji za odpověd. TR

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Canon 70D

                   Jakub Valdivia 03.01.2015 v 15:19:51

                   Dobrý den, objektiv bude možné plnohodnotně využít i na fotoaparátu Canonu 70D. Na rychlejší akci, natáčení videa a sport by však bylo dobré poohlédnout se po novějších a lepších modelech, např.:http://www.fotoskoda.cz/canon-ef-702004-l-usm/ .

                 • Radka Vandenbussche
                  Odpovědět

                  3 000 Kč získáte zpět?

                  Radka Vandenbussche 25.11.2014 v 16:00:09

                  Dobry den, mela bych zajem o CANON EOS 70D + EF-S 18-135 IS STM + SDHC 16 GB za 34 990 KC, ale nenasla jsem nikde pravidla nabidky - 3 000 Kč získáte zpět. Co to presne znamena, a jake jsou podminky. Dekuji. S pozdravem, Radka Vandenbussche

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:3 000 Kč získáte zpět?

                   Jakub Valdivia 25.11.2014 v 16:40:04

                   Dobrý den, zde naleznete všechny informace ohledně akce Canon cashbacku: http://www.canon.cz/winter-cashback .

                 • Jaroslava Nováková
                  Odpovědět

                  DOTAZ

                  Jaroslava Nováková 26.08.2014 v 22:00:53

                  Dobrý den. Zajímalo by mě při jaké nejnižší světelnosti objektivu je fotoaparát schopen automaticky ostřit. Předem děkuji za odpověď.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:DOTAZ

                   Jakub Valdivia 27.08.2014 v 12:55:31

                   Dobrý den, nižší světelný objektiv než je f/1,2, který má automatické ostření neznám a ten je s fotoaparátem Canon 60D kompatibilní.

                   • Jaroslava Nováková
                    Odpovědět

                    Re: RE:DOTAZ

                    Jaroslava Nováková 28.08.2014 v 17:13:31

                    Dobrý den. Omlouvám se, špatně jsem se vyjádřila. Chtěla jsem se zeptat jestli D 70 dokáže automaticky ostřit i s objektivy s horší světelností, než je f/5,6 např f/6,5 nebo f/8 u objektivu s telekonvertorem.

                    • Jakub Valdivia
                     Odpovědět

                     RE:Re: RE:DOTAZ

                     Jakub Valdivia 28.08.2014 v 18:33:58

                     Dobrý den, podle dostupných informací Canon 70D neumí pracovat se clonou vyšší než je f/8.Se clonou f/8 bude pracovat ostření přes živý náhled, ale tam se obávám že to bude velmi nepohodlné a nepřesné.

                     • Jaroslava Nováková
                      Odpovědět

                      Re: RE:Re: RE:DOTAZ

                      Jaroslava Nováková 28.08.2014 v 22:18:20

                      Moc vám děkuji za odpověď. Jestli moc neobtěžuji mohu se zeptat jak je na tom pro porovnání NIKON D7100

                      • Jakub Valdivia
                       Odpovědět

                       RE:Re: RE:Re: RE:DOTAZ

                       Jakub Valdivia 29.08.2014 v 11:47:37

                       Dobrý den, z hlediska kvality výstupu jak fotografií tak videa je na tom lépe Nikon D7100. Je vybaven novým snímačem, nejvyšším autofokusovým modulem a skvěle odolným tělem. Kde Canon 70D má malou výhodu je rychlejší automatické ostření během živého náhledu oproti Nikonu D7100.

                 • Dalibor Gavelčík
                  Odpovědět

                  připojení externího mikrofonu k Canon 70D

                  Dalibor Gavelčík 16.07.2014 v 11:50:19

                  Dobrý den, jakým konektorem se připojuje externí mokrofon ke Canon 70D? Předem díky za odpověď Dalibor

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:připojení externího mikrofonu k Canon 70D

                   Jakub Valdivia 21.07.2014 v 06:38:31

                   Dobrý den, mikrofon se připojuje přes 3,5mm jack.

                 • Michal Světinský
                  Odpovědět

                  podpora SDXC UHS3

                  Michal Světinský 25.06.2014 v 11:20:25

                  Dobrý den četl jsem specifikace-fotoaparát podporuje SDXC UHS1. zajímalo by mě jestli v něm funguje UHS3 i když není napsaná ve specifikacích? Jak funguje vracení 3000 zpět.to probíhá hned v prodejně?Dáváte i 1400 zpět za tento objektiv? Děkuji za odpověď Přeji pěkný den

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:podpora SDXC UHS3

                   Jakub Valdivia 25.06.2014 v 12:35:09

                   Dobrý den, fotoaparát podporuje i paměťové karty s rychlostí zápisu 95MB/s. Všechny informace ohledně cashbacku naleznete zde: http://www.canon.cz/summer-cashback . Peníze vám budou při dodržení podmínek poslány na účet.

                 • Michal Světinský
                  Odpovědět

                  intervalové snímaní

                  Michal Světinský 17.06.2014 v 14:06:11

                  Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli má tento fotoaparát intervalové snímaní pro vytvoření časosběru? Děkuji za odpověď Přeji pěkný den

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:intervalové snímaní

                   Jakub Valdivia 18.06.2014 v 04:48:54

                   Dobrý den, fotoaparát Canon 70D nemá sám o sobě intervalové snímání. Je zapotřebí dokoupit dálkovou spoušť s časosběrem, např.: http://obchod.fotoskoda.cz/pixel-spoust-kabelova-s-casosberem-tc25260e3-pro-canon/ .

                 • Mirka
                  Odpovědět

                  Canon 70D nebo 6D

                  Mirka 01.06.2014 v 20:51:50

                  Dobrý den, vlastním EOS 400D + setový objektiv 18-55 + sigma 17-70 + Canon EF50, 1.8. Zvažuji koupi nového těla a váhám mezi 70D, nebo 6D. Fotím reportážní fotografii - od dětských dnů, přes koncerty venku, po fotbal a závody vozíčkářů. Který z fotoaparátů byste mi mohl doporučit? Z recenzí mě zaujala více 70D, ovšem na druhou stranu plně nevyužiji videa. 6D je vynikající fotoaparát, ovšem některé recenze nevyznívají nejlépe, hlavně co se týče sportovních fotografiích. Koukám i na cenu, a říkám si, že u 70 bych mohla zainvestovat i do dlouhého objektivu, který mi chybí čím dál tím více, například: http://obchod.fotoskoda.cz/canon-ef-702004-l-usm/ Děkuji za váš názor.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Canon 70D nebo 6D

                   Jakub Valdivia 02.06.2014 v 13:52:46

                   Dobrý den, pokud vám chybí delší objektivy a fotíte hlavně sport, tak bych se přiklonil spíše k modelu Canon 70D, zejména díky crop faktoru a rychlému AF modulu.

                 • David Paleček
                  Odpovědět

                  70D- 7D

                  David Paleček 29.05.2014 v 16:49:15

                  Dobrý den, rád bych fotoaparát s videem kvůli dětičkám a váhám mezi 70D a 7D, co byste mi doporučili? Jinak fotím 50D.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:70D- 7D

                   Jakub Valdivia 29.05.2014 v 20:19:07

                   Dobrý den, pro natáčení videa je určitě lepší volbou pořízení fotoaparátu Canon 70D, který má velmi přesné a rychlé automatické zaostřování během živého náhledu a je celkově pohodlnějším pro tyto účely.

                 • Richard Szmek
                  Odpovědět

                  Canon EOS 70D nebo Nikon D7000

                  Richard Szmek 18.05.2014 v 12:10:25

                  Dobrý den, rozhoduji se mezi Canon EOS 70D nebo Nikon D7000. Poraďte mi prosím, který je lepší. Děkuji

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Canon EOS 70D nebo Nikon D7000

                   Jakub Valdivia 18.05.2014 v 16:10:07

                   Dobý den, pokud porovnáváme tyto dva modely, tak je Canon 70D lepší. Jedná se o novější model s lepšími technologiemi, zejména rychlejší ostření při živém náhledu. Adekvátní model ke srovnání je Nikon D7100. Zde bych se přikláněl k modelu Nikon D7100 pokud by prioritou bylo fotografování a pokud by bylo prioritou video, tak Canon 70D.

                 • Honza
                  Odpovědět

                  Upgrade z 1100D, priority: natáčení videa, portréty, krajina

                  Honza 03.05.2014 v 18:50:00

                  Ahoj, mám asi 3 roky CANON 1100D, chtěl bych výsledky posunout zase o kus dál. Fotím nejčastěji s objektivem: Canon EF 50mm F1.8 I (pomalé aut. ostření) (potom tam je seťák bez stabilizace, a ještě Tamron AF 70-300 mm F/4-5,6 Di LD Macro) Priorita jsou portréty, krajina a točení v videa - s videem se nadále pracuje, střih a pod. (full HD je podmínkou) - video má tu největší prioritu, videa tipu tohoto: https://www.youtube.com/watch?v=k32xyP3KuWE. Je pro mě dostačující 60Dčko nebo 70Dčko? + jaký objektiv na video? Případně něco jiného? Rozdíl mezi 60d vs. 70d je zásadní? Na portréry mi asi bude stačit ten co mám, důležité je vymáčknout z videa max. kvalitu + zároveň mít jedno zařízení. Na video mi byl doporučen Panasonic Lumix LX7 Záznam videa 50/60 snímků na slow moution bych už také očekával. Také mi byl doporučen Lumix G6 + Zuiko 45/1.8 co si o tom myslíte? Rozpočet: do max. 25 000 kč (nejhůře 30 000 Kč) s DPH. Moc díky za radu

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Upgrade z 1100D, priority: natáčení videa, portréty, krajina

                   Jakub Valdivia 05.05.2014 v 10:33:21

                   Dobrý den, pokud je video vaším důležitým požadavkem, tak je lepší volbou pořízení Canonu 70D. Díky dual pixel AF umožňuje zejména pomocí "STM" objektivů rychlé a přesné automatické zaostřování při živém náhledu. Zároveň oproti ostatním zařízením máte výhodu ve velkém snímači a tedy vysoké obrazové kvalitě a malé hloubce ostrosti. Jako ideální set se mi jeví: http://obchod.fotoskoda.cz/canon-eos-70d-ef-s-18-135-is-stm/ . I když přesahuje váš limit, tak je to pro vaše požadavky ten nejlepší přístroj.

                   • Honza
                    Odpovědět

                    Re: RE:Upgrade z 1100D, priority: natáčení videa, portréty, krajina

                    Honza 05.05.2014 v 23:08:48

                    Díky za odpověď, radíte tedy 70D nebo 700D dle vašeho odkazu?

                    • Jakub Valdivia
                     Odpovědět

                     RE:Re: RE:Upgrade z 1100D, priority: natáčení videa, portréty, krajina

                     Jakub Valdivia 06.05.2014 v 10:07:21

                     Dobrý den, omlouvám se, vlezla mi tam chyba. Měl jsem samozřejmě na mysli Canon 70D. Odkaz v předchozím příspěvku je již upraven.

                 • Radek
                  Odpovědět

                  Výběr objektivu

                  Radek 26.04.2014 v 17:21:54

                  Dobrý den , uvažuji o koupi 70D a chtěl bych koupit objektiv Sigma 70-300 mm F4.0-5.6 APO DG MACRO pro foceni makra a psich sportu nebo popřípadě by jste mi navrhl jiný ?Cena do 8000 kc Děkuji R.N.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Výběr objektivu

                   Jakub Valdivia 28.04.2014 v 10:31:09

                   Dobrý den, v této cenové relaci se jedná o nejlepší volbu mezi teleobjektivy.

                 • Sylva
                  Odpovědět

                  Výběr těla

                  Sylva 08.04.2014 v 11:18:43

                  Dobrý den, chtěla jsme se zeptat již několik let vlastním EOS 1000D. Ale už delší dobu přemýšlím o koupi nového těla i dalšího objektivu. Vlastním objektiv EF50mm f/1,8 a sigmu 17-70mm 1:2.8-4.5. Fotím především děti a portréty. Rozmýšlím mezi EOS 70D, 7D a 6D. u 6D trochu váhám kvůli ceně, ale kdyby to byla lepší volba tak nějakou tu korunku navíc přihodím. Nebo myslíte, že by bylo vhodnější jiné tělo? Děkuji moc za odpověď Sylva

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Výběr těla

                   Jakub Valdivia 08.04.2014 v 13:32:18

                   Dobrý den, fotoaparát Canon 70D je v kategorii menších snímačů výbornou volbou. kterou vám mohu plně doporučit. Nevýhodou pořízení Canonu 6D by mohlo být nutnost zakoupení nového základního objektivu místo stávající Sigmy. Pokud je to pro vás stále přijatelné, tak je přechod na plný formát vynikající volbou. Získáte lepší obrazovou kvalitu a lepší práci s hloubkou ostrosti což je na portréty velmi žádoucí.

                 • Miloš Picek
                  Odpovědět

                  Canon EOS 70D - kvalita

                  Miloš Picek 26.03.2014 v 14:33:30

                  Dobrý den, chystám se koupit zrcadlovku Canon EOS 70D. Zaujala mě rychlost ostření, počet ostřících bodů, kvalitní video s odpovídajícími objektivy, výklopný display a WiFi. Z dostupných recenzí uživatelů této zrcadlovky mám rozporuplné informace o kvalitě snímků při vyšší citlivosti, neostrost snímků, špatné vyvážení bílé barvy (u jpg) a podobně. V profesionílních recenzích se o těchto nedostatcích nezmiňují. Nejsem profesionál, mám tělo EOS 50D + 5 objektivů Canon, Sigma a Tamron, chystám se v brzké době do důchodu a nerad bych nešťastně investoval do přechváleného fotoaparátu. Žádám Vás o vaši zkušenost s 70D, resp. jaký jiný model by jste mi doporučili. Děkuji Miloš Picek

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Canon EOS 70D - kvalita

                   Jakub Valdivia 27.03.2014 v 21:57:24

                   Dobrý den, ideálním nástupcem Canonu 50D je spíše plnoformátová zrcadlovka Canon 6D. Canon 70D již nepokračuje v této třídě fotoaparátů a jedná se spíše o downgrade této třídy. Rozhodně se nejedná o špatný fotoaparát, ale vysokou laťku nastavnou Canonem 50D již nesplňuje.

                   • Jaroslav Poulíček
                    Odpovědět

                    Canon EOS 50D vs 70D

                    Jaroslav Poulíček 08.01.2016 v 17:16:22

                    Dobrý den, mám tomu rozumět tak, že koupí 70D namísto stávajícího 50D si nepolepším v obrazové kvalitě? Fotím hlavně sport v halách při spíše slabším osvětlení, tak mě zajímá výsledná kvalita a šum při vyšším ISO (cca 1000- 3600). A při ISO 100-200 si taky nepolepším? Nerad bych vyhodil peníze za stejnou obrazovou kvalitu, přičemž s 50D jsem celkem spokojen.

                    • Jakub Valdivia
                     Odpovědět

                     RE:Canon EOS 50D vs 70D

                     Jakub Valdivia 10.01.2016 v 10:26:43

                     Dobrý den, zejména si polepšíte v rychlosti a přesnosti ostření, což je pro sport v halách velmi důležité. Vyšší ISO bude mírně lepší u Canonu 70D.

                 • David Daenemark
                  Odpovědět

                  Dotaz na objektiv

                  David Daenemark 20.03.2014 v 15:33:38

                  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký objektiv byste mi doporučili na tuto zrcadlovku, aby byl co nejvhodnější k natáčení videí. Předem děkuji za odpověď.

                  • Jaroslav Poulíček
                   Odpovědět

                   Danon EOS 50D vs 70D

                   Jaroslav Poulíček 08.01.2016 v 15:49:53

                   Dobrý den, mám tomu rozumět tak, že koupí 70D namísto stávajícího 50D si nepolepším v obrazové kvalitě? Fotím hlavně sport v halách při spíše slabším osvětlení, tak mě zajímá výsledná kvalita a šum při vyšším ISO (cca 1000- 3600). A při ISO 100-200 si taky nepolepším? Nerad bych vyhodil peníze za stejnou obrazovou kvalitu, přičemž s 50D jsem celkem spokojen.

                   • Jakub Valdivia
                    Odpovědět

                    RE:Danon EOS 50D vs 70D

                    Jakub Valdivia 10.01.2016 v 10:40:34

                    Dobrý den, zejména si polepšíte v rychlosti a přesnosti ostření, což je pro sport v halách velmi důležité. Vyšší ISO bude mírně lepší u Canonu 70D.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Dotaz na objektiv

                   Jakub Valdivia 20.03.2014 v 16:25:05

                   Dobrý den, všeobecně jsou vhodné objektivy s označením "STM".Jedná o označení objektivů od Canonu které mají přesné a plynulé ostření zejména během živého náhledu. Jinak se dá velmi kreativně natáčet s pevnými ohnisky, které mají malou clonu, což mi přináší větší možnosti jak pracovat s hloubkou ostrosti.

                 • Radek A. Schwarz
                  Odpovědět

                  WI-FI

                  Radek A. Schwarz 14.03.2014 v 07:31:40

                  Dobrý den! Neodpověděli jste jednomu tazateli na to, jak je to s WI-FI připojením - jestli se jedná o model W nebo N ... Díky za odpověď!

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:WI-FI

                   Jakub Valdivia 14.03.2014 v 13:15:01

                   Dobrý den, jedná se fotoaparát s integrovanou Wi-Fi, tedy model W.

                 • Silvia Faktorová
                  Odpovědět

                  Karta SDXC

                  Silvia Faktorová 24.02.2014 v 19:49:27

                  Dobrý den, zakoupila jsem k tomuto fotoaparátu kartu SanDisk Ultra SDXC 64GB, ale fotoaparát hlásí, že karta není vložena! Rychlostní třída je 10. Je možné, že není s fotoaparátem kompatibilní? Děkuji za odpověď, Silva Faktorová

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Karta SDXC

                   Jakub Valdivia 25.02.2014 v 12:42:26

                   Dobrý den, tato karta by měla být kompatibilní s fotoaparátem Canon 70D. Je možné že se jedná o vadný kus paměťové karty.

                 • Jaroslav Zámečník
                  Odpovědět

                  Canon EOS 70D - šum a Wi-Fi

                  Jaroslav Zámečník 21.02.2014 v 11:23:40

                  Dobrý den, na internetu se množí názory, že tento fotoaparát produkuje fotografie s vysokým šumem (a že při ISO vyšším než 1600 už je extrémní). Je to opravdu tak zlé? Stáhl jsem si návod a tam se hovoří o variantě W (s Wi-Fi) a N (bez Wi-fi). Když se ale podívám do všech internetových obchodů, včetně toho Vašeho, toto tam rozlišeno není. Jak to tedy poznám? Děkuji za odpověď. Jaroslav Zámečník

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Canon EOS 70D - šum a Wi-Fi

                   Jakub Valdivia 22.02.2014 v 22:28:38

                   Dobrý den, každý uživatel je jinak náročný na výstup šumu. Pro mě osobně není ISO 1600 na Canonu 70D žádný problém ale také záleží na konečném požadavku. Zde jsou kompletní informace ohledně Wi-Fi připojení: http://www.canon.cz/Support/Consumer_Products/products/cameras/Digital_SLR/EOS_70D.aspx?faqtcmuri=tcm:126-1069782&page=1&type=faq .

                 • Jitka Koubínová
                  Odpovědět

                  zrcadlovka canon

                  Jitka Koubínová 19.02.2014 v 22:46:59

                  Dobrý den, mohu se prosím zeptat, který objektiv by jste doporučili k tomuto fotoaparátu Canon EOS 70D? Děkuji, s pozdravem Jitka Koubínová

                  • Jitka Koubínová
                   Odpovědět

                   Re: zrcadlovka canon

                   Jitka Koubínová 19.02.2014 v 22:53:33

                   Myslím základní univerzální objektiv.

                   • Jakub Valdivia
                    Odpovědět

                    RE:Re: zrcadlovka canon

                    Jakub Valdivia 20.02.2014 v 13:23:37

                    Dobrý den, mohu vám doporučit set s objektivem Canon 18-135mm: http://obchod.fotoskoda.cz/canon-eos-70d-ef-s-18-135-is-stm/ nebo alternativu od výrobce Sigma: http://obchod.fotoskoda.cz/sigma-1770284-dc-macro-os-hsm-c-pro-canon/ .

                 • Miloš Picek
                  Odpovědět

                  Vhodný objektiv pro video u EOS 70D

                  Miloš Picek 29.01.2014 v 10:34:20

                  Dobrý den, mám zájem o koupi EOSu 70D těla a plánuji koupi objektivu Sigma 18-35 f/1,8 DC HSM Art Canon. Dočetl jsem se, že kvalitní video bez trhavého zaostřování a bez hluku splňují jen obvjektivy STM, tedy pouze od firmy Canon. Bude u výše jmenovaného objektivu s HSM systémem ostření problém s hlukem a trhavým zaostřováním. Pokud ne, který objektiv by jste mi doporučil. S pozdravem Miloš Picek

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Vhodný objektiv pro video u EOS 70D

                   Jakub Valdivia 29.01.2014 v 12:21:38

                   Dobrý den, s objektivy STM využijete na maximum rychlost a přesnost ostření během živého náhledu. S objektivem Sigma ostření bude pomalejší, ale i tak bude pořád velmi rychlé a spolehlivé.

                 • Jitka Koubínová
                  Odpovědět

                  zrcadlovka canon

                  Jitka Koubínová 23.01.2014 v 17:10:29

                  Dobrý den, rozhoduji se koupit svou první zrcadlovku od Canonu. Vybírám mezi Canon EOS700D a Canon EOS 70D (samozřejmě, že u nás hrají roli peníze, protože jsem na mateřské dovolené). Je mi jasné, že 70D je kvalitnější profesionálnější fotoaparát, já budu fotoaparát používat především na rodinná fota a portréty dětí, krajiny a také bych chtěla fotit makro. Tak nevím, zda se mi vyplatí připlatit si a pořídit 70D, nebo zda by mi nestačila jen ta 700D. Ale já nechci fotoaparát po nějaké době měnit, chci ho mít na delší dobu...ale zase se zrcadlovkou začínám, i když mě focení moc baví a dobrá zrcadlovka je můj dlouholetý sen a chci se fotografování věnovat... můžete mi prosím tedy poradit váš názor? A ještě prosím o radu, který objektiv nebo objektivy si k fotoaparátu canon (k 70D či 700D) pořídit? A jak se v objektivech orientovat. Nejsem opravdu zastánce koupit něco na chvíli a pak to měnit, spíše kvalitu na delší čas. Děkuji moc za odpověď. S pozdravem Jitka Koubínová

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:zrcadlovka canon

                   Jakub Valdivia 27.01.2014 v 12:16:05

                   Dobrý den, jako první digitální zrcadlovku bych vám raději doporučil model Canon 700D. Pro vaše účely se jedná i tak výborně vybavený fotoaparát. Raději bych investoval do kvalitních objektivů a příslušenství. Jako ideální set se mi jeví: http://obchod.fotoskoda.cz/canon-eos-700d-efs-18135-is-stm/ . Dále bude záležet jaký žánr fotografie vás chytne. Zda-li makro, krajina či portrét. Podle toho se neváhejte dále zeptat, rád vám se vším poradím.

                 • Martin Mourek
                  Odpovědět

                  CANON 70D

                  Martin Mourek 11.01.2014 v 13:57:31

                  Dobrý den. Mám o tento fotoaparát velký zájem, ovšem jak jsem zjistil je prý velký problém s autofokusem za horších světelných podmínek a s objektivy se světelností na f4. Také prý barvy nejsou nic moc a šum je dost znatelný. Velice mne překvapuje že v této řadě se něco takového objevuje. Přečetl jsem několik názorových stránek a myslím si že ti co si stěžují měli vadné kusy, to by ovšem svědčilo o velké poruchovosti, nebo o opravdu nepovedeném přístroji. Tak by mne zajímalo jak to s tímto fotoaparáte je opravdu. Děkuji.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:CANON 70D

                   Jakub Valdivia 13.01.2014 v 20:57:04

                   Dobrý den, reakce v našem obchodě na fotoaparát Canon 70D jsou vesměs pozitivní a s poruchovostí jsme se setkali naprosto minimálně.

                 • Kateřina Hejretová
                  Odpovědět

                  70D

                  Kateřina Hejretová 11.01.2014 v 10:06:51

                  Dobrý den mám eos 400D a uvažuji o koupi tohoto fotoaparátu, abych se posunula o třídu výš. Věnuji se fotografování zvířat (koní, psů a jiných), fotím také agility, parkury a chtěla bych se začít věnovat focení zvířat ve volné přírodě. Doporučili by jste mi tento model fotoaparátu, nebo mi navrhněte jiný v této cenové relaci. Děkuji za odpověď.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:70D

                   Jakub Valdivia 12.01.2014 v 19:28:54

                   Dobrý den, pro vaše účely mohu tento fotoaparát naprosto doporučit. Zejména ostřící systém je oproti vašemu modelu výrazně lepší.

                 • Tomáš Kunfront
                  Odpovědět

                  objektiv

                  Tomáš Kunfront 29.12.2013 v 11:36:46

                  Dobrý den mám eos 550 a uvažuji o koupi tohoto fotoaparátu. Chci se zeptat zda objektivy z předešlého typu půjdou využít i u tohoto modelu. Děkuji.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:objektiv

                   Jakub Valdivia 29.12.2013 v 22:16:33

                   Dobrý den, vaše objektivy budou plně kompatibilní i s fotoaparátem Canon 70D.

                 • Ondřej Pchálek
                  Odpovědět

                  obrazová kvalita

                  Ondřej Pchálek 21.12.2013 v 19:48:12

                  Dobrý den, již několik let se věnuji fotografii architektury a krajiny, sem tam do toho přijde nějaké portrétování. Jediné, co je pro mne důležité je obrazová kvalita a dynamický rozsah. A také cena, neboť jsem ještě student. Uvažuji o koupi nové zrcadlovky a zatím se rozhoduji mezi levnější 700d, 70d a 7d ve Vašem bazaru. Co byste mi prosím doporučili na základě mých kritérií? Dále zvažuji koupi kvalitnějšího objektivu, jsem majitelem starší sigmy 17-70, která má nedostatečnou kresbu. Rozsah mi vyhovuje, i když může být menší, 70mm již moc nevyužiji. Měl by být opět vhodný pro fotografování architektury a krajiny.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:obrazová kvalita

                   Jakub Valdivia 21.12.2013 v 21:58:50

                   Dobrý den, pro vaše potřeby je Canon 7D zbytečný, jedná se převážně o sportovní a reportážní fotoaparát. Osobně bych si vybral model 70D. Má dobrý ostřící systém a kvalitní tělo s dobrou ergonomií. Obrazová kvalita je velmi podobná u všech přístrojů. Z objektivů bych vám klidně doporučil inovovanou a chválenou verzi Sigmy 17-70: http://obchod.fotoskoda.cz/sigma-1770284-dc-macro-os-hsm-c-pro-canon/ nebo naprosto špičkovou Sigmu 18-35/1.8 : http://obchod.fotoskoda.cz/sigma-18-35-1-8-dc-hsm-a-pro-canon/ .

                 • Lubomír Hynek
                  Odpovědět

                  CANON

                  Lubomír Hynek 18.12.2013 v 17:35:34

                  Dobrý den Zvažuji koupi nového přístroje.Mám dotaz který přístroj pro mne bude vhodnější. Nyní používám Canon EOS 50D který velmi "šumí" Fotím hokej ( málo světla ,rychlé scény) golf (rychlost), portréty ,krajinky (přenos detailu)a nějaké rodinné snímky. Zvažuji tyto přístroje: EOS 6D - výhoda FF,výstupní kvalita,vysoké ISO,nízký šum ,horší AF ,velmi pomalé kontinuální snímání, EOS 7D - Rychlé AF,rychlé snímání,oproti FF vyšší šum,starší procesory DIGIC, morálně starší tělo oproti stávajícímu přístroji malý posun v kvalitě obrazu EOS 70D - Nové tělo,nový procesor,rychlé snímání,posun v kvalitě obrazu?

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:CANON

                   Jakub Valdivia 19.12.2013 v 09:16:46

                   Dobrý den, obrazová kvalita je u Canonu 7D a 70D velmi podobná a myslím si že pro sport by stále byl vhodnější model 7D. A pak zde máme Canon 6D který sice vyniká obrazovou kvalitou ale zaostává ostřícím systémem za Canonem 7D. Pokud je sport vaší prioritou tak bude lepší volbou Canon 7D nebo až vyšší model 5D MarkIII.

                 • Richard Šimonovský
                  Odpovědět

                  Objektiv

                  Richard Šimonovský 06.12.2013 v 10:52:33

                  Dobrý den, mám Canon 60D a objektiv Sigma 17-70 Contemporary. Chtěl bych upgradovat tělo na 70D. Bude tento objektiv plně kompatibilní pro všechny funkce 70D? Děkuji za odpověď.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Objektiv

                   Jakub Valdivia 06.12.2013 v 18:24:26

                   Dobrý den, vámi uvedený objektiv bude plně kompatibilní.

                 • Jan Ovčák
                  Odpovědět

                  dotaz

                  Jan Ovčák 03.12.2013 v 16:05:59

                  Dobrý den, všude čtu na 70d chválu, ale chtěl bych mít jasno, než se pro něj rozhodnu. Zajímá mě hlavně vestavěná wifi a možnost propojení s androidem. Znamená to tedy, že pokud jsem v dosahu wifi (třeba i vytvořené telefonem), přístroj může vyfotografované snímky posílat přes internet na nějaké vzdálené úložiště (třeba google drive, nebo soukromý server). resp, je třeba pošle do andorid zařízení, které se pak postará o onu distribuci? Tato funkce by byla nepřekonatelná pro práci v terénu a pokud reálně opravdu funguje (a to jak u jpg, tak i raw), pak 70d beru bez váhání. Můžete mi prosím potvrdit, zda foťák je či není tohoto schopen? Nejsem z Prahy, jinak bych se stavil osobně. Díky moc.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:dotaz

                   Jakub Valdivia 05.12.2013 v 20:15:01

                   Dobrý den, je tomu přesně tak. Snímky z fotoaparátu můžete pomocí chytrého zařízení dále sdílet na web a vzdálené úložiště. Funguje jak pro Raw tak pro Jpeg.

                 • Marco
                  Odpovědět

                  Uživatelská příručka

                  Marco 28.11.2013 v 13:11:06

                  Dobrý den. Chtěl bych vědět, jestli Uživatelská příručka je pouze v českém jazyce, nebo také v angličtině. Děkuji za odpověď.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Uživatelská příručka

                   Jakub Valdivia 28.11.2013 v 16:20:46

                   Dobrý den, uživatelská příručka v anglickém jazyce se nedodává, ale je možné ji stáhnout na: http://www.canon.co.uk/Support/Consumer_Products/products/cameras/Digital_SLR/EOS_70D.aspx .

                 • Petr Novák
                  Odpovědět

                  70D vs 7d

                  Petr Novák 21.11.2013 v 09:54:46

                  Dobrý den, rozhoduji se mezi koupí Canonu 7D a 70D. Fotím hlavně sport a zvířata, a to i v horších podmínkách (prach,vlhkost). Jaký fotoaparát byste spíše doporučili? U 7D mi přijde lepší odolnost a také vyšší rychlost, naopak zas 70D by údajně měl mít díky Digic 5 lepší kvalitu fotografií. Jak jsou na tom fotoaparáty s životností závěrky, je také obdobná? případně okolo jaké částky se dá závěrka vyměnit. Děkuji moc

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:70D vs 7d

                   Jakub Valdivia 21.11.2013 v 16:17:38

                   Dobrý den, rozdíl v obrazové kvalitě není příliš velký, Co má Canon 70D navíc, je velmi rychlé ostření během živého náhledu a výklopný dotykový display. Životnost závěrky u Canonu 70D je 100 000 cyklů a u Canonu 7D se jedná o 150 000 cyklů. Cena výměny závěrky vám pouze vyčíslí autorizovaný servis Canonu: http://www.awh.cz/ .

                   • Petr Černý
                    Odpovědět

                    Re: RE:70D vs 7d

                    Petr Černý 28.08.2014 v 17:45:56

                    Dobrý den. Uvádíte že CANON 70D má životnost závěrky 100 000 cyklů. Zajímalo by mně kolik cyklů má Nikon D7100, popřípadě i jiné fotoaparáty. Například 5D III nebo 1200D.

                    • Jakub Valdivia
                     Odpovědět

                     RE:Re: RE:70D vs 7d

                     Jakub Valdivia 28.08.2014 v 18:35:54

                     Dobrý den, fotoaparát Nikon D7100 má garanci 150.000 cyklů, stejně tak Canon 5D III. Canon 1200D bude mít standardních 100.00 cyklů.

                 • Pavel Omáčka
                  Odpovědět

                  grip

                  Pavel Omáčka 19.11.2013 v 19:50:05

                  Dobrý den, uvažuji o koupi 70D, kterým bych chtěl nahradit starší "šedesátku". Zajímalo by mě, jestli jsou kompatibilní bateriové gripy mezi těmito fotoaparáty, jako tomu bylo u modelů 50D a 40D... Nejraději bych totiž vyměnil jen tělo. Děkuji.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:grip

                   Jakub Valdivia 20.11.2013 v 14:23:52

                   Dobrý den, fotoaparát Canon 70D používá jiný typ battery gripu, konkrétně Canon BG-E14.

                 • Petr
                  Odpovědět

                  Blesk

                  Petr 17.11.2013 v 09:59:34

                  Dobrý den, chci se zeptat zda u Canonu EOS 70D funguje bezdrátové odpalování blesku i u blesku Metz. Nebo zda komunikují pouze originál blesky.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Blesk

                   Jakub Valdivia 17.11.2013 v 10:03:29

                   Dobrý den, bezdrátové odpalování blesku funguje pouze s originálními blesky od Canonu.

                   • Petr
                    Odpovědět

                    Re: RE:Blesk

                    Petr 17.11.2013 v 11:21:16

                    Děkuji za informaci. Jen se zeptám jaký z blesku od Canonu by jste doporučil pro občasné využití.

                    • Jakub Valdivia
                     Odpovědět

                     RE:Re: RE:Blesk

                     Jakub Valdivia 17.11.2013 v 14:11:50

                     Dobrý den, pro občasné využití doporučuji tento blesk: http://obchod.fotoskoda.cz/canon-blesk-speedlite-270-ex-ii/ .

                 • Jan
                  Odpovědět

                  EOS 70D vs. 7D rychlost ostření

                  Jan 03.11.2013 v 13:12:41

                  Dobrý den, uvažuji o koupi nového těla-buď EOS 70D nebo 7D. Hlavní priorita-fotím automobilové soutěže, tedy rychlost kontinuálního ostření je u obou přístrojů stejná? V některých recenzích píší, že 70D je mnohem pomalejší, ale nevím, zda se to týká jen modu liveview, který samozřejmě nevyužívám (zajímá mě "klasika" AI Servo hledáčkem). Ochrana proti prachu/vodě je podobná? Díky moc!

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:EOS 70D vs. 7D rychlost ostření

                   Jakub Valdivia 04.11.2013 v 20:43:30

                   Dobrý den, co jsem měl možnost vyzkoušet Canon 70D, tak mi ostření přišlo velmi svižné a přesné. Rychlost bude u obou modelů podobná. U Canonu 7D byla výhoda ostřícího systému v jeho větší uživatelské modifikaci. Odolnost vůči prachu a vlhkosti je na stejné úrovni.

                 • Martin Čurda
                  Odpovědět

                  Protiúčet

                  Martin Čurda 21.10.2013 v 11:58:19

                  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možnost u Vás dát starší fotoaparát na protíúčet za nový. Mám Canon EOS 60D a chtěl bych Canon EOS 70D. Děkuji za odpověď Hezký den

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Protiúčet

                   Jakub Valdivia 21.10.2013 v 14:05:18

                   Dobrý den, ano je možné u nás dát na protiúčet váš fotoaparát.

                   • Martin Čurda
                    Odpovědět

                    Re: RE:Protiúčet

                    Martin Čurda 22.10.2013 v 10:04:00

                    Děkuji za odpověď a přeji hezký den

                 • Ruslan Zvonko
                  Odpovědět

                  CANON EOS 70D

                  Ruslan Zvonko 25.09.2013 v 12:44:40

                  Dobry den. u zakoupeneho CANON EOS 70D, v rezimu video AV nejde nastavit clonu, pouze ekspozice -0+. to neni spravne, ze ne muzu udelat prioritu clony? Dekuji.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:CANON EOS 70D

                   Jakub Valdivia 25.09.2013 v 18:00:52

                   Dobrý den, měnit clonu lze pouze v plně manuálním režimu.

                 • Eva T.
                  Odpovědět

                  Canon 60D nebo 70D?

                  Eva T. 12.09.2013 v 10:02:08

                  Dobrý den, jsem v podstatě začátečník a cca. rok a půl fotím s Canonem 450D. Nyní bych se chtěla posunout o třídu výš a váhám, zda zvolit 60D nebo již 70D. Jedinou výhodu zatím vidím v počtu ostřících bodů. Co byste mi poradili vy? Děkuji

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Canon 60D nebo 70D?

                   Jakub Valdivia 14.09.2013 v 06:39:21

                   Dobrý den, těch změn je samozřejmě více. Canon 70D je osazen novým snímačem s rozlišením 20 Mpix a novým obrazovým procesorem Digic 5+ díky kterým se posunula obrazová kvalita výrazně kupředu. Také bych rád zmínil dotykový display který velmi usnadňuje ostření během živého náhledu, což se hodí zejména během natáčení, ale i pro pořizování fotografií jej shledávám užitečným. Dále má rychlejší sériové snímání a to 7 snímků za vteřinu a lepší hledáček. Dle mého mínění a vypsaných rozdílů stojí za to pořídit Canon 70D.

                 • Ruslan Zvonko
                  Odpovědět

                  kit CANON EOS 70D + EF-S 18-135 IS STM

                  Ruslan Zvonko 18.09.2013 v 22:27:48

                  Dobry den. Koupil jsem dnes set CANON EOS 70D + EF-S 18-135 IS STM A tet doma prisel na to, ze v setu neni slunecni clona pro objektiv canon EF-S 18-135 IS STM Moje otazka- mam set nekompletní, nebo clona neni soucasti setu i mam ji koupit zvlast? Dekuji.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:kit CANON EOS 70D + EF-S 18-135 IS STM

                   Jakub Valdivia 18.09.2013 v 22:30:32

                   Dobrý den, sluneční clona se k objektivům Canon krom třídy "L" nedodává. Zde naleznete sluneční clonu: http://obchod.fotoskoda.cz/canon-ew73-b-slunecni-clona-pro-1785-is-a-18135-is/

                 • vladimír šoral
                  Odpovědět

                  canon 70d

                  vladimír šoral 10.09.2013 v 21:13:58

                  Na Vašich stránkách uvádíte,že produkt zakoupilo 14 zákazníků.Na jiném místě se dočtu,že ještě nebyl skladem.Kde si ho těch 14 zákazníků zakoupilo?

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:canon 70d

                   Jakub Valdivia 11.09.2013 v 14:40:52

                   Dobrý den, fotoaparát Canon 70D již na naši prodejnu dorazil, ale byl okamžitě vyprodán. Proto se již objevila informace o počtu zákazníků kteří tento produkt zakoupili. Na další modely toho fotoaparátu zatím čekáme.

                 • Lucie Ludvíková
                  Odpovědět

                  Termín

                  Lucie Ludvíková 13.09.2013 v 13:30:32

                  Dobrý den, můžu se zeptat, zda už máte nějaké (alespoň přibližné) informace k termínu dostupnosti? Zájemce z Norska psal na sociální síť, že u nich bude 70d až začátkem listopadu.. Je vůbec možné, že se dočkáme dřív, než Norové? Děkuji.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Termín

                   Jakub Valdivia 15.09.2013 v 12:14:47

                   Dobrý den, dodávky fotoaparátu Canonu 70D jsou nepravidelné a chodí po pár kusech, které jsou okamžitě rozebrány zákazníky co si jej rezervovali. Vám také doporučím nezávaznou rezervaci a jen co bude fotoaparát dostupný tak se vám ozveme.

                 • David Hrdlička
                  Odpovědět

                  Dostupnost

                  David Hrdlička 30.08.2013 v 10:19:55

                  Dobrý den, na webu heureka.cz http://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/canon-eos-70d/ jsem se dočetl že máte možnost poslat produkt do 3 dnu, takže jestli tomu rozumím správně máte je možnost naskladnit, když si jej u Vás objednám díky za odpověď

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Dostupnost

                   Jakub Valdivia 31.08.2013 v 08:49:36

                   Dobrý den, není tomu zcela tak. Od distributora máme informaci že fotoaparáty přijdou začátkem září. Přesné datum zatím bohužel není známo a na 3 dny dodání bych se nespoléhal.

                 • Oldřich POŽIVIL
                  Odpovědět

                  Použití objektivu Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS s fotoaparátem Canon EOS 70D

                  Oldřich POŽIVIL 23.08.2013 v 08:31:37

                  Dobrý den, je možné používat s kamerou Canon EOS 70D objektiv Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS? Děkuji.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Použití objektivu Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS s fotoaparátem Canon EOS 70D

                   Jakub Valdivia 25.08.2013 v 14:50:01

                   Dobrý den, tento objektiv je plně kompatibilní.

                 • Jaromír Ptáček
                  Odpovědět

                  Menu a GPS

                  Jaromír Ptáček 18.08.2013 v 11:53:26

                  Dobrý den. Má tato zrcadlovka české menu? A disponuje modulem GPS podobně jako Canon6D? Děkuji J.P.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:Menu a GPS

                   Jakub Valdivia 20.08.2013 v 15:21:50

                   Dobrý den, digitální zrcadlovka Canon 70D má menu v českém jazyce ale integrovanou GPS jednotku nemá. Je zapotřebí koupit externí modul Canon GP-E2.

                 • Jiří Kalčík
                  Odpovědět

                  CANON EOS 70D + EF-S 18-135 IS STM

                  Jiří Kalčík 05.08.2013 v 08:49:18

                  Dobrý den, budu kupovat EOS 70D a na váš obchod jsem narazil při hledání kdo bude první tento přístroj dodávat. Je to z důvodu dovolené ve druhém zářijovém týdnu, kde bych jej chtěl pořádně prohnat. Pokud se to nestihne, pak nákup odložím na rok 2014. Chtěl bych se zeptat, zda je u vás reálná dodávka do 4.9.2013? Zatím ve dvou variantách - samostatné tělo, nebo v setu s 18-135mm. Děkuji za odpověď, Jirka.

                  • Jakub Valdivia
                   Odpovědět

                   RE:CANON EOS 70D + EF-S 18-135 IS STM

                   Jakub Valdivia 17.08.2013 v 11:51:18

                   Dobrý den, bohužel stále nemám přesné informace o dodání fotoaparátu. Stále je platná informace že přístroj bude skladem začátkem září.

                 Servisní knížka plná výhod
                 • 4 servisní prohlídky
                 • základní kurz ovládání zrcadlovky
                 • poukázka na fotoslužby

                 Kompletní informace »

                 Čekejte prosím...

                 Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace