CANON EOS 80D + EF-S 18-55 mm IS STM

Canon
*****
4.5 11 (11 recenzí) | Kód produktu: 4015089

EOS 80D je nástupcem oblíbené zrcadlovky 70D. Tato zrcadlovka se zcela novým 24,2 APS-C snímačem je určena pro začínající nadšené fotografy, kteří chtějí posunout své fotografie na další úroveň. O bleskové zpracování fotografií i videí je tu obrazový procesor DIGIC 6 s novým systémem automatického zaostřování se 45 křížovými body a s rychlostí fotografování 7 snímků za sekundu. EOS 80D je citlivý a univerzální fotoaparát ideální pro zachycení okamžiků na úchvatných snímcích a Full HD videu s možností dvojnásobného zpomalení.
Více o produktu »

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 6+
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
Zjistit dostupnost Doprava zdarma
24 990,-
24990 CZK
20 652,- bez DPH
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

CANON EOS 80D tělo

***** (11)

CANON EOS 80D tělo

CANON EOS 80D tělo EOS 80D je nástupcem oblíbené zrcadlovky 70D. Tato zrcadlovka se zcela novým 24,2 APS-C snímačem je určena pro začínající nadšené fotografy, kteří chtějí posunout své fotografie na další úroveň. O...

22 490,-

CANON EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM

***** (1)

CANON EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM

CANON EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM – ideální standardní objektiv pro ty, kteří začínají fotografovat a natáčet filmy s DSLR zrcadlovkou. Cenově dostupný standardní objektiv se zoomem vhodný pro...

5 990,-

Základní popis

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 6+
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
 • ISO 16000 (H:25600)
 • 7.7cm ClearView II LCD dotyková obrazovka s variabilním úhlem natočení
 • Inteligentní hledáček se 100% zvětšením
 • Full-HD videa s až 60 FPS
90%
*****

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS 80D + EF-S 18-55 mm IS STM

eisaFotoaparát EOS 80D získal titul „Evropská digitální zrcadlovka pro období 2016-2017“

Vzhled a ergonomie

DSLR zrcadlovky Canon EOS si dlouhodobě udržují praktický design, který umožňuje pohodlné držení a snadné ovládání. U Canonu EOS 80D tomu není jinak - prč také měnit to, co funguje přímo dokonale. Na frontální straně fotoaparátu jsou umístěna tlačítka pro kontrolu hloubky ostrosti a pojistka pro sundání objektivu a pohotovostní tlačítko pro vyklopení blesku. Při pohledu shora je na levé straně ovládací kolečko, díky jemuž se přechází z programové automatiky do priorit clony, čas, plného manuálu, uživatelského nastavení a dalších režimů. Uprostřed je nepřehlédnutelný pentagonální hranol, na němž jsou umístěny sáňky pro blesk a samotný vestavěný blesk a po pravé straně od objektivu je umístěn grip, v jehož útrobách se nalézá baterie a na vrchu je situována spoušť, ovládací prvky a stavový displej. Zadní straně zrcadlovky dominuje výklopný displej. Po jeho levé straně se nacházejí tlačítka pro pohyb v menu a nastavení funkcí, nad nimi je zapínání fotoaparátu. Nad monitorem se nachází průhledový hledáček se 100% pokrytím snímané scény a po pravé straně jsou umístěny další ovládací prvky.

Snímač a obrazový procesor

Canon EOS 80DEOS 80D je vybaven novým 24,2 MP APS-C CMOS snímačem, který byl navržen a vyroben společností Canon. Dále samozřejmě nabízí převratnou technologii Dual Pixel CMOS AF, zajišťující plynulé a přesné automatické zaostřování (AF) při natáčení ve Full HD kvalitě i při fotografování v režimu Live View. Spárováním 14bitového procesoru DIGIC 6+ s 45 křížovými body AF, zachycuje EOS 80D snímky v plném rozlišení neuvěřitelnou rychlostí až 7 snímků za sekundu, s až 110 JPEG nebo 25 RAW v řadě, což je téměř dvojnásobek, než dokázal předchůdce D70. Přirozený rozsah citlivosti ISO 100–16 000 (po prodloužení až 25 600) umožňuje snímání při slabém osvětlení a používání kratších časů závěrky při zachování vysoké kvality obrazu.

Canon u zrcadlovky EOS 80D využil nový kompaktní motorek, který v sobě spojuje vlastnosti krokového a stejnosměrného způsobu pohonu a umožňuje výrazně tišší pohyb zrcátka. Plovoucí uchycení a dokonalejší ovládání zrychlení i zpomalení motorku eliminují pochyb zrcátka před každou změnou jeho polohy. Všechna tato vylepšení snižují mechanický hluk i vibrace fotoaparátu a zvyšují tak obrazovou kvalitu výsledných snímků. 

Duální systém CMOS AF

Canon EOS 80DVylepšený systém Dual CMOS AF (může pochlubit vyšší maximální rychlostí zaostřování i možností přesnější kontroly nad citlivostí a rychlostí funkce Servo AF při natáčení filmů) poskytuje pohotový AF při focení v režimu Live View a hladce přesné ostření při natáčení Full HD videí. Usnadňuje tak uživatelům jejich další krok k natáčení videí, neboť jim umožňuje udržet pohybující se objekty ostré nebo vytvářet profesionálně vypadající efekty přeostření.  Technologie využívá pokročilou CMOS architekturu, která umožňuje využití dvou fotodiod umístěných v každém pixelu; ty mohou být čteny nezávisle pro zaostření nebo společně pro získání maximální kvality obrazu za všech okolností.

Pokročilý systém AF pro statické snímky využívá 45 bodů křížového typu, pokrývající celou plochu záběru. Poskytují vysokou rychlost a přesnost automatického ostření – ideální pro snímání sportu, divoké přírody a veškerého pohybu. Systém AF je nastavitelný, fotograf se tak snadno přizpůsobí každé scéně, kterou snímá. Ostřící body mohou být používány samostatně, společně v malých skupinách nebo jako celá aktivní oblast pro více nepředvídatelných předmětů. Jednoúčelové tlačítko pro výběr AF je umístěno pohodlně hned vedle spouště, což umožňuje rychlé přepínání mezi režimy bez nutnosti zbytečného oddalování fotoaparátu od oka.

Při použití kompatibilních objektivů je každý ze zaostřovacích bodů plně funkční při světelnosti f/5,6 a fotoaparát tak může vždy rychle a přesně zaostřit na detail ve vodorovném i svislém směru. Celkem 27 bodů automatického zaostřování je funkčních i při světelnosti objektivu f/8 (9 z nich je křížových) a součástí systému je i jeden mimořádně citlivý (f/2,8 a f/5,6) středový dvojitý křížový bod. Za optimální flexibilitou stojí i možnost rychlého výběru mezi 4 režimy zónového automatického zaostřování, které jsou promítané do hledáčku a uživatelé je volí pomocí tlačítka umístěného hned vedle spouště. 

Expoziční režimy

Canon EOS 80DVšechny výkonné specifikace EOS 80D jsou zasazeny do odborně navrženého těla, které nabízí pohodlné držení a rychlé ovládání. Inteligentní hledáček zobrazující cca 100 procent obrazového pole s 0,95× zvětšením, umožňuje uživatelům pohodlně zvolit kompozici svých snímků a zobrazit nastavení pomocí elektronického překrytí. Šikovně umístěné ovládací prvky nabízí okamžitý přístup k nejčastěji používaným nastavením, jako je ISO, AF režim výběru a měření. Uživatelé tak mohou rychle měnit nastavení a soustředit se pouze na zachycení okamžiku.

3,0" (7,7 cm) LCD panel Clear View II s variabilním úhlem natočení a rozlišením 1 040 000 bodů je ideální pro natáčení videa nebo kompozici snímků z neobvyklých a kreativních úhlů. Obrazovka podporuje řadu dotykových gest, včetně posouvání a zvětšování přivřením prstů, což uživatelé ocení zejména při navigaci v menu, změnách nastavení nebo při prohlížení snímků.

Wi-Fi konektivita

EOS 80D je nejnovější model řady EOS vybavený integrovanou Wi-Fi, která poskytuje svobodu v podobě dálkového ovládání fotoaparátu a sdílení snímků. Díky Wi-Fi konektivitě mají uživatelé přístup ke vzdáleným aplikacím a mohou ovládat širokou škálu nastavení obrazu včetně nastavení ISO, výběr expozice, zaostření a zmáčknutí spouště. Uživatelé mohou na dálku používat také režim Live View, a nebo prohlížet a hodnotit své obrázky.

Canon EOS 80D

Canon EOS 80D může fungovat i jako bezdrátový přístupový bod, který spolu s dodávaným softwarem EOS Utility umožňuje vzdálené pořizování snímků z osobních počítačů i počítačů Macintosh. Navíc díky aplikaci Canon Camera Connect mohou uživatelé natáčet filmy a fotografovat i pomocí kompatibilních zařízení s operačními systémy Android a iOS a naplno si tak vychutnat výhody živého náhledu. Aplikace umožňuje i snadný bezdrátový přenos jak filmů ve formátu MP4, tak i snímků typu JPEG s upravenou velikostí nebo v maximálním rozlišení. Díky podpoře NFC a kompatibilitě s Canon Connect Station mohou uživatelé své fotografie i filmy přenášet a ukládat pouhým dotykem fotoaparátu s tímto zařízením a výsledky své práce snadno přehrávat na televizorech s vysokým rozlišením nebo sdílet na sociálních sítích i v internetových fotoalbech.   

Další funkce

EOS 80D nabízí řadu kreativních režimů, které usnadňují pořízení jedinečných snímků. Režim HDR přímo ve fotoaparátu odstraňuje potíže se zachycením náročných, vysoce kontrastních situací, a to pomocí sloučení tří expozic do jednoho snímku, ve kterém je zachyceno více detailů ve stínu i v přesvětlených místech. S režimem vícenásobné expozice mohou uživatelé kombinovat až devět expozic do jednoho snímku nebo použít řadu kreativních filtrů pro okamžitou změnu stylu a vzhledu záběru. Díky integrovanému vysílači Speedlite, který zajišťuje ovládání více jednotek blesku Canon Speedlite EX, je experimentování s kreativním používáním blesku upevněného mimo fotoaparát velmi jednoduché.

Timelapse

Při použití režimu Timelapse mohou uživatelé zadat počet snímků a časový interval. Na základě těchto informací fotoaparát zobrazí délku klipu a vytvoří film ve Full HD rozlišení. Záznam fotografií v plném rozlišení mohou při použití intervalového časovače uživatelé ovlivnit nastavením doby od jedné sekundy po 99 hodin, 59 minut a 59 sekund, ale i určením počtu fotografií v rozmezí 1 až 99 nebo bez omezení maximální hranice. Nová zrcadlovka podporuje i režim dlouhé expozice BULB, který umožňuje otevření závěrky po skutečně požadovanou dobu. 

Full HD filmy

Canon EOS 80DEOS 80D umožňuje uživatelům točit s naprostou lehkostí vysoce kvalitní filmové záznamy. Full HD videa (1 080p) lze pořizovat s volitelnou snímkovou frekvencí, včetně 60, 30, 25 nebo 24 snímků za vteřinu nebo 60 a 50 fps při rozlišení 720p. Ryhlé scény ani efektivní zpomalení ve FHD kvalitě není problém!Nabízí řadu možností komprese pro post produkci a sdílení. Díky nové technologii Dual Pixel CMOS AF, sleduje při natáčení automatické servo ostření pohyb předmětů dokonce při změně kompozice, což zajišťuje, že jsou vždy skvěle ostré. Alternativně mohou uživatelé vybírat různá pole pro zaostření, je možné vybrat až 80 procent záběru pouhým klepnutím na dotykovou obrazovku, a to i při záznamu videa, což vždy zajistí ostrost videí, přestože se předmět pohne nebo uživatel změní kompozici záběru.

Uživatelé mohou přímo ve fotoaparátu dát volný průchod svým tvůrčím záměrům díky režimu HDR a kreativním filtrům, včetně efektu starého filmu, snu, vzpomínky, dramatického záběru a černobílého filmu. Kameramani mají k dispozici i úplnou kontrolu nad úrovní zvuku, která spolu s využitím vstupů pro sluchátka a mikrofon umožňuje zaznamenávat zvuk v profesionální kvalitě. Uživatelé mohou filmy vytvářet ve formátu MP4 s kompresí IPB při rychlosti až 60 snímků za sekundu, který usnadňuje sdílení záběrů, i ve formátu MOV s kompresí All-I při rychlosti až 30 snímků za sekundu. 

Obsah balení

Tělo fotoaparátu EOS 80D
OČNÍ MUŠLE Eb
Kryt fotoaparátu R-F-3
Široký řemen EW-80D
Bateriový zdroj LP-E6N
Nabíječka baterií LC-E6E
Napájecí kabel (se zástrčkou typu E) 1 m
Propojovací kabel IFC-400PCU (pro připojení přes rozhraní USB)

Stánky výrobce (CZ)

Firmware k produktu CANON EOS 80D + EF-S 18-55 mm IS STM

Firmware verze 1.0.3 obsahuje následující vylepšení a opravy:

1. Opravuje chyby zabezpečení komunikace PTP.
2. Opravuje chybu zabezpečení související s aktualizací firmwaru.

Firmware verze 1.0.3 je určen pro fotoaparáty s firmwarem až do verze 1.0.2. Pokud je firmware fotoaparátu již verze 1.0.3, není nutné firmware aktualizovat.

 

 

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO16 000
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0" | výklopná | dotyková
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,6×)
Druh snímačeCMOS
BajonetCanon
Nejrychlejší čas závěrky1/8 000
Synchronizace s bleskem1/250
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | kontinuální AF
NapájeníLP-E6N
Vlastnosti tělavestavěný blesk | 100% hledáček | živý náhled | připojení gripu | stavový displej | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)45
Scénické režimyHDR | ano
Rozhranísystémový blesk | kabelová spoušť | HDMI | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup | A/V výstup | Wi-Fi
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu7
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

CANON EF 100 mm f/2,8 MACRO USM

CANON EF 100 mm f/2,8 MACRO USM

*****
(7 recenzí)
CANON EF 100 mm f/2,8 MACRO USM
Recenze
 • Ohnisková vzdálenost 100 mm (zorný úhel 24°)
 • Světelnost f/2,8
 • Ultrazvukový USM motor
13 990,-
Skladem > 5 ks
CANON EF 135 mm f/2 L USM

CANON EF 135 mm f/2 L USM

*****
(1 recenze)
CANON EF 135 mm f/2 L USM
 • Ohnisková vzdálenost 135 mm
 • Světelnost f/2
 • Ultrazvukový USM motor
27 990,-
Poslední kus
CANON EF 50 mm f/1,4 USM

CANON EF 50 mm f/1,4 USM

*****
(5 recenzí)
CANON EF 50 mm f/1,4 USM
Recenze
 • Ohnisková vzdálenost 50 mm
 • Světelnost f/1,4
 • USM motor
10 890,-
Skladem > 5 ks
CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

*****
(3 recenze)
CANON EF 17-40 mm f/4 L USM
Recenze
 • Ohnisková vzdálenost 17–40 mm
 • Světelnost f/4
 • Filtr 77 mm
20 990,-
Skladem 4 - 5 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
 • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
 • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
 • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
3 990,-
Poslední kus
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné fotopříslušenství, 2l vodní rezervoár, kompaktní stativ, přilba, lehká bunda, svačina a jiné drobnější osobní věci
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a přezkou - bezpečnější varianta
2 990,-
Skladem 2 - 3 ks
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D
 • silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D
 • chrání před poškrábáním a zmírňuje následky pádů
 • zachovává jeho plné ovládání
PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

*****
(4 recenze)
PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý
 • Luxusně zpracovaný fotobatoh městského designu
 • Kapacita: Velká profi zrcadlovka s objektivem a další dva objektivy, notebook do 15", 10" tablet, stativ další příslušenství a osobní věci
 • Vnější rozměry: 30cm x 46cm x 18cm
NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
 • Směrné číslo 16 (ISO 100)
 • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
 • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
9 690,-
Skladem 2 - 3 ks
DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon
Sleva
 • Kruhový LED blesk
 • Volba mezi režimem blesk a trvalé světlo LED
 • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
4 190,-
Poslední kus
CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

*****
(2 recenze)
CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT
 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
7 990,-
Skladem 4 - 5 ks
METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon
 • Směrné číslo 44 pro ISO 100/21° a 105 mm)
 • LED dioda pro nahrávání videa (4 úrovně)
 • Bezdrátová TTL synchronizace
4 990,-
Poslední kus
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

*****
(5 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE
Sleva
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
2 990,-
Skladem 2 - 3 ks
MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
 • lehké hliníkové provedení
 • výška složeného stavu je pouze 40 cm
 • snadné ovládání
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Sleva
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
6 490,-
Skladem 2 - 3 ks
VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
Sleva
 • výška sbaleného stativu : 724 mm
 • výška rozloženého stativu : 1750 mm
 • pohyby hlavy : 3
3 790,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
490,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****
(5 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
230,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
370,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

*****
(6 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

470,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(5 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

690,-
Skladem > 5 ks
CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

*****
(5 recenzí)
CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D
 • kapacita 1800mAh
 • kompatibilita: Canon 5D III
1 990,-
Skladem > 5 ks
AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

*****
(3 recenze)
AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

Baterie Avacom Canon LP-E6 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

890,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

*****
(1 recenze)
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

Nabíjecí plato Avacom pro Canon LP-E6 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

190,-
Skladem > 5 ks
Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Fotografujete se zrcadlovkou již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostla? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele zrcadlovek a pro "věčné...

1 590,-
> 3 volných míst
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

6 890,-
> 3 volných míst
Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

7 390,-
Bez termínu
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(4 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

110,-
Poslední kus
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
249,-
Skladem > 5 ks
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

*****
(6 recenzí)
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

790,-
Skladem 4 - 5 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

405,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Podobné produkty

SONY Alpha SLT-A77 M2 tělo

SONY Alpha SLT-A77 M2 tělo

*****
(2 recenze)
 • 24,3 Mpx APS-C CMOS snímač
 • 12 snímků z vteřinu v režimu sériového snímání s AF (až do 60 JPEGů)
 • 79 bodový AF modul s 15 křížovými AF body
28 990,-
NIKON D750

NIKON D750

*****
(1 recenze)
 • 24,3Mpx CMOS formátu FX, procesor Expeed 4
 • 3,2“ výklopný monitor RGBW LCD s 1 229 000 pixely
 • 51bodový AF modul Multi-CAM 3500FX
25 990,-
Skladem > 5 ks
NIKON D500

NIKON D500

*****
(1 recenze)
NIKON D500
1 set Recenze Servisní knížka

Původní cena

56 390,-
 • špičkový APS-C DSLR fotoaparát
 • DX CMOS snímač s rozlišením 20,9 MPx
 • AF modul MultiCam 20K – 153 bodů, 99 křížových, citlivost středního –4EV a ostatních –3EV
42 990,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON EOS 80D tělo

CANON EOS 80D tělo

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 6+
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
22 490,-
Skladem 2 - 3 ks

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
23.10.2018 000 09:08:31

 • Mám jen krátce,zatím maximální spokojenost
  avatar
  100%*****
  16.07.2018 000 08:26:12

  • Vše krásně po ruce
  • Fotí krásně
  • Perfektně sedí do ruky
  • Slabá baterka. Ale stačí koupit jednu dvě do zásoby.
  avatar
  90%*****
  04.07.2018 000 08:40:56

  Mrtě mašina. Dělá přesně to, co po ní chci...a moc dobře.

    avatar
    90%*****
    08.06.2018 000 20:29:17

      avatar
      90%*****
      11.12.2017 000 07:41:24

       • Návod jak použít bezdrátově externí blesk : uvádí se str.3 tam je odkaz na stažení z webu a na webu je stejný návod jako přiložený tak trochu Kocourkov
       avatar
       100%*****
       07.07.2017 000 10:28:06

       super, lepší fotoaparát jsem v ruce neměl... pro nadšené/pokročilé amateréry úplně parádní přístroj

         avatar
         100%*****
         02.07.2017 000 21:09:08

         Zatím se seznamuji s ovládáním a na hodnocení je týden užívání opravdu brzy. Oproti předchozímu modelu Canon 600D je to samozřejmě znatelný rozdíl a krok vpřed.

           avatar
           100%*****
           Milouš Maschl05.12.2016 000 13:47:47

           Pro toho kdo si chce fotit pro radost,se to úžasný aparát.

           • Je to další úroveň.
           • Mám jej krátce,tak proti jsem nic nenašel.
           avatar
           90%*****
           Jan Majer10.10.2016 000 14:12:25

           S puvodnim fotoaparatem 750D ktery mi byl odcizen, jsem byl velmi spokojen. Ale ted nelituji, ze jsem priplatil a zvolil 80D. Nikde se nikdo nezminuje o velikosti obrazu v hledacku, ktery je opravdu skvely. Rychlost ostreni je az neuveritelna a moznost prenastaveni ovladacich tlacitek jsem take ocenil.

           • velikost hledacku
           • rychlost ostreni
           • potiche ostreni (pri videu)
           • moznost prenastaveni funkci ovladacich tlacitek
           • 50 sn./sekundu fullHD
           • skvele vysledky na vyssi ISO
           • bez slunecni clony
           • cena
           avatar
           100%*****
           26.08.2016 000 18:44:15

           Přecházím z Canon EOS 50D a změna je velká. Znatelné vylepšení kvality při vysokém ISO.

            • Nic
            avatar
            80%*****
            03.08.2016 000 10:55:48

              Příslušenství k produktu CANON EOS 80D + EF-S 18-55 mm IS STM

              CANON EF 100 mm f/2,8 MACRO USM

              CANON EF 100 mm f/2,8 MACRO USM

              *****
              (7 recenzí)
              CANON EF 100 mm f/2,8 MACRO USM
              Recenze
              • Ohnisková vzdálenost 100 mm (zorný úhel 24°)
              • Světelnost f/2,8
              • Ultrazvukový USM motor
              13 990,-
              Skladem > 5 ks
              CANON EF 135 mm f/2 L USM

              CANON EF 135 mm f/2 L USM

              *****
              (1 recenze)
              CANON EF 135 mm f/2 L USM
              • Ohnisková vzdálenost 135 mm
              • Světelnost f/2
              • Ultrazvukový USM motor
              27 990,-
              Poslední kus
              CANON EF 50 mm f/1,4 USM

              CANON EF 50 mm f/1,4 USM

              *****
              (5 recenzí)
              CANON EF 50 mm f/1,4 USM
              Recenze
              • Ohnisková vzdálenost 50 mm
              • Světelnost f/1,4
              • USM motor
              10 890,-
              Skladem > 5 ks
              CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

              CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

              *****
              (3 recenze)
              CANON EF 17-40 mm f/4 L USM
              Recenze
              • Ohnisková vzdálenost 17–40 mm
              • Světelnost f/4
              • Filtr 77 mm
              20 990,-
              Skladem 4 - 5 ks
              LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

              LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

              LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
              • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
              • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
              • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
              3 990,-
              Poslední kus
              LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

              LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

              LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
              • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
              • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné fotopříslušenství, 2l vodní rezervoár, kompaktní stativ, přilba, lehká bunda, svačina a jiné drobnější osobní věci
              • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a přezkou - bezpečnější varianta
              2 990,-
              Skladem 2 - 3 ks
              EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D

              EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D

              EASYCOVER silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D
              • silikonové pouzdro pro Canon EOS 80D
              • chrání před poškrábáním a zmírňuje následky pádů
              • zachovává jeho plné ovládání
              PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

              PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý

              *****
              (4 recenze)
              PEAK DESIGN The Everyday Backpack 20L fotobatoh - tmavě šedý
              • Luxusně zpracovaný fotobatoh městského designu
              • Kapacita: Velká profi zrcadlovka s objektivem a další dva objektivy, notebook do 15", 10" tablet, stativ další příslušenství a osobní věci
              • Vnější rozměry: 30cm x 46cm x 18cm
              NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

              NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

              NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
              • Směrné číslo 16 (ISO 100)
              • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
              • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
              9 690,-
              Skladem 2 - 3 ks
              DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

              DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon

              DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Canon
              Sleva
              • Kruhový LED blesk
              • Volba mezi režimem blesk a trvalé světlo LED
              • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
              4 190,-
              Poslední kus
              CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

              CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

              *****
              (2 recenze)
              CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT
              • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
              • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
              • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
              7 990,-
              Skladem 4 - 5 ks
              METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

              METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

              METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon
              • Směrné číslo 44 pro ISO 100/21° a 105 mm)
              • LED dioda pro nahrávání videa (4 úrovně)
              • Bezdrátová TTL synchronizace
              4 990,-
              Poslední kus
              VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

              VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

              *****
              (5 recenzí)
              VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE
              Sleva
              • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
              • transportní výška: 63 cm
              • hmotnost: 2,0 kg
              2 990,-
              Skladem 2 - 3 ks
              MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

              MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

              MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
              • lehké hliníkové provedení
              • výška složeného stavu je pouze 40 cm
              • snadné ovládání
              3 990,-
              Skladem 4 - 5 ks
              MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

              MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

              MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
              Sleva
              • Nohy Manfrotto MT190X3
              • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
              • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
              6 490,-
              Skladem 2 - 3 ks
              VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

              VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

              VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
              Sleva
              • výška sbaleného stativu : 724 mm
              • výška rozloženého stativu : 1750 mm
              • pohyby hlavy : 3
              3 790,-
              Skladem 2 - 3 ks
              SANDISK SDXC 64GB ULTRA

              SANDISK SDXC 64GB ULTRA

              SANDISK SDXC 64GB ULTRA
              • základní řada karet od Sandisku
              • klasické rozměry SD
              • rychlost čtení až 80 MB/s
              490,-
              Skladem > 5 ks
              SANDISK SDHC 16GB EXTREME

              SANDISK SDHC 16GB EXTREME

              *****
              (5 recenzí)
              SANDISK SDHC 16GB EXTREME
              • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
              • klasické rozměry SD
              • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
              230,-
              Skladem > 5 ks
              SANDISK SDHC 32GB EXTREME

              SANDISK SDHC 32GB EXTREME

              SANDISK SDHC 32GB EXTREME
              Sleva
              • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
              • klasické rozměry SD
              • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
              370,-
              Skladem 2 - 3 ks
              SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

              SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

              *****
              (6 recenzí)
              SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

              Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

              470,-
              Skladem > 5 ks
              AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

              AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

              *****
              (5 recenzí)
              AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

              Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

              690,-
              Skladem > 5 ks
              CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

              CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D

              *****
              (5 recenzí)
              CANON LP-E6N akumulátor pro 5D Mark III/7D/60D
              • kapacita 1800mAh
              • kompatibilita: Canon 5D III
              1 990,-
              Skladem > 5 ks
              AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

              AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

              *****
              (3 recenze)
              AVACOM CANON LP-E6 7,2V (1620mAh)

              Baterie Avacom Canon LP-E6 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

              890,-
              Skladem > 5 ks
              AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

              AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

              *****
              (1 recenze)
              AVACOM AV-MP nabíjecí plato Canon LP-E6 ( s elektronikou)

              Nabíjecí plato Avacom pro Canon LP-E6 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

              190,-
              Skladem > 5 ks
              Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

              Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

              Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

              Fotografujete se zrcadlovkou již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostla? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele zrcadlovek a pro "věčné...

              1 590,-
              > 3 volných míst
              Večerní FotoŠkola - Začátečníci

              Večerní FotoŠkola - Začátečníci

              Večerní FotoŠkola - Začátečníci

              Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

              5 890,-
              > 3 volných míst
              Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

              Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

              Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

              Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

              6 890,-
              > 3 volných míst
              Večerní FotoŠkola - Pokročilí

              Večerní FotoŠkola - Pokročilí

              Večerní FotoŠkola - Pokročilí

              Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

              7 390,-
              Bez termínu
              HAMA šňůrka na krytku 5899

              HAMA šňůrka na krytku 5899

              *****
              (4 recenze)
              HAMA šňůrka na krytku 5899

              Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

              110,-
              Poslední kus
              LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

              LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

              LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
              Sleva
              • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
              • životnost pera je cca 500 použití
              • velmi jednoduché použití
              249,-
              Skladem > 5 ks
              HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

              HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

              *****
              (6 recenzí)
              HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

              Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

              790,-
              Skladem 4 - 5 ks
              B+W Utěrka Photo - clear

              B+W Utěrka Photo - clear

              *****
              (2 recenze)
              B+W Utěrka Photo - clear

              Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

              405,-
              Skladem > 5 ks

              Výhodné sety

              Podobné produkty produktu CANON EOS 80D + EF-S 18-55 mm IS STM

              SONY Alpha SLT-A77 M2 tělo

              SONY Alpha SLT-A77 M2 tělo

              *****
              (2 recenze)
              • 24,3 Mpx APS-C CMOS snímač
              • 12 snímků z vteřinu v režimu sériového snímání s AF (až do 60 JPEGů)
              • 79 bodový AF modul s 15 křížovými AF body
              28 990,-
              NIKON D750

              NIKON D750

              *****
              (1 recenze)
              • 24,3Mpx CMOS formátu FX, procesor Expeed 4
              • 3,2“ výklopný monitor RGBW LCD s 1 229 000 pixely
              • 51bodový AF modul Multi-CAM 3500FX
              25 990,-
              Skladem > 5 ks
              NIKON D500

              NIKON D500

              *****
              (1 recenze)
              NIKON D500
              1 set Recenze Servisní knížka

              Původní cena

              56 390,-
              • špičkový APS-C DSLR fotoaparát
              • DX CMOS snímač s rozlišením 20,9 MPx
              • AF modul MultiCam 20K – 153 bodů, 99 křížových, citlivost středního –4EV a ostatních –3EV
              42 990,-
              Skladem 2 - 3 ks
              CANON EOS 80D tělo

              CANON EOS 80D tělo

              • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a DIGIC 6+
              • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 7 snímků za vteřinu
              • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
              22 490,-
              Skladem 2 - 3 ks

              Poradna k produktu

              CANON EOS 80D + EF-S 18-55 mm IS STM

              Přidat příspěvek
              • Honza
               Odpovědět

               SUM

               Honza 04.07.2019 000 23:07:52

               Dobrý den. Fotím Canon EOS 80D. Zakoupil jsem ji kdys jako novinku v době, kdy ji Canon uvedl na náš trh. S čím bojuji je šum fotek při mírně vyšším ISO. Řekněme, že se šum začíná projevovat již od 400 ISO. Je dost možné, že je chyba ve mne. Ale stále si říkám, že to zas není tak vysoká hodnota, aby ji EOS 80D nezvládla. Je toto chování normální? Může se jednat o chybu těla? Mohu nějak otestovat nebo pouze v servisu? Děkuji. Honza

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:SUM

                Jakub Valdivia 05.07.2019 000 14:35:58

                Dobrý den, je samozřejmě možné aby se na to kolegové v servise podívali, doporučuji servis AWH, jakožto autorizovaný servis: https://www.awh.cz . Přístroj vám překontrolují a sdělí výsledek.

              • Tomáš S.
               Odpovědět

               80D vs 600D

               Tomáš S. 27.03.2019 000 14:39:07

               Dobrý den, mám dotaz, zda se vyplatí přejít z 600D a tento model, nebo 77D, když fotím jen pro zábavu, a s tím původním se stále ještě seznamuji. Nejsem vyložený začátečník, ale za pokročilého bych se také nepovažoval.

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:80D vs 600D

                Jakub Valdivia 27.03.2019 000 19:28:07

                Dobrý den, model 77D je výbornou volbou. Model 80D bych doporučil v případě, že vyžadujete větší tělo s více ovládacími prvky a odolné provedení vůči nepříznivým vlivům. Z hlediska obrazové kvality je na tom dokonce novější model 77D lépe.

              • Adolf W.
               Odpovědět

               Fotobrašna

               Adolf W. 11.11.2018 000 17:38:53

               Dobrý den, můžete mi poradit odpovídající brašnu k tomuto setu? Děkuji.

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Fotobrašna

                Jakub Valdivia 17.11.2018 000 09:40:17

                Dobrý den, mohu vám doporučit tuto brašnu: https://www.fotoskoda.cz/lowepro-nova-140-aw-ii-cerna/ .

              • David H.
               Odpovědět

               Focení obrazů

               David H. 19.10.2018 000 06:24:40

               Dobrý den, potřebujeme v muzeu nafotit sbírku obrazů. Prosím o dopručení vhodného fotoaparátu (tělo) + vhodný objektiv. Předpokládal jsem EOS80D + CANON EF 50 mm f/1,4 USM, jenže objektiv je pro FullFrame a nevím, zda po přepočtu na 75 je to vhodné. Případně prosím o doporučení vhodnějšího fotoaparátu - v přiměřené cenové hladině... Stativ a dálková spoušť je samozřejmá.

               • David H.
                Odpovědět

                ještě doplnění dotazu

                David H. 19.10.2018 000 09:40:07

                Ještě jsem našel EOS 77D, který má srovnatelné parametry. Myslíte, že by byl též vhodný? Prachuvzdronost a vyšší odolnost při naší práci nijak nevyužijeme.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:ještě doplnění dotazu

                 Jakub Valdivia 20.10.2018 000 10:32:59

                 Dobrý den, ohnisková vzdálenost je v pořádku, pokud budete mít dostatečnou vzdálenost mezi obrazy a fotoaparátem. Model Canon 77D bude po obrazové stránce dokonce mírně lepším, díky novějšímu datu vydání.

              • Martin
               Odpovědět

               možnost bezdrátového odpalování blesku

               Martin 24.09.2018 000 14:03:38

               Dobrý den, co článek to jiné informace. Proto prosím o slovo odborníka. Lze fotoaparátem EOS 80D, přímo z těla odpalovat dálkově externí blesk ? Bez použití externího odpalovače. Nemyslím tím světlem z interního blesku ale radiovým signálem. Např.blesk Speedlite 430 EX III-RT ?? Moc děkuji

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:možnost bezdrátového odpalování blesku

                Jakub Valdivia 24.09.2018 000 17:02:04

                Dobrý den, blesk fotoaparátu Canon 80D má možnost optického odpalování. Musí tedy vidět na externí blesk. Pro rádiové odpalování musíte použít: https://www.fotoskoda.cz/canon-transmitter-ste3rt/ .

              • Jiří O.
               Odpovědět

               odolnost

               Jiří O. 28.08.2018 000 12:28:39

               Dobrý den, vlastním Canon600D a vážně uvažuji o výměně za odolnější model je tato 80D odolná prachu a vlhku ? popř. doporučte prosím jiné tělo které zvládne vlhko, mlhu při hodně častém používání. Děkuji předem za info

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:odolnost

                Jakub Valdivia 28.08.2018 000 12:52:53

                Dobrýden, fotoaparát Canon 80D je utěsněný vůči nepříznivým vlivům a rozhodně tento model mohu jako náhradu za Canon 600D doporučit.

              • Zdeněk Hromádko
               Odpovědět

               CASHBACK

               Zdeněk Hromádko 21.12.2017 000 13:10:08

               Dobrý den, pročítám informace o akci CASHBACK, pro jistou vznesu dotaz, platí tato akce i pro nákup pouze těla bez objktivu? (Canon EOS 80D)?

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:CASHBACK

                Jakub Valdivia 22.12.2017 000 12:21:13

                Dobrý den, akce zimní cashback od Canonu se vztahuje i na nákup těla fotoaparátu bez objektivu.

              • Milan Listopad
               Odpovědět

               Objektiv

               Milan Listopad 14.12.2017 000 19:14:29

               Dobrý den, k tělu EOS 80D hledám takový ten běžný objektiv pro "všechno". Mám 70-200/f4 IS a k němu přemýšlím o: - CANON EF 24-70 mm f/4 L IS USM - CANON EF 24-105 mm f/4L IS II USM - SIGMA 24-105 mm f/4 DG OS HSM Art pro Canon - SIGMA 24-70 mm f/2,8 DG OS HSM Art pro Canon Měl by být určen pro "každodenní" focení d doplnit zmíněný zoom 70-200. Dokážete mě prosím naměřovat v této kategorii? Jaké jsou ne-výhody uvedených objektivů v jejich porovnání? Předem díky Milan Listopad

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Objektiv

                Jakub Valdivia 15.12.2017 000 10:53:57

                Dobrý den, nejlepší obrazový výstup nabídne objektiv Canon 24-70/4 a hned za ním bych zvolil objektiv Sigma 24-70/2,8 Art. Pokud vám jde zejména o světelnost zvolil bych Sigmu. Jestli hledáte něco více univerzálního, tak doporučím Canon 24-105 mm.

                • Milan Listopad
                 Odpovědět

                 Objektiv

                 Milan Listopad 22.12.2017 000 19:24:39

                 Dobrý den, Díky za odpověď. Lze ještě porovnat s Tamron 24-70 f/2.8 G. Údajně nový slušný objektiv. Co myslíte? Kam ho zařadit? 80d není fullfrane- jde zde nějaký větší vliv vůči cloně? Diky

                 • Jakub Valdivia
                  Odpovědět

                  RE:Objektiv

                  Jakub Valdivia 22.12.2017 000 19:54:42

                  Dobrý den, objektiv Tamron mohu také schválit. Jedná se o vydařený objektiv s velmi slušným zpracováním a výbornou obrazovou kvalitou. Nasazením na menší snímač poukze vlivem crop faktoru přicházíte o široký úhel záběru. Žádné další nevýhody to nemá.

              • Veronika Kurelová
               Odpovědět

               Canon EOS 80D

               Veronika Kurelová 15.11.2017 000 09:50:28

               Potřebovala bych vědět, jak velkou fotografii udělám tímto fotoaparátem např. při 240DPI? Děkuji

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Canon EOS 80D

                Jakub Valdivia 15.11.2017 000 20:31:29

                Dobrý den, díky vysokému rozlišení snímače, v kooperaci se slušným objektivem není problém dělat zvětšeniny o velikosti 90x120 cm.

              • Tomáš Slabý
               Odpovědět

               Nikon D7200 vs. Canon 80D

               Tomáš Slabý 01.11.2017 000 16:43:17

               Dobrý den, chci přejít na zrcadlovku střední třídy a vybírám mezi modely Canon 80D a Nikon D7200, ovšem nevím, kterou cestou se vydat. Fotím převážně sport a občas wildlife téma, takže často využívám vyšších hodnot ISO, dále také rychlosti a přesnosti AF a v neposlední řadě také rychlost sériového snímání a hlavně velikost bufferu. Často se mi i hodí odolnost utěsněného těla proti vlhkosti a prachu. Který model je vhodnější při zohlednení mnou popsaných vlastností v součinnosti samozřejmě s kvalitou obrazu? Děkuji za Vaši odpověď.

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Nikon D7200 vs. Canon 80D

                Jakub Valdivia 02.11.2017 000 14:39:16

                Dobrý den, s ohledem na výše popsané parametry se přikláním k modelu Nikon D7200. Nabídne rychlejší ostření, lepší výstup na vysokých citlivostech ISO i velký buffer. I po stránce obrazové kvality nabídne vyšší dynamiku obrazu ve světlech a stínech.

              • Martin F.
               Odpovědět

               odolnost

               Martin F. 21.09.2017 000 17:53:57

               Dobrý den, prosil bych o bližší, konkrétní vysvětlení co to je "zvýšená odolnost" .... Na vyjádření odolnosti jsou standarty a přesné definice....toto je nic neříkající slovní spojení. Vybíral jsem tento model abych nemusel zbrkle při prvním dešti balit foťák do brašny a tahat se s brašnou po horách...možná bude stačit levnější model bez udaného slovního spojení. Neberte to prosím jako útok na Vás, žádám jen o osvětlení, vysvětlení tohoto pojmu, třeba i z vlastní zkušenosti. Moc děkuji

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:odolnost

                Jakub Valdivia 21.09.2017 000 18:55:00

                Dobrý den, fotoaparát Canon 80D bez problémů můžete používat i ve vytrvalém dešti a v horách narozdíl od modelu, který utěsnění nemá. Také je potřeba brát na zřetel objektiv, který se k tomu bude používat, aby byl také utěsněný. Přesně standardy, jako jsou například u mobilních telefonů, však výrobci fotoaparátů neudávají. Dostupné informace jsou pouze formulovány jako "utěsnění vůči vlhkosti a prachu".

                • Martin F.
                 Odpovědět

                 odolnost...

                 Martin F. 23.09.2017 000 09:59:13

                 Dobrý den, společně s dotazem na Vás jsem jej odeslal i přímo na Canon. U Vás byla odpověď na rozdíl od Canonu blesková. Vychází z osobní zkušenosti? Canon nejdříve odpověděl vyhýbavě"odolnost je dána použitým materiálem těla a utěsněním" a nemá certifikaci standartu IEC... S tím jsem se nespokojil. Další odpověď byla tato: " fotoaparát EOS 80D byl testován pro práci ve vlhkosti vzduchu do 85 %. Zvýšená voděodolnost může zabránit např. jednotlivým kapkám vody, není však konstruován jako vodotěsný. Nemůžeme tedy garantovat, že nedojde k poškození fotoaparátu při vystavení přímému dešti." Musím říci, že tyto a mnohem horší podmínky jsem absolvoval po 4 leta se svým bridge od Panasonicu, bez zvýšené odolnosti a to bez úhony a nadále ve výborné kondici... Z mého pohledu vzhledem k vyjádření Canonu jde o klamaní zákazníka...

                 • Jakub Valdivia
                  Odpovědět

                  RE:odolnost...

                  Jakub Valdivia 23.09.2017 000 18:35:22

                  Dobrý den, osobně máme zkušenosti v terénu s fotoaparáty bohaté a digitální zrcadlovky opravdu snesou mnoho, co se nepříznivých podmínek týče. Snad jen pád na zem, či do vody je dokážou úplně vyřadit. Osobně bych se nasazení v terénu nebál.

              • Miroslav Stehlík
               Odpovědět

               CANON EOS 80D

               Miroslav Stehlík 11.09.2017 000 08:50:53

               Dobrý den, mám takový problém, koupil jsem canon 80d a při použití živého náhledu s objektivem Tamron SP 70-200mm f/2,8 Di VC USD pro Canon se mi foták zasekne a i při přepnutí zpět do hledáčku i při vypnutí, nereaguje, až při vyjmutí baterie se vypne. Zkoušel jsem ostatní objektivy co mám, tamron 17-50, a dva pevné od canonu a tam živý náhled chodí skvěle. Ještě jsem na starou canon 700d zkusil opět objektiv Tamron SP 70-200mm f/2,8 Di VC USD pro Canon a na 700D chodí taky dobře. Je závada na přístrojích a nebo ten teleobjektiv s 80d neuměji živý náhled. Děkuji za odpověď

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:CANON EOS 80D

                Jakub Valdivia 12.09.2017 000 14:46:55

                Dobrý den, s největší pravděpodobností se jedná o špatnou komunikaci mezi tělem fotoaparátu a neoriginálním objektivem Tamron. V takovém případě doporučím obrátit se na autorizovaný servis Tamron: http://www.tamron-objektivy.cz/default.asp?inc=inc/servis.html .

              • Stanislav Miler
               Odpovědět

               HDMI vystup

               Stanislav Miler 09.08.2017 000 14:45:25

               Dobrý den, zajímalo by mě zda-li je při natačení možnost nahravat video přes HDMI vystup a v jakem formatu 25p, 50p 50i a v jake kvalite - 4:2:0 nebo 4:2:2 Dekuji Miler

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:HDMI vystup

                Jakub Valdivia 10.08.2017 000 10:28:34

                Dobrý den, fotoaparát nemá možnost nahrávat video přes HDMI výstup, snímkování dle nastavení kvality může být 60p, 30p a 24p. Kvalita je 4:2:0.

              • Jan Purka
               Odpovědět

               EOS 77D nebo 80D

               Jan Purka 07.08.2017 000 13:28:13

               Dobry den, premyslim mezi temito stroji jako prechod z 600D. Na 80D se mi libi kratsi casy zaverky, castecna utesnenost proti prachu a vode, lehce vice funkci, ale zase ma "starej" procesor Dig.6 oproti 77D. Mate zkusennost jaky je skutecne vykonostne a obrazove rozdil mezi nima ? Zajimave je, ze kazdy web uvadi ruzne co se tyce ISA jednou je lepsi 77D jinde zas 80D :) Moc diky jestli nejakou zkusennost a porovnani mate. J.

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:EOS 77D nebo 80D

                Jakub Valdivia 08.08.2017 000 08:55:57

                Dobrý den, rozdíly mezi starou a novou generací obrazového procesoru běžný uživatel prakticky nepozná. Laboratorní měření může ukazovat rozdílné výsledky, ale pro fotografování to nejsou nijak zásadní data. Model 80D bych vybral v případě že mi vyhovují větší rozměry těla a využiji například více ovládacích prvků na těle, větší hledáček, atd. Model 77D zaujme zejména nižší cenou a kompaktnějšími rozměry.

              • Pavel Hanuš
               Odpovědět

               kompatibilita objektivů

               Pavel Hanuš 27.07.2017 000 19:12:20

               Dobrý den. Asi před 10 lety jsem u vás kupoval Canon 400d a k němu objektiv SIGMA 70-300/4-5,6 APO DG Macro / C . Později jsem přikoupil ještě objektiv Tamron SP AF 17-50/2.8 pro Canon XR Di II LD Asp.(IF). Nyní uvažuju o zakoupení nového přístroje, nejspíše Canonu 80D a tak by mě zajímalo, zda bude možné výše uvedené objektivy u něho využít. Děkuju za informaci Pavel Hanuš

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:kompatibilita objektivů

                Jakub Valdivia 28.07.2017 000 11:10:24

                Dobrý den, uvedené objektivy budou s fotoaparátem Canon 80D plně kompatibilní.

              • Martim Bareš
               Odpovědět

               Cashback

               Martim Bareš 20.06.2017 000 22:34:01

               Dobrý den, když zakoupím zrcadlovku Canon EOS80D v setu s objektivem 18-135 IS USM vztahuje se cashback na oba produkty? Děkuji za infornaci

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Cashback

                Jakub Valdivia 21.06.2017 000 09:44:37

                Dobrý den, v případě že koupíte kit těla fotoaparátu s objektivem, tak se cashback uplatňuje pouze jednou.

              • Petr Kostka
               Odpovědět

               Lepší světelnost či širší využití

               Petr Kostka 26.05.2017 000 10:57:01

               Dobrý den, zvažuji koupit tento fotoaparát 80D a k němu objektiv. Nevím přesně který. Výběr pro mne je Canon 18-135 IS USM nebo TAMRON 17-50 mm f/2,8 SP XR Di II VC LD Asph. pro Canon. Dva dotazy: 1. bude s tímto fotoaparátem spolupracovat uvedený Tamronem ? 2. Je mi jasné že světelnost je u Tamronu skvělá, u objektivu od Canonu 18-135 3,5-5,6 IS USM je zase všeobecnější využití. Který z nich zvolit ? Spektrum které fotografuji je rozsáhlé od lidí hlavně děti, dokumentární fotografie z dovolené (stavby, krajiny) zvířata, rodinné akce oslavy, občasně svatby.

               • Petr Kostka
                Odpovědět

                Lepší světelnost či širší využití

                Petr Kostka 26.05.2017 000 11:25:03

                Ještě chci doplnit, když teď nad tím více přemýšlím nejvíce fotím děti a zvířata. Další dotaz mám menší ruku, četl jsem že ta 80D o proti 77D je větší. To je asi lepši vyzkoušet na prodejně jak se fotoaparát ovládá.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:Lepší světelnost či širší využití

                 Jakub Valdivia 26.05.2017 000 17:34:58

                 Dobrý den, lépe k fotoaparátu Canon 80D pasuje originální objektiv Canon. Sice nemá tak dobrou světelnost, ale výrazně rychleji ostří. Je úplně tichý při ostření, více se hodí na video a nabídne lepší obrazovou kvalitu. Model 80D je vůči 77D větší a má jiný úchop. To je individuální záležitost kvůli které určitě doporučuji si přístroj vzít do rukou.

              • Jan Dvořák
               Odpovědět

               Canon EOS 80 D vs 70D

               Jan Dvořák 20.04.2017 000 16:38:08

               Dobrý den. Je rozdíl v odolnosti (vlhko/prach) mezi EOS 80D a 70D ? Rovněž nych se rád zeptal, zda-li má EOS 80D funkci AF microadjustment (stejně jako 70D). Děkuji za odpověď !

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Canon EOS 80 D vs 70D

                Jakub Valdivia 21.04.2017 000 13:47:35

                Dobrý den, dle dostupných informací není nikde uvedeno, jestli je rozdíl v utěsnění u fotoaparátů Canon 70D a 80D. Model Canon 80D má také možnost mikronastavení AF.

              • Milan Drbohlav
               Odpovědět

               CANON EOS 80 D

               Milan Drbohlav 21.02.2017 000 16:06:38

               Dobrý den, uvažuji o náhrady mé stávající EOS50D za 80D nebo nový 77D. Jaký je rozdíl mezi těmito těly? V diskuzi jsem se zde také dočetl o nekomatibilitě nových těl s neoriginálními objektivy. Mám Tamron 17-50 - nebudou problémy? Děkuji za odpověď.

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:CANON EOS 80 D

                Jakub Valdivia 22.02.2017 000 11:54:00

                Dobrý den, model Canon 77D je vybaven novou verzí obrazového snímače. Ten přináší benefity v podobě větší rychlosti zpracování snímků, lepší citlivosti ISO a je oproti modelu 80D menší a lehčí. Kompatibilitu s objektivem Tamron 17-50 mm nemůžeme potvrdit ani vyvrátit, fotoaparát Canon 77D jsme neměli zatím možnost vyzkoušet.

              • Jiří Nekovář
               Odpovědět

               Rozšíření ISO

               Jiří Nekovář 18.02.2017 000 21:48:16

               Dobrý den, vlastním toto skvělé tělo, a proto se chci zeptat, jak jde rozšířit ISO na těch uváděných 25000. Moje max hodnota je 16000. děkuji za odpověď

               • Michal
                Odpovědět

                ISO

                Michal 16.07.2017 000 19:49:50

                Dobrý den, ISO jde normálně navýšit v nastavení, pořádně si projeďte menu nebo youtube, někde určitě najdete polopatický návod. Mělo by to být něco jako mód ISO High - často označovaný jako H.

                • Jakub Valdivia
                 Odpovědět

                 RE:ISO

                 Jakub Valdivia 17.07.2017 000 08:40:30

                 Dobrý den, kolega má pravdu. Citlivost ISO se dá v menu fotoaparátu nastavit nad rámec nativního rozsahu snímače. Potom je citlivost softwarově dopočítána obrazovým procesorem. Tato funkce je vykoupena výrazně zhoršenou obrazovou kvalitou.

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Rozšíření ISO

                Jakub Valdivia 21.02.2017 000 13:47:15

                Dobrý den, jedná se o chybu popisu, maximální hodnota nativní citlivosti ISO je 16000. Nesrovnalost co nejdříve opravíme a omlouváme se.

              • Martin
               Odpovědět

               C80D +C100-400 4,5-5,6 II + TC C 1,4 III

               Martin 15.02.2017 000 19:22:20

               Podle toho co jsem četl v technické části by mohl být funkční autofokus středového i okolních ostřicích bodů v případě sestavy C 80D + C 100-400 4,5-5,6 II + C TC 1,4 III kdy je výsledná clona 8. Ano, nebo ne? Děkuji Martin

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:C80D +C100-400 4,5-5,6 II + TC C 1,4 III

                Jakub Valdivia 16.02.2017 000 15:01:47

                Dobrý den, fotoaparát dle specifikací má 27 ostřících bodů umístěných ve středu ostřícího modulu, z toho 9 křížových, které pracují i s clonou f/8.

              • Marek
               Odpovědět

               Náhradní akumulátor

               Marek 06.01.2017 000 20:21:35

               Dobrý den, mohl byste mi doporučit alternativu k originálnímu akumulátoru Canon (LP E6N), kterou mohu použít v Canon EOS 80D. Děkuji

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Náhradní akumulátor

                Jakub Valdivia 07.01.2017 000 10:41:10

                Dobrý den, nabízíme alternativní baterii LP-E6 od firmy Avacom: https://www.fotoskoda.cz/avacom-canon-lpe6-72v/ .

              • Jiří Nekovář
               Odpovědět

               IR

               Jiří Nekovář 01.01.2017 000 21:34:00

               dobrý den, má 80D infračervený přijmač? jakou dálkovou spoušť byste mi doporučil? děkuji za odpověď

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:IR

                Jakub Valdivia 02.01.2017 000 09:55:19

                Dobrý den, fotoaparát Canon 80D lze spouštět pomocí infračervené dálkové spouště. Nejvhodnější je spoušť Canon RC-6: https://www.fotoskoda.cz/canon-rc6-bezdratovy-dalkovy-ovladac/ .

              • Milan Kvasnička
               Odpovědět

               Kompatibilita

               Milan Kvasnička 01.10.2016 000 21:39:12

               Dobrý den Jak je to s kompatibilitou 80D + objektivem Tamron 24-70mm F2,8 SP Di VC USD. Děkuji

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Kompatibilita

                Jakub Valdivia 02.10.2016 000 17:29:53

                Dobrý den, uvedený objektiv je kompatibilní. Jenom je potřeba počítat s přepočtem ohniska 1,6x. Objektiv tedy není moc širokoúhlý.

              • Marek
               Odpovědět

               cashback

               Marek 19.09.2016 000 19:55:39

               Dobrý den, rád bych věděl, pokud koupím Canon EOS 80D společně s objektivem EF-S 18-135 IS USM v kitu, tak dostanu v rámci cashback 1300 Kč zpět? Někde jsem četl že ano, někde ne. Děkuji

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:cashback

                Jakub Valdivia 20.09.2016 000 13:52:51

                Dobrý dle, dle stránek Canonu tato Cashback akce stále platí.

              • Marek Netolický
               Odpovědět

               Canopn EOS 80D versus Nikon D7200

               Marek Netolický 26.08.2016 000 08:08:02

               Dobrý den, řeším problém, kterou zrcadlovku vybrat. Zda Canon EOS 80D nebo Nikon 7200. Fotoaparát budu používat hlavně na focení rodiny, sem tam nějaká expedice, focení v horších podmínkách(světelných i počasí). Sem tam natáčení videa.

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Canopn EOS 80D versus Nikon D7200

                Jakub Valdivia 26.08.2016 000 11:46:07

                Dobrý den, zde bych se přiklonil k modelu Canon 80D. Nabízí novější technologie, výkon a rychlost. je vybavený i výklopným displayem a pro video je to taktéž vynikající zařízení.

              • Hana Balašová
               Odpovědět

               Canon 80 D

               Hana Balašová 08.06.2016 000 20:32:27

               Zatím vcelku spokojenost s manuálním Zeiss milvus 2/100,spolupracuje ale tedy manuál k fotoaparátu je neodostatečný a chybí zcela návod na timelapse. A šum proti canonu 60 D vidím stejný..Ergonometrie pro malou žensku ruku není dobrá

              • Bohouš
               Odpovědět

               Kompatibilita

               Bohouš 07.06.2016 000 20:21:02

               Dobrý den, jak je to s kompatibilitou 80D + objektivy Sigma a Tamron??? Mám Sigmu 150-600, 80% fotek neostrých nebo zaostřených jinam, s Tamronem 150-600 80D zamrzne při pokusu fotit na liveview nebo točit video, nejde ani vypnout, jediné řešení vyjmout baterii. Vrátil jsem prodejci 80D jako vadný kus, zkoušeli na krámě další tři těla se stejnou závadou- neví co s tím a takí mi vrací peníze.

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Kompatibilita

                Jakub Valdivia 08.06.2016 000 10:55:41

                Dobrý den, vypadá to že se jedná u jev u nových těl Canonu, že nemusí plně spolupracovat s neoriginálními objektivy. Některé modely nových těl od Canonu u nás s novými objektivy totiž nebyly plně kompatibilní.

              • Jiří Charuk
               Odpovědět

               který koupit

               Jiří Charuk 01.06.2016 000 18:32:30

               Dobrý den,zvažuji koupit novou zrcadlovku a rozhoduji se mezi Canon EOS 80D a 6D. 80ka je novější a 6ka je zase FF. Fotím převážně přírodu,zvířata,krajinu,makro, občas portrét a reportážní snímky,sport ne.Prosím o Váš názor.Díky.

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:který koupit

                Jakub Valdivia 02.06.2016 000 16:22:15

                Dobrý den, model Canon 80D má výhodu v crop faktoru a rychlejším ostření. Pokud nebudete převážně fotografovat ve zhoršených světelných podmínkách, tak bych volil právě model 80D.

              • Miroslav Šembera
               Odpovědět

               již není v prodeji ?

               Miroslav Šembera 08.03.2016 000 21:27:27

               již není v prodeji ? Byl ?

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:již není v prodeji ?

                Jakub Valdivia 09.03.2016 000 17:43:05

                Dobrý den fotoaparát bude teprve dostupný. Doba naskladnění je cca druhá polovina dubna.

                • Jan Hříbal
                 Odpovědět

                 RE:

                 Jan Hříbal 16.03.2016 000 10:34:49

                 Jste si tím měsícem jistý? Ve většině obchodů se objevuje termín 25.3.

                 • Jakub Valdivia
                  Odpovědět

                  RE:RE:

                  Jakub Valdivia 16.03.2016 000 10:38:29

                  Dobrý den, tento termín jsme dostali od dodavatele. Je však možné že fotoaparáty dorazí na prodejnu dříve.

              • Ladislav Novák
               Odpovědět

               crop faktor

               Ladislav Novák 21.02.2016 000 21:07:27

               Dobrý den, opravdu je crop faktor 1.5 a ne 1,6 ?

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:crop faktor

                Jakub Valdivia 22.02.2016 000 12:35:34

                Dobrý den, crop faktor je opravdu 1,6x. Jedná se o chybu v popisu kterou hned opravíme.

              • Aleš Goran
               Odpovědět

               Chybný popis produktu

               Aleš Goran 18.02.2016 000 13:40:24

               Dobrý den, opravte si popis, info a parametry k produktu. Váš popis je k produktu canon 70D.

               • Jakub Valdivia
                Odpovědět

                RE:Chybný popis produktu

                Jakub Valdivia 18.02.2016 000 17:56:44

                Dobrý den, děkujeme za upozornění, text bude co nejdříve opraven.

              Servisní knížka plná výhod
              • 4 servisní prohlídky
              • základní kurz ovládání zrcadlovky
              • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

              Kompletní informace »

              Čekejte prosím...

              Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací