CANON EOS C100 Mark II | FotoŠkoda

CANON EOS C100 Mark II

Kód produktu: 4033209 | PN: 0202C003AA

Canon představil EOS C100 Mark II, nástupce velmi oblíbené kamery C100. Jedná se o kompaktní a všestrannou profesionální videokameru s vyměnitelnými objektivy, která je určena pro nezávislé kameramany. Kombinuje působivý hardware s celou řadou nových automatických funkcí. EOS C100 je tak ideální kamerou pro profesionály, kteří točí bez pomocného štábu, nebo pro EOS kameramany používající poprvé systém Cinema EOS. Vaše dotazy k produktu zodpoví naši odborníci Marian Srpoň a Martin Dulaj na emailu canonprofi@fotoskoda.cz.
Více o produktu »

 • 8,3 MPx Super 35mm CMOS snímač; Full HD
 • Vysoký rozsah citlivosti (320-102 400) nízká hladina šumu
 • 28Mbps AVCHD a MP4 (až 35Mb/s) pro SD karty v rozlišení Full HD/60p
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 8,3 MPx Super 35mm CMOS snímač; Full HD
 • Vysoký rozsah citlivosti (320-102 400) nízká hladina šumu
 • 28Mbps AVCHD a MP4 (až 35Mb/s) pro SD karty v rozlišení Full HD/60p
 • Podpora Wi-Fi a dálkového ovladače
 • Displej OLED a vylepšený elektronický hledáček
 • Canon Log Gamma
 • Kompaktní, modulový, lehký
 • Profesionální zvuk
 • Hladká integrace do stávajících workflow

Parametry

Další funkce manuální režimy | prstenec/kolečko ostření | Wi-Fi/DLNA
Formát záznamuAVCHD | mp4
Hledáčekbarevný | elektronický | úhlový
LCD obrazovka3,5"
Optický zoomnemá objektiv
Patice pro příslušenstvíaktivní
Rozlišení LCD (px)1 230 000
Rozlišení snímače (snímačů) v Mpx8,3
Rozlišení videaFull HD (1920x1080)
Snímková frekvence ve Full-HD videu60p

Popis produktu CANON EOS C100 Mark II

EOS C100 Mark II má ve svém jádru snímač Super 35 mm typu CMOS s filtrem Bayer a rozlišením 8,3 MPx a obrazový procesor DIGIC DV 4. Nová kamera kombinuje výjimečnou kvalitu obrazu a kompaktní konstrukci, která je o 15 % menší než u pokročilé kamery EOS C300. Nový EOS C100 Mark II je výsledkem komplexní modernizace svého předchůdce a může se pochlubit vylepšenou kvalitou obrazu i větší tvůrčí flexibilitou. Mezi další přednosti kamery EOS C100 Mark II patří i snadná obsluha a podpora bezdrátového sdílení. Produkt bude k dostání pouze v Centru FotoŠkoda.

Prvotřídní kamerový systém

Canon EOS C100 Mark IIJe navržena tak, aby uživateli nabídla špičkovou kvalitu a mobilitu. Je vybavena funkcemi a specifikacemi pro potřeby nezávislého kameramana. Pokročilý zobrazovací systém využívá populární AVCHD kodek, snímač typu CMOS nahrává videa v rozlišení 1920x1080 (Full HD) na SD karty při rychlosti 28Mbps a využívá vzorkování barev v poměru 4:2:0. To vše vytváří ostrá, barvitá videa ve špičkové kvalitě. Profesionálně použitelný nekomprimovaný záznam s daty časového kódu mohou být nahrávána přímo na externí záznamníky skrze integrovaný HDMI terminál. Kamera navíc přichází s novým systémem zpracování obrazu, který potlačuje moiré i aliasing. Výsledné záběry jsou ostřejší i čistší.

Vynikající výkon EOS C100 M II umožňuje uživatelům pořídit vysoce kvalitní snímky a získat kreativní záběry. Velkou flexibilitu zajišťují frekvence 24/25/30 a 50/60i/60p snímků za vteřinu. Rozšířenou kontrolu expozice a nízký šum při všech světelných podmínkách poskytuje citlivost ISO 320–102 400. Nový široký dynamický gama rozsah umožňuje natáčení v nejnáročnějších, vysoce kontrastních situacích a rozšiřuje dynamický rozsah až na 800 %, takže není potřeba rozsáhlá korekce barev při postprodukci. Současně gama korekce Canon Log Gamma poskytuje vysoce kvalitní záznam videa a velkou flexibilitu v oblasti expozice a dynamického rozsahu a zajišťuje jednotný vzhled záznamu při natáčení na více videokamer Cinema EOS.

Snadné ovládání pro samostatné uživatele

Canon EOS C100 Mark IIEOS C100 M II má vedle plně manuálního ovládání také celou řadu nových automatických funkcí, které využijí nezávislí kameramani, jako jsou dokumentaristé a zpravodajové. Nové tlačítko One Shot AF okamžitě zkontroluje ostření a před nahráváním automaticky nastaví ostrost středu záběru. Funkce Push Auto Iris vyhodnocuje expozici a před nahráváním ji automaticky upravuje. Nová funkce automatické vyvážení bílé využívá možnosti obrazového procesoru DIGIC DV IV pro detekci a vyvážení barev. To vše umožňuje kameramanovi plně se soustředit na příběh.

Kameramani mohou díky novému grafickému uživatelskému rozhraní pohodlně upravit standardní nastavení kamery na přepracovaném LCD displeji, který umožňuje vyklopení na stranu a nabízí tak dokonalejší možnosti sledování. Například záběr mohou uživatelé nakomponovat i ve chvílích, kdy se pochybují před kamerou. Nový displej OLED se vyniká vyšším kontrastem, živějšími barvami a rychlejšími reakcemi, a to i při jasném osvětlení. Během natáčení umožňuje vyšší flexibilitu i přesnost také zdokonalený výsuvný a výklopný elektronický hledáček a větší očnice. Mikrofon umístěný v rukojeti navíc zpřístupňuje řadu profesionálních zvukových funkcí. Nový mikrofon vestavěný přímo v těle kamery umožňuje plynulé nahrávání zvuku i v případě, kdy kameraman používá EOS C100 Mark j II v nejmenší možné konfiguraci.

Canon EOS C100 Mark IIEOS C100 M II nabízí flexibilní možnosti ukládání prostřednictvím dvou slotů na SD karty. Uživatelé mohou nahrávat na obě karty současně nebo lze nejdříve nahrávat na jednu kartu a následně automaticky na druhou kartu. Současně je možné v kameře převést záznam z HD rozlišení z jedné karty na SD rozlišení na druhé kartě, což ocení uživatelé, kteří chtějí snížit velikost nebo rozlišení před přenosem záznamu nebo uložením na web.

Profesionální design i zvuk

EOS C100 M II má stejnou modulární konstrukci jako populární EOS C300. Kamera je navržena, aby byla mobilní a odolná, robustní a přitom lehká. Rám ze slitiny hořčíku zaručuje pevnost a tvrdost při minimální hmotnosti. Uživatelé ocení všestrannost a pohodlí při celodenním používání.

EOS C100 M II nabízí profesionální zvuk a konektivitu a má podporu nahrávání zvuku v Dolby Digital AC3 nebo 16 bit Linear PCM při 48 kHz, což je kvalita potřebná pro profesionální vysílání. Stereo mikrofon je zabudován do odnímatelné rukojeti spolu s tlačítky pro ovládání zvuku a dvěma XLR terminály, které umožňují uživatelům připojení k externím mikrofonům a dalším zdrojům. Kamera má nově uzamykatelný HDMI terminál, který zaručuje, že kabely zůstanou pevně připojeny během natáčení.

Objektivy EF a EF Cinema – síla tvořit

EOS C100 M II jako součást systému EOS je kompatibilní s více než 60 EF objektivy a s rozrůstající řadou objektivů EF Cinema, kterou rozšiřuje dvojice nových lehkých kompaktních filmových zoom objektivů, CN-E15.5-47mm T2.8 L S a CN-E30-105mm T2.8 L S. Oba nové objektivy nabízí špičkovou mobilitu a kvalitu, jsou skvělou volbou pro nezávislé profesionály i produkční společnosti.

Populární řada objektivů EF pro digitální zrcadlovky nabízí prakticky neomezenou tvůrčí svobodu, a to ve všech cenových hladinách. Řada EF-S je složena z kompaktních, lehkých zoom objektivů, které spojují vysokou kvalitu obrazu a dostupnou cenu. Řada full-frame EF objektivů nabízí výjimečnou kreativní svobodu a špičkovou kvalitu a flexibilitu. Jedná se o luxusní prvotřídní optiku s ohniskovou vzdáleností od 8 mm až do 800 mm. Canon vyrobil od roku 1987, kdy byl poprvé představen systém EOS, více jak 70 milionů EF objektivů, což svědčí o jejich kvalitě, úspěchu a schopnosti splnit potřeby všech fotografů a kameramanů.

 

Vysvětlení technologií

Snímač Canon Super 35mm CMOS Pro
Canon má jedinečné zkušenosti s výrobou CMOS snímačů. V roce 2006 investoval do výzkumu a vývoje, což vedlo k představení prvního Canon CMOS snímače, který byl určený pro natáčení HD videa. Výsledkem neustálého zdokonalování této špičkové technologie je, že jsou CMOS snímače používané v profesionální řadě Canon HD videokamer.

EOS C100 používá stejný 8,29MPx Super 35mm snímač typu CMOS jako kamera EOS C300. Snímač využívá Bayerovu masku a poskytuje Full HD obraz pro každou primární barvu na jednom čipu. Zpracování obrazu je srovnatelné s tříčipovým RGB systémem. Výsledkem je obraz s rozlišením 1000 TV řádků a větší velikost senzoru pak poskytuje malou hloubku ostrosti, kterou požadují filmoví tvůrci.

Obrazový snímač také využívá pokročilou techniku čtení, která zajišťuje plnou šířku pásma RGB video komponent bez nutnosti jakýchkoliv de-bayering algoritmů. Každý z komponent má 1920x1080 vzorkovací struktury až do 60 snímků. Z těchto původních video komponentů je selektivně odvozený formát s 1080 řádky.

Snímač Super 35mm CMOS má aktivní velikost 24,4 x 13,5mm a využívá síť 3840x2160 obrazových buněk k jedinečné optoelektronické transformaci digitálního obrazu. Každá buňka je velká 6,4 x 6,4 mikrometrů a každá má mikročočku, která zajišťuje maximální efektivitu v přenosu světla na jednotlivé fotodiody.

EOS C100 M II také používá vylepšené zpracování signálu, aby minimalizovala zkreslení efektem rolling shutter a snížila artefakty moaré. Vysokorychlostní čtení významně snižuje vertikální zkosení u horizontálně rychle se pohybujících objektů, což je jinak typické úskalí CMOS snímačů.

 

Vysoká citlivost
EOS C100 podobně jako EOS C300 obsahuje CMOS snímač, který je navržen speciálně pro filmy s vysokou snímkovou frekvencí a nabízí nejen vysoké rozlišení a malou hloubku ostrosti, ale také vysokou citlivost s nízkou úrovní šumu. Snímač Canon Super 35mm spolupracuje s obrazovým procesorem DIGIC DV III a dohromady dosahují pozoruhodně vysoké kvality, takže uživatelé mohou i při minimálním osvětlení natáčet s jemnými detaily a širokým dynamickým rozsahem.

 

Obrazový procesor DIGIC DV
Canon postupně vyvíjel řadu procesorů DIGIC DV a optimalizoval ji pro zpracování většího množství dat a zároveň zjednodušoval ovládání pro kameramany. Nejnovější verze, DIGIC DV III, nabízí vysokou rychlost zpracování Full HD video signálů generovaných EOS C100, což vyžaduje asi 5x větší manipulační kapacitu než při standardním rozlišení videa. DIGIC DV III využívá jedinečný systémem redukce šumu a zvládá zpracovat i velké množství dat v HD. Výsledné video má vynikající reprodukci barev a široký tonální rozsah.

DIGIC DV III umožňuje využít řadu sofistikovaných zobrazovacích funkcí v rámci EOS C100, od podrobných uživatelských nastavení obrazu až po natáčení s Canon Log Gamma.

 

Canon Log Gamma
Canon Log je nelineární přenosová funkce, která je součástí RGB systému pro zpracování videa v DIGIC DV III. Funkce je speciálně navržen tak, aby usnadnila postprodukci digitálních snímků natočených na Cinema EOS. Canon Log zajišťuje vynikající tonální reprodukci ve světlých i slabě osvětlených oblastech digitálního obrazu a zachovává maximální dynamický rozsah 800 %.

 

AVCHD
AVCHD (Advanced Video Codec High Definition) je široce podporovaná forma komprese videa, která umožňuje uložit velké datové soubory na digitálních médiích, jako jsou pevné disky a paměťové karty. V důsledku nižších objemů dat umožňuje standard AVCHD natáčet ve Full HD dlouhou dobu ve srovnání s jinými kodeky a vše lze snadno začlenit do stávajících workflow díky kompatibilitě s širokou škálou NLE systémů.

 

Obsah balení:

Software Data Import Utility, jednotka rukojeti s mikrofonem, opěrka palce, grip, deska adaptéru pro základnu stativu, ramenní popruh SS-1200, krytka elektronického hledáčku, nabíječka baterií CG-940, bateriový zdroj BP-955, kompaktní síťový adaptér CA941 (mimo USA), základna stativu TB-1, oční mušle

 

Více informací na stránkách výrobce

Parametry produktu

Další funkce manuální režimy | prstenec/kolečko ostření | Wi-Fi/DLNA
Formát záznamuAVCHD | mp4
Hledáčekbarevný | elektronický | úhlový
LCD obrazovka3,5"
Optický zoomnemá objektiv
Patice pro příslušenstvíaktivní
Rozlišení LCD (px)1 230 000
Rozlišení snímače (snímačů) v Mpx8,3
Rozlišení videaFull HD (1920x1080)
Snímková frekvence ve Full-HD videu60p
Typ snímače (snímačů)1CMOS
Velikost snímače (snímačů)fullframe
Vstupy a výstupyUSB | HDMI | mikrofon (3,5 mm jack) | mikrofon (XLR) | sluchátkový výstup
Záznam zvukustereo 2.1
Záznamové médiumSD | SDHC | SDXC
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

*****
(8 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
5 990,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
 • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
 • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
3 290,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
 • Extrémní odolnost
 • Stupeň krytí IP68
 • Kapacita 128 GB
2 290,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

*****
(2 recenze)
RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

2 790,-
Poslední kus
TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

*****
(1 recenze)
TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL
 • Směrový stereo kondenzátorový mikrofon v konfiguraci XY
 • Navrženo zvládnout vysoký zvukový tlak až 120 dB SPL
 • Plovoucí nosná konstrukce používají ke snížení hluku vznikajícího při manipulaci
RODE VideoMic GO mikrofon

RODE VideoMic GO mikrofon

RODE VideoMic GO mikrofon
 • Kvalitní směrový mikrofon
 • Nevyžaduje žádnou baterii
 • Integrovaný Rycote® Lyre®
1 890,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON EF CINEMA CN-E135mm T2,2 L F

CANON EF CINEMA CN-E135mm T2,2 L F

CANON EF CINEMA CN-E135mm T2,2 L F
 • Velkolepá kvalita obrazu 4K
 • Navrženo pro EF 35 mm a Super 35 mm kamery
 • Pokrytí plného filmového políčka (24x36 mm)
129 990,-
CANON EF CINEMA CN-E85mm T1,3 L F

CANON EF CINEMA CN-E85mm T1,3 L F

CANON EF CINEMA CN-E85mm T1,3 L F
 • Velkolepá kvalita obrazu 4K
 • Světelnost objektivu T1,3
 • 11 lamelová clona pro atraktivní bokeh
119 990,-
CANON EF CINEMA CN-E 50mm T1,3 L F

CANON EF CINEMA CN-E 50mm T1,3 L F

CANON EF CINEMA CN-E 50mm T1,3 L F
 • Velkolepá kvalita obrazu 4K
 • Světelnost objektivu T1,3
 • 11 lamelová clona pro atraktivní bokeh
119 990,-
CANON CINEMA LENS CN-E 35 mm T1,5 L F

CANON CINEMA LENS CN-E 35 mm T1,5 L F

CANON CINEMA LENS CN-E 35 mm T1,5 L F
 • Velkolepá kvalita obrazu 4K
 • Kompaktní teleobjektiv 35 mm
 • Světelnost objektivu T1,5
113 990,-
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu CANON EOS C100 Mark II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

*****
(8 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
5 990,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
 • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
 • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
3 290,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
 • Extrémní odolnost
 • Stupeň krytí IP68
 • Kapacita 128 GB
2 290,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

*****
(2 recenze)
RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

2 790,-
Poslední kus
TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

*****
(1 recenze)
TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL
 • Směrový stereo kondenzátorový mikrofon v konfiguraci XY
 • Navrženo zvládnout vysoký zvukový tlak až 120 dB SPL
 • Plovoucí nosná konstrukce používají ke snížení hluku vznikajícího při manipulaci
RODE VideoMic GO mikrofon

RODE VideoMic GO mikrofon

RODE VideoMic GO mikrofon
 • Kvalitní směrový mikrofon
 • Nevyžaduje žádnou baterii
 • Integrovaný Rycote® Lyre®
1 890,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON EF CINEMA CN-E135mm T2,2 L F

CANON EF CINEMA CN-E135mm T2,2 L F

CANON EF CINEMA CN-E135mm T2,2 L F
 • Velkolepá kvalita obrazu 4K
 • Navrženo pro EF 35 mm a Super 35 mm kamery
 • Pokrytí plného filmového políčka (24x36 mm)
129 990,-
CANON EF CINEMA CN-E85mm T1,3 L F

CANON EF CINEMA CN-E85mm T1,3 L F

CANON EF CINEMA CN-E85mm T1,3 L F
 • Velkolepá kvalita obrazu 4K
 • Světelnost objektivu T1,3
 • 11 lamelová clona pro atraktivní bokeh
119 990,-
CANON EF CINEMA CN-E 50mm T1,3 L F

CANON EF CINEMA CN-E 50mm T1,3 L F

CANON EF CINEMA CN-E 50mm T1,3 L F
 • Velkolepá kvalita obrazu 4K
 • Světelnost objektivu T1,3
 • 11 lamelová clona pro atraktivní bokeh
119 990,-
CANON CINEMA LENS CN-E 35 mm T1,5 L F

CANON CINEMA LENS CN-E 35 mm T1,5 L F

CANON CINEMA LENS CN-E 35 mm T1,5 L F
 • Velkolepá kvalita obrazu 4K
 • Kompaktní teleobjektiv 35 mm
 • Světelnost objektivu T1,5
113 990,-
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

CANON EOS C100 Mark II

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...