CANON LEGRIA HF G40
CANON LEGRIA HF G40CANON LEGRIA HF G40CANON LEGRIA HF G40CANON LEGRIA HF G40CANON LEGRIA HF G40YouTube video - CANON LEGRIA HF G40

CANON LEGRIA HF G40

Canon
*****
3.5 1 (1 recenze) | Kód produktu: 4033391

Canon Legria HF G40 je zcela nová videokamera, která nadchne každého kreativního kameramana, který si potrpí na vysokou kvalitu obrazu spojenou s množstvím možností manuálního nastavení, ale i pro studenta, začátečníka, který chce mít univerzální kameru přijatelné velikosti s dostatkem výkonu.
Více o produktu »

 • obrazový snímač Canon HD CMOS Pro typu 1/2,84"
 • objektiv Canon HD se světelností F1,8 až F2,8 a ohniskovou vzdáleností 26,8 - 576mm (20x zoom)
 • stabilizátor Intelligent IS
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • obrazový snímač Canon HD CMOS Pro typu 1/2,84"
 • objektiv Canon HD se světelností F1,8 až F2,8 a ohniskovou vzdáleností 26,8 - 576mm (20x zoom)
 • stabilizátor Intelligent IS
 • duální slot na paměťové karty typu SD, SDHC a SDXC
 • video formát AVCHD s datovým tokem až 28 Mb/s, MP4 s tokem až 35 Mb/s
 • vysoce kvalitní záznam zvuku
 • podpora Wi-Fi
70%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu CANON LEGRIA HF G40

Vzhled a konstrukce

I přes mohutně působící objektiv s průměrem filtru 58 mm, který zcela vyplňuje přední stranu kamery, si její tělo zachovává příjemně kompaktní rozměry i nízkou hmotnost. To z ní dělá vhodnou společnici na dlouhé cesty i výlety, při kterých s sebou nelze tahat těžší techniku, ale zároveň se není nutné se omezovat jak pohodlím ovládání (včetně manuálních režimů), tak kvalitou záznamu.

Snímač a optika

Canon Legria HF G40 se může pochlubit ještě více vylepšeným špičkovým obrazovým snímačem Canon HD CMOS Pro typu 1/2,84". Zdokonalení bylo dosaženo změnami, které zvýšily propustnost přes mikročočky a barevný filtr ) , tento smímač je známý také z profesionálních videokamer Canon řady XF. Byl zvlášť navržen pro potřeby Full HD videa. Obrazové body na tomto čipu jsou přibližně 2,6krát větší než na konvenčním snímači CMOS. Výsledkem je podstatně větší schopnost absorpce světla, která výrazně zvyšuje výkon v horších světelných podmínkách. Vedle větší plochy jsou pixely také hlubší, než tomu bylo u předchozích senzorů. Díky tomu čipy dosahují širšího dynamického rozsahu. Podexponování a přeexponování je redukováno a detail zachován i ve velmi tmavých nebo naopak světlých místech obrazu. Širší dynamický rozsah rovněž přispívá k větší barevné gradaci tonality objektů, například u pleťových tónů. Dostat z tohoto snímače maximum dovoluje také přepracovaný objektiv Canon HD, rovněž navržený přímo s ohledem na záznam Full HD videa a má špičkovou světelnost F1,8 až F2,8 s ohniskovou vzdáleností 26,8 - 576mm (ekvivalent k 35mm filmu). Poměr zvětšení optického zoomu dosahuje u tohoto modelu hodnoty 20x. Nová kruhová clona s 8 lamelami přináší možnost jemného rozostření.

Kamera se také může pochlubit hned několika systémy optické stabilizace obrazu:

Intelligent IS
Stabilizační technologie Intelligent IS identifikuje scénu, která je snímána, a vybere nejvhodnější stabilizační mód Image Stabilizer pro eliminaci rozmazání. Vzhledem k tomu, že se pohyb kamery může měnit dle situace, jsou k dispozici čtyři stabilizační režimy:
Režim Tripod: Pokud je kamera umístěna na stativu, funkce Image Stabilizer nefunguje, s rozmazáním se nepočítá.
Dynamic IS: Využívá se při natáčení za pohybu. Tento mód rozšiřuje stabilizační rozsah při snímání na široké ohnisko, tj. při malé ohniskové vzdálenosti. Stabilní snímky vznikají kompenzací nízkofrekvenčních vibrací
Powered IS: Využívá se při pořizování záběrů vzdálených předmětů a scén, tj. při maximálním přiblížení zoomu. Mód zajišťuje klidný a jasný obraz. Kompenzuje extrémnější výkyvy kamery, které vznikají při snímání na úzké ohnisko, tj. při velkém přiblížení (velkém ohniskové vzdálenosti).
Macro IS: Tento stabilizační mód koriguje otřesy a posuny vznikající při pořizování záběrů v režimu makro. Eliminuje rozmazání související s typickými pohyby kamery při natáčení velmi blízkých předmětů.

Formát záznamu a média

Kapacita kamery je závislá na vložené paměťové kartě. Tento model disponuje duálním slotem na paměťové karty typu SD, SDHC a SDXC. Full HD video kamera zaznamenává v klasickém formátu AVCHD s datovým tokem až 28 Mb/s, pro křišťálově čistou kvalitu obrazu. Mimo prokládaného režimu 50i je k dispozici také progresivní režim 50p či filmový 25p.

Funkce a ovládání

Mimořádné jsou na této kameře možnosti manuálního ovládání a různá další kreativní nastavení. Nechybí kruhový ovladač pro pohodlné ovládání ostření, clony, rychlosti závěrky nebo gainu. Kamera disponuje také elektronickým hledáčkem s úhlopříčkou 0,61 centimetru (Colour Viewfinder) poskytuje 100procentní pokrytí sledované scény, což ocení zejména ti, kteří natáčejí především v exteriérech nebo v horších světelných podmínkách. Přístup k menu kamery a podrobnějšímu nastavení zajišťuje dotykový LCD displej s vysokým rozlišením 1,23 miliónu bodů a velkou úhlopříčkou 3,5" a 100% zobrazením. Vedle displeje nalezneme také dvě tlačítka pro zrychlený přístup k nejpoužívanějším funkcím.


Funkce Audio Scene Select S pomocí funkce Audio Scene Select mohou uživatelé optimalizovat nastavení zvukového záznamu podle vlastností snímané scény nebo předmětu. V průběhu natáčení lze vybírat z pěti různých audio profilů, jež byly navrženy pro odlišné situace. Jde o režimy Music (hudba), Speech (řeč), Noise Reduction (potlačení šumu), Standard a Forest & Wild birds (les a divocí ptáci). Vstupní úroveň, frekvenční charakteristiky, směr, eliminace vlivu větru a tlumící funkce byly přizpůsobeny podmínkám každé uvedené scény. Při výběru jednoho z pěti profilů je uživatel na obrazovce videokamery informován o vlastnostech daného nastavení.


Vysoce kvalitní interní mikrofon redukuje nízkofrekvenční a středofrekvenční hluk v pozadí záznamu. Zaznamenává vždy jemný, krystalicky čistý zvuk. Audio ekvalizér také optimalizuje zvuk podle typu hudebního doprovodu, zejména pokud jsou snímány scény s živou hudbou nebo individuálními hlasy. Režim Zoom Mic umožňuje nastavit prostorové směřování mikrofonu k subjektům v popředí kamery. Zajišťuje dokonalou kvalitu zvuku i při záběru vzdálenějších objektů.

K dispozici je také celá řada automatických i poloautomatických režimů, mezi kterými nechybí ani Smart Auto, který nyní dokáže podle aktuální situace zvolit to nejvhodnější z 38 různých přednastavení kamery, takže i bez složitých nastavení lze v každé chvíli dosáhnout té nejoptimálnější kvality záznamu. Také lze při natáčení aplikovat některý z osmi speciálních filtrů, které vašim záběrům dokážou dodat hlubší atmosféru - mezi nimi například "mrazivý efekt", pro nádech podobný sci-fi filmu, efekt pro živé barvy, filtr Old Movie dodá videu efekt známý ze starých filmů, filtr Vivid oživuje běžné barvy a zvyšuje jas. Vybraný efekt lze následně dočistit na obrazovce kamery. Lze například měnit barevnou hloubku, kontrast a hloubku záběru, což umožňuje uživatelům vytvářet sofistikované efekty přímo v kameře. Do pořízených záběrů lze díky funkci dekorace vkládat například jednoduché titulky nebo vytvářet zelené pozadí. Pomocí funkce tvůrce příběhu mohou uživatelé plánovat, pořizovat a sdílet přesvědčivé videopříběhy (strukturovaně řazené klipy) bez jakékoli vnější postprodukce.

 

Možnosti propojení, vstupy a výstupy

Díky velkému množství vstupů a výstupů lze kameru Canon Legria HF G40 pohodlně dovybavit vším potřebným příslušenstvím. Pro bezchybný záznam zvuku je k dispozici vstup pro externí mikrofon, velkou výhodou je možnost manuálního nastavení hlasitosti. Ke kameře je možné připojit také sluchátka a mít tak dokonalý přehled o zvukovém záznamu již během natáčení. Na těle kamery se nachází také aktivní minipatice Canon pro příslušenství, kterou lze využít pro připojení reflektoru nebo mikrofonu. K připojení drátového dálkové ovládání, vhodného například při natáčení ze stativu slouží klasické LANC rozhraní, známé i z profesionálních videokamer. Samozřejmě nechybí ani klasické USB 2.0 pro komunikaci mezi kamerou a počítačem a výstupy videa - digitální HDMI a analogový kompozitní a komponentní výstup. Sdílení pořízených záznamů nebylo na videokameře LEGRIA HF G30 nikdy jednodušší. Konverzi na méně náročné datové formáty je podporována přímo v přístroji. Připravené snímky lze odeslat na stránky určené pro on-line sdílení videa prostřednictvím počítačové aplikace Canon Easy Web Upload nebo přímo z kamery s pomocí bezdrátové karty Eye-Fi .

Rozměry a hmotnost:

120,0 x 81,7 x 91,9 mm při 442 g 

Obsah balení:

Canon Legria HF G40
akumulátor (BP-820)
stereofonní videokabel
Vysokorychlostní kabel HDMI
sluneční clona s integrovanou zábranou objektivu
Bezdrátový ovladač WL-D89
USB kabel
nabíječka CA-570
cd s návody a software dálkový ovladač

Specifikace kamery na webu výrobce (CZ)

Parametry produktu

Typ snímače (snímačů)1CMOS
Optický zoom20x
Záznamové médiumSD | SDHC | SDXC
Formát záznamuAVCHD | mp4
Min. ohnisková vzdálenost26
LCD obrazovkavýklopná | 3,5" | dotyková
Rozlišení snímače (snímačů) v Mpx3,09
Vstupy a výstupyUSB | HDMI | mikrofon (3,5 mm jack) | sluchátkový výstup | AV (kompozitní) výstup | komponentní výstup
Noční režim/vestavěný reflektor/blesknoční režim (infra)
Patice pro příslušenstvípasivní | aktivní
Další funkce manuální režimy | slow motion | prstenec/kolečko ostření
Rozměr závitu pro montáž filtru58 mm
Snímková frekvence ve Full-HD videu50i | 50p | 25p
Rozlišení videaFull HD (1920x1080)
Hledáčekbarevný | elektronický
Rozlišení LCD (px)1 230 000
Stabilizace obrazuoptická
Velikost snímače (snímačů)1/2,8"
Max. ohnisková vzdálenost576
Záznam zvukustereo 2.1
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SANDISK SDXC 256GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDXC 256GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDXC 256GB EXTREME PRO 95MB/s
 • rychlá SDXC karta se čtením až 95MB/s a zápisem až 90MB/s
 • kapacita: 256 GB
 • ideální pro 4K video
4 490,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
2 190,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
8 990,-
Poslední kus
SONY SDXC 128GB UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDXC 128GB UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDXC 128GB UHS-II SF-G 299MB/s
 • vhodná pro nejrychlejší DSLR. CSC, videokamery s extrémně rychlým sekvenčním snímáním, 4K videem
 • kapacita 128GB UHS-II
 • zápis je až 299 MB/s
6 990,-
Poslední kus
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

*****
(6 recenzí)
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

790,-
Skladem > 5 ks
RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

*****
(2 recenze)
RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

*****
(1 recenze)
TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL
 • Směrový stereo kondenzátorový mikrofon v konfiguraci XY
 • Navrženo zvládnout vysoký zvukový tlak až 120 dB SPL
 • Plovoucí nosná konstrukce používají ke snížení hluku vznikajícího při manipulaci
2 590,-
Skladem 2 - 3 ks
RODE VideoMic GO mikrofon

RODE VideoMic GO mikrofon

RODE VideoMic GO mikrofon
 • Kvalitní směrový mikrofon
 • Nevyžaduje žádnou baterii
 • Integrovaný Rycote® Lyre®
1 690,-
Skladem 2 - 3 ks
HOYA filtr UV HD 58 mm

HOYA filtr UV HD 58 mm

*****
(2 recenze)
HOYA filtr UV HD 58 mm

"Nejkvalitnější filtr v historii" tak jej označuje výrobce a nutno dodat, že to nejsou jen planá slova. Výjimečně odolné optické sklo ochrání váš objektiv i...

1 290,-
Skladem > 5 ks
HOYA filtr polarizační cirkulární HD 58 mm

HOYA filtr polarizační cirkulární HD 58 mm

*****
(2 recenze)
HOYA filtr polarizační cirkulární HD 58 mm

Hoya uvádí na trh novou sérii filtrů HD, která je určena pro nejnáročnější uživatele, kteří hledají maximální možnou kvalitu a odolnost. Tyto filtry jsou vyrobeny ze...

1 920,-
Skladem > 5 ks
B+W filtr UV XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

B+W filtr UV XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

*****
(5 recenzí)
B+W filtr UV XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

B+W XS-PRO DIGITAL MRC-NANO = profesionální řada filtrů je jedinečným skloubením technologie 3. tisíciletí a standardní německé preciznosti. Vychází z řady B+W XS-PRO...

1 390,-
Skladem > 5 ks
B+W filtr Polarizační cirkulární KSM XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

B+W filtr Polarizační cirkulární KSM XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

*****
(1 recenze)
B+W filtr Polarizační cirkulární KSM XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

Cirkulární polarizační filtry B+W High-endové řady XS-Pro Käsemann mají vyšší účinnost než běžné polarizační folie, jsou lépe stmelené, což oceníte mimo jiné...

3 490,-
Skladem 4 - 5 ks
VELBON SHERPA 4430D - stativ

VELBON SHERPA 4430D - stativ

VELBON SHERPA 4430D - stativ
 • unikátní pevnost
 • precizní zpracování materiálů
 • nízká hmotnost při dostatečně dimenzovaném maximálním zatížení a výšce
CANON BP-820 pro HFG30

CANON BP-820 pro HFG30

CANON BP-820 pro HFG30

Originální baterie pro Canon HF G30, XA20 a XA25.

2 690,-
Skladem 4 - 5 ks
Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

1 490,-
Bez termínu
Střih videa

Střih videa

Střih videa

Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

1 490,-
Bez termínu
INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
 • v balení je i redukce z USB na micro USB
 • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
 • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
490,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0

SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0

SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0
 • čtečka speciálně navržena pro paměťové karty UHS II
 • rychlost přenosu dat až 500 MB / s USB 3.0
 • zpětně kompatibilní s USB 2.0 a UHS I kartami
660,-
Skladem 2 - 3 ks
Další podobné produkty

Podobné produkty

SONY HDR-CX900E

SONY HDR-CX900E

SONY HDR-CX900E
 • poloprofesionální kamera pro každého tvůrčího kameramana
 • velký palcový snímač CMOS Exmor R® s rozlišením 20,9 Mpx
 • obrazový procesor BIONZ X
38 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY FDR-AX100

SONY FDR-AX100

*****
(2 recenze)
SONY FDR-AX100
Sleva
 • revoluční 4K rozlišení ve velmi kompaktním a lehkém těle
 • 1" palcový snímač s rozlišením 14,2 Mpx, který je téměř 5x větší než běžné snímače
 • pokročilý procesor BIONIZ X
30 990,-
Poslední kus
CANON XC10

CANON XC10

CANON XC10
 • 1,0" snímač CMOS
 • Záznam filmů v rozlišení 4K s rychlostí až 305 Mb/s, poměrem 4:2:2 a 8 bity, s kodekem Canon XF-AVC H.264
 • 12Mpx snímky či 8,29Mpx z 4K záznamů
45 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY HXR-NX100

SONY HXR-NX100

SONY HXR-NX100
 • 1.0" snímač s rozlišením 20 Mpx dovolující mimo jiné kreativní práci s hloubkou ostrosti
 • v profi řadě kamer, kompaktní rozměry a nízká váha
 • integrovaného objektivu řady Sony G s 12x optickým zoomem s technologií Clear Image Zoom lze dosáhnout přiblížení až 24x při zachování plného rozlišení, digitální zoom je až 48x
48 990,-

Uživatelské recenze

avatar
70%*****
28.11.2017 v 18:33:37

 • Světelnost

  Příslušenství k produktu CANON LEGRIA HF G40

  SANDISK SDXC 256GB EXTREME PRO 95MB/s

  SANDISK SDXC 256GB EXTREME PRO 95MB/s

  SANDISK SDXC 256GB EXTREME PRO 95MB/s
  • rychlá SDXC karta se čtením až 95MB/s a zápisem až 90MB/s
  • kapacita: 256 GB
  • ideální pro 4K video
  4 490,-
  Skladem > 5 ks
  SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

  SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

  SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
  • SDXC karta s kapacitou 32 GB
  • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
  • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
  2 190,-
  Skladem > 5 ks
  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
  • SDXC karta s kapacitou 128 GB
  • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
  • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
  8 990,-
  Poslední kus
  SONY SDXC 128GB UHS-II SF-G 299MB/s

  SONY SDXC 128GB UHS-II SF-G 299MB/s

  SONY SDXC 128GB UHS-II SF-G 299MB/s
  • vhodná pro nejrychlejší DSLR. CSC, videokamery s extrémně rychlým sekvenčním snímáním, 4K videem
  • kapacita 128GB UHS-II
  • zápis je až 299 MB/s
  6 990,-
  Poslední kus
  HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

  HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

  *****
  (6 recenzí)
  HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

  Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

  790,-
  Skladem > 5 ks
  RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

  RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

  *****
  (2 recenze)
  RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

  Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

  TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

  TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL

  *****
  (1 recenze)
  TASCAM TM-2X stereo mikrofon, orientace XY, 125 dB SPL
  • Směrový stereo kondenzátorový mikrofon v konfiguraci XY
  • Navrženo zvládnout vysoký zvukový tlak až 120 dB SPL
  • Plovoucí nosná konstrukce používají ke snížení hluku vznikajícího při manipulaci
  2 590,-
  Skladem 2 - 3 ks
  RODE VideoMic GO mikrofon

  RODE VideoMic GO mikrofon

  RODE VideoMic GO mikrofon
  • Kvalitní směrový mikrofon
  • Nevyžaduje žádnou baterii
  • Integrovaný Rycote® Lyre®
  1 690,-
  Skladem 2 - 3 ks
  HOYA filtr UV HD 58 mm

  HOYA filtr UV HD 58 mm

  *****
  (2 recenze)
  HOYA filtr UV HD 58 mm

  "Nejkvalitnější filtr v historii" tak jej označuje výrobce a nutno dodat, že to nejsou jen planá slova. Výjimečně odolné optické sklo ochrání váš objektiv i...

  1 290,-
  Skladem > 5 ks
  HOYA filtr polarizační cirkulární HD 58 mm

  HOYA filtr polarizační cirkulární HD 58 mm

  *****
  (2 recenze)
  HOYA filtr polarizační cirkulární HD 58 mm

  Hoya uvádí na trh novou sérii filtrů HD, která je určena pro nejnáročnější uživatele, kteří hledají maximální možnou kvalitu a odolnost. Tyto filtry jsou vyrobeny ze...

  1 920,-
  Skladem > 5 ks
  B+W filtr UV XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

  B+W filtr UV XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

  *****
  (5 recenzí)
  B+W filtr UV XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

  B+W XS-PRO DIGITAL MRC-NANO = profesionální řada filtrů je jedinečným skloubením technologie 3. tisíciletí a standardní německé preciznosti. Vychází z řady B+W XS-PRO...

  1 390,-
  Skladem > 5 ks
  B+W filtr Polarizační cirkulární KSM XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

  B+W filtr Polarizační cirkulární KSM XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

  *****
  (1 recenze)
  B+W filtr Polarizační cirkulární KSM XS-Pro Digital MRC nano 58 mm

  Cirkulární polarizační filtry B+W High-endové řady XS-Pro Käsemann mají vyšší účinnost než běžné polarizační folie, jsou lépe stmelené, což oceníte mimo jiné...

  3 490,-
  Skladem 4 - 5 ks
  VELBON SHERPA 4430D - stativ

  VELBON SHERPA 4430D - stativ

  VELBON SHERPA 4430D - stativ
  • unikátní pevnost
  • precizní zpracování materiálů
  • nízká hmotnost při dostatečně dimenzovaném maximálním zatížení a výšce
  CANON BP-820 pro HFG30

  CANON BP-820 pro HFG30

  CANON BP-820 pro HFG30

  Originální baterie pro Canon HF G30, XA20 a XA25.

  2 690,-
  Skladem 4 - 5 ks
  Letem filmovým světem - základy natáčení videa

  Letem filmovým světem - základy natáčení videa

  Letem filmovým světem - základy natáčení videa

  Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

  1 490,-
  Bez termínu
  Střih videa

  Střih videa

  Střih videa

  Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

  1 490,-
  Bez termínu
  INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

  INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

  INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
  • v balení je i redukce z USB na micro USB
  • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
  • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
  490,-
  Skladem 2 - 3 ks
  SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0

  SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0

  SANDISK čtečka Extreme Pro Type - A SDHC/SDXC UHS-II USB 3.0
  • čtečka speciálně navržena pro paměťové karty UHS II
  • rychlost přenosu dat až 500 MB / s USB 3.0
  • zpětně kompatibilní s USB 2.0 a UHS I kartami
  660,-
  Skladem 2 - 3 ks

  Podobné produkty produktu CANON LEGRIA HF G40

  SONY HDR-CX900E

  SONY HDR-CX900E

  SONY HDR-CX900E
  • poloprofesionální kamera pro každého tvůrčího kameramana
  • velký palcový snímač CMOS Exmor R® s rozlišením 20,9 Mpx
  • obrazový procesor BIONZ X
  38 990,-
  Skladem 2 - 3 ks
  SONY FDR-AX100

  SONY FDR-AX100

  *****
  (2 recenze)
  SONY FDR-AX100
  Sleva
  • revoluční 4K rozlišení ve velmi kompaktním a lehkém těle
  • 1" palcový snímač s rozlišením 14,2 Mpx, který je téměř 5x větší než běžné snímače
  • pokročilý procesor BIONIZ X
  30 990,-
  Poslední kus
  CANON XC10

  CANON XC10

  CANON XC10
  • 1,0" snímač CMOS
  • Záznam filmů v rozlišení 4K s rychlostí až 305 Mb/s, poměrem 4:2:2 a 8 bity, s kodekem Canon XF-AVC H.264
  • 12Mpx snímky či 8,29Mpx z 4K záznamů
  45 990,-
  Skladem 2 - 3 ks
  SONY HXR-NX100

  SONY HXR-NX100

  SONY HXR-NX100
  • 1.0" snímač s rozlišením 20 Mpx dovolující mimo jiné kreativní práci s hloubkou ostrosti
  • v profi řadě kamer, kompaktní rozměry a nízká váha
  • integrovaného objektivu řady Sony G s 12x optickým zoomem s technologií Clear Image Zoom lze dosáhnout přiblížení až 24x při zachování plného rozlišení, digitální zoom je až 48x
  48 990,-

  Poradna k produktu

  CANON LEGRIA HF G40

  Přidat příspěvek
  • Miroslav Kryl
   Odpovědět

   Canon legria hf g40

   Miroslav Kryl 24.08.2017 v 00:16:46

   Dobrý den,minulou sobotu jsem u vás kupoval videokameru Canon hf g40,a zjistil jsem že po zapnutí i vypnutí tlačítka REC je slyšet ve zvuku na záznamu slyšet cvaknutí,tak bych se touto cestou chtěl zeptat co s tím.

   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:Canon legria hf g40

    Jakub Valdivia 24.08.2017 v 09:27:03

    Dobrý den, s největší pravděpodobností se jedná o aktivaci optické stabilizace. Jejím vypnutím by zvuk měl zmizet, je to vlastnost stabilizovaných kamer.

    • Miroslav Kryl
     Odpovědět

     dotaz

     Miroslav Kryl 28.08.2017 v 16:50:28

     Neustále ve zvuku je slyšet pořád cvaknutí po zapnutí i vypnutí tlačítka Rec,kamera je v záruce,myslim si že by to dělat nemělo.

     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:dotaz

      Jakub Valdivia 30.08.2017 v 11:54:15

      Dobrý den, v takovém případě tedy doporučím servisní kontrolu.

  • Josef Pelíšek
   Odpovědět

   Canon HF G40

   Josef Pelíšek 22.05.2017 v 19:55:51

   Dobrý den, lze s touto kamerou natáčet i bez nutnosti mít vyklopený boční obrazovkový hledáček?

   • Tomáš Kunst
    Odpovědět

    Re

    Tomáš Kunst 23.02.2018 v 21:10:25

    Displej není nutné mít vyklopený. Je možné zapnout natáčení, displej sklopit (Nemusí být ani aktivní hledáček) a kamera točí dál - dramaticky tím stoupá výdrž baterie.

   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:Canon HF G40

    Jakub Valdivia 23.05.2017 v 13:54:08

    Dobrý den, s aktivovaným hledáčkem není nutné mít vyklopenou LCD obrazovku.

  • Pavel Kváček
   Odpovědět

   Rozdíl mezi Canon LEGRIA HF G30 a G40

   Pavel Kváček 27.04.2016 v 22:01:03

   Dobrý den. Váhám nad volbou koupi jedné z výše uvedených kamer. Nemusím úplnou novinku, radši vyzkoušenou věc a tak mezi oběma typy marně hledám rozdíl. Raději bych chtěl G30 ale abych se neošidil. Prosím je tu nějaký rozdíl? V další řadě jsem se chtěl zeptat, zda je možné u Vás zkušebně - pokud si donesu vlastní kartu, nahrát na této kameře kratičké video v obou zmiňovaných formátech k vyzkoušení, zda vůbec budu moci tento formát doma editovat. Doteď jsem měl ještě analogovou kameru - až se stydím, a nevím, jak mi střihový softvér STUDIO 11 Pinnacle bude s tím mluvit. Velice děkuji.

   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:Rozdíl mezi Canon LEGRIA HF G30 a G40

    Jakub Valdivia 29.04.2016 v 09:18:14

    Dobrý den, kamera G40 má nový obrazový procesor, který umožňuje získat víc dat z natočeného materiálu a má přepracované některé ovládací prvky. Je u nás možné si obě kamery vyzkoušet a pořídit si na vlastní paměťovou kartu záznam. Můžeme vám případně doporučit vhodný software na editaci videa.

    • Pavel Kváček
     Odpovědět

     Rozdíl mezi Canon LEGRIA HF G30 a G40

     Pavel Kváček 01.05.2016 v 19:43:59

     Děkuji dorazím ve čtvrtek.

  Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

  Kompletní informace »

  Čekejte prosím...

  Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací