DVD Speciální Techniky 3 | FotoŠkoda
​Black Friday - slevy až 40% Tato nabídka je platná už jen:

DVD Speciální Techniky 3

Kód produktu: 1120691

Pokračování úspěšné série Profesionální Postprodukce v2.
Více o produktu »

790,- 653,- bez DPH
222 929 032 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu DVD Speciální Techniky 3

Mysleli jste, že Profesionální Postprodukcí v2 to skončilo?

Ani zdaleka ne! Nová série PPv2: Speciální Techniky vás vezme hluboko do tajemných zákoutí mistrovské úpravy fotografií. Řemeslo, které bylo obsahem PPv2 už můžeme nechat stranou a nyní se podíváme na skutečně pokročilé techniky.

Rozsáhlé realistické montáže skládané z desítek fotek, výjevy ze snových světů nebo precizní kolorování, kde výsledkem je barokní obraz či filmový plakát nejsou zdaleka tak náročné jak byste si mohli myslet, když ovšem víte, jak na to.

Obsah DVD PPv2 Speciální techniky #3:

Třetí DVD ze série Speciálni Techniky vás zavede do pohádkového světa. Opustíme na chvíli reálné prostředí, kterým jsme se zabývali na předchozích discích a ponoříme se do světů, kde žijí bájní tvorové, princové a princezny je jedinou hranicí naše fantazie. Naučíte se, jaký je rozdíl v plánování pohádkových fotek a jaké speciální techniky se dají na dosažení takového vzhledu použít.

Na dvou fotkách se naučíte jemnou (a podstatně jinou než doposud) práci se světlem ve scéně, naučíte se pracovat s ručně vytvořenými štětci při pokročilém maskování objektů jako stromy nebo tráva a nebude chybět ani rozsáhlá kapitola o jemné práci s barvami. I ty se totiž liší od běžných, reálných fotek. Po shlédnutí tohoto DVD si budete umět vytvořit vlastní pohádkový svět, do kterého se bude divák toužit ponořit.

Jak už je u série Profesionální Postprodukce zvykem, ani tady nechybí rozsáhlá část, kde je vysvětlena teorie, která stojí na pozadí všech větších projektů. 

Nechcete trávit čas u počítače?

Výborně, my také ne a mysleli jsme na to i při natáčení. Naše výuková DVD jsou vytvořena tak, že na sebe postupy logicky navazují. Můžete tedy shlédnout první jedno, dvě nebo tři DVD a postupy které se naučíte vždy pomohou vaše fotky vylepšit, ať skončíte kdekoliv. Samozřejmě na každém dalším DVD najdete něco nového.

Jak je to s technickou kvalitou?

Toto DVD vznikalo na cestách po Asii, kde nebyla možnost zajistit profesionální zvykové studio. Poslech vám tedy občas zpestři jemný šum palmových listů, zvuk moře nebo probíhající tlupa opic. Nic z toho ale není na škodu a předávané znalosti občasné jemné zvukové kulisy zcela jistě vyváži. I u tohoto DVD můžete očekávat nekompromisní Full HD (1920x1080px) rozlišení, neunikne vám tedy už žádný detail postupu, na nové DVD je radost se dívat. Nemusíte mít strach, že by vás počítač videa nepřehrál - na DVD je uložena i verze v 720p (1280x720px) kterou přehrajete bez problému i na starším počítači nebo iPadu. Na DVD samozřejmě najdete i všechny zdrojové .PSD soubory, které budete pro případné učení potřebovat.

Jakou verzi Photoshopu potřebujete?

Předvádíme na anglické verzi Adobe Photoshop CS6, ale postupy jsou zcela totožné s jakoukoliv CS verzí. U všech anglických názvů jsou navíc uvedeny i jejich české ekvivalenty.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

DVD Speciální Techniky 3

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...