Externí business portrét pro firmy

Business portrét nemluví jen za jednotlivce, ale i za celou firmu. Sjednocené portréty všech členů týmu působí profesionálně a pomáhají budovat vztah zákazníků ke značce. Ať už tedy chcete nechat pořídit fotografie na web, do databanky pro PR a marketingové účely, do médií či na sociální sítě jako LinkedIn, vytvořit vizitky s fotografií nebo jednoduše chcete dopřát svým zaměstnancům zážitek z fotografování s perfektním výsledkem, neváhejte se svěřit do rukou našich profesionálů.

Přijedeme i za vámi, takže vás všechny vyfotíme v přirozeném pracovním prostředí, a naše vizážistka se spolu s našimi fotografy postarají o to, aby vám to na fotografiích slušelo. Během pár dnů se budete moci pyšnit třeba novou podobou webových stránek.

Fotografování kolegů u vás ve firmě

1 snímek dle vašeho výběru

1 390,-

make-up ženy (líčení jedné osoby)

990,-

make-up muži (líčení jedné osoby)

90,-

V případě focení více osob lze individuálně domluvit slevu podle počtu osob a fotografií.

Fotografování ve vaší firmě mimo Prahu - dohoda podle stráveného času

první hodina fotografování

1 490,-

každá další započatá hodina

990,-

Dovezeme k vám kompletní mobilní studio, takže se můžete těšit na fotografie jako z ateliéru. Doprava mimo Prahu (mimo zónu P0 podle mapy PID) je zpoplatněna taxou 25 Kč/km.

  • Pro další informace se můžete obrátit na telefonní číslo 222 929 069 / 039 nebo na e-mail fotoatelier@fotoskoda.cz, kde vám zodpovíme veškeré dotazy.

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací