FUJIFILM FinePix F770EXR bílý
FUJIFILM FinePix F770EXR bílýFUJIFILM FinePix F770EXR bílý

FUJIFILM FinePix F770EXR bílý

Fujifilm
Kód produktu: 4013250

Mezi přednosti fotoaparátu Fujifilm Finepix F770EXR patří vedle výtečné optiky Fujinon, propracovaného snímače EXR CMOS, produkující statické záběry a videosekvence ve vysokém rozlišení i vylepšená detekce pohybujících se objektů, možnost manuálně nastavené priority EXR HR, EXR DR a EXR SN a vestavěný GPS modul doplněný o režim navigátor. Kvalitní fotografie je schopen produkovat za jakýchkoli expozičních podmínek. Fotoaparát je tak stvořen pro zachycení podstaty světa a své využití nalezne v rukou zaníceného dokumentaristy i u kreativních autorů ujíždějících na jeho barvách.
Více o produktu »

 • 16Mpx 1/2" EXR CMOS
 • 25 mm širokoúhlý objektiv / 20x optický zoom (25-500mm)
 • 3,0" LCD monitor / 460 tisíc bodů
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 16Mpx 1/2" EXR CMOS
 • 25 mm širokoúhlý objektiv / 20x optický zoom (25-500mm)
 • 3,0" LCD monitor / 460 tisíc bodů
 • Full HD video / HDMI
 • Citlivost 100 - 3200 ISO (v nižším S rozlišení až 12 800 ISO)
 • Vestavěný GPS modul
 • EXR AUTO
 • 11 sn./sec. v kontinuálním snímání (8Mpx)
 • Stabilizace CMOS Shift I.S.

Parametry

Popis produktu FUJIFILM FinePix F770EXR bílý

Vzhled a ergonomie

Digitální fotoaparát Fujifilm Finepix F770EXR je vyráběn v 5 barevných provedeních (bílá, stříbrná, modrá, červená a černá). Nejnápadnějším prvkem, který upoutá vaši pozornost je zoomový objektiv, nad nímž jsou umístěny GPS modul a výklopný blesk. Velký 3,0" LCD monitor s rozlišením 460 tisíc bodů a širokým pozorovacím úhlem, který ve svislém i vodorovném úhlu činí 160 stupňů. Displej je dostatečně světlý a zřetelný pro přehledné přehrávání exponovaných snímků. Pro snazší a pohotovější ovládání přístroje jsou na jeho povrchu rozmístěny přímé ovládače (např.: tlačítko pro nahrávání videosekvence apod.).

Snímač a objektiv

Objektiv Fujinon s 20x optickým zoomem (25-500 mm ekv. 135, f/3,5-5,3, makro od 5cm) vám poskytne plný komfort jak v situacích, kdy budete fotografovat široké krajinné scenérie či živý pouliční ruch, tak i tehdy, budete-li chtít fotografovat vzdálené objekty.

Na tvorbě snímku se rovným dílem podílí objektiv i "převrácený" 16 Mpx EXR CMOS (1/2") využívající technologii BSI. Pokročilá obrazová kvalita, jíž snímač skýtá, vyniká v přirozeném podání barevných odstínů a výrazně nižším výskytu elektronického šumu při vyšší citlivosti. Citlivost senzoru je možné z původní citlivosti 100 ISO, navýšit až na hodnotu 12 800 ISO, proto pokud se uživatel fotoaparátu rozhodne fotografovat v prostředí s nedostatek světla, dostane se mu překvapivě dobrých výsledků. Pořízené snímky jsou v obrazovém formátu JPEG a RAW ukládány na paměťové karty typu SD/SDHC.

Ochrana proti rozmazání snímků v sobě kombinuje digitální stabilizaci využívající vysoké citlivosti senzoru a mechanicky stabilizovaným snímačem kompenzujícím chvění ruky. Tato důmyslná kombinace snižuje riziko rozmazání na absolutní minimum.

Expoziční režimy

Fujifilm FinePix F770EXR disponuje celou řadou potřebných funkcí a scénických režimů, které fotografujícímu usnadní pořízení jedinečných snímků, mezi něž například patří funkce Face-detection jistě využijí autoři zabývající se fotografováním svých blízkých. Fotoaparát v tu chvíli totiž dokáže rozpoznat lidskou tvář a v neuvěřitelně krátké době na něj zaostří. V režimu Face Recognition vám navíc fotoaparát uvede i jméno vyfotografované osoby (nejdříve ji však musíte v přístroji uložit). SR AUTO rozpozná stávající situaci a přiřadí ji vhodný scénický režim.

Pokročilý režim EXR Auto doplněný o funkci detekce pohybu okamžitě rozpozná jednu z 103 typu scén a automaticky optimalizuje nastavení (od expozice k vyvážení bílé) a dokonce se přepne snímač do optimálního režimu (HR/SN/DR). HR - vysoké rozlišení při ideálních světelných podmínkách / SN - ideální kompromis mezi vysokou citlivostí a nízkým šumem při zhoršených světelných podmínkách / DR - širší dynamický rozsah pro scény s velkým kontrastem. K dispozici je i možnost manuálního nastavení priority EXR HR/SN/DR.

Pro fotografy ze "staré školy", kteří dají přednost manuálně nastaveným hodnotám před automatickými režimy, je fotoaparát vybaven jak prioritou clony (A), prioritou expozičního času v rozmezí 8-1/2000 sec. (S), tak i možností volby plného manuálu (M) a manuálním zoomování prostřednictvím prstence na objektivu. V režimu Motion Panorama 360 lze pořídit snímky zabírající zorný úhel 120°, 240° a 360°.

Další funkce

Fotoaparát Fujifilm FinePix F770EXR disponuje videosekvenci v Full HD rozlišení (1920x1080bodů) při rychlosti snímání 30 fps a stereo záznamem zvuku. Při kontinuálním snímání je možné pořídit 8 fps v plném rozlišení a 11fps v nižším 8 Mpx rozlišení. V režimu Best Frame pořídí fotoaparát 11fps v 8Mpx, z nichž pak následně vybere ten nejlepší. Funkce Dynamic Rang Bracketing koriguje dynamický rozsah výsledného snímku v rozmezí 100 - 400%. Vestavěný GPS modul využívá režimu Landmark Navigator, který umožňuje nejen automatickou lokalizaci místa i vyhledávání turisticky zajímavých cílů v okolí. Těch má fotoaparát v paměti kolem jednoho milionu. Svou cestu můžete sledovat i na GoogleMapách. Při pořízení snímku či videozáznamu se souřadnice zapisují do exifu a podle souřadnic je možné i zpětné vyhledání a upravení snímků.

Režim Film Simulation napodobuje barevným podáním filmy značky Fujifilm, které si získali uznání profesionálním fotografů po celém světě. Na výběr je Velvia/Vivid (pro dramatické záběry s plnou barevnou saturací), Provia/Standard (pro klasickou „neutrální“ fotografii), Astia/soft (pro snímky s měkkým podáním polotónů), Sepia (pro fotografie ve starém stylu, teplé tóny) a Black & White (pro dramatické monochromatické fotografie). V režimu Velvia, Provia i Astia lze nastavit dynamický rozsah až na 400% a ještě více tak zlepšit prokreslení ve světlech.

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Fotoaparát je kromě klasického USB 2.0 slotu vybaven i HDMI výstupem. Fotoaparát je napájen akumulátorem NP-50, jehož kapacita je 300 snímků na jeden nabíjecí cyklus (dle normy CIPA).

Stránky výrobce (EN)

Rozměry a hmotnost:
103,5 x 62,5 x 32,6 mm při 201 g (220 g s příslušenstvím)

Obsah balení:
fotoaparát Fujifilm FinePix F770EXR
akumulátor NP-50
nabíječka BC-45W
kabel USB
kabel AV
poutko na ruku
návod
disk CD-ROM se software

Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

AVACOM Fujifilm NP-50 (Kodak KLIC-7004/Pentax D-LI68/X10)

AVACOM Fujifilm NP-50 (Kodak KLIC-7004/Pentax D-LI68/X10)

*****
(1 recenze)
AVACOM Fujifilm NP-50 (Kodak KLIC-7004/Pentax D-LI68/X10)

Baterie Avacom Fujifilm NP-50 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

Příslušenství k produktu FUJIFILM FinePix F770EXR bílý

AVACOM Fujifilm NP-50 (Kodak KLIC-7004/Pentax D-LI68/X10)

AVACOM Fujifilm NP-50 (Kodak KLIC-7004/Pentax D-LI68/X10)

*****
(1 recenze)
AVACOM Fujifilm NP-50 (Kodak KLIC-7004/Pentax D-LI68/X10)

Baterie Avacom Fujifilm NP-50 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

Poradna k produktu

FUJIFILM FinePix F770EXR bílý

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací