FUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarma
Recenze Dárek
FUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaFUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarmaYouTube video - FUJIFILM X30

FUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarma

Fujifilm
*****
4.8 3 (3 recenze) | Kód produktu: 4014571

Stejně jako v životě, jsou i při fotografování okamžiky, na které se vyplatí pořádně připravit. Důvod je prostý, namísto zklamání si odnesete radost z pořízeného snímku. O to větší radost získáte, oč bude snímek lepší. A zde se dostává ke slovu fotoaparát Fujifilm X30, jehož přednostmi jsou vysoce světelný zoomový objektiv, optický hledáček, 12Mpx snímač X-Trans CMOS (bez optického low-pass filtru) a pohotový procesor EXR II. Dále nabízí širokou škálu praktických režimů a videozáznam v Full HD kvalitě. Fotoaparát Fujifilm X30 ovšem nepotěší jen svými schopnostmi, ale i výtečným designem.
Více o produktu »

 • 12Mpx X-Trans CMOS (úhlopříčka 2/3")
 • snímač bez optického low-pass filtru
 • Inovovaný procesor EXR II
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 95%

Fujifilm X30 je kvalitně zpracovaný kompaktní fotoaparát. Fotoaparát je vybaven kvalitním výklopným LCD displejem, který je jasný i na přímém slunci, ten kdo upřednostňuje hledáček, rozhodně nebude zklamaný. Oproti minulému modelu s průhledným hledáčkem zde najdeme elektronický Real time...

 • kvalita zpracování
 • výborný poměr cena/výkon
 • vysoký dynamický rozsah
 • odlesky na vyšší clony
 • kresba na nejkratším ohnisku

Ukázkové snímky

Základní popis

 • 12Mpx X-Trans CMOS (úhlopříčka 2/3")
 • snímač bez optického low-pass filtru
 • Inovovaný procesor EXR II
 • Fujinon 28-112mm F2-2,8 / 4x optický a manuální zoom
 • 3" LCD displej, rozlišení 920 000 bodů
 • elektronický Real time hledáček - což je největší a nejrychlejší hledáček s nejvyšším rozlišením ve své třídě
 • Inteligentní Hybrid AF zaostřování (0,06sec.)
96%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu FUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarma

Vzhled a ergonomie

FUJIFILM X30Kořeny kompaktních fotoaparátů Fujifilm řady X lze nalézt již u filmových dálkoměrných přístrojů, s jejichž výrobou má společnost Fujifilm dlouholeté zkušenosti. Na vrchní části je umístěna spoušť, volič expozičního času, volič kompenzace expozice, výklopný blesk a sáňky pro externí systémový blesk, všechny další ovládací prvky jsou umístěny na zadní části, kromě přepínání režimu zaostřování, který je umístěn v blízkosti objektivu. Vestavěný blesk postačí k prosvětlení prostoru do hloubky několika metrů. Že se nejedná o žádnou „trendy rychlokvašku“ hovoří solidní mechanické provedení a samotná odolnost fotoaparátu je zvýšena volbou vhodných materiálů - tělo je z hořčíkové slitiny.

Nový elektronický Real Time hledáček je největším a nejrychlejším hledáčkem s nejvyšším rozlišením ve své třídě. Zvětšení 0,65x(*4) a prodleva displeje pouhých 0,005 s. Přináší jasný, živý pohled Live View s vysokým rozlišením, díky novému organickému elektronickému EL hledáčku s 2,36 milióny bodů a nově navrženému samostatnému objektivu, a viditelnost se dále zlepšila prostřednictvím automatického řízení jasu hledáčku podle úrovně okolního osvětlení.

FUJIFILM X30Displej Live View lze rovněž nastavit do režimu ‘Preview Pic Effect’, který odráží podmínky snímání nebo nabízí přirozený pohled, blízký tomu, co je vidět pouhým okem, a snímač oka v hledáčku rovněž automaticky přepne zobrazené informace při svislém natočení aparátu, což u předchozího modelu s optickým hledáčkem nebylo možné. 

Kromě hledáčku je k dispozici také větší, jemnější  3" LCD monitor s rozlišením 920 000 bodů a širokým pozorovacím úhlem. Na LCD displeji se dle volby zobrazují zaostřovací body, elektronická vodováha či reálný histogram.

Snímač a objektiv

Kombinace vysoce světelného zoomového objektivu Super EBC Fujinon a propracovaného EXR II systému představuje nekompromisní cestu jak dosáhnout výtečných obrazových výsledků i v takových situacích, v nichž si jiné fotoaparáty nevědí rady.

http://www.fujifilm.com/products/digital_cameras/x/fujifilm_x30/sample_images/img/index/ff_x30_001.JPG

Objektiv Super EBC Fujinon s 4x optickým zoomem (28-112 mm ekv. 135, f/2-2,8, makro od 1cm) zahrnuje ve své optické soustavě (11/9) speciální asférické a nízko rozptylové členy, které potlačují optické vady a tím i zpříjemňují vnímání pořízených snímků. Ohnisková vzdálenost 28mm je ideální pro fotografování širokých krajinných scenérií i rušných ulic. Druhý konec objektivu, tedy ohnisko 112mm je vhodný pro portrétní snímky pořízené v interiéru i exteriéru a zároveň pro záběry vzdálených objektů. Vše ostatní se pohodlně vejde do ohnisek v tomto rozmezí. Ovládání zoomu se provádí manuálně prostřednictvím kroužku na objektivu. Tím samým kroužkem je možné rovněž fotoaparát zapnout i vypnout.

Vysoká světelnost objektivu F2-2,8 sebou přináší několik vlastností, které rozšiřují schopnosti přístroje. Jedná se o menší hloubka ostrosti, jež umožní oddělit fotografovaný objekt od rušivého pozadí, a soustředit tak pozornost na to, co je skutečně důležité a díky efektu "bokeh" lze dosáhnout ještě příjemnější rozostření pozadí. Dále je to možnost dosažení kratších expozičních časů i v takovém prostředí, kde se nedostává světla. V takovém prostředí napomáhá stabilizace obrazu pohybující optickým členem v objektivu a navíc je možné navýšit citlivost ISO z původní hodnoty 100 ISO až na 12 800 ISO. Proto pokud se uživatel fotoaparátu rozhodne v takovém prostředí fotografovat, dostane se mu překvapivě dobrých výsledků.

FUJIFILM X30Vybraná specifikace

 • 12 snímků za vteřinu při kontinuálním snímání (18 snímků průběžně při snímání JPEG) v plném rozlišení
 • Citlivost 100-12 800 ISO
 • Full HD video (1920X2080 60fps)
 • Režim Motion Panorama 360 / EXR Auto / 
 • Vstup pro externí stereo mikrofon
 • Funkce Focus Peak Highlight pro rychlé manuální zaostření přes LCD

Objektivu se dostává vydatné pomoci od systému EXR, který zahrnuje 12Mpx X Trans CMOS II snímač o úhlopříčce 2/3" a obrazový procesor EXR IIDalšími vlastností jsou rychlý AF zaostřovací systém (49 bodové kontrastní AF) a velmi krátká zápisová rychlost pořízených dat, která umožňuje pořízení 12 snímků za vteřinu (plném rozlišení) při kontinuálním snímání. Funkce Focus Peak Highlight pomáha při manuálním zaostřovaní kdy se zvýrazní při náhledu na displeji zaostřená oblast. Pořízené snímky jsou v obrazovém formátu JPEG a RAW ukládány na paměťové karty typu SD/SDHC.

Expoziční režimy

FUJIFILM X30Fujifilm FinePix X30 disponuje celou řadou potřebných funkcí a scénických režimů, které fotografujícímu usnadní pořízení jedinečných snímků, mezi něž například patří funkce Face-detection jistě využijí autoři zabývající se fotografováním svých blízkých. Fotoaparát v tu chvíli totiž dokáže rozpoznat lidskou tvář a v neuvěřitelně krátké době na něj zaostří. V režimu Motion Panorama 360 lze pořídit snímky zabírající zorný úhel 120° / 240° a 360°. To co činí fotoaparát lákavým však nejsou jen předvolené režimy, ale i manuální režimy v nichž lze zvolit jak prioritu clony (A), prioritu expozičního času v rozmezí 30-1/4000 sec. (S), tak i plné manuální nastavení (M).

Další funkce

FUJIFILM X30Fotoaparát Fujifilm FinePix X30 disponuje videosekvenci v Full HD rozlišení (1920X1080bodů) při rychlosti snímání až 60 fps a stereo záznamem zvuku. Funkce Dynamic Rang Bracketing koriguje dynamický rozsah výsledného snímku v rozmezí 100 - 400%. Režim Film Simulation napodobuje barevným podáním filmy značky Fujifilm, které si získali uznání profesionálním fotografů po celém světě. Na výběr je osm nastavení, mezi nimiž nechybí nový režim simulace filmu Classic Chrome, který přináší tlumené tóny a hlubokou reprodukci barev, Velvia/Vivid (pro dramatické záběry s plnou barevnou saturací), PROVIA/Standard (pro klasickou „neutrální“ fotografii), Sepia (pro fotografie ve starém stylu, teplé tóny) a Black & White (pro dramatické monochromatické fotografie). V černobílém režimu lze navíc pracovat s trojicí barevných filtrů (červený, zelený a žlutý), které umožňují přesnější práci s tonalitou fotografií.

 

K dispozici je kromě multiexpozice (prolnutí více snímků v jeden) i 8 kreativních efektů, jež přemění pořízené fotografie v umělecké dílo. Před stiskem spouště se na LCD displeji zobrazí náhled efektu, který lze případně jemně doladit.

Výběr efektů

Pop Color - zdůrazňuje kontrast a saturaci barev.
Toy Camera - vytváří stínované okraje, jako byste fotografovali jednoduchým fotografickým přístrojem.
Miniature - přidává rozostření nahoře a dole a vzniká efekt dioramatu nebo miniatury.
Dynamic Tone - vytváří efekt fantazie zdůrazněním určitých tónů.
 

FUJIFILM X30Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Fotoaparát je kromě klasického USB 2.0 slotu vybaven i HDMI výstupem. Fotoaparát je napájen novým vykokapacitním akumulátorem NP-95, jehož kapacita je až 470 snímků na jeden nabíjecí cyklus (dle normy CIPA), což je o 200 snímků více, než u předchozího modelu.

Stránky výrobce (EN)

Rozměry a hmotnost:
118,7 x 71,6 x 60,3 mm při 383 g (423 g s příslušenstvím)

Obsah balení:
Fujifilm Finepix X30
akumulátor NP-95
nabíječka AC-5VT
kabel USB
disk CD-ROM se software
návod k použití

Parametry produktu

Optický zoom4x
Stabilizace obrazuoptická
Rozlišení v Mpx12
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO12 800
Min. ohnisková vzdálenost28
Max. ohnisková vzdálenost112
Druh pamětiSDHC | SDXC
Hledáčekelektronický
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Expoziční režimyautomatika | ruční režimy | programová automatika
Bezdrátové rozhraníne
Video výstupHDV
Sáňky pro blesksystémové
Možnost použití předsádek / filtrůpo zakoupení adaptéru (v příslušenství produktu)
Velikost snímače (snímačů)2/3"
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Záznam videaFull HD (1920 x 1080)
NapájeníNP-95
GPS modulNe
Rozlišení LCD (px)922 000
Barvačerná
Zařazení kompaktuVýkonný fotoaparát | S velkým čipem | Rodinný | S hledáčkem
Počet fotografií za vteřinu12
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

LOWEPRO Apex 100AW - brašna

LOWEPRO Apex 100AW - brašna

LOWEPRO Apex 100AW - brašna
Sleva
 • pevná a zároveň lehká konstrukce
 • reverzní otevírání víka brašny „od těla“ (zip YKK se dvěma kovovými jezdci)
 • dokonale polstrovaný interiér z jemného „brushed tricot“ materiálu
AQUAPAC 448 obal pod vodu large

AQUAPAC 448 obal pod vodu large

AQUAPAC 448 obal pod vodu large
 • voděodolné pouzdro pro elektroniku nebo příslušenství
 • vodotěsné do 5m a svými rozměry je ideální větší kompaktní fotoaparáty, malé dlaňové videokamery nebo jakýkoli jiný předmět o obvodu 265mm
VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

*****
(7 recenzí)
VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE
Sleva Doprava zdarma
 • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
 • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
 • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
1 990,-
Skladem > 5 ks
CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna
Sleva
 • Rozměry:
 • Vnitřní: 8.0 x 13.0 x 4.5 cm
 • Vnější: 11 x 15 x 6,5 cm
590,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 40 MB/s
990,-
Skladem > 5 ks
ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

*****
(1 recenze)
ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

*****
(1 recenze)
LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0
 • Extrémně všestranná - čte 25 populárních formátů paměťových karet
 • Využívá SuperSpeed ??USB 3.0 technologie pro vysokorychlostní přenosy souborů, s rozhraním USB a rychlostí až 500 MB / s
 • Pop-up design chrání sloty pro karty
750,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s
 • 32GB karta SDHC Class 10 UHS-1
 • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
 • záruka 5 let
990,-
Skladem > 5 ks
AVACOM Fujifilm NP-95

AVACOM Fujifilm NP-95

AVACOM Fujifilm NP-95

Baterie Avacom Fujifilm NP-95 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

390,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Fuji NP-95

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Fuji NP-95

*****
(1 recenze)
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Fuji NP-95

Výměnné plato určené pro nabíjecí soupravu AVACOM AV-MP

110,-
Skladem 2 - 3 ks
FUJIFILM NP-95 X100

FUJIFILM NP-95 X100

FUJIFILM NP-95 X100
Doprava zdarma

Originální náhradní baterie Fujifilm určená pro zařízení FinePix F31fd.

1 090,-
Skladem 4 - 5 ks
CULLMANN 50011 Stativ Pronto - ministativ

CULLMANN 50011 Stativ Pronto - ministativ

CULLMANN 50011 Stativ Pronto - ministativ
Doprava zdarma
 • malý stativ s velkou pracovní výškou až 104 cm
 • pro fotografování makro snímků,rodinných fotografií (na samospoušť), stojánek k webkameře
 • k malým digitálním fotoaparátům,mikrofonům a lehkým videokamerám
1 490,-
Skladem 2 - 3 ks
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

*****
(4 recenze)
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ
 • aretační páčka pro všechny tři směry
 • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
 • transportní výška: 16 cm
490,-
Skladem > 5 ks
VELBON EX-888 - stativ

VELBON EX-888 - stativ

*****
(2 recenze)
VELBON EX-888 - stativ
Doprava zdarma
 • hliníkové nohy
 • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
 • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
1 490,-
Skladem 4 - 5 ks
VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

*****
(4 recenze)
VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou
Doprava zdarma
 • maximální nosnost stativu 5 kg
 • čtyřdílné nohy, nastavitelné ve třech různých úhlech (25°, 50° a 80°)
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 155,0 cm
3 690,-
Skladem 4 - 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(2 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

90,-
Skladem 2 - 3 ks
LENSPEN štětec

LENSPEN štětec

LENSPEN štětec
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
245,-
Skladem > 5 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

180,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****
(5 recenzí)
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Podobné produkty

SONY CyberShot DSC-RX100 II

SONY CyberShot DSC-RX100 II

*****
(1 recenze)
SONY CyberShot DSC-RX100 II
Doprava zdarma Poukaz na fotoslužby
 • Sony CyberShot DSC-RX100 II s výklopným LCD, multifunkční paticí i Wi-Fi konektivitou
 • Snímač Exmor™ CMOS velikosti 1" (13,2 x 8,8 mm) s rozlišením 20,2 efektivních megapixelů
 • Rozsah ISO 125-6400 (v rozšíření až 25 600)
14 990,-
Skladem > 5 ks
SONY CyberShot DSC-HX400V černý + okamžitá sleva 1000Kč

SONY CyberShot DSC-HX400V černý + okamžitá sleva 1000Kč

SONY CyberShot DSC-HX400V černý + okamžitá sleva 1000Kč
Doprava zdarma Poukaz na fotoslužby
 • 20,4 Mpx CMOS Exmor R™ (1/2,3") / procesor Bionz X
 • 24 mm širokoúhlý objektiv
 • 50× optický zoom / 100× digitální zoom
12 990,-
Skladem > 5 ks
PANASONIC Lumix DMC-LX100 černý + SDHC 16GB

PANASONIC Lumix DMC-LX100 černý + SDHC 16GB

*****
(2 recenze)
PANASONIC Lumix DMC-LX100 černý + SDHC 16GB
Recenze Dárek Doprava zdarma Poukaz na fotoslužby
 • 12,8 Mpx 4/3" snímač MOS
 • Zoom objektiv LEICA DC VARIO-SUMMILUX (24–75 mm)
 • Vysoká světelnost f/1,7–2,8
16 990,-
Skladem 4 - 5 ks
NIKON COOLPIX P900

NIKON COOLPIX P900

*****
(1 recenze)
NIKON COOLPIX P900
Recenze Doprava zdarma Poukaz na fotoslužby
 • 83x optický zoom
 • 16Mpx snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod
 • extrémní rozsah ohnisek od 24 mm po ultra teleobjektiv s 2000 mm
15 490,-
Poslední kus

Hodnocení odborníka 95%

Fujifilm X30 je kvalitně zpracovaný kompaktní fotoaparát. Fotoaparát je vybaven kvalitním výklopným LCD displejem, který je jasný i na přímém slunci, ten kdo upřednostňuje hledáček, rozhodně nebude zklamaný. Oproti minulému modelu s průhledným hledáčkem zde najdeme elektronický Real time hledáček, což je největší a nejrychlejší hledáček s nejvyšším rozlišením ve své třídě. O pohodlné ovládání se stará hned několik volitelných tlačítek, přibyl i kroužek na objektivu, kam si můžete nastavit v podstatě cokoliv. Nechybí ani retro přepínač ostření. Mnozí určitě uvítají manuální ovládání zoomu, oproti prstenci u spouště to je rychlejší a pohodlnější. Mimochodem se tak zapíná i celý fotoaparát, tudíž se samovolně nezapne v brašně, nebo kapse. Za špatných světelných podmínek, kdy už nebude stíhat vysoké ISO, určitě užijete vestavěný blesk. Pro hravé fotografy jsou určeny kreativní filtry, monochromatické režimy, panorama a 2 kroky voliče pro různé scény. O tom, jak tento kvalitní fotoaparát fotí, se dozvíte dále.

96%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

 • kvalita zpracování
 • výborný poměr cena/výkon
 • vysoký dynamický rozsah
 • kresba na delší ohniska na veškerá clonová čísla
 • velikost
 • vzhled
 • odlesky na vyšší clony
 • kresba na nejkratším ohnisku

Ukázkové snímky

Hlavní rysy

 • 12Mpx X-Trans CMOS (úhlopříčka 2/3")
 • snímač bez optického low-pass filtru
 • Inovovaný procesor EXR II
 • Fujinon 28-112mm F2-2,8 / 4x optický a manuální zoom
 • 3" LCD displej, rozlišení 920 000 bodů
 • elektronický Real time hledáček - což je největší a nejrychlejší hledáček s nejvyšším rozlišením ve své třídě
 • Inteligentní Hybrid AF zaostřování (0,06sec.)

Videoprezentace

Shrnutí modelu Fujifilm X30

Pokud chcete malý a kvalitní kompaktní fotoaparát, může být právě Fujifilm X30 ta správná volba. Tělo je kvalitně zpracovaně, nikde nic nevrže, vše sedí tak jak má a pro mnohé může být výhodou krásný retro look. Můžete si říct, že 12 Mpx není mnoho. Pro čip to však stačí, podává perfektní výsledky. Vyznačuje se vysokým dynamickým rozsahem, navíc jsou použitelné i snímky na ISO 1600 – důležité je vypnout redukci šumu, aby se to neslévalo do jedné hmoty. Fotografování ve špatných podmínkách vám usnadní světelný objektiv, který perfektně kreslí od nejnižších clon. To však platí až od delších ohnisek, na nejkratší kresba v rozích už více ztrácí a proto je potřeba více clonit. Odlesky se v protisvětle za nízkých clon skoro neobjevují, ovšem když přicloníte, tak se nepříjemné odlesky objeví. Chromatická aberace se také lehce vyskytuje. Co ale musím pochválit je podání barev a kontrast. Ten, kdo má rád černobílou fotografii, jistě užije různé nastavení monochromatického režimu. Fotoaparát se ovládá velice dobře, všechny tlačítka jsou pohodlně přístupná, oceňuji i ovládací kroužek u objektivu. Autofokus také ostří tak jak má, je pohotový a přesný. Dále musím pochválit elektronický hledáček. Na tak malé tělo se s ním fotí výborně, musíte si ale zvýšit jas. Nemáte-li rádi hledáček a je vám pohodlnější fotit přes displej, budete také spokojeni, i na jasném slunci je vše vidět. Jediné, co bych čekal u takové kategorie, je dotykový displej. S fotoaparátem se fotilo velice příjemně, jelikož působí nenápadně, tak s ním můžete v klidu fotografovat na ulici a v podstatě nikdo si vás nevšimne. Maximálně ho upoutá krásný retro fotoaparát. Díky všem výše vyjmenovaným vlastnostem bych ho doporučil cestovatelům, kteří s ním chybu rozhodně neudělají.

Kresba na clonu f/2,8 na nejkratším ohnisku je velice dobrá. Na nízká clonová čísla je kresba po celém rozsahu zoomu dobrá. O tom se však přesvědčíte na následujících snímcích.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/800 s - Clona: 2,8 - ISO: 100 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: -0,3 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

1/35
I na delší ohnisko je kresba na clonu f/2,8 výborná. Zaostřený objekt je krásně prokreslený, každý chlup i vlas je ostrý.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/4800 s - Clona: 2,8 - ISO: 100 - Ohnisko: 28 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

2/35
Už na clonu f/7,1 je ostré vše na snímku. Krásné podání barev a kontrastu.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/9000 s - Clona: 7,1 - ISO: 200 - Ohnisko: 15 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

3/35
Na delším ohnisku je kresba skvělá už při cloně f/5,6. Rozlišovací schopnost je také výborná.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/6800 s - Clona: 5,6 - ISO: 100 - Ohnisko: 19 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

4/35

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/6000 s - Clona: 5,6 - ISO: 100 - Ohnisko: 19 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

5/35
I na clonu f/8 je vše prokreslené a detailní.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2500 s - Clona: 8,0 - ISO: 800 - Ohnisko: 28 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

6/35
Ukázka snímku při použití makro režimu. Za nejnižší clony vzniká lehký bokeh. Převážně je lehký a jemný, příjemný pro lidské oko.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/6400 s - Clona: 2,2 - ISO: 100 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

7/35
Za horších světelných podmínek a použití přednastaveného automatického režimu fotoaparát nastavil clonu na f/2,8 a výsledky nejsou příliš dobré, především kresba.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/150 s - Clona: 2,8 - ISO: 640 - Ohnisko: 26 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

8/35
Kontrast a podání barev jsou výborné.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2100 s - Clona: 7,1 - ISO: 200 - Ohnisko: 13 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

9/35
Podání modrého nebe je reálné, stejně tak jako kontrast a barvy proti jasné obloze.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/8000 s - Clona: 8,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

10/35
Ukázka podání zelené barvy v rozptýleném protisvětle.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/500 s - Clona: 8,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

11/35
Za špatných světelných podmínek a zvýšení citlivosti ISO jsou výsledky dobré, na malý čip.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/600 s - Clona: 2,2 - ISO: 1600 - Ohnisko: 11 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

12/35

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/300 s - Clona: 2,8 - ISO: 1250 - Ohnisko: 11 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

13/35
Případně se dá použít zabudovaný blesk. Při použití blesku je barevné podání skvělé, nic není přepálené a pleť je reálně zbarvená.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/600 s - Clona: 2,8 - ISO: 3200 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

14/35

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/300 s - Clona: 2,8 - ISO: 2500 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

15/35
Při západu slunce lze použít předvolený režim. Sice vzniknou lehce kýčovité snímky, ale tak to doopravdy vypadalo...

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2100 s - Clona: 2,2 - ISO: 100 - Ohnisko: 12 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

16/35

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1250 s - Clona: 8,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 28 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

17/35
Na nejnižší clonu a zvýšení citlivosti ISO na 640 sice nějaký šum vznikne, ale dlouho se takový udrží i za zvyšování citlivosti.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/300 s - Clona: 2,8 - ISO: 640 - Ohnisko: 12 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

18/35
Fotoaparát se svou nenápadností a velikostí velice hodí na pouliční fotografování. Většinou si vás nikdo nevšimne a to vám umožní jít i blíže, než byste čekali.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/520 s - Clona: 7,1 - ISO: 200 - Ohnisko: 17 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

19/35

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/6000 s - Clona: 2,8 - ISO: 100 - Ohnisko: 28 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

20/35

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/3400 s - Clona: 3,2 - ISO: 100 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

21/35

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/600 s - Clona: 4,5 - ISO: 100 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

22/35
A i když si vás někdo všimne, tak se fotoaparátu nikdo nelekne, na rozdíl od obrovské a podezřelé zrcadlovky.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/4500 s - Clona: 2,8 - ISO: 200 - Ohnisko: 28 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

23/35

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2100 s - Clona: 9,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 28 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

24/35
Tento koloběžkář byl vyfocený v podstatě od pasu, protože jsem si nestihl ani dát fotoaparát před obličej. To dokazuje, jak rychlý a přesný autofokus je.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/12500 s - Clona: 3,2 - ISO: 200 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

25/35
Rozsah zoomu od 18 mm vám umožní i fotografování a vytváření nevšedních kompozic.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/8500 s - Clona: 7,1 - ISO: 200 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

26/35
Za přiclonění v přímém protisvětle vznikají nepříjemné odlesky. Tomu se však dá předejít většímu otevření clony a fotografie budou v podstatě bez odlesků.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2500 s - Clona: 11,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

27/35
Na nejdelším ohnisku je kresba výborná až do rohů na všech clonách. Což jsou výborné výsledky.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/6800 s - Clona: 2,8 - ISO: 100 - Ohnisko: 21 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

28/35
Na nejkratším ohnisku už to je horší. Nejlepších výsledků je od clony f/5,6.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/800 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

29/35
Fotoaparát umožňuje i plně manuální monochromatický režim, který barvy podává s příjemným kontrastem.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1700 s - Clona: 8,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

30/35

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1700 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 20 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

31/35
Na nejkratším ohnisku a cloně f/4 vznikne lehká chromatická aberace.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/450 s - Clona: 4,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

32/35
Fotoaparát obsahuje i několik kreativních filtrů.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/9000 s - Clona: 3,6 - ISO: 100 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

33/35

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/8500 s - Clona: 3,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

34/35

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2400 s - Clona: 2,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 7 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X30

35/35

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
25.08.2015 v 08:08:50

   avatar
   100%*****
   Tomáš Kopecký10.06.2015 v 12:46:31

   Doporučuji.

     Příslušenství k produktu FUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarma

     LOWEPRO Apex 100AW - brašna

     LOWEPRO Apex 100AW - brašna

     LOWEPRO Apex 100AW - brašna
     Sleva
     • pevná a zároveň lehká konstrukce
     • reverzní otevírání víka brašny „od těla“ (zip YKK se dvěma kovovými jezdci)
     • dokonale polstrovaný interiér z jemného „brushed tricot“ materiálu
     AQUAPAC 448 obal pod vodu large

     AQUAPAC 448 obal pod vodu large

     AQUAPAC 448 obal pod vodu large
     • voděodolné pouzdro pro elektroniku nebo příslušenství
     • vodotěsné do 5m a svými rozměry je ideální větší kompaktní fotoaparáty, malé dlaňové videokamery nebo jakýkoli jiný předmět o obvodu 265mm
     VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

     VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

     *****
     (7 recenzí)
     VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE
     Sleva Doprava zdarma
     • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
     • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
     • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
     1 990,-
     Skladem > 5 ks
     CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

     CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

     CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna
     Sleva
     • Rozměry:
     • Vnitřní: 8.0 x 13.0 x 4.5 cm
     • Vnější: 11 x 15 x 6,5 cm
     590,-
     Skladem 2 - 3 ks
     SANDISK SDXC 64GB ULTRA

     SANDISK SDXC 64GB ULTRA

     SANDISK SDXC 64GB ULTRA
     • základní řada karet od Sandisku
     • klasické rozměry SD
     • rychlost čtení až 40 MB/s
     990,-
     Skladem > 5 ks
     ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

     ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

     *****
     (1 recenze)
     ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

     USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

     LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

     LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

     *****
     (1 recenze)
     LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0
     • Extrémně všestranná - čte 25 populárních formátů paměťových karet
     • Využívá SuperSpeed ??USB 3.0 technologie pro vysokorychlostní přenosy souborů, s rozhraním USB a rychlostí až 500 MB / s
     • Pop-up design chrání sloty pro karty
     750,-
     Skladem 2 - 3 ks
     SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

     SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

     SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s
     • 32GB karta SDHC Class 10 UHS-1
     • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
     • záruka 5 let
     990,-
     Skladem > 5 ks
     AVACOM Fujifilm NP-95

     AVACOM Fujifilm NP-95

     AVACOM Fujifilm NP-95

     Baterie Avacom Fujifilm NP-95 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

     390,-
     Skladem > 5 ks
     AVACOM AV-MP nabíjecí plato Fuji NP-95

     AVACOM AV-MP nabíjecí plato Fuji NP-95

     *****
     (1 recenze)
     AVACOM AV-MP nabíjecí plato Fuji NP-95

     Výměnné plato určené pro nabíjecí soupravu AVACOM AV-MP

     110,-
     Skladem 2 - 3 ks
     FUJIFILM NP-95 X100

     FUJIFILM NP-95 X100

     FUJIFILM NP-95 X100
     Doprava zdarma

     Originální náhradní baterie Fujifilm určená pro zařízení FinePix F31fd.

     1 090,-
     Skladem 4 - 5 ks
     CULLMANN 50011 Stativ Pronto - ministativ

     CULLMANN 50011 Stativ Pronto - ministativ

     CULLMANN 50011 Stativ Pronto - ministativ
     Doprava zdarma
     • malý stativ s velkou pracovní výškou až 104 cm
     • pro fotografování makro snímků,rodinných fotografií (na samospoušť), stojánek k webkameře
     • k malým digitálním fotoaparátům,mikrofonům a lehkým videokamerám
     1 490,-
     Skladem 2 - 3 ks
     CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

     CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

     *****
     (4 recenze)
     CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ
     • aretační páčka pro všechny tři směry
     • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
     • transportní výška: 16 cm
     490,-
     Skladem > 5 ks
     VELBON EX-888 - stativ

     VELBON EX-888 - stativ

     *****
     (2 recenze)
     VELBON EX-888 - stativ
     Doprava zdarma
     • hliníkové nohy
     • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
     • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
     1 490,-
     Skladem 4 - 5 ks
     VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

     VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

     *****
     (4 recenze)
     VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou
     Doprava zdarma
     • maximální nosnost stativu 5 kg
     • čtyřdílné nohy, nastavitelné ve třech různých úhlech (25°, 50° a 80°)
     • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 155,0 cm
     3 690,-
     Skladem 4 - 5 ks
     HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

     HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

     *****
     (2 recenze)
     HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

     Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

     90,-
     Skladem 2 - 3 ks
     LENSPEN štětec

     LENSPEN štětec

     LENSPEN štětec
     • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
     • životnost pera je cca 500 použití
     • velmi jednoduché použití
     245,-
     Skladem > 5 ks
     B+W Utěrka Photo - clear

     B+W Utěrka Photo - clear

     *****
     (2 recenze)
     B+W Utěrka Photo - clear

     Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

     180,-
     Skladem > 5 ks
     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

     *****
     (5 recenzí)
     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
     • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
     • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
     • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
     20,-
     Skladem > 5 ks

     Podobné produkty produktu FUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarma

     SONY CyberShot DSC-RX100 II

     SONY CyberShot DSC-RX100 II

     *****
     (1 recenze)
     SONY CyberShot DSC-RX100 II
     Doprava zdarma Poukaz na fotoslužby
     • Sony CyberShot DSC-RX100 II s výklopným LCD, multifunkční paticí i Wi-Fi konektivitou
     • Snímač Exmor™ CMOS velikosti 1" (13,2 x 8,8 mm) s rozlišením 20,2 efektivních megapixelů
     • Rozsah ISO 125-6400 (v rozšíření až 25 600)
     14 990,-
     Skladem > 5 ks
     SONY CyberShot DSC-HX400V černý + okamžitá sleva 1000Kč

     SONY CyberShot DSC-HX400V černý + okamžitá sleva 1000Kč

     SONY CyberShot DSC-HX400V černý + okamžitá sleva 1000Kč
     Doprava zdarma Poukaz na fotoslužby
     • 20,4 Mpx CMOS Exmor R™ (1/2,3") / procesor Bionz X
     • 24 mm širokoúhlý objektiv
     • 50× optický zoom / 100× digitální zoom
     12 990,-
     Skladem > 5 ks
     PANASONIC Lumix DMC-LX100 černý + SDHC 16GB

     PANASONIC Lumix DMC-LX100 černý + SDHC 16GB

     *****
     (2 recenze)
     PANASONIC Lumix DMC-LX100 černý + SDHC 16GB
     Recenze Dárek Doprava zdarma Poukaz na fotoslužby
     • 12,8 Mpx 4/3" snímač MOS
     • Zoom objektiv LEICA DC VARIO-SUMMILUX (24–75 mm)
     • Vysoká světelnost f/1,7–2,8
     16 990,-
     Skladem 4 - 5 ks
     NIKON COOLPIX P900

     NIKON COOLPIX P900

     *****
     (1 recenze)
     NIKON COOLPIX P900
     Recenze Doprava zdarma Poukaz na fotoslužby
     • 83x optický zoom
     • 16Mpx snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod
     • extrémní rozsah ohnisek od 24 mm po ultra teleobjektiv s 2000 mm
     15 490,-
     Poslední kus

     Poradna k produktu

     FUJIFILM X30 černý + SDHC 16 GB zdarma

     Přidat příspěvek
     • Vít Kučera
      Odpovědět

      X30 - ekvivalent ohniskové vzdálenosti

      Vít Kučera 02.09.2015 v 10:05:12

      Dobrý den, bylo by možné uvést rozsah ohniskové vzdálenosti přepočtené na "kinofilm? Děkuji.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:X30 - ekvivalent ohniskové vzdálenosti

       Jakub Valdivia 03.09.2015 v 18:04:14

       Dobrý den, ekv. kinofilmu je 28-112mm.

     • Karol Belas
      Odpovědět

      X30 - fólia na LCD

      Karol Belas 21.01.2015 v 11:05:13

      Dobrý deň, je už v predaji ochranná fólia na displej Fujifilm X30?

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:X30 - fólia na LCD

       Jakub Valdivia 22.01.2015 v 12:31:17

       Dobrý den, bohužel zatím nemáme v nabídce ochranou fólii pro Fujifilm X30.

     • VIT HOFMANN
      Odpovědět

      Dotaz

      VIT HOFMANN 10.11.2014 v 15:54:30

      Dobry den , bylo by mozne protiuctem , za starsi typ ( Fujifilm X20 ) rok stary a doplatit rozdil ??

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Dotaz

       Jakub Valdivia 10.11.2014 v 15:55:32

       Dobrý den, je to možné. Zajdete k nám na prodejnu dolů do bazaru kde naleznete výkup a poté pujdete nahoru k novým fotoaparátům a vyberete si váš přístroj.

     Servisní knížka plná výhod
     • 4 servisní prohlídky
     • základní kurz ovládání zrcadlovky
     • poukázka na fotoslužby

     Kompletní informace »

     Čekejte prosím...

     Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace