FRAMEXX fotoobraz HOME 271 FullHD (WiFi, 27", USB), standard rám
Doprava zdarma
FRAMEXX fotoobraz HOME 271 FullHD (WiFi, 27", USB), standard rám

FRAMEXX fotoobraz HOME 271 FullHD (WiFi, 27", USB), standard rám

Kód produktu: 6000670

Footoobraz FrameXX Home271 je elegantní digitální obraz dekorovaný dřevěným rámem s moderním designem a kvalitním antireflexním TFT-LCD Full HD panelem pro prezentaci fotografií, videa a HTML stránek. Uživatel si tak může zobrazit libovolný obsah – od obrazů starých mistrů až po rodinná videa. Vnější rozměry obrazu jsou 70,5 x 45,3 x 6,5 cm, obraz lze provozovat jak v horizontální, tak i ve vertikální orientaci.
Více o produktu »

 • vnější rozměry 70,5 x 45,3 x 6,5 cm
 • hmotnost 5,1 kg
 • rozlišení 1920 x 1080
Na dotaz Doprava zdarma
12 990,-
12990 CZK
10 735,- bez DPH
222 929 039 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • vnější rozměry 70,5 x 45,3 x 6,5 cm
 • hmotnost 5,1 kg
 • rozlišení 1920 x 1080
 • dřevěný rám o úhlopříčce 27"
 • zobrazuje z lokálního serveru, z interní paměti, z internetu
 • výkonná WiFi anténa
 • 2x 2W reproduktory

Parametry

Rozlišení (delší strana)1080
Velikost úhlopříčkynad 10" (více než 25 cm)

Popis produktu FRAMEXX fotoobraz HOME 271 FullHD (WiFi, 27", USB), standard rám

Typickým využitím je instalace v domácnosti spojená s automatickou prezentací fotografií např. z lokálního síťového úložiště (NAS). Díky možnosti prezentace z různých zdrojů včetně HTML stránek a automatizovanému provozu může být jak součástí domácnosti, tak i prostředkem pro efektivní A/V prezentaci a digitální reklamu pro galerie, firmy atd. Výhodou je snadnost použití a současně vysoká flexibilita nastavení. Přístroj lze spravovat i přes vzdálený portál. Prezentační plocha má úhlopříčku 27“ a rozlišení 1920 x 1080. Použitý LCD panel má antireflexní povrch s minimalizací odrazů. Životnost panelu (MTBF) je 30 000 h. Pro komunikaci je vybaven WiFi připojením (b/g/n), za příplatek lze osadit i Ethernet LAN konektorem.

Zdroj zobrazovaných informací lze flexibilně vybírat dle potřeby

 • z interní paměti 13GB, nebo USB
 • z lokálního serveru (Windows/SMB nebo UPnP)
 • z internetu (vzdálený FTP/SMB server, Dropbox, Flickr, HTML)

Doplňkem je současná možnost zobrazení RSS kanálů, nebo volitelného textu svázaného s prezentací a to včetně možnosti textu na pozadí snímku/videa.

Díky flexibilnímu konceptu řízení lze prezentace jednoduše a odkudkoliv spravovat a aktualizovat. Při prezentaci z lokální sítě (např. Synology NAS) lze k datům přistoupit přímo, při přehrávání z internetu lze využít populární službu Flickr, Dropbox, FTP, nebo přímo zobrazovat definovanou HTML stránku. Díky možnosti vzdálené správy obsahu a plně automatizovaného provozu (autostart prezentace z libovolného zdroje po zapnutí) mohou například děti svým rodičům na tento displej snadno posílat obrázky přímo z dovolené.

Prezentaci lze ovládat několika způsoby

 • pomocí infra dálkového ovladače
 • vložením paměti s Autostart souborem (automaticky nastaví FrameXX a spustí prezentaci)
 • vzdáleně přímým přístupem na FrameXX ideální pro ovládání konkrétní prezentace na vnitřní síti přes web rozhraní FrameXX (pomocí webového prohlížeče se zabezpečením pomocí hesla)
 • vzdáleně nepřímým přístupem na FrameXX ideální pro ovládání většího množství zařízení/prezentací kdekoliv na internetu, není nutné promapování portů (FrameXX komunikuje přes portál, nebo jiný FTP server)


Vzdáleným řízením lze startovat a časovat prezentace, vypínat zařízení, nastavovat parametry, měnit obsah atd.
Komfortním řešením nepřímého vzdáleného ovládání je nadstandardní cloudová služba FrameXX Control. Ta poskytne centralizovaný dohled a správu zařízení, tedy vzdálené ovládání jednotlivého zařízení i celých skupin, tvorbu Playlistů, přehled o stavu zařízení, historii a další funkce. FrameXX obsahuje interní časovače s týdenním plánem.

Pokud FrameXX přehrává ze sítě, nebo z internetu, v uživatelsky definovaném intervalu kontroluje zdrojové soubory a provádí automatickou aktualizaci probíhající prezentace. Díky širokým možnostem nastavení lze vybrat přechodové efekty, časování snímků, volitelný obsah horního/spodního banneru (plovoucí text / RSS kanál / grafika / info o snímku), umístění statického vertikálního banneru (ev. hodin / info o snímku) v levé/pravé části atd. Díky časovým filtrům lze přehrávat jen snímky z určitého časového rámce (v rámci fixního intervalu / posledních x dnů). To je výhodné zejména pro větší objemy dat. Lze přehrávat i celou vnořenou strukturu adresářů.

Pro náročnější nasazení je možno využít pokročilých playlistů. Ve textovém souboru lze sekvenčně definovat zdroje prezentace a detailní parametry (nastavení) pro každou jednotlivou položku, tedy i různé kombinace zobrazení a obsahů bočních bannerů. U Playlistů funguje i vzdálená aktualizace (lze je použít v lokálním i síťovém umístění), výhodou je tedy jednoduchá centrální správa většího počtu zařízení.

Užitečná je i možnost automatické spouštění prezentace po zasunutí paměti. Ve spojení s Playlistem tak lze okamžitě spustit promítání s definovaným nastavením na jakémkoliv FrameXX a to i bez dálkového ovladače. Je to vhodné např. při jednorázových akcích nebo při outsourcování výroby obsahu prezentace pro zákazníka.

Produkt nabízí naprosto tichý provoz bez ventilátoru a široké spektrum zobrazovaných formátů fotografií (JPG, BMP, PNG, GIF, TIFF) s možností hudby na pozadí (MP3). Video zobrazí ve Full HD kvalitě 1920 x 1080 (MPEG4, WMV, MKV, AVI, TS, 4k), má i přímou podporu formátu MOV (iPhone/iPad) a MP4 (Android). Výhodou je i implemetace historie cest ke zdrojům prezentace, díky tomu se lze velice rychle pohybovat ve dříve prohlížených prezentacích bez nutnosti opětovného zadávání cesty, ev. přístupů.

Fotoobraz se ovládá infra dálkovým ovladačem. V případě složitějšího nastavení lze připojit i USB myš, nebo klávesnici, nebo jej lze nastavit přes webové rozhraní. Menu je několikajazyčné včetně češtiny. Ozvučení zajišťují vestavěné reproduktory 2x 2W.

 

Parametry produktu

Rozlišení (delší strana)1080
Velikost úhlopříčkynad 10" (více než 25 cm)
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

FRAMEXX fotoobraz HOME 271 FullHD (WiFi, 27", USB), standard rám

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím