LEXAR MX flash disk 64GB
LEXAR MX flash disk 64GB

LEXAR MX flash disk 64GB

Lexar
Kód produktu: 4062641

Lexar je dalším z producentů kvalitních Flash disků nejrůznějších provedení. Ve svém oboru se zabývá i produkcí paměťových karet, DRAM pamětí, čteček paměťových karet a příslušenstvím. Produkty firmy Lexar nyní uvádíme i do naší nabídky.
Více o produktu »

222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu LEXAR MX flash disk 64GB

Echo MX backup představuje kvalitní flash disk od společnosti Lexar. Jedná se o přenosný disk s možností speciálního umístění USB konektoru do těla disku. U tohoto disku se nezasouvá USB konektor do těla disku, ale polovina těla se přetáhne přes USB konektor, který je pak chráněný při přenosu proti mechanickému namáhání, opotřebení a proti prachu. Tento model má velikost 64GB a díky své velikosti na něm můžete přenášet i velké multimediální soubory.

Tyto flash disky jsou vyráběny v elegantním černo stříbrném barevném provedení, které Vám bude pozitivně reprezentovat. Výrobce u tohoto modelu uvádí kompatibilitu s běžně používanými operačními systémy Windows a MAC. Na disku je již od výrobce nainstalovaný zálohovací program, pomocí kterého je možné provádět automatické zálohování po připojení disku do USB konektoru nebo klasické zálohování. Data na disku jsou navíc chráněná, jakmile je připojen 128bitovým šifrováním AES proti jejich odcizení třetí osobou.

Díky malým rozměrům budete moci brát disk kamkoliv sebou. Na disku se nachází otvor pro umístění pásku na zápěstí nebo na klíče. Maximální rychlost naměřená výrobcem je 30MB při čtení a 17MB při zápisu.

Poradna k produktu

LEXAR MX flash disk 64GB

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací