LOMOGRAPHY La Sardina camera & Flash - DIY | FotoŠkoda

LOMOGRAPHY La Sardina camera & Flash - DIY

Kód produktu: 2010556 | PN: sp200diy

Kinofilmový fotoaparát Lomo La Sardina s naprosto výtečným designem inspirovaným plechovkou sardinek, na kterým se můžeš kreativně vyřádit. Fotoaparát je vybaven 21 mm širokoúhlým objektivem (zorný úhel 89°), se kterým se není žádný problém dostat do centra dění. Pevná clona f/8 dává snímkům (při ohnisku 21mm) dostatečnou hloubku ostrosti a zároveň umožňuje dosáhnout ostrých snímků při běžných světelných podmínkách.
Více o produktu »

222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Videoprezentace

Popis produktu LOMOGRAPHY La Sardina camera & Flash - DIY

Varianty La Sardina El Capitan, Fischers Fritz, Quadrat, Cubic, Metal Edition - Beluga a Metal Edition - Czar jsou vybaveny externím bleskem, který umožní použití fotoaparátu i za šera či v místnosti. Blesk se připevní k fotoaparátu z boku pomocí šroubu. Vzhled blesku a barevné provedení plně odpovídá jednotlivým variantám fotoaparátu konceptu La Sardina.

Zaostření je sice omezeno na dvě krajní polohy, to ovšem při samotném fotografování nepředstavuje žádné vážnější omezení, protože je i tak na výběr. První poloha je určena pro fotografování blízkých objektů - hloubka ostrosti 0,6 - 1 metr. Druhá poloha je pak pro objekty vzdálené 1 metr až nekonečno. Expoziční čas jsou k dispozici dva, a sice N (1/100sec. pro slunné dny) a proměnlivý moment B (tak dlouhý jako váš stisk spouště) vhodný pro fotografování v prostředí se sníženou intenzitou osvětlení.

 

Volba expozice se nastavuje, stejně jako v případě multiexpozice (opakované osvícení filmového políčka), polohovatelným přepínačem umístěným na vršku fotoaparátu. Pro možnost přesného komponování je přístroj vyzbrojen hledáčkem. Při převíjení snímků se zobrazuje číslo aktuálního políčka na počítadle, zatímco nominální citlivost filmového materiálu lze zkontrolovat skrze průhledové okénko na zadní straně přístroje. Příjemným faktem je závit pro použití drátěné spouště a dva stativové závity.


mikrostránky La Sardina (EN)

Parametry produktu

Počet snímků na filmové políčko1
Formát snímkuobdélník
Ohnisková vzdálenost21
Filmový materiál (formát)135 (kinofilm)
Možnost použití bleskuano
Možnost použití předsádek / filtrůne
Manuální nastaveníne
Barvavícebarevná | se vzorem

Poradna k produktu

LOMOGRAPHY La Sardina camera & Flash - DIY

Přidat příspěvek
 • Jano
  Odpovědět

  obsah balenia

  Jano 02.01.2018 10:50:18
  dobry den, aky je obsah balenia? resp. je sucastou balenia aj prislusenstvo tak ako to je na obrazku (farebbne filtre na blesk, srobovak, atd.)?
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:obsah balenia

   Jakub Valdivia 02.01.2018 14:23:11
   Dobrý den, šroubovák a barevné filtry na blesk jsou součástí balení.

Kam dále

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...