Modeling a portréty

Fotografujeme modeling a portréty

Užijte si nevšední fotografování portrétu a věnujte fotografie plné vzpomínek příteli, rodičům, prarodičům či vašim známým.

Vstupní branou do světa modelingu jsou profesionální fotografie jak figury tak portrétu.  V našem ateliéru se budeme snažit o to, aby vám bylo příjemně a byla naplněna vaše přání a očekávání.

Tipy pro styling

Vezměte si jednoduše to, co si myslíte, že vám sluší, oblečení, které máte rádi nebo které vás nějakým způsobem vystihuje. Společně vybereme, které bude nejvíce vhodné.

Fotomake-up a vizážistka

Fotomake-up je nedílnou součástí portrétní a figurální fotografie. Vizáž dotváří styl fotografie a má vliv na to, jak výsledný efekt působí na diváka. Fotomake-up má jiná pravidla a výrazně se od běžného a denního líčení liší. A to zejména z důvodů používání profesionální zábleskové techniky při svícení fotografií. Není účelem člověka make-upem změnit, ale pouze dotvořit to, co ve výsledku chcete na fotografii mít. Za pomoci naší vizážistky budete mít jistotu, že výsledek bude k vaší maximální spokojenosti.

Videoprezentace FotoAteliéru

Zajímá vás,  jak se v našem FotoAteliéru fotografuje? Pokud ano, neváhejte a podívejte se na naše tematická videa. Videoprezentace FotoAteliéru.

Fotografování pro každého

Naše tipy a doporučení, které odpoví na vaše nejčastější otázky.

rezervovat fotografování

Ceník FotoAteliéru

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace