NANLITE MixiPanel 150 RGBWW LED Panel | FotoŠkoda
​Black Friday - slevy až 40% Tato nabídka je platná už jen:

NANLITE MixiPanel 150 RGBWW LED Panel

Kód produktu: 1017335 | PN: 112595

Nanlite MixPanel 150 RGBWW kombinuje tři světelné LED zdroje do jednoho kompaktního zařízení o rozměrech 48.3 x 40.6 x 7.6 cm, které je schopné přepínat mezi tvrdým světlem, měkkým světlem a barevným světlem pouhým stisknutím tlačítka. Ideální pro natáčení videa, ale i focení, větší plocha světla garantuje lepší přechody mezi světlem a stínem. Ve spojení s jasným výstupem, nastavitelným stmíváním 0-100%, hodnotami CRI 98 a TLCI 95, upravením vyvážení zelené/purpurové, 43 předvolenými filtry ve dvou světelných zdrojích (3200K a 5600K) a 9 speciálních efektů je MixPanel jeden z nejuniverzálnějších LED RGBWW panelů.
Více o produktu »

 • Ideální pro fotografování i nahrávání videa
 • Možnost nastavení výkonu plynulou regulací 0-100%
 • Teploty 3200K a 5600K
222 929 021 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Ideální pro fotografování i nahrávání videa
 • Možnost nastavení výkonu plynulou regulací 0-100%
 • Teploty 3200K a 5600K

Parametry

Výkon150
Zdroj světla (typ žárovky)LED dioda
Typ ateliérového vybavenítrvalé světlo

Popis produktu NANLITE MixiPanel 150 RGBWW LED Panel

Obsah balení NANLITE MixPanel 150 RGBWW LED Panel

 • MixPanel 150 RGBWW LED Panel
 • Kovové klapky (Barn Doors)
 • Napájecí adaptér
 • Přepravní brašna

Tři světelné LED zdroje v jednom kompaktním panelu

Nanlite MixPanel je schopen přepínat mezi "tradičním" multi-LED panelem pro tvrdé světlo, difuzním SMD LED panelem pro měkké světlo a laditelným RGB panelem pro barevné, kreativní efekty pouhým stisknutím tlačítka.

Nyní, ať už potřebujete tvrdé světlo pro zvýšení dramatičnosti a zvýraznění přechodů, měkké světlo pro lichotivé portréty a práci zblízka nebo barevné světlo pro vyjádření nálad a emocí, můžete to udělat vše pomocí jednoho zařízení bez potřeby dalšího příslušenství.

Extrémně jasný výstup

Při použití tvrdého světla v normálním režimu poskytuje MixPanel 150 výstup 11.320 Luxů při 1m a 5600K. Při přechodu do režimu Boost se výstup vyšplhá na 14.950 Luxů. Navíc s nastavitelným stmíváním od 0 do 100% můžete rychle přizpůsobit panel jakékoli scéně bez nutnosti přidání ND filtrů nebo difuzorů.

Perfektní barvy

Jas světla je důležitý, ale bez přesného podání barev může dojít v postprodukci ke ztrátě peněz a času. MixPanel je vybaven hodnotami CRI 98 a TLCI 95 a možností nastavení zelené/purpurové v režimu CCT, což zajišťuje přesnou reprodukci barev.

Intuitivní uživatelské rozhraní

Jednou z důležitých vlastnostní LED panelů musí být snadné použití na place. Operační systém panelu byl od základu vyvinut tak, aby byl efektivní a snadno použitelný pro každého uživatele. A co víc, můžete si uložit svá nastavení jako předvolby pro rychlejší přizpůsobení osvětlení v budoucnu.

Filtry a praktické efekty

MixPanel nabízí 43 předvolených filtrů ve dvou světelných zdrojích (3200K a 5600K), které zahrnují 5 CTO filtrů, 5 CTB filtrů a 33 filtrů Calcolor. Navíc máte k dispozici 9 předem naprogramovaných nastavitelných speciálních efektů, které umožňují napodobit světelné scénáře - blesk, bouřka, světlo ze sirény/majáku, blikající televizní obrazovka, Paparazzi blesk, svíčka/plápolající oheň, Hue Loop, CCT Loop a Pulse.

Napájení kdekoli

MixPanel, vyvinutý pro použití ve studiu nebo venku v přirozeném prostředí, můžete nabíjet pomocí dodávaného AC adaptéru 100-240V nebo V-baterií (nejsou součástí balení), což umožňuje provoz na jakémkoli místě bez ohledu na dostupnost síťového napájení.

Parametry produktu

Výkon150
Zdroj světla (typ žárovky)LED dioda
Typ ateliérového vybavenítrvalé světlo
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

NANLITE MixiPanel 150 RGBWW LED Panel

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...