NIKON Coolpix S02 stříbrný
NIKON Coolpix S02 stříbrnýNIKON Coolpix S02 stříbrnýNIKON Coolpix S02 stříbrnýNIKON Coolpix S02 stříbrnýNIKON Coolpix S02 stříbrnýNIKON Coolpix S02 stříbrný

NIKON Coolpix S02 stříbrný

Nikon
Kód produktu: 4014046

Maličký Nikon Coolpix S01 určený začínajícím a občasným uživatelům je toho důkazem. Přestože, jsou jeho hlavní devízou kompaktní rozměry, není jen malý, ale i šikovný. Pochlubit se může širokoúhlým objektivem, snímačem s vysokým rozlišením, videosekvencí v HD kvalitě a pohotovým automatickým zaostřováním, tedy přesně těmi rysy, které vám napomohou vytěžit z každé situace to nejlepší.
Více o produktu »

 • 10,1 Mpx CCD snímač (1/2,9")
 • 3x optický zoom (29-87mm)
 • dotykový 2,5" LCD displej / rozlišení 230 tisíc bodů
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 10,1 Mpx CCD snímač (1/2,9")
 • 3x optický zoom (29-87mm)
 • dotykový 2,5" LCD displej / rozlišení 230 tisíc bodů
 • video v HD kvalitě (720p)
 • vestavěný elektronický blesk
 • kapacita vnitřní paměti 7,3GB
 • zábavné filtry včetně rybí oko, selektivní barva i ČB
 • napájení vstavěným akumulátorem

Parametry

Optický zoom3x
Stabilizace obrazuelektronická
Rozlišení v Mpx13,2
Min. citlivost v ISO125
Max. citlivost v ISO1 600
Min. ohnisková vzdálenost30
Max. ohnisková vzdálenost90
Hledáčekne
LCD obrazovka2,7" | dotyková
Expoziční režimyautomatika

Popis produktu NIKON Coolpix S02 stříbrný

Vzhled a ergonomie

Nikon Coolpix S02 – extrémně malý, extrémně stylový. V metalizovaném těle, menším než-li kreditní karta, se skrývá vše co potřebujete pro vytvoření snímku. Tedy širokoúhlý objektiv s tří násobným přiblížením, vestavěný blesk, 2,7" LCD monitor a mnoho užitečných režimů.

Díky jeho maličkosti se nemusíte obávat, že by se vám nevešel do kapsy, spíše se může stát, že vám dá jeho nalezení pěknou fušku.

17,5 milimetrů tenké kovové tělo fotoaparátu je řešeno s důrazem na jednoduché ovládání. Tlačítek jako takových moc nenajdete, konkrétně jsou tři - pro zapnutí/vypnutí, spoušť a pro prohlížení snímků. Ostatně jich ani víc není potřeba, neboť další ovládání provádíte přes dotykové rozhraní LCD displeje, který je oproti předchozímu modelu ještě větší.

Snímač a objektiv

30 mm širokoúhlý objektiv Nikkor s 3x optickým zoomem (30–90 mm, ekv. 135, f/3,3-5,9, makro od 5 cm) je vhodný pro mnohé fotografické náměty, počínaje krajinou, architekturou přes dokumentární fotografii až po sportovní záběry. Při potápění je navíc široké ohnisko téměř nutností už kvůli tomu, že pod vodou dochází k odlišnému lomu světla, než na souši, a tím pádem i ke zúžení zorného úhlu. 90 mm ohnisko pro změnu umožní přiblížit vzdálené objekty. Objektiv obsahuje speciální členy, které minimalizují výskyt barevných vad.

Pořizování makrosnímků

Přibližte se k fotografovanému objektu a získejte osobně působící snímky již ze vzdálenosti 5 cm, která je ideální pro zachycení jemných detailů nebo fotografování domácích mazlíčků a přírody.

Redukce pohybové neostrosti

S funkcí redukce pohybové neostrosti získáte vždy ostré snímky s minimalizovanými účinky chvění fotoaparátu a korigovaným pohybem fotoaparátu nebo objektu.

Na plochu 13,2 Mpx (1/3,1") CCD snímače dopadají skrze objektiv světelné paprsky, jež jsou nositeli informací (tyto paprsky jsou následně pečlivě zpracovány obrazovým procesorem EXPEED C2 do podoby elektronických dat). Výsledkem jsou fotografie, který zachytí život v mnoha aspektech jeho bytí. Citlivost senzoru je možné navýšit z původní hodnoty 125 až na 1600 ISO. Pořízené fotografie se v obrazovém formátu JPEG ukládají do interní paměti o kapacitě 7,3 GB.

EXPEED C2

Výkonný systém zpracování obrazu Nikon nabízí rychlé zpracování dat a rychlou odezvu, vysokou citlivost a výjimečnou kvalitu obrazu.

Citlivost ISO 1600

Získejte vynikající snímky ze společenských setkání a skvělé noční snímky s využitím citlivosti ISO 1600 určené pro nízkou hladinu osvětlení. Zachytíte všechny zábavné akce v libovolně osvětleném prostředí.

Vestavěná paměť

Jste-li na cestách, již se nemusíte starat o paměťové karty SD: díky 7,3GB interní paměti můžete fotografovat v libovolném okamžiku a na libovolném místě.

Expoziční režimy

Fotoaparát Nikon Coolpix S02 je natolik šikovný, že i méně technicky zdatní uživatelé s ním pořídí výtečné snímky. Disponuje propracovanou automatikou, která kromě toho, že zvolí pro každou situaci optimální expozici, ale navíc dokáže rozpoznat o podstatu dané situace a přiřadí patřičný režim.

Užitečné režimy

Při použití motivových programů Noční krajina (kombinuje 4 snímky pořízené vysokou frekvencí) a HDR scéna v protisvětle (kombinuje 3 snímky pro dosažení širokého dynamického rozsahu a živých barev) lze snadno dosáhnout vynikajících snímků za nízké hladiny osvětlení.

Snadný auto režim

Pomocí funkce automatické volby motivových programů, která je dostupná v zjednodušeném automatickém režimu (Snadný auto režim) a optimalizuje nastavení fotoaparátu pro libovolný fotografovaný motiv, můžete nechat všechnu práci s nastavením na fotoaparátu s jistotou, že získáte vždy ty nejlepší možné snímky.

Další funkce

Nikon Coolpix S02 nabízí video v Full HD rozlišení (1080 pix při 30 fps) záznamu, jenž zaznamenává do nejmenších podrobností vše co se odehrává před vámi. Opatření pro snížení rizika rozmazání snímků: záruka snadného pořízení ostrých snímků díky automatickým technologiím snižujícím riziko rozmazání snímků.

Zábavné filtry

Vestavěné filtry umožňují jednoduše dosáhnout osobitého vzhledu snímků. Mezi dostupné filtry patří například filtr Rybí oko a filtr Selektivní barva, který umožňuje přidat snímku výrazné zbarvení nebo jej naopak převést na černobílý.

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Nabíjení pomocí USB

Extrémně praktické nabíjení pomocí rozhraní USB umožňuje nabít fotoaparát během stahování snímků nebo během surfování na Internetu. Výdrž na jedno nabití akumulátoru je cca 210 snímků nebo 75 minut záznamu.

Výstup HDMI

Prostřednictvím vestavěného konektoru HDMI se připojíte přímo k televizoru HDTV (pomocí volitelného kabelu HDMI).

Stránky výrobce (CZ)

Rozměry a hmotnost:
77,1 × 51,3 × 17,5 mm při 100 g (s příslušenstvím)

Obsah balení:
fotoaparát Nikon Coolpix S02
Popruh fotoaparátu
Síťový zdroj/nabíječka EH-70P
Kabel USB UC-E16

Parametry produktu

Optický zoom3x
Stabilizace obrazuelektronická
Rozlišení v Mpx13,2
Min. citlivost v ISO125
Max. citlivost v ISO1 600
Min. ohnisková vzdálenost30
Max. ohnisková vzdálenost90
Hledáčekne
LCD obrazovka2,7" | dotyková
Expoziční režimyautomatika
Bezdrátové rozhraníne
Video výstupano
Sáňky pro bleskne
Možnost použití předsádek / filtrůne
Velikost snímače1/3"
NapájeníJiné
GPS modulNe
Rozlišení LCD (px)230 000
Barvastříbrná
Zařazení kompaktuPro děti | Rodinný
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

NIKON Coolpix S02 stříbrný

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím