NIKON COOLPIX S6150 růžový | FotoŠkoda

NIKON COOLPIX S6150 růžový

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4012510

Stylový kompaktní fotoaparát Nikon Coolpix S6150 vybavený širokoúhlým zoomovým objektivem, dotykovým displejem, 16Mpx snímačem a pokročilým systémem pro minimalizaci neostrých snímků lze s úspěchem použít v jakémkoli prostředí.
Více o produktu »

 • 16 Mpx CCD snímač
 • 7x optickým zoomem (28-196mm)
 • Videosekvence HD 720p se stereofonním zvukem
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 16 Mpx CCD snímač
 • 7x optickým zoomem (28-196mm)
 • Videosekvence HD 720p se stereofonním zvukem
 • dotykový 3,0" LCD monitor (rozlišení 460 000 bodů)
 • inteligentní portrétní systém
 • 19 motivových programů
80%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu NIKON COOLPIX S6150 růžový

Vzhled a ergonomie

Kovové tělo fotoaparátu zhotovené z odolného kovu ve svých útrobách bezpečně skrývá vysoce citlivou elektroniku a další prvky, bez nichž by fotoaparát nebyl fotoaparátem. Po zapnutí fotoaparátu dojde k vysunutí objektivu, který reaguje na sebemenší podnět ze strany fotografovaného objektu. Dotykový 3,0" LCD displej (rozlišení 460 tisíc bodů) umožňuje intuitivní a opravdu bezproblémové ovládání. Většinu funkcí pro fotografování a přehrávání lze ovládat dotykem prstu: dotykem špičky prstu můžete procházet snímky nebo zvolit objekty pro zaostření a nastavení expozice.

Snímač a objektiv

Širokoúhlý objektiv s 7x optickým zoomem (28-196mm ekv. 135, f/3,7-5,6, makro od 3 cm) dává snímky s přirozeným podáním barev a minimálním výskytem rušivých vad. Širokoúhlé 28 mm ohnisko zabírá zorný úhel, jehož prostřednictvím se ani v stísněných prostorách nebudete cítit omezeni. Na plochu 16,1 Mpx (1/2,3") CCD snímače dopadají skrze objektiv světelné paprsky, jež jsou nositeli informací (tyto paprsky jsou následně pečlivě zpracovány obrazovým procesorem EXPEED C2 do podoby elektronických dat). Výsledkem jsou fotografie, který zachytí život v mnoha aspektech jeho bytí. Citlivost senzoru je možné navýšit z původní hodnoty 80 ISO až na 3200 ISO. Pořízené fotografie se v obrazovém formátu JPEG ukládají na SD/SDHC/SDXC paměťové karty, případně do interní paměti.

Systém pro potlačení neostrosti využívá těchto technologií: detekce pohybu (kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu), funkce volby nejlepšího snímku BSS (vybírá 1 nejostřejší snímek z až 10 pořízených), vysoké citlivosti (3200 ISO) a mechanická stabilizace.

Expoziční režimy

Fotoaparát Nikon Coolpix S6150 je natolik šikovný, že i méně technicky zdatní uživatelé s ním pořídí výtečné snímky. Disponuje propracovanou automatikou, která kromě toho, že zvolí pro každou situaci optimální expozici, ale navíc dokáže rozpoznat o podstatu dané situace a přiřadí patřičný motivový program. Při portrétování se o pořízení nejlepšího snímku postará inteligentní portrétní systém, jenž zahrnuje tyto funkce: samospoušť detekující úsměv, kontrola mrknutí (upozorní na zavřené oči), funkce změkčení pleti (sjednocuje odstíny pleti fotografovaných osob pro dosažení příznivějšího vzhledu).

Programové režimy, které jistě potěší
Motivové programy (19) automaticky optimalizuje veškerá nastavení pro nejběžnější motivy, efekty a místa. Expoziční automatika a scénické režimy fungují ve většině případech spolehlivě a pokud nastane situace, se kterou by si fotoaparát nedokázal sám poradit, je zde možnost manuální volby korekce expozice a vyvážení bílé. AF se sledováním objektu pro perfektní zaostření zvoleného objektu i v případě pohybujících se objektů. Vynikající noční snímky: fotoaparát automaticky detekuje, jestli držíte fotoaparát v ruce nebo jej máte upevněný na stativu a v souladu se zjištěnou skutečností optimalizuje potřebná nastavení pro získání ostrých snímků za nízké hladiny osvětlení. Redukce červených očí ve fotoaparátu pro korekci nesprávného zbarvení očí vzniklého v důsledku použití blesku při expozici.

Další funkce

Nikon Coolpix S6150 disponuje HD rozlišením (1280 x 720 pix při 30 fps) záznamu, jenž do nejmenších podrobností zaznamená živý ruch ulice odvíjející se před vámi.

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Fotoaparát disponuje mini HDMI a USB Hi-Speed slotem. Dle přísných norem CIPA je možné pořídit až 210 snímků na jedno nabití akumulátoru EN-EL12.

Stránky výrobce (CZ)

Rozměry a hmotnost:
97,9 x 58 x 26,6 mm při 172 g (s příslušenstvím)

Obsah balení:
fotoaparát Nikon Coolpix S6150
akumulátor EN-EL12
nabíječka EH-69P
kabel USB UC-E6
kabel AV EG-CP16
poutko na zápěstí AN-CP19
disk CD-ROM se software (ViewNX2)

Nabízíme i NIKON COOLPIX S6150 černý.

Parametry produktu

Velikost snímače1/2,3"
Počet efektivních pixelů (Mpx)16
Rozšířené ISO (minimum)100
Rozšířené ISO (maximum)3200
Stabilizace obrazumechanická (posunem snímače)
Optický zoom
Min. ohnisková vzdálenost28
Max. ohnisková vzdálenost196
Možnost použití předsádek / filtrůne
Velikost LCD displeje3,0"
Hledáčeknemá vestavěný hledáček
Expoziční režimyautomatika
Bezdrátové rozhraníne
Druh pamětiSDHC | SDXC
NapájeníLi-Ion

Uživatelské recenze

avatar
80%*****
30.11.2013 15:34:55

   Poradna k produktu

   NIKON COOLPIX S6150 růžový

   Přidat příspěvek

   Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

   I nás baví Instagram.
   @fotoskodacz
   Servisní knížka plná výhod
   • 4 servisní prohlídky
   • základní kurz ovládání zrcadlovky
   • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

   Kompletní informace »

   Čekejte prosím...