PANASONIC HX-A100 oranžová | FotoŠkoda

PANASONIC HX-A100 oranžová

Kód produktu: 4032969 | PN: HX-A100E-D

Kompaktní a lehká videokamera A100 je určená k připevnění na helmu, oblečení či batoh, aby neomezovala při sportu a zaručila svému uživateli naprostou volnost pohybu. Náhlavní souprava s upevněním za uši už tak bohatou variabilitu umístění značně rozšiřuje. Voděodolné zpracování umožňuje kameru použít i v prostředí, kde je vlhko či prší.
Více o produktu »

 • odolná hands-free kamera
 • Full-HD video 50p
 • fotografie až 5,3Mpx
222 929 031 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • odolná hands-free kamera
 • Full-HD video 50p
 • fotografie až 5,3Mpx
 • úhel záběru až 160°
 • snímač o velikosti 1/4.1-typu BSI MOS
 • WiFi

Videoprezentace

Popis produktu PANASONIC HX-A100 oranžová

Vzhled a konstrukce

Videokamera Panasonic HX-A100 je nefakšovanou odolnou hands-free kamerou. Díky jejím opravdu kompaktním rozměrům (kamera - přibl. Φ26.5 x 66 x - mm a tělo - přibl. 59.5 x 94 x 25 mm) a hlavně originální konstrukcí, kdy je objektiv spojen s tělem kamery ohebným kabelem, je použití možné prakticky kdykoliv a to hlavně bez nutnosti držení zařízení v ruce. Kameru můžete připevnit na helmu, oblečení, baťoh či s náhlavní soupravou i za ucho. Ovládání je řešeno výhradně pomocí tlačítek, kterými jsou zejména ovládání fotoaparátu, zapínání či vypínání přístroje či tlačítko play. Vše je na kameře řešeno jednoduše a intuitivně aby ulehčovala použití a neztráceli jste tak čas nastavováním a mohli se plně věnovat nejenom outdorovým aktivitám. K outdoorovému použití vybízí i voděodolnost standartu IPX8 (ponor do 1,5m pod vodní hladinu) či prachu odolnost standartu IPX5.

Snímač a optika

Optika této kamery je z produkce Panasonicu a snímá v mimořádně širokoúhlém záběru 160° s možností snížení snímaného úhlu na 117° či 104° takže se vám do záběru vše vejde a nic vám tedy neunikne. Světelnost tohoto objektivu je na velmi dobré hodnotě F2,5. Dále disponuje citlivým snímačem velikosti 1/4.1-typu BSI MOS , který zaručuje krásné záznamy ve vysokém rozlišení, i za nedostatečných světelných podmínek.

Formát záznamu a média

Kamera vyniká špičkovým záznamem ve Full HD v rozlišení 1920 x 1080 bodů, 50p ve formátu MP4, který je vhodný pro sdílení na internetu. Dále nabízí i snížení rozlišení z důvodu větší úspory místa na paměťové kartě či k dosažení větší snímkovací frekvence, kterou můžeme využít k plynulým zpomaleným záběrům. Pravé slowmotion dosáhneme navolením rozlišením 848x480 při 200 fps či 1280x720 při 100 fps. Záznamy se ukládají na paměťové karty typu Micro SD/SDHC. Za zmínku jistě stojí také, že si poradí také se záznamem klasických fotografií a to v rozlišení 5,3 megapixelů v klasickém formátu JPEG.

Funkce a sdílení

Panasonic HX-A100 se může pochlubit taktéž mnohými užitečnými funkcemi. Mezi ně určitě patří funkce sdílení filmů, fotografií díky Wi-Fi®. Po skončení akce si můžete prohlédnout záznam v chytrém telefonu, tabletu, notebooku či je můžete přes tato zařízení sdílet na sociální sítě. Dále můžete přepínat mezi ultraširokoúhlým a užším snímaným úhlem.

Možnosti propojení, vstupy a výstupy

Své videozáznamy snadno přenesete z videokamery přes port Micro USB a pomocí paměťových karet Micro SD a díky integrovanému Wi-Fi®.

Rozměry:

Kamera - přibl. Φ26.5 x 66 x - mm

Tělo - přibl. 59.5 x 94 x 25 mm

Hmotnost:

Kamera, tělo a kabel - přibl. 167g

Obsah balení:

tělo kamery Panasonic HX-A100
vestavěněný akumulátor
software HD Writer WE1.0 s návodem k použití
USB kabel
držák na ucho
držák na ruku
oboustranná páska


Specifikace kamery na webu výrobce (CZ)


 


 

Parametry produktu

Rozlišení videaFull HD (1920x1080) | HD (1280x720)
Snímková frekvence ve Full-HD videu50
Rozlišení snímače (snímačů) v Mpx2,8

Poradna k produktu

PANASONIC HX-A100 oranžová

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...