PANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GB
1 set Recenze Dárek
PANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GBPANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GBPANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GBPANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GBPANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GB

PANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GB

*****
(3 recenze) | Kód produktu: 4014725

Kompaktní Panasonic Lumix GF7 s výměnnou optikou a špičkovou kvalitou obrazu potěší mnohé fotografy. Tato kompaktní bezrcadlovka nabízí tolik možností, že nevyjdete z údivu, cože to vlastně všechno svede, a přitom se, díky přehlednému uspořádání ovládacích prvků a kvalitnímu ergonomickému provedení neztratíte v nabídce. Díky vynikající kvalitě snímků, bohaté funkční výbavě a stylovému kompaktnímu designu slouží Lumix GF7 jako výborný fotografický společník pro každodenní použití. Ostatně co vám budu vyprávět, přesvědčte se sami, jak se s GF7 fotografuje příjemně a pohodlně.
Více o produktu »

KARTA AKCE SDHC 16GB
Dárek zdarma v hodnotě 290 ,-KARTA AKCE SDHC 16GB

Dostupné varianty:

Zjistit dostupnost Doprava zdarma
9 990 ,- 8 256 ,- bez DPH
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

PANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GB

***** (3)

PANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GB

PANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GB Kompaktní Panasonic Lumix GF7 s výměnnou optikou a špičkovou kvalitou obrazu potěší mnohé fotografy. Tato kompaktní bezrcadlovka nabízí tolik možností, že nevyjdete z údivu, cože to vlastně všechno...

9 990 ,-

Hodnocení odborníka 90%

PANASONIC Lumix DMC-GF7 se řadí v setu s objektivem 12–32 mm f/3,5-5,6 MEGA O.I.S mezi univerzální fotoaparáty. Tělo je malé, lehké a kvalitně zpracované. Uvnitř se skrývá Live MOS 16Mpx snímač. Citlivost ISO lze z hodnoty 200 navýšit až na 25600 – vysokou hodnotu můžete nastavit i u času...

 • kvalita zpracování
 • velikost
 • optická kvalita
 • komplikované zapínání
 • výklopný displej pouze pro selfie
 • absence rolleru

Ukázkové snímky

Základní popis

 • 16 Mpx Live MOS snímač
 • Obrazový procesor Venus Engine FHD
 • Dotykový 3,0" výklopný LCD displej s rozlišením 1040K
 • Citlivost v rozmezí 200–25 600 ISO
 • Expoziční časy v rozmezí 60–1/16 000 sec
 • Full HD video (rozlišení 1920 × 1080) ve formátu AVCHD Progressive nebo MP4 (MPEG-4 / H.264)
 • Bohatá nabídka kreativních automatických režimů, např. selfie, Jump Snap, Creative Control, Time Lapse či Stop Motion Animation
 • Rychlé automatické ostření metodou porovnávání kontrastu, režim do slabého světla, rozpoznávání tváře/očí apod.
 • Zlepšení funkce kontroly barev – Creative Control a Photo Style
 • Systém redukce šumu využívá 3DNR a MNR technologií
 • Wi-Fi konektivita
 • Light Speed AF s časem 0,09 sec.
 • Barevné provedení – stříbrné, bílé a černé
90%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

Parametry

Stabilizace obrazuv závislosti na objektivu
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO160
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0"
Velikost snímače (snímačů)4/3 (crop 2×)
Druh snímačeCMOS
BajonetMicro 4/3
Nejrychlejší čas závěrky1/16 000

Popis produktu PANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GB

Vzhled a ergonomie

Stylové tělo minimalistického designu je vyrobeno z lehké kovové slitiny s japonskou precizností. K hlavním ovládacím prvkům patří spoušť a tlačítko pro přímý záznam videosekvence. Další ovládací prvky najdeme na zadní stěně fotoaparátu a slouží pro rychlý přístup k funkcím. Přední strana pak už jen obsahuje tlačítko pro výměnu objektivů. Lumix GF7 umožňuje uživatelům fotografovat a natáčet svět kolem sebe a využívat přitom nejrůznějších kreativních představ a nápadů. Dotykový displej s úhlopříčkou 7,6 cm a rozlišením 1 040 000 bodů lze vyklápět a otáčet o 180 stupňů, obraz je na něm dobře viditelný v nejrůznějších světelných podmínkách. Po plném vyklopení displeje se fotoaparát automaticky přepne do režimu pro fotografování autoportrétů, což jistě potěší milovníky populárních selfies.

Snímač a obrazový procesor

Lumix GF7 je vybaven snímačem Digital Live MOS s rozlišením 16 megapixelů. Snímač je fyzicky výrazně větší než snímače běžných kapesních kompaktních fotoaparátů, takže se uživatelé mohou těšit na podstatně kvalitnější snímky. V kombinaci s moderním obrazovým procesorem Venus Engine snímač velmi účinně snižuje hladinu šumu, což má za následek čistý obraz plný detailů dokonce i ve slabém světle, případně i po setmění.

Proto není divu, že lze nastavit citlivost v rozmezí 200 až 25 600 ISO. Další předností procesoru je účinné zpracování tonálních a barevných přechodů v jednotlivých barevných RGB kanálech, což má za následek vynikající barevné podání i těch nejmenších detailů. Výsledkem jsou barevně dokonale věrné snímky. Ty se zapisují na paměťové karty typu SD/SDHC/SDXC v obrazovém formátu JPEG, případně v RAW.

Expoziční režimy a ovládání

DMC-GF7 je vybaven systémem vysokorychlostního zaostřování Light Speed AF, který umožňuje zaostřit již v průběhu 0,09 sec a zdvojnásobit rychlost snímání z 60 fps na 120 fps. Contrast AF je zaostření kontrolované obrazovým senzorem, aby se předešlo možným mechanickým chybám a dosáhlo se tak přesného zaostření. GF7 taktéž disponuje Full-area zaostřením, čímž je oblast zaostření větší. V režimu AF Tracking dochází ke sledování pohybujícího se objektu, kdy si nejdříve zvolíte objekt vašeho zájmu a fotoaparát na něj pak kontinuálně doostřuje. V režimu sekvenčního snímání pořídí Lumix 4 snímky za vteřinu v plném rozlišení.

Automatické režimy
Fotoaparát nabízí celou řadu funkcí, jak vylepšit podobu lidí v záběru. Například funkce Soft Skin vyhlazuje pleť a díky nástroji Defocusing lze efektně softwarově rozostřit okolí obličeje. Další funkce umožňují uživatelům snadno a rychle upravit podobu fotografií podle vlastní chuti. V režimu Creative Control je k dispozici 22 kreativních filtrů od retro podoby přes dynamické monochromatické provedení až třeba po efekt laciných fotoaparátů na hraní. Zároveň lze pokaždé pořídit druhou verzi stejného záběru bez filtru pro případ, že byste s efektem nebyli spokojeni.

Funkce Creative Panorama umožňuje jednoduchou tvorbu horizontálně či vertikálně orientovaných panoramatických záběrů. Režim inteligentní automatiky iA+, dostupný při fotografování i natáčení videozáznamů, nabízí celou řadu účinných automatických nástrojů jako například inteligentní výběr motivového programu, automatické nastavení citlivosti či automatické rozpoznávání jídla v záběru.

Kreativní nápady lze samozřejmě uplatnit i při natáčení videozáznamů, stačí k tomu stisk jediného tlačítka. Režim časosběrného snímání (Time Lapse) umožňuje dlouhodobě sledovat vybranou scénu v určitých intervalech, k dispozici je i funkce Stop Motion Animation neboli známá filmařská technika, v níž se statické objekty jeví jako pohyblivé. I v pohodlí domova si tak můžete vytvářet animované nebo loutkové filmy.

Manuální režimy
Pro fotografy ze „staré školy“, kteří dají přednost manuálně nastaveným hodnotám před automatickými režimy, je fotoaparát vybaven, jak programem (P), prioritou clony (A) a prioritou expozičního času (S) v rozmezí 60 sec.–1/16 000 sec. + moment Bulb (až 2 min), tak i možností volby plného manuálu (M). Synchronizační čas elektronického blesku je 1/50 sec.

Další funkce

Vysoká obrazová kvalita se však netýká jen fotografií. Majitelé modelu Lumix GF7 mohou dění kolem sebe natáčet na videozáznam v rozlišení Full-HD, tedy 1920 x 1080 bodů, ve formátech AVCHD Progressive nebo MP4 (MPEG-4 / H.264). Při natáčení lze ostřit pouhým dotykem displeje a díky funkci kontinuálního automatického ostření dokáže fotoaparát přeostřovat i na objekty v pohybu. Kreativní fotograf by neměl zapomínat ani na široké možnosti barevných nastavení a efektů. S GF7 můžete plně vládnout barvám s barevnými a černobílými režimy či kreativními efekty.

Rozhraní, napájení a výdrž akumulátoru

Abyste mohli pořízené snímky prezentovat na úrovni je k dispozici HDMI výstup. Z přehršle snímků lze při prezentaci vybrat žádoucí, díky rozdělení na kategorie (podle použitých scénických režimů), či s využitím rozpoznávání tváře zobrazit fotografie jen určité osoby. To, že fotoaparát zachází s energií akumulátoru šetrně dokazuje schopnost zaznamenat až 330 snímků na jedno nabití baterie (dle norem CIPA).

Wi-Fi připojení
Panasonic Lumix GF7 je vybaven Wi-Fi, díky němuž lze fotografie ihned sdílet na sociálních sítích či jiných webových stránkách. Zároveň Wi-Fi rozšiřuje kreativní možnosti při samotném fotografování.

Wi-Fi umožňuje bezdrátově připojit fotoaparát k chytrému telefonu nebo tabletu. Mobilní zařízení pak lze využít jako displej pro náhled scény, ale také jako dálkový ovladač pro spoušť, zoomování, ostření, nastavení clony atd.

Jump snap
Mezi další novinky patří i funkce Jump Snap, určená pro fotografie lidí či skupin ve skoku. Telefon, který máte při skákání v kapse, rozpozná nejvyšší bod skoku a ve stejném okamžiku na dálku bezdrátově stiskne spoušť fotoaparátu.

Stránky výrobce (ENG)


Obsah balení

tělo fotoaparátu DMC-GX7
baterie BLE9
nabíječka
krytka těla
USB kabel
popruh
CD-ROM

Parametry produktu

Stabilizace obrazuv závislosti na objektivu
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO160
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0"
Velikost snímače (snímačů)4/3 (crop 2×)
Druh snímačeCMOS
BajonetMicro 4/3
Nejrychlejší čas závěrky1/16 000
Synchronizace s bleskem1/160
Záznam videaFull HD (1920 x 1080)
NapájeníBLE9
Vlastnosti tělakovové | vestavěný blesk
Scénické režimypanorama | HDR | ano
RozhraníHDMI | mikrofonní vstup | A/V výstup
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Barvastříbrná | hnědá
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro Olympus/Panasonic MFT

 • určeno pro M4/3
 • ohnisková vzdálenost 25 mm
 • světelnost f/0,95
VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro Olympus/Panasonic MFT
Doprava zdarma
Poslední kus
19 890 ,- 16 438 ,- bez DPH

SAMYANG 7,5 mm f/3,5 UMC Fish-eye pro MFT Olympus/Panasonic černý

 • Fisheye objektiv s 180 ° zorným úhlem
 • 7,5 mm ohnisková vzdálenost
 • f/3,5 světelnost
SAMYANG 7,5 mm f/3,5 UMC Fish-eye pro MFT Olympus/Panasonic černý
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
8 490 ,- 7 017 ,- bez DPH

VOIGTLÄNDER 17,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT

 • ohnisková vzdálenost 17,5 mm
 • světelnost f/0,95
 • min. vzdálenost zaostření 15 cm
VOIGTLÄNDER 17,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
22 590 ,- 18 669 ,- bez DPH

LENSBABY Composer Pro Double Glass pro Olympus/Panasonic MFT

 • Lensbaby Composer Pro s optikou Double Glass
LENSBABY Composer Pro Double Glass pro Olympus/Panasonic MFT
Doprava zdarma
Poslední kus
5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

LOWEPRO Apex 100AW - brašna

 • pevná a zároveň lehká konstrukce
 • reverzní otevírání víka brašny „od těla“ (zip YKK se dvěma kovovými jezdci)
 • dokonale polstrovaný interiér z jemného „brushed tricot“ materiálu
LOWEPRO Apex 100AW - brašna
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
990 ,- 818 ,- bez DPH

LOWEPRO Compact Courier 80 - fotobrašna

 • Praktická brašna pro profi kompakty Canon G.., Olympus XZ..) a bezzrcadlové fotoaparáty (Olympus PEN a Sony NEX...)
 • Kapacita: CSC fotoaparát s objektivem, dalším kompaktním objektivem, nebo profi kompakt a příslušenství
 • Vnitřní rozměry: 130 x 70 x 135 mm
LOWEPRO Compact Courier 80 - fotobrašna
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
890 ,- 736 ,- bez DPH

VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

 • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
 • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
 • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

*****

Doprava zdarma Sleva
Skladem 2 - 3 ks
1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

 • Rozměry:
 • Vnitřní: 8.0 x 13.0 x 4.5 cm
 • Vnější: 11 x 15 x 6,5 cm
CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna
Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
790 ,- 653 ,- bez DPH

SANDISK SDHC 8GB ULTRA

 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 40 MB/s
SANDISK SDHC 8GB ULTRA
Skladem > 5 ks
150 ,- 124 ,- bez DPH

PRETEC SDHC 16GB 233x Class 10

Pretec SDHC 233x byly navrženy přímo pro potřeby profesionálních videokamer a fotoaparátů náročných na rychlost, použít je ale lze v jakémkoli zařízení podporujícím...

PRETEC SDHC 16GB 233x Class 10

*****

Skladem > 5 ks
230 ,- 190 ,- bez DPH

ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

*****

Skladem > 5 ks
230 ,- 190 ,- bez DPH

LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

 • Extrémně všestranná - čte 25 populárních formátů paměťových karet
 • Využívá SuperSpeed ??USB 3.0 technologie pro vysokorychlostní přenosy souborů, s rozhraním USB a rychlostí až 500 MB / s
 • Pop-up design chrání sloty pro karty
LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
750 ,- 620 ,- bez DPH

CULLMANN 50011 Stativ Pronto - ministativ

 • malý stativ s velkou pracovní výškou až 104 cm
 • pro fotografování makro snímků,rodinných fotografií (na samospoušť), stojánek k webkameře
 • k malým digitálním fotoaparátům,mikrofonům a lehkým videokamerám
CULLMANN 50011 Stativ Pronto - ministativ
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

 • aretační páčka pro všechny tři směry
 • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
 • transportní výška: 16 cm
CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

*****

Skladem > 5 ks
490 ,- 405 ,- bez DPH

VELBON EX-888 - stativ

 • hliníkové nohy
 • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
 • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
VELBON EX-888 - stativ

*****

Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

JOBY GORILLAPOD - ministativ

 • unikátní ohebný stativ
 • hmotnost cca 45 g a nosnost cca 325 g
 • ideální pro kompaktní fotoaparáty, videokamery, akční kamery, či jiné zařízení připojitelné přes klasický 1/4" stativový šroub
JOBY GORILLAPOD - ministativ

*****

Sleva
Skladem > 5 ks
399 ,- 330 ,- bez DPH

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****

Skladem > 5 ks
90 ,- 74 ,- bez DPH

LENSPEN štětec

 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
LENSPEN štětec

*****

Skladem > 5 ks
245 ,- 202 ,- bez DPH

B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

B+W Utěrka Photo - clear

*****

Skladem > 5 ks
180 ,- 149 ,- bez DPH

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****

Skladem > 5 ks
20 ,- 17 ,- bez DPH
Další podobné produkty

Podobné produkty

PANASONIC Lumix DMC-G6 stříbrný + 14-42mm

 • 16,05 Mpx Live MOS snímač
 • Obrazový procesor Venus Engine FHD
 • Dotykový a výklopný 3,0" LCD displej / rozlišení 1036K
PANASONIC Lumix DMC-G6 stříbrný + 14-42mm
Doprava zdarma 1 set Servisní knížka
Skladem 2 - 3 ks
13 990 ,- 11 562 ,- bez DPH

SONY Alpha A5000 černý + 16-50 mm

 • 20,1Mpx Exmor APS-C HD CMOS snímač
 • Kompatibilní s objektivy Sony bajonetu E a s A-mount volitelným adaptérem
 • Video Full HD (1080 60p)
SONY Alpha A5000 černý + 16-50 mm
Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka

*****

Skladem 2 - 3 ks
10 990 ,- 9 083 ,- bez DPH

OLYMPUS E-PL7 černé tělo

 • 16,1 Mpx Live MOS snímač
 • obrazový procesor TruePic VII
 • Fast AF zaostřovací systém + dotykové ovládání
OLYMPUS E-PL7 černé tělo
Doprava zdarma 8 setů Servisní knížka

*****

Poslední kus
9 990 ,- 8 256 ,- bez DPH

SONY Alpha A5100 černé tělo

 • 24,3 Mpx Exmor APS-C HD CMOS snímač
 • Kompatibilní s objektivy Sony bajonetu E a s A-mount volitelným adaptérem
 • Nový 4D focus pracující ve čtyřech rozměrech
SONY Alpha A5100 černé tělo
Doprava zdarma 4 sety Servisní knížka

*****

Skladem 4 - 5 ks
15 290 ,- 12 636 ,- bez DPH

Hodnocení odborníka 90%

PANASONIC Lumix DMC-GF7 se řadí v setu s objektivem 12–32 mm f/3,5-5,6 MEGA O.I.S mezi univerzální fotoaparáty. Tělo je malé, lehké a kvalitně zpracované. Uvnitř se skrývá Live MOS 16Mpx snímač. Citlivost ISO lze z hodnoty 200 navýšit až na 25600 – vysokou hodnotu můžete nastavit i u času závěrky, z dlouhých 60 s až na 1/16000 s. S fotoaparátem se dají natáčet Full HD videa, pro lepší možnost propojení má zabudovanou Wi-Fi. Fotoaparát nemá hledáček, výklopný dotykový displej je však kvalitní náhradou. Při snímání za horších světelných podmínek vám poslouží zabudovaný výklopný blesk. Hraví uživatelé jistě ocení hned několik kreativních režimů.

90%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

 • kvalita zpracování
 • velikost
 • optická kvalita
 • kvalita výstupu na vyšší ISO
 • rychlost autofokusu
 • precizní výklopný displej
 • komplikované zapínání
 • výklopný displej pouze pro selfie
 • absence rolleru

Ukázkové snímky

Hlavní rysy

 • 16 Mpx Live MOS snímač
 • Obrazový procesor Venus Engine FHD
 • Dotykový 3,0" výklopný LCD displej s rozlišením 1040K
 • Citlivost v rozmezí 200–25 600 ISO
 • Expoziční časy v rozmezí 60–1/16 000 sec
 • Full HD video (rozlišení 1920 × 1080) ve formátu AVCHD Progressive nebo MP4 (MPEG-4 / H.264)
 • Bohatá nabídka kreativních automatických režimů, např. selfie, Jump Snap, Creative Control, Time Lapse či Stop Motion Animation
 • Rychlé automatické ostření metodou porovnávání kontrastu, režim do slabého světla, rozpoznávání tváře/očí apod.
 • Zlepšení funkce kontroly barev – Creative Control a Photo Style
 • Systém redukce šumu využívá 3DNR a MNR technologií
 • Wi-Fi konektivita
 • Light Speed AF s časem 0,09 sec.
 • Barevné provedení – stříbrné, bílé a černé

Parametry

Stabilizace obrazuv závislosti na objektivu
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO160
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0"
Velikost snímače (snímačů)4/3 (crop 2×)
Druh snímačeCMOS
BajonetMicro 4/3
Nejrychlejší čas závěrky1/16 000

Shrnutí modelu PANASONIC Lumix DMC-GF7

PANASONIC Lumix DMC-GF7 je určen pro uživatele, kteří chtějí za málo peněz hodně muziky. V malém těle se toho skrývá opravdu dost. Čip o velikosti 16 Mpx má dobré rozlišení, rozumný dynamický rozsah a výborné výsledky na vyšší citlivost ISO. Až do hodnoty 6400 jsou snímky použitelné, a to je na tak malé tělo dobré. Barevné podání je perfektní, kontrast také. Jednou z největších předností fotoaparátu je jeho rychlost. Jak ovládání, tak rychlost ostření. Jelikož jsem fotografoval hodně na ulici, tak jsem rychlost velice ocenil. Fotoaparát je kvalitně zpracován, na svou velikost se používá výborně. Všemu napomáhá kvalitní výklopný displej, který lze ovládat i dotykem. Na výklopném displeji mi vadil pouze fakt, že se jedná hlavně o selfie displej. To znamená, že se dá vyklopit pouze o 180​ stupňů. Na ovládání jsem postrádal klasický roller, neocenil jsem ani zdlouhavé zapínání – nejdříve se musí aktivovat tělo, poté je nutné odaretovat objektiv. Jak je dnes zvykem, naleznete u fotoaparátu plno fotografických režimů, které fotí v podstatě za vás. S fotoaparátem se mi fotilo velice příjemně. Malé a kompaktní tělo jsem mohl nosit pořád u sebe a ani jsem necítil, že něco nesu. Nasazený jsem měl setový objektiv 12-32 mm f/3,5-5,6. Světelnost je sice horší, ale vše vynahrazuje jeho obrazová kvalita. Velice jsem ocenil rychlost fotoaparátu – především ostření a výborné snímky i na vysoké ISO. Šum je vcelku nízký – jeho úroveň bych přirovnal k některým levnějším zrcadlovkám, nebo lepším kompaktům. Podání barev mě také potěšilo. Nešťastný jsem byl pouze z komplikovaného zapínání, myslím si, že by se dalo vyřešit jednodušším způsobem. Sečteno a podtrženo – fotoaparát je vhodný pro fotografy, kteří chtějí kvalitní fotoaparát za málo peněz. Hodí se jak do rodiny, tak na cesty!

S použitým objektivem je kresba na nejnižší clonové číslo dobrá. Zaostřený objekt je prokreslen do detailu a to i za horších světelných podmínek v interieru a vyšší citlivosti ISO 1000.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/600 s - Clona: 4,3 - ISO: 1000 - Ohnisko: 19 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

1/23
Autofokus je přesný i při rychlých akcí. Zaostří přesně a zaostřený objekt je i v tomto případě ostrý i na nejnižší clonové číslo.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1250 s - Clona: 3,5 - ISO: 800 - Ohnisko: 12 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

2/23
I na delší ohniskové vzdálenosti objektiv ostří dobře. I když na delším ohnisku je nejnižší clonové číslo f 5.6, tak výsledná je kresba dobrá. Podání barev a kontrastu je také výborné.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/800 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

3/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2500 s - Clona: 5,5 - ISO: 200 - Ohnisko: 25 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

4/23
Podání modré barvy za mrazivého dne je také dobré. Fotoaparát určuje expozici správně, přepaly jsou minimální. Chromatická aberace si také v podstatě nevšimneme.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/4000 s - Clona: 9,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

5/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 6,3 - ISO: 200 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

6/23
Kresba na nejdelším ohnisku trochu ztrácí do rohů.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2000 s - Clona: 6,3 - ISO: 200 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

7/23
Někdy se ale stane, že je snímek lehce podexponovaný a bez kontrastu. Dochází k tomu ale málokdy. Převážně jsou snímky exponovány správně.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1250 s - Clona: 5,6 - ISO: 400 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: -0,3 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

8/23
Fotoaparát lze díky své velikosti a nenápadnosti vzít v podstatě kamkoliv. Uložíte ho pod bundu, kde si ho ani nevšimnete a když uvidíte zajímavou situaci, nebudete litovat, že s sebou fotoaparát nemáte.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1600 s - Clona: 6,3 - ISO: 200 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: -0,3 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

9/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/800 s - Clona: 5,6 - ISO: 250 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

10/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2000 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

11/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1250 s - Clona: 6,3 - ISO: 200 - Ohnisko: 18 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

12/23
Fotoaparát se s použitým objektivem perfektně hodí k dokumentování života kolem vás.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/600 s - Clona: 3,5 - ISO: 400 - Ohnisko: 13 mm - Korekce Exp.: -0,3 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

13/23
Vybledlá zelená není způsobená špatným podáním barev, ale horším počasím, a to především mrazem a sněhem.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1000 s - Clona: 6,3 - ISO: 200 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

14/23
Kontrast je ve většině případů perfektní.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1600 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 18 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

15/23
Fotoaparát je vybaven displejem výklopným o 180 stupňů. To vám však nebrání v tom pořídit snímky z jiné perspektivy, než je běžné. Jednak se to uplatní u fotografování krajiny, detailů, architektury, nebo v tomto případě u zábavného fotografování blízkých.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/600 s - Clona: 3,5 - ISO: 500 - Ohnisko: 12 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

16/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/8000 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 12 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

17/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/8000 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

18/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2500 s - Clona: 7,1 - ISO: 200 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,3 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

19/23
V přímém protisvětle vznikají nepříjemné odlesky a to i za zvýšení clonového čísla. Jsou viditelné jak paprsky, tak odlesky zbarvené do zelena.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2500 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 13 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

20/23
Fotoaparát obsahuje i několik kreativních fotografických filtrů.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2500 s - Clona: 5,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 12 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

21/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1600 s - Clona: 4,5 - ISO: 200 - Ohnisko: 12 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

22/23
Ukázka funkce panorama. Bohužel se několikrát stalo, že byly na snímku vidět přechody mezi jednotlivými záběry.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2500 s - Clona: 4,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 12 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: Panasonic - Model: DMC-GF7

23/23

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
11.07.2016 v 13:40:52

Velmi kompaktní kousek s možnostmi vlastního nastavení veličin a výsledných fotografií. Má vše, co čekám od kompaktu s výměnným objektivem, výborně ovladatelný, kvalitní fotky

 • velikost
 • kvalita fotek
 • široké možnosti ovládání - od auto až po manuální
  avatar
  80%*****
  20.06.2016 v 08:35:16

  Vlastním už CSC od Olympusu, jsem s ním spokojen, ale i přes daleko menší rozměry a hmotnost než mají zrcadlovky mi v některých případech (vis na skále hlavou dolů :-) chybělo něco pohotovějšího a ještě menšího, přesto se stejnou kvalitou pořízených fotek. Volba padla na GF-7, protože nic, na co by se daly přidělat m4/3 objektivy od Olympusu a Panasonicu na trhu není. Za cenu lepšího kompaktu jsem dostal téměř to, co jsem chtěl. Tedy malý, pohotový foťák, který se vejde do větší kapsy, dají se na něm vyměnit objektivy, setový objektiv se širším ohniskem a když mi spadne, není to taková tragédie, jako u většího foťáku s dražším objektivem. Na ovládání si člověk rychle zvykne, vše je menší, chybí některé ovládací prvky běžné na větších přístrojích, ale člověk nemůže chtít všechno. To samé platí o el. hledáčku a sáňkách na blesk. Na rozdíl třeba od Olympus PEN, tady je alespoň blesk vestavěný, ale za 14 dní používání jsem nepřišel na to, jak při focení s bleskem (na automatiku) docílit slušné fotky. Buď jsou totálně přeexponované, nebo pravý opak. Foťák nemám na focení vevnitř, ale někomu to může přinést nemalé vrásky. Setový objektiv začíná na 24 mm v přepočtu na kinofilm, je malinký a přesto docela dobře kreslí (daleko lépe než setové objektivy 14-42 od Olympusu) v celém rozsahu (u mně s výjimkou pravého okraje, ale je to vidět jen při podrobném zkoumání). Výhradu mám k displeji - je sice výklopný, ale jen směrem nahoru (foťák má být určen na selfíčka :-), takže fotku z nadhledu člověk jen tak neudělá. To se dá přežít, ale jas displeje není nějaký kdovíjaký a na slunci budete spíš odhadovat, než vědět co fotíte. Mám ještě Panasonic TZ-10 a tam stejně velký displej zobrazuje na slunci daleko lépe. Baterka moc nevydrží, ale opět - je to daň za velikost. Pokud vše shrnu, tak jsem s koupí spokojen, zvláště potom, co jsem s foťákem strávil týden na Lefkadě a užil jsem si všechny vlastnosti, co jsem od něj požadoval. Fotky, které jsem pořídil, jsou po technické stránce téměř tak dobré, jako z mého Olympusu. Takže, co víc si za 9.990 (od Škody jsem ještě dostal 16 GB SSD kartu) přát.

  • Malý, lehký (350 g i s objektivem a baterkou), čip M4/3, výměnné objektivy.
  • Horší čitelnost LCD na slunci, focení s bleskem, absence sáněk na blesk a el. hledáčku. Výdrž baterie.

  Příslušenství k produktu PANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GB

  VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro Olympus/Panasonic MFT

  • určeno pro M4/3
  • ohnisková vzdálenost 25 mm
  • světelnost f/0,95
  VOIGTLÄNDER 25 mm f/0,95 Nokton II pro Olympus/Panasonic MFT
  Doprava zdarma
  Poslední kus
  19 890 ,- 16 438 ,- bez DPH

  SAMYANG 7,5 mm f/3,5 UMC Fish-eye pro MFT Olympus/Panasonic černý

  • Fisheye objektiv s 180 ° zorným úhlem
  • 7,5 mm ohnisková vzdálenost
  • f/3,5 světelnost
  SAMYANG 7,5 mm f/3,5 UMC Fish-eye pro MFT Olympus/Panasonic černý
  Doprava zdarma
  Skladem 2 - 3 ks
  8 490 ,- 7 017 ,- bez DPH

  VOIGTLÄNDER 17,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT

  • ohnisková vzdálenost 17,5 mm
  • světelnost f/0,95
  • min. vzdálenost zaostření 15 cm
  VOIGTLÄNDER 17,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT
  Doprava zdarma
  Skladem 2 - 3 ks
  22 590 ,- 18 669 ,- bez DPH

  LENSBABY Composer Pro Double Glass pro Olympus/Panasonic MFT

  • Lensbaby Composer Pro s optikou Double Glass
  LENSBABY Composer Pro Double Glass pro Olympus/Panasonic MFT
  Doprava zdarma
  Poslední kus
  5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

  TOKINA 300 mm f/6,3 MF Makro REFLEX pro MFT

  • ohnisková vzdálenost 300 mm (zorný úhel 4° 8’)
  • světelnost f/6,3 (fixní clona)
  • optická konstrukce 13 členů v 11 skupinách
  TOKINA 300 mm f/6,3 MF Makro REFLEX pro MFT
  Doprava zdarma Sleva
  Poslední kus
  4 790 ,- 3 959 ,- bez DPH

  VOIGTLÄNDER 42,5 mm f/0,95 Nokton pro Olympus/Panasonic MFT

  • Ohnisková vzdálenost: 42,5 mm (zorný úhel 30,5 °)
  • Světelnost: f/0,95 (minimální clona f/16)
  • Konstrukce objektivu: 11 členů v 8 skupinách, včetně refrakčního členu
  VOIGTLÄNDER 42,5 mm f/0,95 Nokton pro Olympus/Panasonic MFT

  *****

  Doprava zdarma
  Poslední kus
  20 890 ,- 17 264 ,- bez DPH

  SIGMA 30 mm f/2,8 DN Art černý pro Olympus/Panasonic MFT

  • Ohnisko 30 mm (60 mm ekvivalent kinofilmu)
  • Světelnost f/2,8
  • Kompaktní design přizpůsobený kategorii systémových „bezzrcadlovek“
  SIGMA 30 mm f/2,8 DN Art černý pro Olympus/Panasonic MFT

  *****

  Doprava zdarma Recenze
  Skladem 2 - 3 ks
  4 590 ,- 3 793 ,- bez DPH

  SIGMA 60 mm f/2,8 DN Art černý pro Olympus/Panasonic MFT

  • Ohnisková vzdálenost 60 mm (120 mm – úměrné velikosti 4/3 snímače)
  • Světelnost f/2,8
  • Kompaktní design přizpůsobený kategorii systémových „bezzrcadlovek“
  SIGMA 60 mm f/2,8 DN Art černý pro Olympus/Panasonic MFT

  *****

  Doprava zdarma Recenze
  Zjistit dostupnost
  4 590 ,- 3 793 ,- bez DPH

  VOIGTLÄNDER 10,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT

  • Ohnisková vzdálenost 10,5 mm (zorný úhel 93 °)
  • Světelnost 1:0,95 (minimální clona f/16)
  • 10 lamelová clona
  VOIGTLÄNDER 10,5 mm f/0,95 Nokton Asph. pro Olympus/Panasonic MFT
  Doprava zdarma
  Poslední kus
  25 490 ,- 21 066 ,- bez DPH

  LOWEPRO Apex 100AW - brašna

  • pevná a zároveň lehká konstrukce
  • reverzní otevírání víka brašny „od těla“ (zip YKK se dvěma kovovými jezdci)
  • dokonale polstrovaný interiér z jemného „brushed tricot“ materiálu
  LOWEPRO Apex 100AW - brašna
  Doprava zdarma
  Skladem 2 - 3 ks
  990 ,- 818 ,- bez DPH

  LOWEPRO Compact Courier 80 - fotobrašna

  • Praktická brašna pro profi kompakty Canon G.., Olympus XZ..) a bezzrcadlové fotoaparáty (Olympus PEN a Sony NEX...)
  • Kapacita: CSC fotoaparát s objektivem, dalším kompaktním objektivem, nebo profi kompakt a příslušenství
  • Vnitřní rozměry: 130 x 70 x 135 mm
  LOWEPRO Compact Courier 80 - fotobrašna
  Doprava zdarma
  Skladem 2 - 3 ks
  890 ,- 736 ,- bez DPH

  VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

  • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
  • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
  • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
  VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

  *****

  Doprava zdarma Sleva
  Skladem 2 - 3 ks
  1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

  CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

  • Rozměry:
  • Vnitřní: 8.0 x 13.0 x 4.5 cm
  • Vnější: 11 x 15 x 6,5 cm
  CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna
  Doprava zdarma
  Skladem 4 - 5 ks
  790 ,- 653 ,- bez DPH

  CRUMPLER Proper Roady 2000 - fotobrašna

  • Prostor pro: malé zrcadlovky a CSC se středně dlouhým objektivem, náhradní objektiv a příslušenství
  • Rozměry:
  • Vnitřní: 21 x 13 x 8 cm
  CRUMPLER Proper Roady 2000 - fotobrašna
  Doprava zdarma
  Skladem > 5 ks
  1 390 ,- 1 149 ,- bez DPH

  LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh

  • pevná a mimořádně lehká konstrukce
  • batoh pojme: ProDSLR tělo se základním objektivem, druhé ProDSLR tělo s objektivem 70-200/f2.8, dalších 5-8 objektivů, blesk, příslušenství, stativ, tablet / notebook (do 15“), osobní věci
  • 8 pásů z technického plátna s řadouSlipLock™ smyček na přední o bočních stranách pro upevnění pouzder a dalších komponent modulárního systému SlipLock™
  LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh
  Doprava zdarma
  Skladem > 5 ks
  5 490 ,- 4 537 ,- bez DPH

  CRUMPLER Light Delight 200 - brašna

  • Rozměry vnější: 11 × 14,5 × 7,5 cm
  • Rozměry vnitřní: 7,5 × 12,5 × 6 cm
  • Hmotnost: 108 g
  CRUMPLER Light Delight 200 - brašna

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem 4 - 5 ks
  590 ,- 488 ,- bez DPH

  CRUMPLER Light Delight 300 - brašna

  • Rozměry vnější: 12,5 × 14 × 10,5 cm
  • Rozměry vnitřní: 10 × 12,5 × 9 cm
  • Hmotnost: 146 g
  CRUMPLER Light Delight 300 - brašna

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem 2 - 3 ks
  750 ,- 620 ,- bez DPH

  LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh

  • pevná konstrukce při zachování velmi nízké hmotnosti
  • kapacita: DSLR s objektivem (300mm), 3-4 další objektivy, blesk, fotopříslušenství, notebook (15,4"w) osobní věci, stativ
  • hlavní fotokomora je vybavena sadou oddělovacích příček na suchý zip, které umožňují modulární přizpůsobení vnitřního prostoru fotokomory individuálním potřebám fotografa
  LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh
  Doprava zdarma
  Poslední kus
  4 990 ,- 4 124 ,- bez DPH

  VANGUARD Adaptor 22 - brašna

  • Fotografická brašna s popruhem přes rameno vhodná pro CSC i DSLR fotoaparáty
  • Pojme1 x DSLR s malým zoomovým objektivem, 1-2 další objektivy, zábleskové světlo (systémové) a příslušenství (paměťová karta, kabely, baterka a nabíječka)
  • Brašna je bohatě polstrovaná což zmírňuje následky pádu
  VANGUARD Adaptor 22 - brašna
  Doprava zdarma
  Skladem 4 - 5 ks
  1 290 ,- 1 066 ,- bez DPH

  LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

  • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
  • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
  • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
  LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
  Doprava zdarma
  Skladem 4 - 5 ks
  3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

  SANDISK SDHC 8GB ULTRA

  • základní řada karet od Sandisku
  • klasické rozměry SD
  • rychlost čtení až 40 MB/s
  SANDISK SDHC 8GB ULTRA
  Skladem > 5 ks
  150 ,- 124 ,- bez DPH

  PRETEC SDHC 16GB 233x Class 10

  Pretec SDHC 233x byly navrženy přímo pro potřeby profesionálních videokamer a fotoaparátů náročných na rychlost, použít je ale lze v jakémkoli zařízení podporujícím...

  PRETEC SDHC 16GB 233x Class 10

  *****

  Skladem > 5 ks
  230 ,- 190 ,- bez DPH

  ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

  USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

  ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

  *****

  Skladem > 5 ks
  230 ,- 190 ,- bez DPH

  LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

  • Extrémně všestranná - čte 25 populárních formátů paměťových karet
  • Využívá SuperSpeed ??USB 3.0 technologie pro vysokorychlostní přenosy souborů, s rozhraním USB a rychlostí až 500 MB / s
  • Pop-up design chrání sloty pro karty
  LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem > 5 ks
  750 ,- 620 ,- bez DPH

  LEXAR SDHC 16GB Platinum II 300x U1

  • čtení 45 MB/s, zápis 20 MB/s
  • kapacita 16 GB
  • pro přenosovou rychlost až 300x (45 MB/s)
  LEXAR SDHC 16GB Platinum II 300x U1
  Skladem > 5 ks
  280 ,- 231 ,- bez DPH

  LEXAR SDHC 32GB Platinum II 300x U1

  • čtení 45 MB/s, zápis 20 MB/s
  • kapacita 32 GB
  • pro přenosovou rychlost až 300x (45 MB/s)
  LEXAR SDHC 32GB Platinum II 300x U1
  Skladem > 5 ks
  410 ,- 339 ,- bez DPH

  CULLMANN 50011 Stativ Pronto - ministativ

  • malý stativ s velkou pracovní výškou až 104 cm
  • pro fotografování makro snímků,rodinných fotografií (na samospoušť), stojánek k webkameře
  • k malým digitálním fotoaparátům,mikrofonům a lehkým videokamerám
  CULLMANN 50011 Stativ Pronto - ministativ
  Doprava zdarma
  Zjistit dostupnost
  1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

  CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

  • aretační páčka pro všechny tři směry
  • třísekční nohy aretované pomocí pojistek
  • transportní výška: 16 cm
  CULLMANN 50004 Piccolo de Luxe 3-D - ministativ

  *****

  Skladem > 5 ks
  490 ,- 405 ,- bez DPH

  VELBON EX-888 - stativ

  • hliníkové nohy
  • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
  • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
  VELBON EX-888 - stativ

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem 2 - 3 ks
  1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

  JOBY GORILLAPOD - ministativ

  • unikátní ohebný stativ
  • hmotnost cca 45 g a nosnost cca 325 g
  • ideální pro kompaktní fotoaparáty, videokamery, akční kamery, či jiné zařízení připojitelné přes klasický 1/4" stativový šroub
  JOBY GORILLAPOD - ministativ

  *****

  Sleva
  Skladem > 5 ks
  399 ,- 330 ,- bez DPH

  JOBY GORILLAPOD HYBRID - ministativ

  • Stativ s prakticky neomezeným rozsahem použití, díky patentované flexibilní konstrukci
  • učeno pro CSC a kompaktní fotoaparáty, akční kamery a další zařízení
  • 1/4" závit
  JOBY GORILLAPOD HYBRID - ministativ

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem > 5 ks
  990 ,- 818 ,- bez DPH

  HAMA 4024 - ministativ

  • univerzální ministativ
  • určený spíše pro lehčí foto, video i audio techniku - do cca 500g
  HAMA 4024 - ministativ

  *****

  Zjistit dostupnost
  99 ,- 82 ,- bez DPH

  VELBON EX MINI - stativ

  • dvousekční stolní ministativ - hliníkové nohy
  • stabilní jednopáková dvouosá hlava
  • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
  VELBON EX MINI - stativ

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem 2 - 3 ks
  690 ,- 570 ,- bez DPH

  VELBON EX-330Q - stativ

  • hliníkové nohy
  • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
  • dokonalá pevnost a stabilita
  VELBON EX-330Q - stativ

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem 4 - 5 ks
  990 ,- 818 ,- bez DPH

  MANFROTTO PIXI - ministativ

  • upevnění zařízení 1/4" závit
  • materiál: adapto + ocel
  • náklon: -35° / +35°
  MANFROTTO PIXI - ministativ

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem 4 - 5 ks
  590 ,- 488 ,- bez DPH

  BallPod ministativ

  • inovativní stativ pro fotoaparáty, videokamery a smart-telefony, perfektní pro hobby-fotografy, vhodný rovněž i pro profesionály
  • díky jedinečné kombinaci funkčnosti a designu vypadá lépe než běžný stativ a zároveň nabízí mnohostranné a praktické využití
  • zaručí fotky bez výkyvů
  BallPod ministativ
  Zjistit dostupnost
  499 ,- 412 ,- bez DPH

  VELBON SHERPA G5300D - stativ AKCE

  • Max. výška (cm) 159,5
  • Min. výška (cm) 62,0
  • Délka ve složeném stavu (cm) 64,8
  VELBON SHERPA G5300D - stativ AKCE
  Doprava zdarma Sleva
  Skladem > 5 ks
  2 700 ,- 2 231 ,- bez DPH

  VELBON Videomate 538 - stativ

  • hliníkové nohy
  • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
  • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
  VELBON Videomate 538 - stativ
  Doprava zdarma
  Skladem 4 - 5 ks
  2 490 ,- 2 058 ,- bez DPH

  VANGUARD VEO 204AB - stativ s kulovou hlavou

  • lehký, pevný a kompaktní cestovatelský stativ
  • vhodný pro lehčí profesionální zrcadlovky, CSC nebo profi kompakty
  • vyměnitelné konce nohou - hroty nebo gumové konce
  VANGUARD VEO 204AB - stativ s kulovou hlavou
  Doprava zdarma
  Skladem 2 - 3 ks
  2 990 ,- 2 471 ,- bez DPH

  HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

  Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

  HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

  *****

  Skladem > 5 ks
  90 ,- 74 ,- bez DPH

  LENSPEN štětec

  • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
  • životnost pera je cca 500 použití
  • velmi jednoduché použití
  LENSPEN štětec

  *****

  Skladem > 5 ks
  245 ,- 202 ,- bez DPH

  B+W Utěrka Photo - clear

  Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

  B+W Utěrka Photo - clear

  *****

  Skladem > 5 ks
  180 ,- 149 ,- bez DPH

  GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

  • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
  • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
  • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
  GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

  *****

  Skladem > 5 ks
  20 ,- 17 ,- bez DPH

  KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

  Čistící měch ofukovací se štětečkem.

  KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

  *****

  Poslední kus
  285 ,- 236 ,- bez DPH

  ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

  • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
  ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem > 5 ks
  690 ,- 570 ,- bez DPH

  VOIGTLÄNDER adaptér objektivu Leica M na tělo Olympus/Panasonic MFT

  Pomocí adapteru Voigtländer MFT/LEM je možné použít dálkoměrné objektivy opatřené bajonetem Leica M (například Voigtländer, Leica, Konica a další) s digitálními...

  VOIGTLÄNDER adaptér objektivu Leica M na tělo Olympus/Panasonic MFT
  Doprava zdarma
  Poslední kus
  3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

  HAMA čisticí set na optiku 5930

  Ofukovací balonek HAMA slouží k odstranění prachu z optiky. Pro odstranění prachových částeček použijte nejprve ofukovací balonek a teprve poté očistěte optiku...

  HAMA čisticí set na optiku 5930

  *****

  Skladem > 5 ks
  310 ,- 256 ,- bez DPH

  VOIGTLÄNDER adaptér objektivu Nikon D na tělo Olympus/Panasonic MFT

  Pomocí adapteru Voigtländer MTF/NIK je možné použít dálkoměrné objektivy opatřené bajonetem Nikon F s digitálními fotoaparáty systému Micro 4/3 (například Olympus...

  VOIGTLÄNDER adaptér objektivu Nikon D na tělo Olympus/Panasonic MFT
  Doprava zdarma
  Poslední kus
  2 990 ,- 2 471 ,- bez DPH

  VOIGTLÄNDER adaptér objektivu Pentax K na tělo Olympus/Panasonic MFT

  Pomocí PEN/MFT adapteru je možné použít dálkoměrné objektivy opatřené bajonetem Pentax K s digitálními fotoaparáty systému Micro 4/3 (například Olympus E-P1, Panasonic...

  VOIGTLÄNDER adaptér objektivu Pentax K na tělo Olympus/Panasonic MFT
  Doprava zdarma
  Poslední kus
  2 990 ,- 2 471 ,- bez DPH

  B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

  Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

  B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

  *****

  Poslední kus
  320 ,- 264 ,- bez DPH

  PIXEL spoušť kabelová RC-201/L1 pro Panasonic a Leica

  • kabelová spoušť s možností aretace
  • délka 110 cm
  • rozměry a hmotnost: 95,5x29,4x20,3mm a 55 g
  PIXEL spoušť kabelová RC-201/L1 pro Panasonic a Leica

  *****

  Skladem > 5 ks
  390 ,- 322 ,- bez DPH

  PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/L1 pro Panasonic a Leica

  • kabelová spoušť s funkcí intervalového snímání
  • podsvětelný LCD displej
  • napájení 2X AAA baterie
  PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/L1 pro Panasonic a Leica
  Doprava zdarma
  Skladem > 5 ks
  1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

  PIXEL spoušť rádiová OPPILAS RW-221/L1 pro Panasonic

  • rádiová spoušť
  • dosah 100 metrů / 2,4GHz
  • délka kabelu 120 cm
  PIXEL spoušť rádiová OPPILAS RW-221/L1 pro Panasonic

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem > 5 ks
  990 ,- 818 ,- bez DPH

  UBERTRONIX Strike Finder Pro - spoušť pro zachycení blesku při bouřce

  Bezdrátová spoušť fotoaparátu Strike Finder Pro UBT-898 je obdařena funkcemi, které umožňují pořídit fantastické snímky. Spoušť je určena pro zaznamenání...

  UBERTRONIX Strike Finder Pro - spoušť pro zachycení blesku při bouřce
  Doprava zdarma
  Poslední kus
  5 990 ,- 4 950 ,- bez DPH

  MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

  • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
  • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
  • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
  MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
  Doprava zdarma
  Skladem 2 - 3 ks
  799 ,- 660 ,- bez DPH

  S+M folie antireflexní na LCD pro Panasonic DMC-GX7, GF7, TZ80/TZ100

  • 1 ks folie v balenkompatibilní s Panasonic DMC-GX7, GF7, TZ80/TZ100
  • antireflexní provedení
  • snadná a rychlá instalace
  S+M folie antireflexní na LCD pro Panasonic DMC-GX7, GF7, TZ80/TZ100
  Poslední kus
  330 ,- 273 ,- bez DPH

  AVACOM AV-MP univerzální nabíječka (bez plata)

  Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

  AVACOM AV-MP univerzální nabíječka (bez plata)

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem > 5 ks
  690 ,- 570 ,- bez DPH

  PANASONIC DMW-BLE9 akumulátor pro DMC-GF3

  Náhradní akumulátor pro fotoaparát Panasonic DMC-GF3, GF5.

  PANASONIC DMW-BLE9 akumulátor pro DMC-GF3
  Doprava zdarma
  Zjistit dostupnost
  1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

  AVACOM AV-MP nabíjecí plato Panasonic DMW-BLE9

  Nabíjecí plato Avacom pro Panasonic DMW-BLE9 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

  AVACOM AV-MP nabíjecí plato Panasonic DMW-BLE9
  Skladem > 5 ks
  110 ,- 91 ,- bez DPH

  AVACOM Panasonic DMW-BLE9 / BLG10

  Náhradní baterie AVACOM. Panasonic DMW-BLE9 Li-ion 7.2V 800Ah 5.8 Wh verze 2012. Bližší parametry: 42x36.95x14.3mm, 37.45g,. Použití: PANASONIC

  AVACOM Panasonic DMW-BLE9 / BLG10
  Doprava zdarma
  Skladem > 5 ks
  550 ,- 455 ,- bez DPH

  DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

  Digitální Fotografie - S. Kelby. Scott Kelby je jedním z nejznámějších autorů píšících o Photoshopu a také o digitální fotografii. Staví před čtenáře fakta, informace...

  DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

  *****

  Skladem 4 - 5 ks
  297 ,- 270 ,- bez DPH

  DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih

  Sada knih od Scotta Kelbyho, jednoho ze světově nejprodávanějších autorů populárních knih o fotografování, digitální fotografii a jejích úpravách.

  DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih
  Doprava zdarma Sleva
  Zjistit dostupnost
  800 ,- 720 ,- bez DPH

  MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman

  Fotografie (nejen ta digitální) nevzniká ve fotoaparátu, její původ je v myšlence fotografa. To je základ přístupu Michaela Freemana k fotografování, který prezentuje...

  MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman
  Zjistit dostupnost
  339 ,- 305 ,- bez DPH

  FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

  • Vybírat objektivy a jak se projevují jejich různé parametry
  • Používat filtry, předsádky, mezikroužky nebo telekonvertory
  • Ovlivnit světlo pomocí blesků, odrazných desek a difuzérů
  FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

  *****

  Zjistit dostupnost
  149 ,- 135 ,- bez DPH

  DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

  Naučte se rozpoznat dobré fotografie a (možná) je dokážete fotografovat i sami. Michael Freeman je českým zájemcům o fotografii již delší dobu známý. Jeho předchozí...

  DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman
  Skladem 2 - 3 ks
  359 ,- 323 ,- bez DPH

  PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT

  Dobrý fotograf potřebuje znát pravidla fotografování, skvělý je dokáže porušovat. Každý fotograf, bez ohledu na to, zda fotografuje filmovým nebo digitálním...

  PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT
  Zjistit dostupnost
  349 ,- 314 ,- bez DPH

  HOYA filtr UV PRO 37 mm

  Výjimečnost filtrů Hoya DMC tkví v kombinaci technologií 3.tisíciletí a nejvyšší kvality všech použitých materiálů. Výrobci jde o poskytnutí vysoké kvality svých...

  HOYA filtr UV PRO 37 mm
  Doprava zdarma
  Skladem > 5 ks
  690 ,- 570 ,- bez DPH

  B+W filtr Polarizační cirkulární F-Pro MRC 37 mm

  Cirkulární polarizační filtry firmy B+W F-Pro opatřené MRC vrstvami jsou přednostně určeny pro autofokusové analogové a digitální fotoaparáty a to z toho důvodu, neboť...

  B+W filtr Polarizační cirkulární F-Pro MRC 37 mm
  Doprava zdarma
  Skladem 4 - 5 ks
  1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

  B+W filtr Polarizační cirkulární F-Pro E-NC 37 mm

  Cirkulární polarizační filtry B+W jsou přednostně určeny pro autofokusové analogové a digitální fotoaparáty, a to z prostého důvodu, že zabraňují nesprávnému měření...

  B+W filtr Polarizační cirkulární F-Pro E-NC 37 mm
  Doprava zdarma
  Na dotaz
  1 690 ,- 1 397 ,- bez DPH

  HOYA filtr UV HD 37 mm

  • HD obroučka
  • HD optické sklo
  HOYA filtr UV HD 37 mm

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem > 5 ks
  1 240 ,- 1 025 ,- bez DPH

  KENKO Mezikroužky set 10/16 mm pro Olympus/Panasonic MFT

  Kenko DG Extension Tube set pro makrofotografii obsahuje dva kroužky (10 a 16mm), které přenášejí veškeré údaje týkající se expozice , což v praxi vede k usnadnění...

  KENKO Mezikroužky set 10/16 mm pro Olympus/Panasonic MFT

  *****

  Doprava zdarma
  Skladem 2 - 3 ks
  3 490 ,- 2 884 ,- bez DPH

  KURZ - Základy práce s digitální fotografií

  • ukázky profesionálních úprav fotografií / postprodukce
  • Adobe Lightroom a Adobe Photoshop
  • pro běžné uživatele
  KURZ - Základy práce s digitální fotografií

  *****

  Doprava zdarma
  Zjistit dostupnost
  1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

  KURZ - Street foto

  KURZ - Street foto

  *****

  Doprava zdarma
  Zjistit dostupnost
  1 290 ,- 1 066 ,- bez DPH

  KURZ - Začínáme s Adobe Lightroom

  KURZ - Začínáme s Adobe Lightroom
  Doprava zdarma Novinka
  Zjistit dostupnost
  1 090 ,- 901 ,- bez DPH

  Výhodné sety

  Podobné produkty produktu PANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GB

  PANASONIC Lumix DMC-G6 stříbrný + 14-42mm

  • 16,05 Mpx Live MOS snímač
  • Obrazový procesor Venus Engine FHD
  • Dotykový a výklopný 3,0" LCD displej / rozlišení 1036K
  PANASONIC Lumix DMC-G6 stříbrný + 14-42mm
  Doprava zdarma 1 set Servisní knížka
  Skladem 2 - 3 ks
  13 990 ,- 11 562 ,- bez DPH

  SONY Alpha A5000 černý + 16-50 mm

  • 20,1Mpx Exmor APS-C HD CMOS snímač
  • Kompatibilní s objektivy Sony bajonetu E a s A-mount volitelným adaptérem
  • Video Full HD (1080 60p)
  SONY Alpha A5000 černý + 16-50 mm
  Doprava zdarma 3 sety Servisní knížka

  *****

  Skladem 2 - 3 ks
  10 990 ,- 9 083 ,- bez DPH

  OLYMPUS E-PL7 černé tělo

  • 16,1 Mpx Live MOS snímač
  • obrazový procesor TruePic VII
  • Fast AF zaostřovací systém + dotykové ovládání
  OLYMPUS E-PL7 černé tělo
  Doprava zdarma 8 setů Servisní knížka

  *****

  Poslední kus
  9 990 ,- 8 256 ,- bez DPH

  SONY Alpha A5100 černé tělo

  • 24,3 Mpx Exmor APS-C HD CMOS snímač
  • Kompatibilní s objektivy Sony bajonetu E a s A-mount volitelným adaptérem
  • Nový 4D focus pracující ve čtyřech rozměrech
  SONY Alpha A5100 černé tělo
  Doprava zdarma 4 sety Servisní knížka

  *****

  Skladem 4 - 5 ks
  15 290 ,- 12 636 ,- bez DPH

  Poradna k produktu

  PANASONIC Lumix DMC-GF7 hnědý + 12-32 mm + SDHC 16GB

  Přidat příspěvek
  • Mrva
   Odpovědět

   Náhradní akumulátor

   Mrva 04.02.2016 v 00:12:11

   Dobrý den, jaký model akumulátoru Avacom je kompatibilní s tímto fotoaparátem? Děkuji Mrva

   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:Náhradní akumulátor

    Jakub Valdivia 04.02.2016 v 19:54:01

    Dobrý den, zde je kompatibilní akumulátor od Avacomu: https://www.fotoskoda.cz/avacom-panasonic-dmwblc12/ .

  • Jan Valtr
   Odpovědět

   dotaz - jaký program stáhnout k ovládání přes mobil a wifi

   Jan Valtr 29.09.2015 v 13:14:47

   Dobrý den, chci se zeptat jaký je nejlepší program ke stažení k ovládání GF7 přes mobil ( apple store ) ? + je možné zakoupit original pouzdro na fotoaparát nebo jaké popř. je nejlepší z univerzálních pouzder. Děkuji JV

   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:dotaz - jaký program stáhnout k ovládání přes mobil a wifi

    Jakub Valdivia 29.09.2015 v 13:39:52

    Dobrý den, s největší pravděpodobností se jedná a o tuto aplikaci: https://itunes.apple.com/us/app/panasonic-image-app/id590212732?mt=8 . Z brašen mohu vybrat např: https://www.fotoskoda.cz/lowepro-adventura-ultra-zoom-100-fotobrasna/ , nebo: https://www.fotoskoda.cz/crumpler-light-delight-300-brasna/ , https://www.fotoskoda.cz/lowepro-streamline-100-fotobrasna/ .

  • Václav Neuvirt
   Odpovědět

   Dotaz-kryt objektivu

   Václav Neuvirt 16.04.2015 v 12:49:54

   Dobrý den, chci se zeptat, zda je na objektivu krytka nebo zda se krytka na objektiv k GF7 dá dokoupit. Děkuji za odpověď, Václav

   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:Dotaz-kryt objektivu

    Jakub Valdivia 18.04.2015 v 20:12:11

    Dobrý den, krytka objektivu je součástí balení.

  Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

  Kompletní informace »

  Čekejte prosím...

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace