PANASONIC Lumix DMC-TZ35 stříbrný
PANASONIC Lumix DMC-TZ35 stříbrnýPANASONIC Lumix DMC-TZ35 stříbrnýPANASONIC Lumix DMC-TZ35 stříbrný

PANASONIC Lumix DMC-TZ35 stříbrný

Panasonic
Kód produktu: 4013553

Kompakt Panasonic DMC-TZ35 v sobě tradičně kloubí malé rozměry, širokoúhlý a širokorozsahový zoomový objektiv a videosekvenci ve vysokém rozlišení. Oproti modelu TZ40 postrádá některé funkce, určené především cestovatelům, tedy vestavěný GPS modul a podporu Wi-Fi. Dále má nižší rozlišení snímače a LCD displeje i pomalejší sekvenční snímání.
Více o produktu »

 • 16,1Mpx MOS snímač (1/2,33")
 • 24mm širokoúhlý objektiv LEICA DC s 20x optickým zoomem (24-480 mm)
 • Speciální vrstvy Nano Crystal Coating
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 16,1Mpx MOS snímač (1/2,33")
 • 24mm širokoúhlý objektiv LEICA DC s 20x optickým zoomem (24-480 mm)
 • Speciální vrstvy Nano Crystal Coating
 • 3.0" LCD monitor s rozlišením 460 tisíc bodů
 • Power OIS stabilizace obrazu
 • Super-realistický 3D záznam
 • Videosekvence se stereo zvukem v Full HD kvalitě (50i)
 • Režim rychlého kontinuálního snímání (10 sn./sec. v 3,5M)

Parametry

Optický zoom20x
Stabilizace obrazuelektronická | mechanická
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO3 200 | 6 400
Min. ohnisková vzdálenost24
Max. ohnisková vzdálenost480
Druh pamětiSDHC | SDXC
Hledáčekne
LCD obrazovka3,0"

Popis produktu PANASONIC Lumix DMC-TZ35 stříbrný

Vzhled a ergonomie

Tvar fotoaparátu Panasonic DMC-TZ35 plně odpovídá potřebám dennodenního užití. 3,0" LCD displej o rozlišení 460 000 bodů a širokém pozorovacím úhlu, disponuje dobrou viditelností za jakýchkoli světelných podmínek. Další ovládací prvky jsou rozvrženy po ploše přístroje s ohledem na intuitivní ovládání. Důležitou roli zastupuje taktéž pohotovostní tlačítko pro rychlé nastavení hodnot (například aktivaci stabilizace, sekvenční snímání, výběr AF bodu, vyvážení bílé, nastavení ISO, rozlišení snímků a další).

Snímač a objektiv

Panasonic DMC-TZ35 je osazen kvalitním širokoúhlým objektivem LEICA DC VARIO-ELMAR s 20x optickým zoomem (24-480 mm, ekv. 135, f/3,3-6,4, makro od 3 cm), který pokrývá celou škálu fotografovaných témat, tedy od širokých krajinných scenérií až po poměrně velké přiblížení vzdáleného detailu. Funkce Intelligent Zoom skýtá možnost dalšího zvětšení až 40x (s využitím středové části snímače). Detailní záběry je možné zabírat již od 3 cm a režim Makrozoom vám umožní nahlédnout pod pokličku makrosvěta ještě více.

16,1 Mpx MOS snímač zaznamenává veškeré fotony, jež na něj dosedají a obrazový procesor Venus Engine jim rychlostí téměř bleskovou přiřazuje správný význam. Pořízené snímky se ukládají na plochu paměťové karty typu SD/SDHC/SDXC. Stabilizace obrazu je zde dvojího druhu: optická a elektronická, zatímco optický POWER O.I.S. stabilizátor vyrovnává nízkofrekvenční chvění, přenášené z ruky na tělo fotoaparátu, pomocí plovoucího členu usazeného v gyrosenzoru, elektronická stabilizace efektivně využívá rozsah citlivosti senzoru (100 až 3200 ISO).

Expoziční režimy

Panasonic DMC-TZ35 disponuje mnoha užitečnými režimy, které v maximální možné míře usnadňují fotografování, čímž poskytuje autoru tolik potřebného času na uplatnění tvůrčích schopností. Například díky iA režimu může být i fotografický "antitalent" téměř profíkem. Face detection automaticky rozpozná lidskou tvář v zorném úhlu objektivu, zaostří na ni, a tím zaručuje stále ostré snímky. Inteligentní výběr scény (makro, portrét, krajina, noční portrét, noční krajina a nově i západ slunce). Zajímavostí je, že ve scénických režimech Dítě a Zvíře si můžete zaregistrovat jméno a datum narození svých dětí nebo domácího mazlíčka, a tak máte automaticky k dispozici i informace o věku v momentě zhotovení fotografie.

Quick AF udržuje zaostření na snímaný objekt bez potřeby stisku spoušť do poloviny, čímž se minimalizuje čas potřebný na automatické zaostření. Inteligentní režim Hand held Night Shot zajistí osvětlený noční záběr bez rozmazání, aniž byste použili stativ. Manuální ovládání expozice prostřednictvím priority rychlosti závěrky (S) v rozmezí 60s - 1/4000, priority clony (A) a plného manuálu (M) jistě uvítají mnozí, například i ostřílení autoři, kteří hledají "malý" kompakt jako doplněk ke své stávající zrcadlovce.

Další funkce

Vysoké rozlišení videosekvence je v praxi příjemným přínosem. Rozlišení Full HD videa je 1920x1080 bodů / 50i a poměru stran 16:9 (formát AVCHD). Formát AVCHD oproti běžně používanému formátu Motion JPEG nabízí téměř dvojnásobnou kapacitu doby záznamu. Panasonic DMC-TZ35 disponuje mono mikrofonem. Funkce Střihu videa (Video Divide) umožňuje pořízený záznam rozdělit na dvě části a nechtěnou část přímo ještě v přístroji zkrátit anebo přímo vymazat. Při kontinuálním fotografování lze pořídit 5 snímků za vteřinu v plném rozlišení a 10 fps v 3Mpx rozlišení.

V režimu HDR pořídí tři snímky s různými expozičními hodnotami a pak je spojí do jediného snímku s velkým dynamickým rozsahem. Panoramatické fotografie můžete nyní pořizovat nejen při orientaci záběru na šířku, ale také na výšku. Režim 3D Photo ve fotoaparátu vytváří 3D snímky, a to tím způsobem, že automaticky vybere z pořízených „panoramatických“ snímků dva nejvhodnější snímky, které syntetizuje do 3D kompozitu. Tyto snímky můžete prohlížet v 3D pomocí prohlížeče 3D Image Viewer televizoru Panasonic VIERA.

 

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Pro větší komfort je fotoaparát vybaven USB i HDMI výstupem, díky nimž si může pořízená data stáhnout buď do PC či prohlédnout na monitoru televizoru. Na výkonný akumulátor je možné se spolehnout nejen při fotografování, ale i při následném prohlížení snímků. Výdrž akumulátoru je 260 snímků na jedno nabití. Napájení je možné prostřednictvím USB.

Stránky výrobce (EN)

Rozměry a hmotnost:
108,3 x 58,9 x 27,7 mm při 172g
(198g včetně příslušenství)

Obsah balení:
Panasonic Lumix DMC-TZ35
akumulátor BCG10
nabíječka
kabel USB
poutko na ruku
disk CD-ROM se softwarem

Parametry produktu

Optický zoom20x
Stabilizace obrazuelektronická | mechanická
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO3 200 | 6 400
Min. ohnisková vzdálenost24
Max. ohnisková vzdálenost480
Druh pamětiSDHC | SDXC
Hledáčekne
LCD obrazovka3,0"
Expoziční režimyautomatika | ruční režimy | programová automatika
Bezdrátové rozhraníne
Video výstupano
Sáňky pro bleskne
Možnost použití předsádek / filtrůne
Velikost snímače1/2,33"
NapájeníLi-Ion
GPS modulNe
Barvastříbrná
Zařazení kompaktuUltrazoom | Výkonný fotoaparát | Rodinný
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

PANASONIC Lumix DMC-TZ35 stříbrný

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím