PHILIPS PPX 3610 kapesní dataprojektor
PHILIPS PPX 3610 kapesní dataprojektor

PHILIPS PPX 3610 kapesní dataprojektor

Philips
Kód produktu: 1040235

Mobilní projektor značky Philips, který je přímo stvořený pro časté cesty. Stačí ho položit na požadované místo a zahájit projekci. S vnitřní baterií není třeba žádná zásuvka, kabel, ani notebook.
Více o produktu »

222 929 031 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu PHILIPS PPX 3610 kapesní dataprojektor

Připravený obsah se přehrává pomocí touchpadu z interní 4GB paměti, paměťového zařízení USB nebo z paměťové karty. Operační systém Android podporuje DLNA pro přehrávání z tabletů i chytrých telefonů. Dále má integrovaný prohlížeč – po připojení k WiFi síti s internetem je tedy možné přehrát i YouTube videa.

Projektor dokáže přehrávat na obraze s úhlopříčkou až 3 m mnoho multimediálních formátů. Kromě samostatného použití lze k projektoru připojit obraz přes vstup VGA, standardním komponentním či kompozitním video vstupem nebo digitálním HDMI. Pro přímé připojení počítače a dobíjení baterie je dostupný Mini USB. Dále je možné dokoupit kabel pro přehrávání z Apple iPhone, iPodu či iPadu. Velkou výhodou je zdroj světla – jedná se o LED diodu s vysokou svítivostí a životností až 30 000 hodin.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

PHILIPS PPX 3610 kapesní dataprojektor

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím