PROFESIONÁLNÍ POSTPRODUKCE - MONTÁŽE na flash disku | FotoŠkoda
VÁNOČNÍ DODACÍ LHŮTY - DO KDY OBJEDNAT, ABYSTE OBDRŽELI DÁRKY PŘED VÁNOCI

PROFESIONÁLNÍ POSTPRODUKCE - MONTÁŽE na flash disku

Kód produktu: 1121520

Profesionální postprodukce: Montáže je naše zbrusu nová, dokonale vyladěná série. Naučí vás vše, co víme o high-end fotografických montážích a to jednoduchou a srozumitelnou formou. Od úplných základů, přes techniky náročnějšího maskování, sjednocení fotek z více zdrojů až po přidávání světelnych zdrojů. Série je vystavěna systematicky, postupovat budeme od jednodušších montáží až k těm nejkomplikovanějším. Na kritická a klíčová místa vás předem upozorníme, ať se nikde neztratíte anebo nazdrhnete.
Více o produktu »

Zjistit dostupnost Doprava zdarma
2 490,- 2 058,- bez DPH
222 929 032 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu PROFESIONÁLNÍ POSTPRODUKCE - MONTÁŽE na flash disku

Praktické části

Maskování

Od jednoduchého maskování štětcem, přes nástroj pero až po komplexní maskování vlasů, stromů a obdobných objektů s jemnou strukturou. Naučíte se tvořit si vlastní štětce, které vám pomohou do budoucna, a nechybí ani maskování objektů, které mají proměnlivou hloubku ostrosti.

Sladění zdrojů

Zdrojové fotky k montáži jsou často nafocené na úplně rozdílných místech, v jiném světle nebo dokonce i v rozdílném barevném podání. Což je nám nyní úplně jedno, jelikož si je pomocí jednoduchých technik sjednotíme. Postupně se naučíte všechny techniky, které používáme ke sladění barev, světla i tonality. 

Světla a stíny

Přidávat budeme světelné zdroje, které dobře vypadají a navíc osvětlují to, co mají. Naučíte se také perfektně tvořit, což je daleko těžší, realistické stíny.

Perspektiva

V průběhu celé série budeme pracovat s perspektivou. Ta pomáhá fotkám navodit pocit prostoru, hloubky a dodá montáži daleko větší přesvědčivost. Pochopíte, co je atmosferická perspektiva, a nebude chybět ani montáž ve komplikovanější perspektivě.

 

Efekty

Efekty jsou kořením jakékoliv montáže a my je milujeme. Dozvíte se, k čemu jsou odlesky objektivu, jak vytvořit realistické sněžení v obrazu či hoření, a kde se bere hvězdný prach. Zjistěte, co máme pod naší oblíbenou pokličkou plnou triků a postupů.

Finální tónování

Tónování je jedna z nejdůležitějších částí celé fotografické postprodukce, rozhoduje o výsledním projevu celého díla. Naučíte se pokročilé techniky práce s tonalitou i barvami.

Teoretické části

Pánování

O tom, zda montáž bude nebo nebude dobrá, je rozhodnuto už dávno před tím, než vůbec spustíte Photoshop. Dozvíte se k čemu je storyboard, jak se kreslí (když neumíte kreslit) a proč je důležité plánovat. Co a jak je dobré si nafotit, co seženete jinde a jak vypadají dobré zdroje pro montáž. Kde se co shání a čemu je dobré se vyhnout při vymýšlení příběhu fotky.

Skladba obrazu

Filmaři, malíři i umělci, kteří se věnují tzv. Concept Art-u velmi dobře vědí, jak obrazem předat příběh a emoce. Jak v divákovi vyvolat pocit úzkosti, intimity nebo úžas nad epickým záběrem. My jsme pilně studovali místo vás a jejich znalosti jsme přeložili do srozumitelné řeči fotografů. Dozvíte se jak pracovat s  úhly záběru, s rytmem, kontrastem, liniemi a dalšími prvky ve fotografii. Zjistíte, co je atmosferická perspektiva a k čemu se používá při montážích a proč je dobré mít v montáži popředí.

Teorie barev

Rozsáhlou část věnujeme také teorii barev. Základem, ze kterého vycházíme je obrovské množství odborné literatury o teorii barev pro malíře, filmovém gradingu nebo psychologii barev v reklamě. Vybrali jsme to nejpodstatnější a přetavili do formy použitelné pro fotografy a retušéry. Asi vás překvapí, jak je práce s barvami jednoduchá když víte, co a proč děláte.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

PROFESIONÁLNÍ POSTPRODUKCE - MONTÁŽE na flash disku

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...