Robert Vano - THE PLATINUM COLLECTION
Novinka
Robert Vano - THE PLATINUM COLLECTION

Robert Vano - THE PLATINUM COLLECTION

Výrobce neuveden
Kód produktu: 1119943

Robert Vano se narodil 5. května 1948 v Nových Zámcích je slovenský fotograf žijící v Praze. Narodil se ve slovenských Nových Zámcích maďarským rodičům. Po maturitě v roce 1967 emigroval do Spojených států, kde se uchytil jako kadeřník a vizážista. Byl asistentem módních fotografů, od roku 1984 je samostatným fotografem.
Více o produktu »

222 929 015 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu Robert Vano - THE PLATINUM COLLECTION

Působil v New Yorku, Paříži a Miláně, kde fotografoval pro módní časopisy např. Cosmopolitan, Harper's Bazaar, Vogue. Od roku 1990 žije v Praze, kde v období 1996–2003 pracoval jako umělecký ředitel v českém vydání časopisu Elle a poté do roku 2009 v agentuře Czechoslovak models.

Robert Vano je módní a reklamní fotograf. Fotografuje černobílé portréty a akty na klasický fim a používá také techniku platinotypie. Pracoval jako umělecký ředitel časopisu ELLE, spolupracuje se světovými značkami, vede workshopy „Daylight nude“. Nejraději fotografuje při denním světle.

Poradna k produktu

Robert Vano - THE PLATINUM COLLECTION

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace