SAMSUNG ST200F fialový
SAMSUNG ST200F fialovýSAMSUNG ST200F fialovýSAMSUNG ST200F fialovýSAMSUNG ST200F fialovýSAMSUNG ST200F fialovýSAMSUNG ST200F fialový

SAMSUNG ST200F fialový

Samsung
Kód produktu: 4012988

Hlavním kladem fotoaparátu Samsung ST200F je jeho stylovost. Mnohé kompaktní fotoaparátu jsou vybaveny širokoúhlým objektivem a videosekvencí v HD kvalitě, ale už málo který z nich, má takové charisma, jako právě Samsung ST200F. Fotoaparát sice postrádá možnost manuálního zásahu do expozice, to ovšem nebrání tomu, aby jste s ním dosáhl optimálních výsledků prostřednictvím automatických režimů. U Samsungu zkrátka vědí, čím zájemci polichotit a připočte-li se k tomu i dobrá obrazová kvalita objektivu a možnost sdílení dat přes Wi-Fi, je vybráno.
Více o produktu »

 • 16,1 Mpx CCD
 • 27 mm širokoúhlý objektiv / 10x optický zoom (27-270mm)
 • 3,0" LCD displej / rozlišení 460 tisíc bodů
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 16,1 Mpx CCD
 • 27 mm širokoúhlý objektiv / 10x optický zoom (27-270mm)
 • 3,0" LCD displej / rozlišení 460 tisíc bodů
 • video v HD kvalitě
 • optická stabilizace OIS
 • funkce Live Panorama
 • Wi-Fi pro bezdrátové sdílení dat
 • micro SDHC

Parametry

Popis produktu SAMSUNG ST200F fialový

Vzhled a ergonomie

Fotoaparát Samsung ST200F se díky svým kompaktním rozměrům snadno vejde do kapsy u bundy či do kabelky, nejlépe se však cítí v plném využití, tedy při fotografování. Stylově řešený design fotoaparátu neomrzí a díky prakticky rozmístěným ovládacím prvkům a snadnému ovládání se i během nepříznivého počasí budete cítit bezpečně. 3,0" LCD displej o rozlišení 460 tisíc bodů poskytuje širší pozorovací úhel. Díky vestavěnému modulu Wi-Fi můžete přímo v terénu sdílet všechny výjimečné a vzrušující okamžiky. Přímo z fotoaparátu můžete fotografie odesílat na Facebook™, do služeb Picasa™ a Photobucket™ nebo prostřednictvím e-mailu.

Snímač a objektiv

27mm širokoúhlý objektiv s 10 x optickým zoomem (27-270 mm ekv. 135, f/3,1-5,6, makro od 5cm) zahrnuje ve své optické soustavě členy, které minimalizují optické a barevné vady na přípustné minimum, proto se můžete těšit z výtečných snímků s bohatou škálou barevných odstínů a plným přenosem kontrastu fotografované scény. Ohnisko 27 mm se skvěle hodí k fotografování architektury, krajin či reportáž, kdy budete moci ocenit široký zorný úhel. Naproti tomu druhý konec rozsahu ohnisek, tj. 270 mm, nenechá uniknout vzdáleným objektům. Ať už svou pozornost zaměříte na cokoliv, vždy vám bude k dispozici stabilizace obrazu (stávající se z optické a elektronické části), která napomůže k ostrým snímkům i v situacích, kdy není světla zrovna nazbyt.

16,1 Mpx CCD snímač podpořený výkonným procesorem poskytuje snímky s věrným podáním barev i za zhoršených světelných podmínek. Snímač v sobě pojí ty aspekty, které činí každý snímek lepším - vysoké rozlišení i citlivost. Citlivost je možné zvýšit z původní hodnoty 80 ISO až na hodnotu 3200 ISO. Pořízené snímky jsou ukládány na paměťovou kartu typu Micro SD/SDHC/SDXC v obrazovém formátu JPEG.

Expoziční režimy a ovládání

Samsung ST200F je předurčen pro autory užívající si svého života, vypovídají o tom mimo jiné i takové funkce, které, berouc na sebe zodpovědnost za zvolení optimální expozice a nastavení dalších hodnot, umožňují bytostně prožívat každičkou vteřinu lidského bytí. Fotoaparát v rámci automatické zaostřování podporuje i vícebodové ostření a také režimy Face detection (vyhledání a zaostření na lidskou tvář), Face Recognition (vyhledání a zaostření na předem do paměti fotoaparátu uloženou tvář) a Face tracking (sledování pohybujících se objektů). V nabídce je i režim Smart Auto 2.0, který automaticky rozpoznává a vybírá jeden nejvhodnější z 16 fotografických a ze 4 video modů, aby pomohl dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Pokud toužíte po tom, aby každý snímek jenž pořídíte byl originálem, pak je právě pro vás určena sada Smart filter 3.0 (zahrnující mimo jiné i olejomalbu, inkoustovou barevnou kresbu, kreslený film, rybí oko, starý film a hvězdičkový filtr). Kromě klasických snímků je možné pořizovat i panoramata. Režim Live Panorama vám umožňuje zachytit celý širý svět, aniž byste museli ustoupit o krok dozadu. Tato funkce vám umožní prohlédnout si celý výsledný záběr předem, takže máte jistotu, že skutečně dostanete požadovaný výsledek. Stačí podržet tlačítko spouště a přejet fotoaparátem po celé scéně.

Další funkce

Digitálním fotoaparátům již nestačí jen fotografovat. Dnes již běžně i natáčejí videosekvence a to ve vysokém HD rozlišení. Fotoaparát ST200F je důmyslnou kombinací fotoaparátu a kompaktní videokamery HD. Umožní vám pořizovat video ve formátu HD s rozlišením 720p, rychlostí 30 snímků za sekundu a čtyřikrát delší dobou záznamu než v případě formátu MJPEG. Funkce SoundAlive, která zahrnuje speciální technologii potlačení nežádoucích zvuků při zoomování, vám zajistí záznamy s křišťálově čistým a živým zvukem.

Rozhraní, napájení a výdrž baterie

Fotoaparát poskytuje vedle klasického USB i mini HDMI konektorem (typu D). Samsung je napájen dobíjitelným akumulátorem BP70A, jehož předpokládaná výdrž je více než 200 snímků.

stránky výrobce (CZ)

Rozměry a hmotnost:
106,5 x 59,9 x 23,4 mm při 188 g (včetně příslušenství)

Obsah balení:
Samsung ST200F
akumulátor BP70A
nabíječka
USB kabel
poutko na ruku
disk CD-ROM se software

Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

AVACOM Samsung BP-70A

AVACOM Samsung BP-70A

AVACOM Samsung BP-70A

Baterie AVACOM Samsung BP-70A je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

Příslušenství k produktu SAMSUNG ST200F fialový

AVACOM Samsung BP-70A

AVACOM Samsung BP-70A

AVACOM Samsung BP-70A

Baterie AVACOM Samsung BP-70A je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

Poradna k produktu

SAMSUNG ST200F fialový

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací