Servis, půjčovna a reklamace | FotoŠkoda

Servis, půjčovna a reklamace

Petr Blanickýasistent

Petr natáčí a stříhá videa s motosporty, konkrétně s drifty, a nejen to - sám drifty také jezdí. Ve volném čase se věnuje fitness nebo jízdě na horském kole. Najdete ho v servisu, kde vám pomůže vyřešit problémy s fototechnikou.

Josef Gregorasistent

Josefova cesta k fotografii začala klasicky přes první fotomobil. Pak si uvědomil, že chce focení studovat a bylo to. Rád fotí koncerty, reportáže, portréty a spolu s přítelkyní i svatby. Když zrovna nefotí, vydá se rád na skate, lepí modely, hraje hry na PC a také se motá kolem muziky. U nás ho potkáte v oddělení servisu, kde s vámi vyřídí záležitosti oprav, reklamací a půjčovny.

Pavel Vargaasistent

Podle Pavla je nejdůležitější vlastností fotografie to, že dokáže uchovat důležité životní okamžiky a bořit zažité mýty. Protože fotil od mládí, vyzkoušel si na vlastní kůži řadu fotografických značek, např. Smenu, Flexaret nebo Korinu. Na své pozici v servisu vám tak díky svým zkušenostem dokáže odpovědět takřka na každou otázku. Odpočívá v přírodě, u četby dobré knihy nebo při posezení s přáteli a rodinou.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...