Servis, půjčovna a reklamace

Petr Blanickýasistent

Petr natáčí a stříhá videa s motosporty, konkrétně s drifty. Ve volném čase se věnuje fitness nebo jízdě na horském kole. Najdete ho v servisu, kde vám pomůže vyřešit problémy s fototechnikou.

Jaroslav Dlouhýasistent

Jardova vášeň pro fotografii se zrodila z entomologie. Dodnes se věnuje makrofotografii, fotografuje ale i svatby a krajinu. Volný čas věnuje rodině a hře na kytaru, kterou rád rozezní v rytmu reggae či klasiků rocků jako Led Zeppelin, Deep Purple nebo Pink Floyd. Potkáte se s ním v servisu, kde vám poradí se vším, co se týká analogové i digitální techniky.

Pavel Vargaasistent

Podle Pavla je nejdůležitější vlastností fotografie to, že dokáže uchovat důležité životní okamžiky a bořit zažité mýty. Protože fotil od mládí, vyzkoušel si na vlastní kůži řadu fotografických značek, např. Smenu, Flexaret nebo Korinu. Na své pozici v servisu vám tak díky svým zkušenostem dokáže odpovědět takřka na každou otázku. Odpočívá v přírodě, u četby dobré knihy nebo při posezení s přáteli a rodinou.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací