SONY Alpha A6700 + 16-50 mm | FotoŠkoda

SONY Alpha A6700 + 16-50 mm

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4016289 | PN: ILCE6700LB.CEC

Sony Alpha 6700 je zbrusu novou generací bezzrcadlového APS-C fotoaparátu. Disponuje vynikající kvalitou obrazu s novým 26 Mpx snímačem se zpětným osvětlením a přesným automatickým ostřením, které využívá umělou inteligenci. Fotoaparát je vybaven plně dotykovou otočnou obrazovkou, zřetelným elektronickým hledáčkem, pětiosou stabilizací obrazu i možností bezproblémové výměny nativních objektivů od společnosti Sony. Z A6700 se tak stala kompaktní intuitivní APS-C bezzrcadlovka, která vyniká kvalitními fotografiemi ve vysokém rozlišení s rychlostí až 11 sn./s i profesionálním 4K video s 10bitovým záznamem.
Více o produktu »

 • 26 Mpx snímač s nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ XR
 • Lehká APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z fullframe fotoaparátů
 • Automatické ostření využívající umělou inteligenci
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

SONY Alpha A6700 tělo

***** (1)

SONY Alpha A6700 tělo

SONY Alpha A6700 tělo Sony Alpha 6700 je zbrusu novou generací bezzrcadlového APS-C fotoaparátu. Disponuje vynikající kvalitou obrazu s novým 26 Mpx snímačem se zpětným osvětlením a přesným automatickým ostřením, které...

41 890,-

SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom) Kompaktní objektiv Sony E 16–50 mm f/3,5–5,6 PZ typu Pancake měří ve složeném stavu pouhých 29,9 mm. Je proto vhodný pro cestování i každodenní použití. Určen pro CSC fotoaparáty Sony E-mount....

10 490,-

Hodnocení odborníka 98%

Mé poslední setkání s fotoaparátem řady Alpha 6000 bylo při recenzi Sony a6400. Dobře si vzpomínám, jak jsme si to tenkrát užil a i přesto, že je to již 4 roky, byla 6400 perfektní volbou pro všechny, kteří hledali kompaktní tělo, bohaté funkce a výjimečnou kvalitu obrazu. Nyní mám v ruce Sony...

 • Kompaktní bezzrcadlovka pro začátečníky i pokročilé funkce
 • Univerzální využití na fotky i video
 • Kvalitní snímač s vysokým rozlišením a rychlým odečtem
 • Bylo by hezké vidět joystick / volič ostřících bodů
 • LCD by mohlo mít větší rozlišení
 • Pokud jdete více po videu, bude FX30 lepší

Ukázkové snímky

Základní popis

 • 26 Mpx snímač s nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ XR
 • Lehká APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z fullframe fotoaparátů
 • Automatické ostření využívající umělou inteligenci
 • 4K video v rozlišení 3840 x 2160 až 120p
 • Sekvence až 11 snímků za vteřinu se sledováním AF/AE
 • Otočný dotykový LCD displej
 • 5-osá stabilizace obrazu
 • Profil S-Cinetone/S-Log3
 • Bajonet Sony E-Mount

Videoprezentace

Popis produktu SONY Alpha A6700 + 16-50 mm

Snímač a procesor

Zcela nový 26 Mpx APS-C snímač Exmor R se zpětným osvětlením dokáže zachytit vaše okamžiky s ještě většími detaily, a to i za zhoršených světelných podmínek. Tato lehká a kompaktní bezzrcadlovka převzala to nejlepší z profesionálních fotoaparátů Sony Alpha. S frekvencí až 11 snímků za sekundu bude ideální volbou pro rychlé a souvislé fotografování krajiny i divoké přírody. Pozadu nezůstává ani zaznamenávání videa, které si můžete dopřát v úžasném 4K rozlišení.

Procesor BIONZ X™

Nejnovější obrazový procesor BIONZ X™ Sony je neuvěřitelně rychlý a dokáže věrně reprodukovat struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí. Výsledný obraz je velmi reálný a vyznačuje se zejména bohatou gradací odstínů a přirozeným trojrozměrným vzhledem. Ať už se jedná o fotografie nebo video, šum obrazu je téměř nepostřehnutelný díky pokročilému omezení šumu specifickému pro jednotlivé plochy. Technologie reprodukce detailů poskytuje jemnější detaily struktur, technologie pro omezení difrakce optimalizuje výkonnost každého právě používaného objektivu, takže je možné dosahovat různých výhod, jako jsou například jemnější detaily při malé cloně.

APS-C Exmor R CMOS snímač a procesor BIONZ XR

Fotoaparát Sony A6700 je vybaven pokročilým obrazovým systémem, který využívá APS-C Exmor R CMOS snímač a procesor BionZ XR. Tato kombinace, která byla poprvé představena ve videokameře FX30 Digital Cinema Camera, umožňuje záznam 10bitového UHD 4K videa až při 120 snímcích za sekundu.

Díky zavedení osvětlené struktury do snímače fotoaparátu dosahuje A6700 vyššího rozlišení, aniž by došlo ke ztrátě citlivosti. Rozsah citlivosti ISO se pohybuje od 100 do 32000, který je dále rozšiřitelný na ISO 50-102400 při fotografování statických snímků.

Automatické ostření pomocí umělé inteligence 

Sony A6700 dokáže díky procesoru BionZ XR využívat umělou inteligenci pro co nejpohodlnější a nejpřesnější automatické ostření se 759 zaostřovacími body. Umělá inteligence je rovněž přesná v ostření za špatného osvětlení až do hodnoty -3 EV.

Neustálé sledování očí

Vylepšená funkce automatického zaostření na oči v reálném čase spolehlivě rozpozná lidskou tvář a zaostří přesně na oči. Není potřeba speciální nastavení – stačí stisknout tlačítko závěrky. Při volbě režimu AF-C udržuje automatické zaostření na oči v reálném čase stabilní zaostření i v případě, že dojde k zakrytí části obličeje, když se nachází v protisvětle nebo se objekt dívá dolů.

Rychlé přeostřování 

Fotografování pohybu či natáčení videa nebylo nikdy snazší. Rychlé a plynulé přeostřování A6700 mezi jednotlivými objekty umožní co nejkvalitnější výsledek vašeho snímání. Dokáže ve chvilce přeostřit z lidských očí přes zvířata, ptáky či vlaky až po hmyz. Zkušenější fotografové navíc využijí režim neustálého přímého manuálního ostření (DMF), který jim tak dovolí prozkoumat stupňování zaostření při fotografování ve vysokém rozlišení.

Profesionální 4K Video

Díky funkcím převzatých z řady fotoaparátů Cinema Line dokáže Sony A6700 vytvářet videa s 10bitovým záznamem v 4K rozlišení (získaných zmenšením záznamů v rozlišení 6K) při kvalitě až 30p (10bitový záznam, 4:2:2) a zpomalených záběrů v rozlišení 4K při až 120p

Zkušení kamaramani jistě ocení profil S-Cinetone/S-Log3, aktivní 5-osou stabilizaci obrazu i inteligentní automatickou kompozici, kterou umělá inteligence A6700 nabízí. K dokonalému výslednému záznamu vám navíc pomohou funkce, jako je kompenzace dechu, náhled LUT i možnost rychlé nabídky funkcí videa (Fn).

Ostření na oči i při natáčení videa

Dokonce i v případě, že snímáte objekt částečně odvrácený od fotoaparátu s malou hloubkou ostrosti, obličej bude přesně zaostřen, neboť fotoaparát využívá extrémně přesnou funkci automatického zaostření na oči, levé, pravé nebo automatický výběr. Okolo zaostřeného oka se zobrazí zelený rámeček. Vylepšená funkce automatického zaostření na oči v reálném čase spolehlivě rozpozná lidskou tvář a zaostří přesně na oči.

Lehký a kompaktní

Díky své nízké hmotnosti a skladnosti potěší všechny cestovatele. A6700 je rychlá a intuitivní bezzrcadlovka, která bude ideální volbou pro fotografování krajiny, přírody, portrétů, sportů i extrémního dobrodružství. Uživatele potěší plně dotykovou otočnou obrazovkou a ještě zřetelnějším elektronickým hledáčkem, díky kterému budete mít snímané objekty pod absolutní kontrolou. Schránka je vyrobena ze slitiny hořčíku, díky které je fotoaparát odolný proti prachu i vlhkosti. Nemusíte se tak bát ani extrémního prostředí pro své vysněné snímání.

Výklopný a otočný displej LCD

Komfort fotografování zlepšuje 3” displej LCD, který se plynule naklápí a má funkci otočení, ideální pro selfie, natáčení vlogů apod. Toto flexibilní naklápění v kombinaci s mobilitou kompaktního fotoaparátu výrazně rozšiřuje vaše možnosti fotografování.

Přizpůsobitelná tlačítka

Možnost přizpůsobení tlačítek vám umožní fotografovat přesně tak, jak se vám líbí, a fotografování tak urychlí a usnadní. Jakémukoli z tlačítek můžete přiřadit libovolnou z funkcí. Dále můžete přiřadit až 12 funkcí tlačítku Fn pro rychlý přístup. Jednotlivé funkce závisí na tom, zda pořizujete fotografie, natáčíte videa nebo používáte režim přehrávání.  

Všestranné využití 

Kreativitě se meze nekladou! K Sony A6700 bez problému připevníte jakékoliv APS-C objektivy s bajonetem Sony E-Mount, díky kterým využijete kvalitu fotoaparátu opravdu na maximum. Aplikace Creators' App vám pak umožní se s fotoaparátem připojit k vašemu chytrému telefonu, do kterého můžete prostřednictvím rozhraní Wi-Fi přenášet pořízené snímky. A7600 můžete využít i jako webovou kameru ve 4K rozlišení. Vysokou kvalitu obrazu tak můžete využít i pro internetové streamování či on-line schůzky

Můžete také využít platformu Creators' Cloud od společnosti Sony a spolupracovat tak i s ostatními tvůrci. Platforma vám také nabídne zpracování videa pomocí nástroje Master Cut (Beta).

Technická specifikace:

 • Dotykový otočný 3" LCD display
 • Snímač: APS-C (crop 1,5×)
 • Citlivost ISO: od 100 do 32000
 • Profil: S-Cinetone/S-Log3
 • Bajonet: Sony E
 • Hledáček: Elektronický OLED
 • Kompatibilní baterie: NP-FZ100
 • Výdrž baterie na 1 nabití: přibližně 570 snímků
 • Hmotnost: 493 g
 • Provozní teplota: 0 až 40°C

 

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx26
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
Max. citlivost v ISO32000
Min. citlivost v ISO100
Vlastnosti tělaživý náhled | vhodný pro vlogování
Režimy zaostřovacích polídetekce oka | skupiny bodů
Zaostřovací body (křížové)759
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Velikost LCD displeje3,0"
Rozlišení LCD (px)1 030 000 bodů
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Stabilizace obrazupětiosá stabilizace
Hledáčekelektronický
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 4K/UHD (3840x2160)
Počet fotografií za sekundu11
Časosběrano
Formát snímkuRAW | JPEG | HEIF
Rozhranímikrofonní vstup | Wi-Fi | sluchátkový výstup (3,5 mm)
NapájeníNP-FZ100
Vhodný pro vlogováníAno
Šířka fotoaparátu (mm)122
Výška fotoaparátu (mm)69
Hloubka fotoaparátu (mm)64
Barva493 g
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SIGMA 10-18 mm f/2,8 DC DN Contemporary pro Sony E (APS-C)

SIGMA 10-18 mm f/2,8 DC DN Contemporary pro Sony E (APS-C)

SIGMA 10-18 mm f/2,8 DC DN Contemporary pro Sony E (APS-C)
Doprava zdarma 4 roky záruka
 • Ultraširokoúhlý objektiv pro APS-C senzory
 • Rozsah ohnisek 15-27 mm (ekv. 35 mm / full frame)
 • Světelnost f/2,8 až f/22
17 990,-
Skladem 4 - 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Hodnocení odborníka 98%

Mé poslední setkání s fotoaparátem řady Alpha 6000 bylo při recenzi Sony a6400. Dobře si vzpomínám, jak jsme si to tenkrát užil a i přesto, že je to již 4 roky, byla 6400 perfektní volbou pro všechny, kteří hledali kompaktní tělo, bohaté funkce a výjimečnou kvalitu obrazu. Nyní mám v ruce Sony a6700 a jedná se zase o krok správným směrem.

 • Kompaktní bezzrcadlovka pro začátečníky i pokročilé funkce
 • Univerzální využití na fotky i video
 • Kvalitní snímač s vysokým rozlišením a rychlým odečtem
 • Procesor s perfektním výkonem
 • Perfektní systém ostření bez nutnosti hlubšího nastavování
 • Real time sledování na velké množství objektivů
 • Dostatečná volba nativních objektivů i objektivů dalších výrobců
 • Otočný a výklopný displej
 • AF-ON tlačítko, které je hezky vystouplé
 • Porty pro externí mikrofon, sluchátka, USB-C nabíjení i HDMI
 • Bezztrátové RAW
 • Minimální rolling shutter
 • Skvělé video až 4K 120p
 • Využívá SDXC UHS-S II karty
 • NP-FZ100 baterie jako u profesionálních přístrojů
 • Bylo by hezké vidět joystick / volič ostřících bodů
 • LCD by mohlo mít větší rozlišení
 • Pokud jdete více po videu, bude FX30 lepší

Ukázkové snímky

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu SONY Alpha A6700 + 16-50 mm

SIGMA 10-18 mm f/2,8 DC DN Contemporary pro Sony E (APS-C)

SIGMA 10-18 mm f/2,8 DC DN Contemporary pro Sony E (APS-C)

SIGMA 10-18 mm f/2,8 DC DN Contemporary pro Sony E (APS-C)
Doprava zdarma 4 roky záruka
 • Ultraširokoúhlý objektiv pro APS-C senzory
 • Rozsah ohnisek 15-27 mm (ekv. 35 mm / full frame)
 • Světelnost f/2,8 až f/22
17 990,-
Skladem 4 - 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

SONY Alpha A6700 + 16-50 mm

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...