SONY Alpha A7 II tělo
1 set Sleva Doprava zdarma Servisní knížka
SONY Alpha A7 II těloSONY Alpha A7 II těloSONY Alpha A7 II těloSONY Alpha A7 II těloSONY Alpha A7 II těloSONY Alpha A7 II těloSONY Alpha A7 II těloSONY Alpha A7 II těloYouTube video - SONY Alpha A7 II

SONY Alpha A7 II tělo

Sony
*****
5 5 (5 recenzí) | Kód produktu: 4014662

Sony A7 II (ILCE-7M2) je první svého druhu. Pěti-osá stabilizace obrazu v plnoformátové bezzrcadlovce, to je oč tu běží. Stabilizace zvládá udržet z ruky až 4,5EV. Stejně jako původní A7 je i A7 II vybavena 117 fázovou detekcí s 25 kontrastními body, ale oproti předchůdci se o 30 % zvýšil výkon a 1,5× rychlost ostření. Vylepšen je i režim videa. Konkrétně A7 II nyní podporuje XAVC S kodek schopný pořídit 1080/60p videa a 50Mbps. Fotoaparát také podporuje S-log2 s širokým dynamickým rozsahem. Z hlediska designu je přínosem vyšší přilnavost a doplnění předního číselníku. Tlačítko spouště bylo na rukojeti přesunuto do přirozenější polohy a čelní kryt je z hořčíkové slitiny. Posílen byl i bajonet objektivu, pro větší stabilitu při použití těžkých objektivů.
Více o produktu »

 • 24 Mpx Exmor CMOS fullframe senzor
 • Pětiosá stabilizace obrazu udrží až 4,5EV
 • XGA OLED hledáček 2,4M
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 24 Mpx Exmor CMOS fullframe senzor
 • Pětiosá stabilizace obrazu udrží až 4,5EV
 • XGA OLED hledáček 2,4M
 • Výklopný 3,0" LCD displej
 • Systém ostření: fázová detekce AF 117 bodů (Full frame) / 99 bodů (APS-C) / 25 bodů (detekce kontrastu)
 • 5 fps při kontinuálním fotografování
 • FE bajonet: přímá kompatibilita s FE a E objektivy
 • Citlivost ISO 100–25 600 (lze rozšířit 50–51 200)
 • Vestavěné Wi-Fi a NFC funkce
 • Kompaktní rozměry
100%
*****

hodnotilo 5 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu SONY Alpha A7 II tělo

SONY A7 II

Fotoaparát nabízí špičkovou kvalitu obrazu, kompaktní rozměry, nízkou hmotnost – zcela v duchu tradice modelové řady A7, do níž patří i nejmenší a nejlehčí plnoformátový fotoaparát s výměnným objektivem na světě (A7R). Plnoformátový 35mm obrazový snímač Exmor® CMOS s rozlišením 24,3 efektivních megapixelů disponuje pohyblivostí po pěti osách – kompenzuje tak pohyby fotoaparátu a opticky stabilizuje obraz v ekvivalentu korekce 4,5 clonového číslaii v režimu fotografování. Tak ostré fotografie a nerozmazané video, pro které dříve bylo třeba použít stativ, dnes můžete snímat z ruky. Plnoformátový snímač s praktickou stabilizací obrazu se stará o krásně vykreslený detail. Stabilizace obrazu zabudovaná přímo ve fotoaparátu zajišťuje ostrost obrazu i při použití výměnného objektivu s bajonetem A nebo volitelného adaptéru.

První plnoformátový fotoaparát s optickou pětiosou stabilizací obrazu na světě

Tato technologie detekuje a koriguje pohyby fotoaparátu. Díky ní jsou fotografie i videa nádherně ostrá, a to i při vybočení a klonění, k němuž dochází zejména při fotografování teleobjektivem, nebo při pohybu po ose X a Y, který je patrný zejména při větším zvětšení, a při rotačním pohybu, který často kazí ostrost nočních snímků nebo při záznamu videa.

Plnoformátový obrazový snímač svým vlastním protipohybem kompenzuje pohyby fotoaparátu. V režimu fotografování je stabilizace obrazu v ekvivalentu korekce 4,5 clonového čísla.

Optická pětiosá stabilizace obrazu ideální pro širokou škálu objektivů A
Nyní můžete fotografovat z ruky za špatných světelných podmínek a na delší expozici, což vám dává více kreativních možností a větší mobilitu bez nutnosti používat stativ. Stabilizace obrazu zabudovaná v těle fotoaparátu je účinná i v kombinaci s objektivy s bajonetem E bez technologie Optical SteadyShot (OSS). Objektivy s bajonetem A lze (s pomocí volitelného adaptéru LA-EA4 nebo LA-EA3) také použít – pohyby fotoaparátu jsou kompenzovány přímo v jeho těle po pěti osách. A7 II tedy i s různými objektivy ukáže svoji jedinečnou schopnost vykreslit i ten nejmenší detail.

Ověřte si výsledek stabilizace obrazu pomocí funkce Live View
Díky této funkci můžete sledovat stabilizovaný obraz v reálném čase na LCD displeji nebo v OLED hledáčku, což vám umožní doladit zarámování a zaostření, a to i když používáte teleobjektiv nebo makroobjektiv.

Rychlé, přesné automatické ostření Fast Hybrid AF

Široké pole automatického ostření v kombinaci s AF snímačem s 117tibodovou fázovou detekcí (v kombinaci s 25tibodovou detekcí kontrastu). AF snímač se 117 body fázové detekce a 25 body detekce kontrastu rozmístěnými po celé ploše umožňuje dokonalé sledování fotografovaného objektu – i pohybující se objekty, které by jinak byly rozmazané, jsou dokonale ostré.

O 30 % rychlejší reakce systému automatického ostření
Snímaný objekt je detekován rychleji díky vylepšenému algoritmu pro optimalizovanou funkci pohonu objektivu. V různých režimech má automatické ostření v průměru o 30 % rychlejší reakce ve srovnání s předchozími modely.

O 1,5x rychlejší sledování fotografovaného objektu ve srovnání s předchozími modely a vylepšený algoritmus predikce pohybu
Vylepšený původní algoritmus od Sony, který dopředu propočítává pohyb, přispívá k 1,5x výkonnějšímu sledování objektu. Režim AF (automatické ostření) a AE (automatické expozice) sleduje pohybující se objekt i při rychlém sekvenčním fotografování (rychlostí až 5 snímků za vteřinu), takže vám neunikne žádný rychlý pohyb nebo změna výrazu. Vylepšeného sledování a snímání pohybujícího se objektu bylo docíleno díky nejmodernějším poznatkům v oblasti analýzy obrazu - funkce „lock-on AF“, která optimalizuje zaostření na objekt v závislosti na jeho velikosti.

Špičková kvalita obrazu a vylepšený záznam videa díky plnoformátovému snímači a obrazovému procesoru BIONZ XTM

35mm plnoformátový snímač Exmor CMOS nabízí skutečně vysoké rozlišení a citlivost a minimální šum
Fotoaparát je vybaven plnoformátovým obrazovým snímačem Exmor CMOS s přibližně 24,3 efektivními megapixely. Vysoké rozlišení a větší pixely vylepšují citlivost a snižují šum – optický potenciál objektivu je tak plně využit. Obraz je nádherně vykreslen a docílíte i bokeh efektů, které umožňuje jen plnoformátový snímač.

Obrazový procesor BIONZ X je zárukou skvělého detailu a přirozeně vykreslené struktury – a to vše s daleko menším šumem
Nová generace obrazového procesoru BIONZ X se vyznačuje super rychlým zpracování obrazu a různými vylepšujícími funkcemi – „technologie reprodukce detailu“, například, vytváří přirozeně vykreslené struktury i těch nejmenších detailů snímku; „technologie redukce ohybu světa“ zabraňuje ztrátě detailu při zavřené cloně; a funkce, která umožňuje redukci šumu pouze ve vybrané oblasti, zachovává vykreslenost detailu a struktury i za horšího světla, například v noci nebo v místnosti.

Podpora XAVC-S záznamu ve vysokém bit rate
Kromě záznamu videa ve formátu AVCHD Ver. 2.0 Full HD (1920×1080) 60p (50p)/60i (50i)/24p nabízí fotoaparát také záznam XAVC-S, formát pro spotřebitelský segment, který byl odvozen z profesionálního formátu XAVC®.v Díky tomu je možný Full HD záznam videa ve vysokém bit rate 50 Mbit/s. Dlouhá GOP komprese neutralizuje rozdíly mezi rámečky, nechybí ani MPEG-4 AVC/H.264 kodek pro video. Záznam zvuku využívá lineární PCM a soubory se ukládají ve formátu MP4.

Plnohodnotný záznam videa, který splňuje nároky profesionálního workflow
Obrazové profily umožňují pohodlné úpravy tónu přímo z fotoaparátu. A7 II také podporuje gamma funkci S-Log2vi, která nabízí široký dynamický rozsah v kombinaci s širokou barevnou škálou S-Gamut. Mezi další funkce patří Time Code/User Bit (praktické při postprodukci), Rec Control (pro synchronizaci záznamu s kompatibilními externími nahrávacími zařízeními), zobrazení/nastavení trackovacího bodu a duální záznam videa.

Široké využití a spolehlivost

Komfort
Tvar a výška gripu zaručují pevný úchop i při práci s velkým teleobjektivem. Tlačítko spouště je umístněno blíže přednímu panelu pro větší pohodlí při ovládání. To, v kombinaci s jeho většími rozměry, pomáhá redukovat nechtěný třes. Pohodlí a praktičnost jsou designovou prioritou. K deseti uživatelsky definovatelným tlačítkům lze přiřadit jakoukoliv z 56 funkcí. Výklopný LCD displej s technologií White MagicTM nabízí bezkonkurenční viditelnost – a to i na přímém slunečním světle.

Ostrý XGA OLED Tru-Finder™ hledáček s vysokým kontrastem
XGA OLED Tru-Finder hledáček s 2,36 miliony bodů ekvivalentního rozlišení zaručuje vysoký kontrast – a tím pádem i věrnou reprodukci všech funkčních nastavení a jejich snadnou úpravu, precizní manuální doostřování pomocí zvětšení displeje nebo barevného zvýraznění ostrých míst (peaking). Nechybí samozřejmě ani bokeh efekty. Hledáček také umožňuje snadné prohlížení předchozích snímků. A protože je fotoaparát plně APS-C kompatibilní, i v kombinaci s APS-C objektivy zobrazuje celou plochu.

Spolehlivost, která uspokojí i profesionála
Odolná hořčíková slitina použitá na horním díle, předním krytu a vybraných vnitřních komponentech fotoaparátu propůjčuje pevnost a lehkost. Robustní závit si snadno poradí mimo jiné i s velkým teleobjektivem a těžkým video objektivem.

Hlavní tlačítka a ovládací prvky jsou odizolované, takže se do těla fotoaparátu nedostane vlhkost ani prach. Do sebe zapadající dvojitá konstrukce krytů na karty a dalších portů a veškeré další spoje poskytují zvýšenou ochranu proti prachu a vodě. Fotoaparát je konstruován tak, aby ho fotograf mohl používat v různých situacích a nemusel se o svoje vybavení bát.

Rychlá aktivace – o 40 % rychlejší
Po zapnutí je fotoaparát připraven k fotografování o 40 % rychleji ve srovnání s aktuálními modely.

Podpora Wi-Fi a NFC pro snadné propojení s mobilními zařízeními

Wi-Fi a NFC konektivita

(tisková zpráva)

Parametry produktu

Stabilizace obrazuPětiosá
Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISOISO 100 lze snížit na 50
Max. citlivost v ISOISO 25 600 lze rozšířit na 51 200
Druh pamětiSDHC | MemoryStick Pro Duo/ SD/SDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímačeFull Frame (24×36 mm)
Druh snímačeCMOS
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Nejrychlejší čas závěrky1/8 000
Záznam videaFull HD (1920 x 1080)
NapájeníLi-Ion
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | živý náhled
Zaostřovací body (křížové)117/99 (fázová detekce) / 25 kontrastních bodů
Scénické režimypanorama | HDR
RozhraníX-sync konektor | systémový blesk | kabelová spoušť | HDMI | mikrofonní vstup | A/V výstup
Rozlišení LCD (px)1 230 000
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS pro bajonet E full frame

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS pro bajonet E full frame

*****
(1 recenze)
SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS pro bajonet E full frame
Recenze Sleva Doprava zdarma
 • zoomový portrétní objektiv ohniska 24-70 mm
 • určený pro full-frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
 • konstantní clona f/4
23 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T pro bajonet E

SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T pro bajonet E

*****
(1 recenze)
SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T pro bajonet E
Sleva Doprava zdarma
 • světelnost: f/2
 • ohnisková vzdálenost: 35 mm
 • snímač: full-frame
21 890,-
Skladem > 5 ks
SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T pro bajonet E

SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T pro bajonet E

*****
(3 recenze)
SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T pro bajonet E
Recenze Sleva Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost: 50 mm
 • světelnost objektivu: f/1,8
 • konstrukce objektivu: 6 členů / 5 skupin
24 990,-
Skladem > 5 ks
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS pro bajonet E full frame

SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS pro bajonet E full frame

*****
(1 recenze)
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS pro bajonet E full frame
Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
 • světelnost objektivu: f/4
 • optický stabilizátor: ano
41 990,-
Skladem 4 - 5 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(5 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem > 5 ks
ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý

ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý

ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý
Doprava zdarma
 • délka 820-1390 mm × šířka 24 mm × tloušťka 1.2 mm
 • pro kompaktní kamery nebo DSLR fotoaparáty
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

*****
(1 recenze)
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
 • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
 • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
 • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
799,-
Skladem 2 - 3 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
Doprava zdarma
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
 • v balení je i redukce z USB na micro USB
 • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
 • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

*****
(6 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
Doprava zdarma
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 550,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
5 290,-
Skladem 4 - 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(4 recenze)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
 • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
 • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
2 890,-
Skladem > 5 ks
NISSIN i40 pro Sony

NISSIN i40 pro Sony

*****
(1 recenze)
NISSIN i40 pro Sony
Doprava zdarma
 • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 40 (ISO 100/105 mm)
 • Světlo LED pro video
 • Pokrytí ohniskových vzdáleností 24–105 mm (16 mm při použití vestavěné širokoúhlé rozptylky)
4 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M
Doprava zdarma
 • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
 • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
 • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
9 590,-
Skladem 2 - 3 ks
DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Sony

DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Sony

*****
(1 recenze)
DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Sony
Doprava zdarma
 • Kruhový LED blesk
 • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
 • Řízení blesku TTL i manuální
4 490,-
Poslední kus
HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony

HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony

HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony
Doprava zdarma

Sleva 20 % zadejte

POH20
 • Bezdrátová dálková spoušť pro DSLR
 • Bezdrátové dálkové ovládání blesku DSLR
 • Vyměnitelné propojovací kabely
1 890,-
Skladem 4 - 5 ks
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(5 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
Doprava zdarma
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 590,-
Skladem 4 - 5 ks
MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ
Doprava zdarma
 • lehké hliníkové provedení
 • výška složeného stavu je pouze 40 cm
 • snadné ovládání
3 990,-
Poslední kus
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Sleva Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
6 490,-
Poslední kus
VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
Sleva Doprava zdarma
 • výška sbaleného stativu : 724 mm
 • výška rozloženého stativu : 1750 mm
 • pohyby hlavy : 3
3 990,-
Poslední kus
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

5 890,-
Bez termínu
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

6 890,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

1 790,-
> 3 volných míst
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

2 290,-
Bez termínu
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
249,-
Skladem > 5 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****
(5 recenzí)
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

*****
(5 recenzí)
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
690,-
Skladem > 5 ks
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

360,-
Skladem 2 - 3 ks
50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
 • POČET STRAN 224 stran
 • VAZBA Měkká s přebalem
 • JAZYK Čeština
499,-
Skladem 2 - 3 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
17.12.2018 12:51:02

 • super cena s cashbackem :)
  avatar
  100%*****
  05.12.2018 19:36:54

  Pro koho není podstatné rozlišení, je lepší nákup modelu A7 iii za stejnou cenu. Je novější, má lepší ovládání a některé funkce. Větší kapacitu baterie a další drobnosti.

  • V porovnání ceny s novějším modelem A7R iii, který je o 30 tisíc dražší jde o velmi výhodný nákup.
  • model A7R iii je přece jen o trochu lepší :-)
  • energie z baterie mizí před očima (štěstí, že jsou v balení 2 ks)
  avatar
  100%*****
  16.09.2018 13:52:59

  • full frame
   avatar
   90%*****
   20.08.2018 12:12:47

   Skvělý fotoaparát za skvělé peníze.

   • Je to Sony
   • Skvělá kvalita fotografií
   • Výborná ergonomie
   • FF
   • Stabilizace
   • Výdrž baterie
   • Nabíječka baterií není součástí balení
   avatar
   90%*****
   13.11.2017 12:55:51

     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Příslušenství k produktu SONY Alpha A7 II tělo

     SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS pro bajonet E full frame

     SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS pro bajonet E full frame

     *****
     (1 recenze)
     SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS pro bajonet E full frame
     Recenze Sleva Doprava zdarma
     • zoomový portrétní objektiv ohniska 24-70 mm
     • určený pro full-frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
     • konstantní clona f/4
     23 990,-
     Skladem 4 - 5 ks
     SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T pro bajonet E

     SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T pro bajonet E

     *****
     (1 recenze)
     SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T pro bajonet E
     Sleva Doprava zdarma
     • světelnost: f/2
     • ohnisková vzdálenost: 35 mm
     • snímač: full-frame
     21 890,-
     Skladem > 5 ks
     SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T pro bajonet E

     SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T pro bajonet E

     *****
     (3 recenze)
     SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T pro bajonet E
     Recenze Sleva Doprava zdarma
     • ohnisková vzdálenost: 50 mm
     • světelnost objektivu: f/1,8
     • konstrukce objektivu: 6 členů / 5 skupin
     24 990,-
     Skladem > 5 ks
     SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS pro bajonet E full frame

     SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS pro bajonet E full frame

     *****
     (1 recenze)
     SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS pro bajonet E full frame
     Doprava zdarma
     • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
     • světelnost objektivu: f/4
     • optický stabilizátor: ano
     41 990,-
     Skladem 4 - 5 ks
     HAMA šňůrka na krytku 5899

     HAMA šňůrka na krytku 5899

     *****
     (5 recenzí)
     HAMA šňůrka na krytku 5899

     Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

     120,-
     Skladem > 5 ks
     ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý

     ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý

     ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý
     Doprava zdarma
     • délka 820-1390 mm × šířka 24 mm × tloušťka 1.2 mm
     • pro kompaktní kamery nebo DSLR fotoaparáty
     MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

     MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

     *****
     (1 recenze)
     MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
     • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
     • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
     • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
     799,-
     Skladem 2 - 3 ks
     THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

     THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

     THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
     Doprava zdarma
     • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
     • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
     • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
     INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

     INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

     INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
     • v balení je i redukce z USB na micro USB
     • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
     • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
     SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

     SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

     *****
     (6 recenzí)
     SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
     Doprava zdarma
     • SDXC karta s kapacitou 32 GB
     • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
     • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
     1 550,-
     Skladem > 5 ks
     SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
     Doprava zdarma
     • SDXC karta s kapacitou 128 GB
     • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
     • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
     5 290,-
     Skladem 4 - 5 ks
     SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     *****
     (4 recenze)
     SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
     Doprava zdarma
     • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
     • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
     • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
     2 890,-
     Skladem > 5 ks
     NISSIN i40 pro Sony

     NISSIN i40 pro Sony

     *****
     (1 recenze)
     NISSIN i40 pro Sony
     Doprava zdarma
     • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 40 (ISO 100/105 mm)
     • Světlo LED pro video
     • Pokrytí ohniskových vzdáleností 24–105 mm (16 mm při použití vestavěné širokoúhlé rozptylky)
     4 990,-
     Skladem 2 - 3 ks
     SONY blesk HVL-F32M

     SONY blesk HVL-F32M

     SONY blesk HVL-F32M
     Doprava zdarma
     • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
     • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
     • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
     9 590,-
     Skladem 2 - 3 ks
     DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Sony

     DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Sony

     *****
     (1 recenze)
     DORR makroblesk DMF-15 TTL pro Sony
     Doprava zdarma
     • Kruhový LED blesk
     • Směrné číslo 15 (2×10,7) při ISO 100
     • Řízení blesku TTL i manuální
     4 490,-
     Poslední kus
     HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony

     HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony

     HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony
     Doprava zdarma

     Sleva 20 % zadejte

     POH20
     • Bezdrátová dálková spoušť pro DSLR
     • Bezdrátové dálkové ovládání blesku DSLR
     • Vyměnitelné propojovací kabely
     1 890,-
     Skladem 4 - 5 ks
     VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

     VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

     *****
     (5 recenzí)
     VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
     Doprava zdarma
     • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
     • transportní výška: 63 cm
     • hmotnost: 2,0 kg
     3 590,-
     Skladem 4 - 5 ks
     MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

     MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

     MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ
     Doprava zdarma
     • lehké hliníkové provedení
     • výška složeného stavu je pouze 40 cm
     • snadné ovládání
     3 990,-
     Poslední kus
     MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

     MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

     *****
     (1 recenze)
     MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
     Sleva Doprava zdarma
     • Nohy Manfrotto MT190X3
     • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
     • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
     6 490,-
     Poslední kus
     VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

     VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

     VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
     Sleva Doprava zdarma
     • výška sbaleného stativu : 724 mm
     • výška rozloženého stativu : 1750 mm
     • pohyby hlavy : 3
     3 990,-
     Poslední kus
     Večerní FotoŠkola - Začátečníci

     Večerní FotoŠkola - Začátečníci

     Večerní FotoŠkola - Začátečníci

     Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

     5 890,-
     Bez termínu
     Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

     Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

     Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

     Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

     6 890,-
     > 3 volných míst
     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

     1 790,-
     > 3 volných míst
     Svícení portrétu v ateliéru

     Svícení portrétu v ateliéru

     Svícení portrétu v ateliéru

     Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

     2 290,-
     Bez termínu
     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
     Sleva
     • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
     • životnost pera je cca 500 použití
     • velmi jednoduché použití
     249,-
     Skladem > 5 ks
     B+W Utěrka Photo - clear

     B+W Utěrka Photo - clear

     *****
     (2 recenze)
     B+W Utěrka Photo - clear

     Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

     *****
     (5 recenzí)
     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
     • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
     • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
     • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
     20,-
     Skladem > 5 ks
     ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

     ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

     *****
     (5 recenzí)
     ZEISS čisticí set na optiku s balónkem
     • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
     690,-
     Skladem > 5 ks
     Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

     Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

     Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

     Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

     SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

     SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

     SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

     Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

     OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

     OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

     OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

     Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

     360,-
     Skladem 2 - 3 ks
     50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

     50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

     50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
     • POČET STRAN 224 stran
     • VAZBA Měkká s přebalem
     • JAZYK Čeština
     499,-
     Skladem 2 - 3 ks
     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Alternativy k produktu

     Poradna k produktu

     SONY Alpha A7 II tělo

     Přidat příspěvek
     • Josef Prokes
      Odpovědět

      alpha 7ii max sd Card velikost

      Josef Prokes před 13 hodinami
      Zdravim,sony 7ii, bude fungovat karta velikosti 512gb nikde nemohu dohledat info, třída U3 je plně dostačující? díky moc
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:alpha 7ii max sd Card velikost

       Jakub Valdivia před 4 hodinami

       Dobrý den,

       paměťová karta s kapacitou 512 GB je s fotoaparátem Sony A7 II kompatibilní. Třída U3 je pro tento typ fotoaparátu dostatečná. 

     • Kamil
      Odpovědět

      Dotaz

      Kamil 08.03.2020 22:59:36
      Dobrý den potřeboval bych poradit s výběrem těla s objektivem buďto
      SONY Alpha A7 II + FE 28-70 mm
      Nebo olympus om-d e-m1 mark iiM.ZUIKO ED 12-40mm f/2,8 Pro momentálně se nedívam na to který kolik stoji ale jde mi o přístroj fotím děti a krajiny děkuji
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Dotaz

       Jakub Valdivia 09.03.2020 18:51:19
       Dobrý den, z hlediska obrazové kvality za špatného světla je na tom lépe model A7 II. Umí také více rozostřit pozadí s více světelnými objektivy. Na druhou stranu je Olympus E-M1 II menší, rychlejší a má účinnější stabilizaci obrazu. V dané cenové relaci bych spíše doporučil model A7 III v kitu: https://www.fotoskoda.cz/sony-alpha-a7-iii-fe-28-70-mm/ . Taková varianta je naprosto ideální pro vaše účely.
     • Jakub Š.
      Odpovědět

      Objektiv

      Jakub Š. 05.03.2020 11:29:23
      Dobrý den potřeboval bych ještě jednou poradit s výběrem objektivu na Sony alpha A7 II do objektivu bych chtěl investovat třicet tisíc a chtěl bych ho mít především na krajiny ale i jako takový univerzální objektiv na normální focení.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Objektiv

       Jakub Valdivia 05.03.2020 11:33:00
       Dobrý den, z univerzálních objektivů vám mohu doporučit: https://www.fotoskoda.cz/tamron-28-75-mm-f-2-8-di-iii-rxd-pro-sony-e/ . Jedná se o povedenou záležitost kombinující výbornou obrazovou kvalitu a rychlé ostření.
     • Jakub Š.
      Odpovědět

      Objektiv

      Jakub Š. 09.02.2020 09:01:48
      Dobrý den potřeboval bych poradit s výběrem objektivu na Sony alpha A7 II do objektivu bych chtěl investovat maximálně dvacet tisíc a chtěl bych ho mít především na portréty.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Objektiv

       Jakub Valdivia 10.02.2020 12:24:30
       Dobrý den, optimální volbou bude objektiv Sony 85/1,8: https://www.fotoskoda.cz/sony-fe-85mm-f-1-8/ .
     • Marek K.
      Odpovědět

      A7 x A7 II

      Marek K. 05.01.2020 15:20:31
      Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké jsou hlavní rozdíly mezi Sony A7 a A7 II?
      Děkuji za odpověď.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:A7 x A7 II

       Jakub Valdivia 06.01.2020 13:01:51
       Dobrý den, největší rozdíly jsou u modelu A7 II v podobě stabilizace na snímači a pokročilejšímu systému automatického zaostřování, který je rychlejši.
     • Milan J.
      Odpovědět

      Který zvolit

      Milan J. 28.11.2019 22:51:13
      Dobrý den,váhám mezi nikonem d7500, canonem 80d a sony a7ii. Který z nich je nejlepší čistě z pohledu kvality fotografií.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Který zvolit

       Jakub Valdivia 29.11.2019 08:29:33
       Dobrý den, čistě z hlediska obrazové kvality je na tom nejlépe fotoaparát Sony A7 II díky většímu full frame snímači.
     • Marek S.
      Odpovědět

      Sony Alpha 7 mII

      Marek S. 14.11.2019 14:55:15
      Dnes jsem si u Vás zakoupil Sony Alpha 7 mII a rád bych věděl, jakým způsobem lze uplatnit 4000,- cashback, paní u výdeje aparátu to nevěděla. Díky za odpověď
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Sony Alpha 7 mII

       Jakub Valdivia 14.11.2019 14:59:42
       Dobrý den, na této adrese: https://www.sony.cz/cashback , můžete zažádat o cashback.
     • Vojtěch M.
      Odpovědět

      Cena

      Vojtěch M. 14.11.2019 07:19:18
      Dobrý den,

      Chci se zeptat zda je tato cena časově omezena či kusově nebo je stálá.

      Předem děkuji za odpověď.

      S pozdravem V.Mlčoch
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Cena

       Jakub Valdivia 14.11.2019 09:47:53
       Dobrý den, tato akce je časově omezená.
     • Linda
      Odpovědět

      Objektiv

      Linda 12.11.2019 14:22:54
      Dobrý den, můžete mi doporučit k tomuto fotoaparátu Sony A7 II nějaký dobrý širokoúhlý objektiv na focení krajiny
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Objektiv

       Jakub Valdivia 13.11.2019 16:36:28
       Dlobrý den, velmi oblíbenou volbou je Samyang 14/2,8: https://www.fotoskoda.cz/samyang-14-mm-f-2-8-af-fe-pro-sony-e/ , nebo světelná Sigma 20/1,4: https://www.fotoskoda.cz/sigma-20-mm-f-1-4-dg-hsm-art-pro-sony-e/ . Zoomové objektivy taktéž existují, z nich doporučím: https://www.fotoskoda.cz/sony-fe-16-35-mm-f-4-za-oss-pro-bajonet-e-a-full-frame/ .
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Objektiv

       Jakub Valdivia 13.11.2019 16:36:28
       Dlobrý den, velmi oblíbenou volbou je Samyang 14/2,8: https://www.fotoskoda.cz/samyang-14-mm-f-2-8-af-fe-pro-sony-e/ , nebo světelná Sigma 20/1,4: https://www.fotoskoda.cz/sigma-20-mm-f-1-4-dg-hsm-art-pro-sony-e/ . Zoomové objektivy taktéž existují, z nich doporučím: https://www.fotoskoda.cz/sony-fe-16-35-mm-f-4-za-oss-pro-bajonet-e-a-full-frame/ .
     • Martin P.
      Odpovědět

      Crop faktor

      Martin P. 03.09.2019 20:21:43
      Dobrý den, slyšel jsem, že lze v menu nastavit funkci pro použití aps-c objektivů E, je tomu tak? Ořezaný snímek by měl mít 10 mpx. Dále kolik pojme buffer snímků ve formátu raw v ředě, Nikon D500 zvládá 200. Děkuji
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Crop faktor

       Jakub Valdivia 04.09.2019 16:05:15
       Dobrý den, fotoaparát Sony A7 II umí nastavit ořez snímku na APS-C, rozlišení bude 10 Mpix. Vnitřní paměť fotoaparátu umožní ve formátu RAW pořídit 25 snímků.
     • Lukáš V.
      Odpovědět

      Příslušenství

      Lukáš V. 03.07.2019 21:55:08
      Dobrý den, rád bych se zeptal, jaké příslušenství má foťák. Když nepočítám dárek jako je baterka, pam.karta a objektiv. V komentářích čtu, že chybí nabíječka na baterky. Takže, jaké je vlastně příslušenství k foťáku?
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Příslušenství

       Jakub Valdivia 04.07.2019 13:47:28
       Dobrý den, u fotoaparátu Sony A7 II není přiložená externí nabíječka, mohu však doporučit variantu od fitmy Nitecore: https://www.fotoskoda.cz/nitecore-nc-usn1-nabijecka-pro-aku-sony-np-fw50/ pro 2 akumulátory. V balení naleznete propojovací kabel, adaptér do sítě a popruh.
       • Vojtěch M.
        Odpovědět

        Nabíječka

        Vojtěch M. 14.11.2019 07:13:40
        Dobrý den,

        Takže chápu dobře, že se dá baterie nabít pomocí foťáku, když tam není nabíječka?
        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:Nabíječka

         Jakub Valdivia 14.11.2019 09:54:55
         Dobrý den, baterii lze nabíjet přes fotoaparát.
     • David H.
      Odpovědět

      Dotaz ohledně výběru a pomoci se zbožím.

      David H. 30.06.2019 22:18:05
      Dobrý den,
      chtěl bych se zeptat. Zaujal mě tento fotoaparát Sony A7II, ale také mě zaujal fotoaparát Sony A7RII. Kromě rozlišení jsou ještě nějaké větší rozdíly? Jaký z těchto fotoaparátů byste doporučili spíše na focení zvířat? S tím přichází moje druhá otázka. Fotím se značkou Nikon a chtěl bych si nechat objektiv 200-500. Jaký adaptér byste mi doporučili?
      Děkuji moc
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Dotaz ohledně výběru a pomoci se zbožím.

       Jakub Valdivia 01.07.2019 11:51:18
       Dobrý den, model A7R II bude o něco pomalejší v reakcích. Musí počítat více dat k zpracování. Na rychlejší pohyb doporučím spíše model A7 II. Bohužel s objektivy Nikon není možné zajistit plnou kompatibilitu s automatickým ostřením.
     • František V.
      Odpovědět

      Sony A7 II bajonet

      František V. 19.06.2019 09:40:11
      Dobrý den, rád bych se zeptal zda k Sony A7II mohu použít objektivy pouze s bajonetem E Nebo i FE? Dále by mě zajímalo zda lze použít objektiv s OSS (např. Sony FE 24-70mm f/4 ZA OSS Vario-Tessar T*). Děkuji moc.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Sony A7 II bajonet

       Jakub Valdivia 19.06.2019 10:33:40
       Dobrý den, fotoaparát Sony A7 II má bajonet s původním označením E, ale pro větší přehlednost se posléze upravil na FE. Bajonet je stejný, jen pozor na objektivy, které neumí vykreslit celé políčko a jsou určený pro APS-C modely řady A6XXX. Vámi uvedený objektiv je plně kompatibilní.
     • Cedrik H.
      Odpovědět

      full frame nebo světelný objektiv

      Cedrik H. 04.06.2019 15:13:08
      Dobrý den, k focení dětí v místnosti bez blesku používám Olympus M5II s 12-40 mm, 2,8. Co by bylo klepší pro tyto účely? Koupit Sony A7II, případně III, nebo Olympus s 25mm 1,8, případně 1,2? Děkuji, Cedrik
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:full frame nebo světelný objektiv

       Jakub Valdivia 05.06.2019 10:05:24
       Dobrý den, aktuálně bych volil Sony A7 III. Po stránce obrazové kvality je to velký skok kupředu, ostření na oči je neuvěřitelně komfortní záležitost a navíc je zde i velká baterie.
       • Cedrik H.
        Odpovědět

        7II

        Cedrik H. 06.06.2019 16:37:44
        Děkuji za odpověď, ale na 7III zatím nemám, takže spíš tu 7II nebo světelný objektiv?
        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:7II

         Jakub Valdivia 06.06.2019 20:06:28
         Dobrý den, i tak se budu přiklánět k většímu snímači Full Frame. Výstup na vyšší hodnoty citlivosti ISO a dynamický rozsah je vynikající v dané cenové třédě fotoaparátů.
     • Milan V.
      Odpovědět

      Dotaz

      Milan V. 10.05.2019 12:16:30
      Je ke koupi adaapter na objektivy Nikon AF. Kolik stojí? Rozhodují se ke koupi těla, z důvodu lehkosti a dobrých parametrů
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Dotaz

       Jakub Valdivia 11.05.2019 09:52:36
       Dobrý den, mohu nabídnout tento adaptér od firmy Metabones :https://www.fotoskoda.cz/metabones-adapter-objektivu-nikon-f-na-sony-e-ii/ . Bohužel však není možné používat automatické zaostřování, funguje pouze manuální ostření.
     • Ondřej J.
      Odpovědět

      tělo

      Ondřej J. 08.01.2019 14:27:48
      Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli se mi vyplatí si koupit tělo Sony a7ii + adapter na objektivy na canon objektivy. Primárně fotím hlavně zvířata (přirodu a
      v noci). Používám canon 70-200mm f/2,8. Ale přemýšlím jestli bych nezůstal u canonu a nekoupil si canon 80D. Jaká je lepší varianta pro cestování a focení. Nebo jakou jinou variantu by jste mi navrhl. Děkuji za odpověď.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:tělo

       Jakub Valdivia 08.01.2019 15:25:52
       Dobrý den, mnoho uživatelů využívá redukci Sigma MC-11 k plné spokojenosti. Objektivy fungují bezproblémově na fotoaparátu Sony A7 II a uživatel získá velký snímač i kompaktní rozměry těla fotoaparátu.
     • Jaroslav V.
      Odpovědět

      Objektiv

      Jaroslav V. 05.01.2019 01:55:08
      Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli půjde na tento foťák objektiv Tamron AF SP 28-75mm f/2,8 XR Di LD (IF) Asp. Macro pro Canon přes redukci Sigma konvertor MC-11 adaptér z Canon EF na Sony E. Děkuji za odpověď.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Objektiv

       Jakub Valdivia 07.01.2019 08:35:40
       Dobrý den, uvedený objektiv by dle všeho měl bez omezení spolupracovat s redukcí MC-11 na těle fotoaparátu Sony A7 II.
     • Petr S.
      Odpovědět

      Objektiv pro pentax

      Petr S. 15.09.2018 18:10:50
      Dobrý den půjde na fotak i tento objektiv Tamron SP AF 17-50mm f/2,8 XR Di II pro Pentax
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Objektiv pro pentax

       Jakub Valdivia 16.09.2018 13:14:23
       Dobrý den, bohužel objektiv od Pentaxu nebude na fotoaparát pasovat, existují redukce, například: https://www.fotoskoda.cz/kiwi-adapter-objektivu-pentax-da-na-telo-sony-nex/ , ale objektiv Tamron 17-50 mm není určený pro plnoformátové přístroje, jako je Sony A7 a tím pádem nebude umět vykreslit celou plochu snímače.
     • cenda
      Odpovědět

      Blesky

      cenda 06.09.2018 14:06:27
      prosim jake blesky na toto telo ale aby měli smerne číslo 60..mate něco v nabídce nebo nejake které se daji u nas sehnat
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Blesky

       Jakub Valdivia 06.09.2018 20:19:44
       Dobrý den, z naší nabídky mohu doporučit například tento blesk: https://www.fotoskoda.cz/pixel-x800s-standard-pro-sony/ .
     • Kamil H.
      Odpovědět

      AF a6000 vs A7II

      Kamil H. 31.07.2018 15:07:58
      Dobrý den chtěl bych se zeptat, který fotoaparát bude ostřit lépe na pohyb a za špatných světelných podmínek zdali a7II nebo a6000? Děkuji za odpověď
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:AF a6000 vs A7II

       Jakub Valdivia 02.08.2018 19:25:13
       Dobrý den, fotoaparát Sony A7 II má výrazně přesnější zaostřování vůči modelu A6000. Zejména při zachycení pohybujícíh se objektů, budete mít větší pravděpodobnost ostře zachyceného snímku.
     • Michal Povr
      Odpovědět

      A7 II? 2018

      Michal Povr 20.05.2018 16:25:00
      Dobrý den, přemýšlím o přechodu z Canonu na Sony z vámi určitě pochopitelných důvodů. Nicméně zvažuji nákup A7 III nebo A7 II. Zaměřuji se především na fotografii, čili 4K video pro mě není prioritou. Jsou mezi těmito fotoaparáty nějak výrazné rozdíly, které jdou pochytit jen z praxe a ne jen z čísel? Jako hlavní rozdíl vnímám 693 ostřicích bodů u verze A7 III, s ohledem na to, že jsem student, vyplatí se připlatit si za A7 III?
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:A7 II? 2018

       Jakub Valdivia 21.05.2018 13:28:45
       Dobrý den, model Sony A7 III má novější snímač s podstatně lepší obrazovou kvalitou a nižším výstupec šumu, dále výrazně rychlejší autofocus, silnější stabilizaci obrazu a velkou baterii. Rozdílů je více a většina z nich je pro uživatele smysluplná. Osobně jsem z modelu Sony A7 III nadšený.
     • Petr Bartoš
      Odpovědět

      Redukce MC-11 pro bajonet SA misto Canon

      Petr Bartoš 03.08.2017 21:11:59
      Dobrý den, mám Sony A900 a ještě plánuji něco menšího, dále mám Sigmu SD15 a několik jejich objektivů, proto se ptám, dá se při objednání A7 II zaměnit dárek redukce MC-11 pro Canon za bajonet SA pro Sigmu? Děkuji za vaše vyjádření.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Redukce MC-11 pro bajonet SA misto Canon

       Jakub Valdivia 04.08.2017 16:11:00
       Dobrý den, bohužel akční produkt, podporovaný firmou Sony, nelze zaměnit za jiné zboží.
     • Patrik J
      Odpovědět

      Iso rozsah do 52 tisíc

      Patrik J 30.07.2017 21:19:44
      Dobrý den,

      snažím se na své nové a7ii rozšířit iso na 52000, ale nedaří se mi to. Mohl byste mi prosím poradit, jak to udělat?

      S pozdravem,
      Patrik Jinek
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Iso rozsah do 52 tisíc

       Jakub Valdivia 31.07.2017 09:14:12
       Dobrý den, kvalita obrazu musí být nastavená na JPEG a citlivost ISO musíte nastavit do režimu Multi Frame Noise Reduction. Je to první položka v menu citlivosti ISO. Tam lze uživatelsky nastavit maximální hodnotu na 51200.
     • Martin Hraňo
      Odpovědět

      set s objektivem 50mm

      Martin Hraňo 14.07.2017 22:31:01
      Dobrý den,

      ještě před pár dny byl v nabídce set s objektivem 28/70 + 50 mm zdarma. Bude tento set znovu dostupný? Moc děkuji.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:set s objektivem 50mm

       Jakub Valdivia 16.07.2017 12:14:05
       Dobrý den, akce na objektiv zdarma byla časově omezena. Zatím není jisté, kdy by mohla být akce znovu obnovena.
     • michal kroupa
      Odpovědět

      šrotovné

      michal kroupa 23.06.2017 08:45:15
      Dobry den, chtěl bych se zeptat, zda je podmínkou šrotovneho prinest nejaky stary fotak vcetne objektivu (nebo staci jen samotne telo)? Dekuji za odpověď.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:šrotovné

       Jakub Valdivia 23.06.2017 08:46:40
       Dobrý den, stačí přinést staré tělo samostatně.
     • František Kasík
      Odpovědět

      šrotovné

      František Kasík 21.06.2017 11:24:58
      Dobrý den.Bude se šrotovné vztahovat na analgový Kiev,(výměnné objektivy má.)
      Děkuji
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:šrotovné

       Jakub Valdivia 21.06.2017 11:57:49
       Dobrý den, šrotovné se vztahuje na jakkýkoliv starý fotoaparát s možností výměny objektivů který k nám přinesete.
     • Jan Novak
      Odpovědět

      Šrotovné

      Jan Novak 14.06.2017 10:53:35
      Dobrý den,
      uvedená cena 44900 je před šrotovným?
      Se šrotovným tedy 39400?
      Děkuji
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Šrotovné

       Jakub Valdivia 14.06.2017 15:37:51
       Dobrý den, šrotovné je podmíněno předáním starého fotoaparátu a poté bude částka odečtena na pokladně. Na e-shopu je tedy uvedená cena bez šrotovného.
     • Dominika Palečková
      Odpovědět

      Je znát rozdíl?

      Dominika Palečková 29.05.2017 18:47:25
      Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak moc je znát stabilizace v těle oproti absence stabilizace v sony alpha a7? A jsou mezi nimi, ještě nějaké jiné rozdíly? Cenový rozdíl je mezi nimi veliký. Budu ho používat na cestování, zachycení životních situací, focení přírody. Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den. Palečková
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Je znát rozdíl?

       Jakub Valdivia 30.05.2017 14:33:25
       Dobrý den, stabilizace velmi napomáhá zejména při použití objektivů s delší ohniskovou vzdáleností. Navíc je vylepšené automatické ostření a tělo fotoaparátu nabídne přepracovanou ergonomii s pohodlnějším úchopem.
     • Jan Novák
      Odpovědět

      Sony Alpha A7 II

      Jan Novák 10.05.2017 20:16:15
      ..přehlédnutí napraveno.... :-)
     • Jan Novák
      Odpovědět

      Sony Alpha A7 II

      Jan Novák 10.05.2017 19:51:31
      Dobrý den, poradíte mi jakým způsobem nastavím ve foťáku český jazyk?
      Asi jsem něco přehlédl, děkuji.
     • Martin Do
      Odpovědět

      Dárek k A7 II

      Martin Do 13.03.2017 16:09:57
      Dobrý den, je k foťák Sony A7 II dárek FE 50mm objektiv na pořád nebo jen na nějakou částku ? Chtěl bych foťák koupit až za 2-3 měsíce tak se vás chci zeptat jestly objektiv je jěště ktomu zdarma. Děkuji, Martin Do.
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Dárek k A7 II

       Jakub Valdivia 13.03.2017 17:13:03
       Dobrý den, jedná se o akci ve spolupráci s českým zastoupením firmy Sony, která platí do konce měsíce. Poté nemůžeme předvídat, za jak dlouho a jestli se bude akce znovu opakovat.
     • karel p
      Odpovědět

      AF svatby

      karel p 24.08.2016 13:10:07
      Dobrý den, rád bych se zeptal zdali je tento fotoaparát obstojný během focení svateb/ plesů ? Po čtení ruznych diskuznich fór mám obavu ohledně af. V současnosti mam nikon d750 ale velice mě láká přechod na bezzrcadlovky sony. Fotím především portréty/svatby. Děkuji
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:AF svatby

       Jakub Valdivia 25.08.2016 13:47:20
       Dobrý den, fotoaparát Sony A7 II určitě bude důstojným soupeřem pro klasickou zrcadlovku Nikon D750. Autofocus při použití hledáčku bude mít lepší Nikon D750, model od Sony díky své konstrukci může zase nabídnout lepší ostření přes živý náhled.
     • Jana Jana
      Odpovědět

      Zvuk

      Jana Jana 28.07.2016 14:57:10
      Dobrý den, asi jsem přehlédla jack na mikrofon a sluchátka. Kde se nachází. Jaký mikrofon byste mi k tomuto foťáku doporučil? Díky Jana
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Zvuk

       Jakub Valdivia 29.07.2016 11:10:36
       Dobrý den, tento fotoaparát má konektor pro mikrofon na levé straně přístroje. Z menších mikrofonů mohu doporučit například: https://www.fotoskoda.cz/tascam-tm-2x-stereo-mikrofon-k-digitalnim-zrcadlovkam-orientace-xy-125-db-spl/ .
     • Dotaz
      Odpovědět

      Kompatibilita s jinými objektivy

      Dotaz 26.04.2016 21:06:39
      Dobrý den, chci se zeptat, jestli lze na tomto fotoaparátu využívat Canon objektivy s bajonetem EF? Jestli je potřeba nějaká redukce, případně jaké limity toto využití má (funkčnost autofokusu, rychlost ostření)? Moc děkuji!
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Kompatibilita s jinými objektivy

       Jakub Valdivia 27.04.2016 08:32:54
       Dobrý den, s adaptéry metabones je použítí objektivů od Canonu plně funkční a kompatibilní: https://www.fotoskoda.cz/metabones-adapter-objektivu-canon-ef-na-sony-e-t-iv/ .
     • Daniel Stach
      Odpovědět

      Sony A7II AE lock

      Daniel Stach 15.01.2016 09:55:07
      Dobrý den, nedaří se mi rozklíčovat v návodu ani v menu fotoaparátu, jak dostat AE lock na spoušť.
      Děkuji za odpověď.
      DS
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Sony A7II AE lock

       Jakub Valdivia 15.01.2016 12:51:17
       Dobrý den, v menu fotoaparátu pod kolonkou "uživatelské nastavení tlačítek" lze přiřadit tlačítkům různé funkce.
       • Daniel Stach
        Odpovědět

        Sony A7II AE lock

        Daniel Stach 15.01.2016 13:46:41
        Nalezeno, nastaveno, ale nearetuje.
        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:Sony A7II AE lock

         Jakub Valdivia 16.01.2016 10:01:23
         Dobrý den, případně vyzkoušejte jiný zámek expozice. Ideální by bylo se případně zastavit k nám.
         • Daniel Stach
          Odpovědět

          Sony A7II AE lock

          Daniel Stach 16.01.2016 12:16:29
          Tak zadní zámek funguje. Tak se s tím ještě poperu a až budu mít cestu kolem, zastavím se.
          Děkuji a krásný den.

          DS
     • Lukáš Bíca
      Odpovědět

      Okamžitá sleva

      Lukáš Bíca 19.12.2015 18:41:14
      Dobrý den, můžete mi prosím objasnit, jak funguje okamžitá sleva 5000kč. V jaké fázi objednávky je sleva uplatněna? Díky
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Okamžitá sleva

       Jakub Valdivia 21.12.2015 12:29:25
       Dobrý den, sleva se vám odečte přímo při nákupu fotoaparátu.
     • Miloslav Bartoš
      Odpovědět

      Sony Alpha A7 II

      Miloslav Bartoš 05.12.2014 21:00:13
      Dobrý den, zajímá mne zdali při použití objektivů s manuálním ostřením připojených k tomuto tělu pomocí redukce (např. objektivy se závitem M42, bajonet Pentax) problikávají zaostřovací body v hledáčku v průběhu ručního ostření, zdali funguje stabilizace a jaká jsou případná omezení při natáčení videa (nedostupnost některých funkcí)
      Děkuji
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Sony Alpha A7 II

       Jakub Valdivia 10.12.2014 19:31:03
       Dobrý den,

       stabilizace bude fungovat, nezáleží to na typu objektivu. V rámci ručního zaostřování by měl ostřící bod při správném zaostření zezelenat. Omezení při natáčení videa krom absence autofokusu a horší obrazové kvality starých objektivů mi nejsou známy.
     Další podobné produkty

     Alternativy k produktu

     Servisní knížka plná výhod
     • 4 servisní prohlídky
     • základní kurz ovládání zrcadlovky
     • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

     Kompletní informace »

     Čekejte prosím...

     Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

     Rozumím