SONY Alpha A9 II tělo již dnes předobjednávejte! | FotoŠkoda

SONY Alpha A9 II tělo

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4015720 | PN: ILCE9M2B.CEC

Sony Alpha A9 II je pokračováním nejvyšší řady bezzrcadlovek z dílny Sony. Full-Frame čip pracuje s efektivními 24 mil. obrazovými body a stabilizací o výkonu 5,5 EV. A9 II umí snímat rychlostí 10 sn/s s mechanickou závěrkou. Disponuje celou řadou rozšířené nabídky komunikačních rozhraní pro rychlé sdílení a transfer výstupu. Akumulátor vydrží s plným nabitím přes 500 snímků. Snímky nebo videozáznamy se následně mohou ukládat na 2 SD karty UHS-II. Tělo má vyšší stupeň rezistence vůči vodě.
Více o produktu »

222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Full frame bezzrcadlovka
 • Efektivní rozlišení 24,2 Mpx
 • Stabilizace 5,5 EV
 • Citlivost 100-51 200 (nastavitelná na 50-204 800) ISO
 • Rychlost 20 sn/s elektronická závěrka 10 sn/s mechanická závěrka
 • Odolné utěsněné tělo
 • 2 sloty pro SD UHS-II
 • Čas závěrky B- 1/8000 (mechanická z.) 1/32000 (elektronická z.)
100%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Parametry

BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Barvačerná
Časosběrano
Druh pamětiSD-UHS II
Druh snímačeCMOS
Hledáčekelektronický
LCD obrazovka3,0"
Max. citlivost v ISO204 800
Min. citlivost v ISO50
NapájeníLi-Ion

Popis produktu SONY Alpha A9 II tělo

Složený obrazový snímač CMOS typu Full-Frame s integrovanou pamětí

Model 9 II je bezzrcadlový fotoaparát, který poskytuje vysokou rychlost a novou úroveň výkonu, která značně přesahuje možnosti jednookých zrcadlovek. Je vybaven vynikajícím 35mm složeným obrazovým snímačem CMOS s integrovanou pamětí pro působivě vysokou celkovou rychlost čtení. Tento obrazový snímač s rozlišením 24,2 MP dosahuje vysoké citlivosti ISO až 204800 (rozšířený rozsah)  díky konstrukci využívající strukturu se zpětným osvětlením.

Vysokorychlostní obrazový procesor BIONZ X

Algoritmy zpracování obrazu používané fotoaparátem představují nejnovější generaci vylepšení a umožňují dosahovat vyšších úrovní přirozených gradací tónů a stabilnějšího automatického vyvážení bílé pro souvislé fotografování.

Nekompromisní kvalita obrazu

Kombinace složeného obrazového snímače CMOS typu Full-Frame s integrovanou pamětí a rozlišením 24,2 efektivních megapixelů a procesoru BIONZ X nejnovější generace umožňuje dosahovat vysoké citlivosti až ISO 51200  a poskytuje vysoký dynamický rozsah a podporu pro 14bitový výstup RAW a 16bitové zpracování obrazu. Společně pomáhají zachytit obraz s maximálním množstvím detailů a maximální kvalitou a současně reprodukují bohaté stupňování tónů a přirozené barvy, například lidské pokožky.

Neuvěřitelně rychlé souvislé fotografování

Neuvěřitelná rychlost fotoaparátu 9 II umožňuje souvislé fotografování rychlostí až 20 sn./s s elektronickou závěrkou a 10 sn./s s mechanickou závěrkou k zachycení rychle se pohybujících objektů v obou režimech závěrky. Dokonce i při nejvyšších rychlostech lze synchronizovat blesk s mechanickou závěrkou.

Výpočty AF/AE až 60krát za sekundu

Výpočet automatického ostření a automatické expozice (AF/AE) probíhá až 60krát za sekundu, takže tyto funkce pracují prakticky nepřerušovaně, a to jak při výběru kompozice snímku, tak při uvolnění závěrky. Souvislé AF/AE, které spolupracují s obrazovým snímačem, se zablokují a budou rychle, přesně a spolehlivě sledovat náhodně se pohybující objekty. Funkce zámku automatického vyvážení bílé navíc umožňuje kdykoli zamknout/odemknout funkci automatického vyvážení bílé, což je užitečné v situacích se smíšeným osvětlením, ve kterých se současně vyskytují přírodní a umělé zdroje světla.

Snímání bez zatmění pomocí hledáčku Quad-VGA OLED Tru-FinderTM

Při souvislém fotografování systém elektronické závěrky zabraňuje zatmění, které je typické pro optické hledáčky, zatímco rychlý snímač obrazu eliminuje rozptylující zpoždění zobrazení elektronického hledáčku. Vysoká obnovovací frekvence 120 sn./s minimalizuje rozmazání zobrazení pohybujících se objektů. Hledáček Quad-VGA OLED Tru-Finder s vysokým rozlišením přibližně 3,68 milionů bodů je opatřen povrchovou vrstvou ZEISS® T*, která omezuje odrazy, a nečistoty odpuzující fluorovou povrchovou vrstvou na vnější čočce, která rozšiřuje možnosti použití ve studiu. (A) Snímání bez zatmění (B) Snímání se zatměním.

Závěrka omezující zkreslení s vysokou rychlostí až 1/32 000 s

Závěrka fotoaparátu je výsledkem inovace obrazového snímače společnosti Sony a dosahuje rychlosti až 1/32 000 s, čímž překonává hranice schopností mechanických systémů. Vysoká rychlost elektronické závěrky navíc potlačuje efekt „svinovací rolety“, takže umožňuje znamenitě zachytit pohybující se objekty při sportu a dalších aktivitách obsahujících rychlý pohyb.

Tiché fotografování

Prozkoumejte výhody rychlého tichého snímání, při kterém je závěrka plně digitální, tedy bez fyzického mechanizmu. Elektronická závěrka umožňuje tiché snímání bez hluku vydávaného mechanickým zrcadlem a mechanickou závěrkou. Je ideální pro sport a objekty, které vyžadují tichý provoz fotoaparátu, a výrazně rozšiřuje jeho všestrannost.

Záznam s funkcí proti blikání

Blikání zářivek nebo jiného umělého osvětlení je zjištěno automaticky a expozice se nastaví tak, aby minimalizovala vliv blikání na fotografie. Tím se potlačí anomálie expozice a barev v horní a dolní části snímků při krátkých časech expozice. Odstraní se i nekonzistence expozice a barev v souvisle pořízených snímcích, takže nyní můžete pořizovat interiérové snímky s větší jistotou.

4D FOCUS: využívá široké pokrytí automatickým ostřením, rychlost a stabilitu sledování

Systém 4D FOCUS zajišťuje vysoce přesnou detekci objektů, spolehlivé rychlé automatické ostření a nepřetržité sledování pohybujících se objektů díky nepřetržitému automatickému ostření (AF) a optimalizovanému algoritmu AF, stejně jako přibližně 93% pokrytí AF 693 body AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině, které sledují náhodný pohyb objektu i během uvolnění závěrky.

Sledování v reálném čase

Technologie sledování v reálném čase využívá umělou inteligenci k detekci pohybujících se objektů na základě ohromného množství informací zachycených snímačem obrazu. Prostorová data, která zahrnují informace o barvách, vzorech (jasu) a vzdálenostech, jsou zpracovávána paralelně vysokou rychlostí a data o poloze obličeje a očí lidí nebo zvířat jsou zjišťována nepřetržitě v reálném čase pomocí umělé inteligence. K dosažení vysoké přesnosti přispívají automatická detekce a výkonné sledování pohybujících se objektů.

Automatické zaostření na oči lidí a zvířat v reálném čase

Automatické zaostření na oči v reálném čase využívá pokročilou umělou inteligenci, která nepřetržitě analyzuje a detekuje oči na základě rozsáhlého množství dat ze snímače obrazu. Pomocí jednoduché přepínací funkce je možné upřednostnit levé nebo pravé oko. Při stisknutí tlačítka spouště závěrky do poloviny jsou detekovány dokonce i oči zvířat. Při spojení se sledováním v reálném čase fotoaparát nabízí vynikající výkon sledování živých objektů.

Přesné automatické ostření je efektivní až do jasu EV –3

Rozsah detekce s automatickým ostřením za nedostatečného osvětlení se zvýší na EV –3 při citlivosti ISO 100. Možnost Focus Priority in Aperture Drive (Priorita zaostření v režimu clony) umožňuje přesněji zaostřovat za zhoršených světelných podmínek, přičemž clona zůstane nastavena tak, aby přesný systém automatického ostření fungoval správně i při snímání tlumeně osvětlených scén. To otevírá nové možnosti pro fotografování při nedostatečném osvětlení a v noci.

Souvislé fotografování se sledováním AE/AF s objektivy s bajonetem A

Automatické ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině s 693 body v těle fotoaparátu zajišťuje pokrytí široké oblasti, rychlou odezvu a vysoký výkon při sledování, a to nejen pro objektivy s bajonetem E, ale také pro objektivy s bajonetem Apři použití bajonetového adaptéru (LA-EA3). Souvislé fotografování může při sledování s automatickým ostřením dosahovat rychlosti až 10 sn./s.

Uživatelem volitelné cyklické střídání oblastí ostření a jejich přizpůsobení

Nové nastavení umožňuje otočit oblast ostření prostřednictvím horního, dolního, levého nebo pravého okraje záběru, aby bylo možné vybrat vhodnou oblast ostření pro sport nebo jiné situace, při kterých se objekt často pohybuje napříč záběrem. Omezení zobrazení oblasti automatického ostření a hodnot ISO umožňuje zobrazovat pouze nejčastěji používaná nastavení oblasti ostření a citlivosti ISO. Toto urychlení a zjednodušení výběru přispívá k rychlejšímu a efektivnějšímu fotografování.

Pětiosá optická stabilizace obrazu integrovaná v těle

Stabilizace obrazu integrovaná v těle fotoaparátu představuje jemně vyladěný systém stabilizace, který dokáže přesně vykompenzovat pětiosé chvění fotoaparátu, k němuž dochází při snímání z ruky. To vám nabízí mimořádně vysoký výkon pro fotografie i videa, ať už snímáte na delší ohniskové vzdálenosti, zblízka nebo v noci. To odpovídá použití rychlosti závěrky vyšší o 5,5 kroků, takže můžete dosáhnout stabilní kompozice i při snímání objektů, které se velmi rychle pohybují. Efekty lze sledovat v reálném čase díky funkci živého náhledu. (1) Vychýlení (2) Rozteč (3) Houpání

Odolná závěrka a odstranění chvění obrazu

Závěrka byla testována na trvanlivost přesahující 500 000 cyklů uvolnění závěrky a obsahuje vnitřní tlumicí strukturu, která absorbuje účinek pohybu závěrky, aby minimalizovala její vibrace a hluk, a pomohla tím také zajistit ostřejší obraz.

Spolehlivá trvanlivost a odolnost proti povětrnostním vlivům za náročných podmínek

Fotoaparát 9 II přináší vylepšenou odolnost těla, těží ze své nízké hmotnosti a z vysoce odolné hořčíkové slitiny použité k výrobě krytů a vnitřního rámu, díky které je fotoaparát vysoce pevný a lehký. V reakci na názor profesionálních uživatelů byly kryt baterie, kryt konektorů a všechny spoje šasi lépe utěsněny. Závěs krytu prostoru pro média byl nahrazen vysouvacím mechanizmem s dvojitým těsněním, který zvyšuje odolnost proti vlhku. Byly znovu prozkoumány cesty, kterými se může do fotoaparátu dostat prach a vlhkost, a byla přidána výplň kolem bajonetu pro objektiv, která zajišťuje spolehlivou činnost fotoaparátu v náročných prostředích.

Dva sloty na média, oba podporují karty UHS-II

Fotoaparát 9 II poskytuje dva sloty pro karty SD, přičemž jak SLOT 1, tak SLOT 2 jsou nyní kompatibilní s kartami UHS-I a UHS-II pro rychlý zápis velkého objemu dat. Dvě karty ve slotech lze použít k současnému záznamu či předávání záznamu, oddělenému ukládání dat ve formátu RAW a ve formátu JPEG nebo oddělenému ukládání snímků a videí. Konstrukce zamykání zasunutím chrání kryt paměťových karet před neúmyslným otevřením.

Provozní výdrž vhodná pro profesionály

Fotoaparát 9 II používá velkokapacitní baterii NP-FZ100 a obvody navržené tak, aby byly energeticky efektivní. Díky tomu nabízí dvojnásobně dlouhou provozní dobu, čímž uspokojí požadavek profesionálů ohledně delších dob snímání. K dispozici je robustní vertikální grip VG-C4EM, který rozšiřuje možnosti ovládání a umožňuje snímat ještě o několik hodin déle. Kromě dalšího volitelného příslušenství je k portům USB Type-C™ a Multi/Micro USB možné připojit externí mobilní baterie pro napájení fotoaparátu, když potřebujete ještě chvíli natáčet.

Nově navržené ovládání pro jistou a pohodlnou obsluhu

Vylepšený vícenásobný volič s novou povrchovou strukturou pro lepší odezvu tlačítka umožňuje rychle a intuitivně posouvat bod ostření. Nový tvar gripu, který byl vylepšen s ohledem na profesionální uživatele, snižuje únavu a je opatřen novým tlačítkem zámku voliče korekce expozice, které zvyšuje provozní bezpečnost. Kromě toho bylo analyzováno umístění tlačítka AF-ON a dalších důležitých tlačítek, aby nabízela lepší odezvu a příjemnější ovládání. Tato vylepšení zlepšují vaše soustředění na uvolnění závěrky k bezprostřednímu zachycení okamžiku.

Rychlejší přenos pomocí protokolu FTP

Přes konektor sítě LAN fotoaparátu, který podporuje standard Ethernet 1000BASE-T, můžete přenášet snímky přímo na server FTP výrazně vyšší rychlostí. Snímky je také možné odesílat na server FTP pomocí dostupného bezdrátového přístupového bodu, přičemž fotoaparát během snímání umožňuje aktivovat oba režimy přenosu na pozadí. Pro rychlý výběr z nabídky může být předem zaregistrováno až devět serverů.

Podpora rychlejšího přenosu dat; Wi-Fi® 5 GHz a USB 3.2 Gen 1

Fotoaparát nabízí vylepšenou konektivitu, včetně nové podpory sítí Wi-Fi® v pásmu 5 GHz (IEEE 802.11ac), když je fotoaparát připojen v bezdrátovém režimu, a konektoru USB Type-CTM, který podporuje standard USB 3.2 Gen 1.

Přidávání hlasových poznámek ke snímkům

Fotoaparát 9 II přináší vyšší efektivitu pro úkoly dodávání fotografických děl pomocí nové funkce hlasové poznámky umožňující zaznamenávat až 60s zvukové soubory (.wav), které popisují podmínky při fotografování nebo obsah snímku, s automatickým přepisem do textu, který je následně připojen ke snímkům.

Rozšíření možností ovládání pomocí aplikace Remote Camera Tool

Fotoaparát je kompatibilní s aktualizovanou aplikací Remote Camera Tool, která po spárování zajistí zabezpečené připojení a umožní ovládat jeden nebo více fotoaparátů na dálku pomocí kabelového připojení k síti LAN v místech, jako jsou sportovní stadiony. Je také možné na dálku přepínat nastavení serveru FTP fotoaparátu, stejně jako dálkově ovládat ukládání nastavení na paměťovou kartu SD nebo načítání nastavení z paměťové karty SD.

Nahrávání videozáznamů ve vysokém rozlišení 4K

Fotoaparát dokáže zaznamenávat videa v rozlišení 4K se čtením plného počtu pixelů bez technologie pixel binning. Můžete si užít videa Full-Frame plná detailů prostřednictvím efektu převzorkování, kterého je dosahováno zhuštěním přibližně 2,4 násobného množství dat potřebného pro rozlišení 4K (ekvivalent 6K) pro výstup 4K (QFHD: 3840 x 2160). Kromě toho je formát XAVC-S podporován při přenosových rychlostech až 100 Mb/s.

Vylepšené automatické ostření pro pořizování videí

Při záznamu videí v rozlišení 4K fotoaparát nabízí kontrolu nad vysokou rychlostí, přesností a výkonem sledování pomocí nastavitelné citlivosti sledování, aby zajistil plynulé a stabilní pořizování videí s automatickým ostřením. Nyní je možné dosahovat výraznějších efektů pomalého ostření a také používat automatické zaostření na oči v reálném čase při pořizování videí. Oči jsou tak detekovány a sledovány s vysoce přesným ostřením, které je zásadní při snímání v rozlišení 4K.

Všestranné funkce záznamu filmu

Model 9 II poskytuje širokou škálu funkcí, které usnadní pracovní postupy pořizování videí, mimo jiné včetně časosběrného záznamu, čistého výstupu HDMI, časového kódu / dat user bit (TC/UB), ovládání záznamu, zobrazení/nastavení značek, funkce Zebra, zpomaleného a zrychleného záznamu, simultánního proxy záznamu videí, extrakce fotografií z videí a jejich samostatného uložení. V kombinaci s mikrofonem ECM-B1M typu „shotgun“ nebo sadou adaptéru XLR (model XLR-K3M) přes nové digitální zvukové rozhraní umožňuje zaznamenávat čistý zvuk s minimalizovaným poklesem kvality odesíláním digitálního zvukového signálu do fotoaparátu.

Vylepšení funkcí uložení nastavení fotoaparátu

Výrazně zvýšený počet nastavení fotoaparátu je možné uložit na paměťovou kartu a uložené nastavení je možné načíst jinými fotoaparáty stejné modelové řady. Díky funkci Save/Load Setting (Uložit/Načíst nastavení) je navíc možné uložit na paměťovou kartu až 10 sad nastavení fotoaparátu. Nastavení fotoaparátu je možné také importovat do aplikace Imaging Edge Mobile a poté exportovat do dalších fotoaparátů stejné modelové řady.

Capture one express (for Sony)

Capture One Express (for Sony) je bezplatný oceněný software pro úpravy, který umožňuje zpracovávat data RAW, poskytuje snadnou správu a nabízí výkonné editační nástroje. Placená verze softwaru Capture One Pro (for Sony) nabízí více nástrojů pro editaci a funkci propojeného fotografování.

Aplikace Remote, Viewer a Edit ze sady Imaging Edge pro stolní počítače

Vylepšete své fotografie díky počítačovým aplikacím Imaging Edge. Pomocí aplikace „Remote“ můžete ovládat a sledovat snímání živě na obrazovce počítače. Aplikace „Viewer“ slouží k rychlému zobrazení náhledu, hodnocení a výběru fotografií z rozsáhlých knihoven snímků. Aplikace „Edit“ umožňuje zpracovávat data RAW a vytvářet z nich vysoce kvalitní fotografie určené k dodání.

 

 

 

Parametry produktu

BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Barvačerná
Časosběrano
Druh pamětiSD-UHS II
Druh snímačeCMOS
Hledáčekelektronický
LCD obrazovka3,0"
Max. citlivost v ISO204 800
Min. citlivost v ISO50
NapájeníLi-Ion
Nejrychlejší čas závěrky1/32 000
Počet fotografií za vteřinu20
Rozhraníkabelová spoušť | možnost LAN | HDMI | A/V | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup | A/V vstup | A/V výstup | Wi-Fi | sluchátkový výstup (3,5 mm) | USB 3.1
Rozlišení LCD (px)1 440 000
Rozlišení v Mpx24,2
Scénické režimyano
Stabilizace obrazuelektronická | mechanická (posunem snímače)
Synchronizace s bleskem1/250
Velikost snímačeFull Frame (24×36 mm)
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | živý náhled | připojení gripu | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)Detekce oka
Záznam videa4K/UHD (3840x2160)
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

*****
(1 recenze)
SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS
Recenze
 • zoomový portrétní objektiv ohniska 24-70 mm
 • určený pro full-frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
 • konstantní clona f/4
22 990,-
Skladem > 5 ks
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

*****
(2 recenze)
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS
 • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
 • světelnost objektivu: f/4
 • optický stabilizátor: ano
39 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY FE 28 mm f/2,0

SONY FE 28 mm f/2,0

*****
(1 recenze)
SONY FE 28 mm f/2,0
Recenze
 • ohnisková vzdálenost: 28 mm
 • světelnost objektivu: f/2
 • konstrukce objektivu: 9/8
12 990,-
Skladem > 5 ks
SONY FE 70-200 mm f/2,8 G Master OSS

SONY FE 70-200 mm f/2,8 G Master OSS

*****
(1 recenze)
 • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
 • světelnost objektivu: f/2,8
 • optický stabilizátor: ano
63 990,-
Skladem 2 - 3 ks
GARIZ pouzdro ochranné pro Sony A9 II černé

GARIZ pouzdro ochranné pro Sony A9 II černé

GARIZ pouzdro ochranné pro Sony A9 II černé
 • Prvnotřídní kůže
 • Určeno pro Sony RX 100 VI a VII
 • Pevné dno
1 890,-
Poslední kus
EASYCOVER silikonové pouzdro pro SONY A9 II, A7R IV Black

EASYCOVER silikonové pouzdro pro SONY A9 II, A7R IV Black

EASYCOVER silikonové pouzdro pro SONY A9 II, A7R IV Black
 • ochranné černé silikonové pouzdro EasyCover pro Sony A9 II / A7R IV
 • chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu
 • všechny ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
650,-
Poslední kus
SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M
 • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
 • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
 • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
9 590,-
Skladem 2 - 3 ks
Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

7 390,-
Bez termínu
KURZ - Fotografujeme noční město se Sony a Zeiss

KURZ - Fotografujeme noční město se Sony a Zeiss

KURZ - Fotografujeme noční město se Sony a Zeiss
MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II

MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II

MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II
 • Bateriový grip Meike MK-A7RIV
 • Pro vybrané fotoaparáty Sony
 • Pojme jednu nebo dvě baterie NP-FZ100
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
07.03.2021 08:37:38

 • Zaostření na oko
  Další podobné produkty

  Alternativy k produktu

  Příslušenství k produktu SONY Alpha A9 II tělo

  SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

  SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

  *****
  (1 recenze)
  SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS
  Recenze
  • zoomový portrétní objektiv ohniska 24-70 mm
  • určený pro full-frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
  • konstantní clona f/4
  22 990,-
  Skladem > 5 ks
  SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

  SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

  *****
  (2 recenze)
  SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS
  • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
  • světelnost objektivu: f/4
  • optický stabilizátor: ano
  39 990,-
  Skladem 4 - 5 ks
  SONY FE 28 mm f/2,0

  SONY FE 28 mm f/2,0

  *****
  (1 recenze)
  SONY FE 28 mm f/2,0
  Recenze
  • ohnisková vzdálenost: 28 mm
  • světelnost objektivu: f/2
  • konstrukce objektivu: 9/8
  12 990,-
  Skladem > 5 ks
  SONY FE 70-200 mm f/2,8 G Master OSS

  SONY FE 70-200 mm f/2,8 G Master OSS

  *****
  (1 recenze)
  • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
  • světelnost objektivu: f/2,8
  • optický stabilizátor: ano
  63 990,-
  Skladem 2 - 3 ks
  GARIZ pouzdro ochranné pro Sony A9 II černé

  GARIZ pouzdro ochranné pro Sony A9 II černé

  GARIZ pouzdro ochranné pro Sony A9 II černé
  • Prvnotřídní kůže
  • Určeno pro Sony RX 100 VI a VII
  • Pevné dno
  1 890,-
  Poslední kus
  EASYCOVER silikonové pouzdro pro SONY A9 II, A7R IV Black

  EASYCOVER silikonové pouzdro pro SONY A9 II, A7R IV Black

  EASYCOVER silikonové pouzdro pro SONY A9 II, A7R IV Black
  • ochranné černé silikonové pouzdro EasyCover pro Sony A9 II / A7R IV
  • chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu
  • všechny ovládací prvky jsou s pouzdrem přístupné
  650,-
  Poslední kus
  SONY blesk HVL-F32M

  SONY blesk HVL-F32M

  SONY blesk HVL-F32M
  • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
  • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
  • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
  9 590,-
  Skladem 2 - 3 ks
  Večerní FotoŠkola - Pokročilí

  Večerní FotoŠkola - Pokročilí

  Večerní FotoŠkola - Pokročilí

  Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

  7 390,-
  Bez termínu
  KURZ - Fotografujeme noční město se Sony a Zeiss

  KURZ - Fotografujeme noční město se Sony a Zeiss

  KURZ - Fotografujeme noční město se Sony a Zeiss
  MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II

  MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II

  MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II
  • Bateriový grip Meike MK-A7RIV
  • Pro vybrané fotoaparáty Sony
  • Pojme jednu nebo dvě baterie NP-FZ100
  Další podobné produkty

  Alternativy k produktu

  Alternativy k produktu

  Poradna k produktu

  SONY Alpha A9 II tělo

  Přidat příspěvek

  Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

  Další podobné produkty

  Alternativy k produktu

  Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

  Kompletní informace »

  Čekejte prosím...