Svatební fotokniha s knižní vazbou | FotoŠkoda

Svatební fotokniha s knižní vazbou

Kód produktu: 7033557

Fotokniha s knižní vazbou je naše chlouba. Celou obálku totiž zdobí vaše fotografie, kterou můžete doplnit i textem s věnováním či charakterizujícím téma fotoknihy. Text můžete doplnit i na hřbet knihy, abyste se mohli snadno orientovat mezi knihami v knihovně. Desky jsou pak zalaminované špičkovou laminací Neschen Filmomatt. Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější formáty či šablony. Jako všechny ostatní fotoknihy z naší dílny je i tato vyvedená v tzv. lay flat vazbě a celá je svázaná ručně.
Více o produktu »

 • obálka s vaší fotografií
 • možnost umístit na obálku i hřbet knihy text
 • lay flat vazba (plochá vazba)
222 929 039 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • obálka s vaší fotografií
 • možnost umístit na obálku i hřbet knihy text
 • lay flat vazba (plochá vazba)
 • fotografie na fotografickém papíru Fujifilm
 • online 5 rozměrů v různých formátech na šířku, výšku i ve čtverci
 • výdrž 100 let
15+

zákazníků
produkt zakoupilo

Videoprezentace

Popis produktu Svatební fotokniha s knižní vazbou

Vazbu zhotovujeme ručně

Chcete mít fotografii přes dvě strany a nerušeně si ji prohlížet? U našich fotoknih samozřejmost! Vážeme totiž knihy tzv. layflat, takže při otevření knihy nedochází k typickému prohloubení u hřbetu jako u běžných knížek, ale obě strany na sebe plynule navazují v ploché vazbě. Můžete tak přidávat i obsah blízko hřbetu, aniž by nastal problém s čitelností či prohlížením.

Všechny fotoknihy vážeme ručně a před závěrečnou adjustací je lisujeme a zajišťujeme kapitálkou pro vyšší odolnost a luxusní vzhled. Knižní blok pak do desek vlepujeme pomocí předsádek, vybírat si můžete z 21 druhů. Desky jsou zalaminované prvotřídní laminací Neschen Filmomatt, díky níž je obálka odolná a působí přepychovým dojmem.

TIP: Protože knihy vážeme u nás v dílně, která se nachází v zázemí prodejny, můžete si je v den zhotovení u nás vyzvednout.

Naše foto knihy jsou zhotoveny z fotografií

Vaše fotografie se v našich fotoknihách dočkají skutečně toho nejlepšího možného podání díky tomu, že je vyvoláváme s pomocí profesionálních strojů na špičkový fotografický papír Fujifilm. Můžete se tak těšit na ten nejlepší zážitek při prohlížení. Vybírat můžete z lesklé a matné varianty, formáty 20 × 30 a 24 × 30 na výšku a 30 × 30 cm umíme vyhotovit i v metalízovém provedení.

Vybírejte z řady rozměrů na šířku, výšku i ve čtverci

Svatební fotoknihy s knižní vazbou si můžete objednat online ve formátech 30 × 20 na šířku, 20 × 30 a 24 × 30 na výšku a 20 × 20 či 30 × 30 cm v oblíbeném čtverci.

Pokud vám žádný z těchto formátů nevyhovuje, můžete využít našich šablon pro Adobe Photoshop a navrhnout si fotoknihu přesně podle svých představ. Podle těchto šablon umíme vyrobit fotoknihy až do rozměru 40 × 40 cm.

Intuitivní editor Designer a aplikace Smart book

Fotoknihy si můžete v našem online editoru Designer vytvořit přesně tak, jak chcete. Tento program není třeba instalovat, stačí si ho otevřít v prohlížeči. Máte na výběr z velkého množství tematických šablon na obálku i šablon rozložení fotografií na stránce, fotografie pak můžete doplnit texty i různými cliparty.

Pokud toužíte po profesionálním vzhledu fotoknihy, ale nemáte čas či chuť se do toho pouštět, můžete využít aplikaci Smart book, která z vašich snímků podle chronologičnosti, podobnosti osob či samotných fotografií nebo dokonce pouhého úsměvu vybere ty nejlepší záběry a během několika minut sestaví profesionálně designovanou fotoknihu. Vám pak stačí pouze doladit detaily. Pro tvorbu fotoknihy pomocí aplikace Smart book je třeba nahrát minimálně 12 fotografií.

Pracovat s editorem a naučit se vytvářet perfektní fotoknihy můžete na workshopu zdarma. Dozvíte se zde, jaké jsou možnosti výběru rozměrů a povrchů a sami si fotoknihu během workshopu vytvoříte. Budete se věnovat i tvorbě originálních koláží.

Doporučujeme pracovat s editorem v prohlížečích Chrome, Firefox, Opera či Safari, prohlížeč Internet Explorer není podporován.

Upozornění

Při svázání jednotlivých listů fotoknihy dochází k manuálnímu ořezu, počítejte se spadem cca 5 mm ze všech stran kromě hřbetu. Maximální počet listů fotoknihy je 30. Pro zhotovení fotoknihy s více listy nás kontaktujte na telefonním čísle 222 929 039.

 

TIP: Rozpracované projekty si můžete ukládat a vracet se k nim po dobu 45 dní od vytvoření. K objednaným projektům se pak můžete vracet dokonce po dobu 365 dnů a přiobjednávat je. Hotové projekty také můžete sdílet se svými blízkými pomocí odkazu.

Parametry produktu

Vazba fotoknihyKnižní vazba
Počet stran fotoknihy10 - 60
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

filtr
Vytvořte si vlastní fotoknihu!

Vytvořte si vlastní fotoknihu!

Vytvořte si vlastní fotoknihu!

Rádi byste vytvářeli kreativní a hlavně vlastní fotoknihy? S naší lektorkou, která vás provede celým procesem, vám to půjde hravě. Během workshopu zdarma se dozvíte,...

Zdarma
> 3 volných míst
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Ceník produktu Svatební fotokniha s knižní vazbou

Rozměr fotoknihy CENA ZA 5 LISTŮ (10 STRAN) cena za 15 listů (30 stran) cena za 30 listů (60 stran)
20 × 20 cm 840,- + 85,- za list navíc  1690,- 2965,-
20 × 30 cm 1340,- + 105,- za list navíc  2390,- 3965,-
30 × 20 cm 1340,- + 105,- za list navíc  2390,- 3965,-
24 × 30 cm 2180,- + 135,- za list navíc 3530,- 5555,-
30 × 30 cm 3150,- + 135,- za list navíc  4500,- 6525,-

 

Příslušenství k produktu Svatební fotokniha s knižní vazbou

filtr
Vytvořte si vlastní fotoknihu!

Vytvořte si vlastní fotoknihu!

Vytvořte si vlastní fotoknihu!

Rádi byste vytvářeli kreativní a hlavně vlastní fotoknihy? S naší lektorkou, která vás provede celým procesem, vám to půjde hravě. Během workshopu zdarma se dozvíte,...

Zdarma
> 3 volných míst
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

Svatební fotokniha s knižní vazbou

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...