TAMRAC 5729 Zuma 9 Secure Traveler AKCE (-fotobatoh)
Sleva
TAMRAC 5729 Zuma 9 Secure Traveler AKCE (-fotobatoh)TAMRAC 5729 Zuma 9 Secure Traveler AKCE (-fotobatoh)TAMRAC 5729 Zuma 9 Secure Traveler AKCE (-fotobatoh)

TAMRAC 5729 Zuma 9 Secure Traveler AKCE (-fotobatoh)

Tamrac
Kód produktu: 1065878


Více o produktu »

222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu TAMRAC 5729 Zuma 9 Secure Traveler AKCE (-fotobatoh)

TAMRAC 5729 Zuma 9 secure Traveler je ideální batoh pro bezpečné a diskrétní nošení fotografického vybavení, iPadu a veškerého nezbytného příslušenství. Vynikající design a osobitost tohoto batohu vám dodají jistotu, že se vaší výbavě při fotografických výpravách nic nestane.

Pro vynikající ochranu je zde pouze jediný zadní přístup k vybavení a to pomocí tzv. rear-opening door víku, které pokud máte batoh na zádech, je proti vašim zádům. Tak je vaše výbava naprosto v bezpečí. Pro dobrý přístup k vybavení, aniž by jste museli sundavat batoh ze zad je, že si polstrovaný bederní pás utáhnete pomocí přezky a po sundání ramenního popruhu jednoduše batoh přetočíte na hruď a tak budete mít skvělý přístup k vybavení batohu.

Tento batoh je dvoukomorový, spodní komora pojme vaši DSLR kameru s nasazeným objektivem, výměnný objektiv a blesk. Horní komora v podobě síťované přihrádky na zip je perfektní k uložení osobních věcí. Na vnitřní straně je polstrovaná kapsa pro iPad a několik kapes Windowpane-Mesh™ k uložení paměťových karet, baterií, adaptérů a dalšího fotopříslušenství. Dvě boční kapsy jsou ideální k uložení lahve s vodou nebo drobných věcí. Součástí batohu je i odnímatelná pláštěnka chránící před nepřízní počasí. Batoh je také možné editovat doplněním libovolného modulárního příslušenství Tamrac Modular Accessory System™. U tohoto batohu jsou samozřejmostí také polstrované vešekeré popruhy, takže při dlouhodobém nošení bude batoh stále pohodlným společníkem.

Speciální vlastnosti:
rear-opening door - zadní přístup do komory
Windowpane-Mesh™ - systém kapes na drobné fotopříslušenství
Tamrac Modular Accessory System™ - modulární systém umožňující rozšíření kapacity batohu

Technické vlastnosti:
Kapacita: DSLR tělo s nasazeným objektivem, jeden náhradní objektiv, blesk, iPad, fotopříslušenství, osobní věci
Vnější rozměry: 240 x 180 x 350 mm
Vnitřní rozměry (spodní komora): 240 x 160 x 170 mm
Vnitřní rozměry (horní komora): 220 x 150 x 160 mm
Barevné provedení: černé - šedivé, černé - červené(v objednávce prosím uveďte do poznámek, další barvy v ostatních fotografiích produktu)

Poradna k produktu

TAMRAC 5729 Zuma 9 Secure Traveler AKCE (-fotobatoh)

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací