Tipy a doporučení

Téma fotografování

Neváhejte kombinovat temata a inspirovat se naší galerií. Využijte čas a místo a nechte vyfotit děti, svůj portrét, rodinnou fotografie atd. v rámci jednoho fotografování ceník ateliérové fotografie.

Délka fotografování

Při rezervaci si domluvíme délku fotografování s ohledem na to, zda chcete  využít možnost fotomake-upu, podle požadovaného počtu fotografií, které si chcete odnést, zda fotografujeme děti, nebo profesní portrét. Rádi vám délku fotografování doporučíme. Z praxe vám můžeme říct, že se většina klientů diví , jak rychle fotografování uteklo.

Fotograf či fotografka

Pokud při fotografování preferujete fotografa či fotografku, rádi vám domluvíme nezávaznou schůzku již před samotným fotografováním, kde je možné si domluvit detaily a navzájem se poznat. Prohlédněte si portfolia našich fotografů.

Fotomake-up a vizážistka

Fotomake-up je nedílnou součástí portrétní a figurální fotografie. Vizáž dotváří styl fotografie a má vliv na to, jak výsledný efekt působí na diváka. Není účelem člověka make-upem změnit, ale pouze dotvořit to, co ve výsledku chcete na fotografii mít. Za pomoci naší vizážistky budete mít jistotu, že výsledek bude k vaší maximální spokojenosti.

Proč Fotomake-up?

Fotomake-up má jiná pravidla a výrazně se od běžného a denního líčení liší. A to zejména z důvodů používání profesionální zábleskové techniky při svícení fotografií. Jejich intenzita je tak silná, že způsobuje zeslabení intenzity líčení. Důraz je kladen na podklad, je třeba zvolit vhodné barvy a jejich intenzitu. Při fotomake-upu se dělá líčení minimálně o stupeň silnější a s větší krycí schopností, než při běžném make-upu.

Vždy před fotografováním proběhne konzultace líčení s vizážistkou i fotografem s ohledem na fotografické téma, šaty, doplňky, květiny či oděv partnera. Proto pokud chcete vlastnit originální a profesionální fotografie, nepodceňujte profesionální nalíčení a využijte naší služby Fotomake-up.

Tématická ateliérová pozadí, rekvizity a oblečení

V nabídce máme širokou škálu pozadí a rekvizit. Oboje používáme pro zpestření fotografování, abychom zintenzivnili zážitek nejen dětí, ale i dospělých. Naším cílem nejsou prázdné tváře v dokonalém aranžmá, ale zajímavá fotografie, která má duši a kde je vidět radost z fotografování. Odnesete si nejen hezké fotografie, ale také pozitivní zážitky.

Co na sebe?

Neváhejte a přineste si s sebou víc druhů oblečení, pro děti jejich oblíbené hračky, své zamilované doplňky. Nemusíme použít při fotografování vše, ale náš tým společně s vámi vybere to nejvhodnější pro daný snímek.

Videoprezentace fotoateliéru

Zajímá vás,  jak se v našem FotoAteliéru fotografuje? Pokud ano, neváhejte a podívejte se na naše tematická videa. Videoprezentace fotoateliéru.

objednat fotografování

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací