Tipy a doporučení

Téma fotografování

Každý člověk je originál a má o fotografiích jinou představu. Snažíme se proto vaše nápady vždy realizovat tak, abyste se rádi nejen podívali na výslednou fotku i po letech, ale aby ve vás focení zanechalo také nezapomenutelný zážitek. Můžete se inspirovat na naší hlavní stránce, a pokud byste chtěli nafotit něco, co v hlavní nabídce nenajdete, domluvíme se s vámi individuálně.

Délka fotografování

Při rezervaci fotografování si zamlouváte fotografa na konkrétní čas, počítáme ale s rezervou, abychom se vám mohli maximálně věnovat. Záleží i na tom, zda se budete chtít nechat nalíčit a učesat od naší vizážistky, kolik snímků budete chtít vyfotit i na tom, jaký žánr s vámi budeme fotit. Na všech detailech se domluvíte s fotografem, který se vám ozve po rezervaci termínu.

Fotomake-up a vizážistka

Fotomake-up je nedílnou součástí portrétní a figurální fotografie. Jak se liší běžné líčení od fotomake-upu, si můžete prohlédnout na portfoliu naší vizážistky.

Účelem fotomake-upu není člověk změnit k nepoznání, ale podtrhnout jeho přednosti, zamaskovat drobné nedostatky a také dotvořit atmosféru samotné fotografie. S naší vizážistkou budete mít jistotu, že s výsledkem budete maximálně spokojení.

Před samotným focení společně s fotografem a vizážistkou zkonzultujete téma, oblečení, doplňky, květiny nebo sladění ve skupině a tomu se přizpůsobí i výsledné líčení.

Tématická ateliérová pozadí, rekvizity a oblečení

V nabídce máme širokou škálu pozadí a rekvizit. Oboje používáme pro zpestření fotografování, abychom zintenzivnili zážitek nejen dětí, ale i dospělých. Naším cílem nejsou prázdné tváře v dokonalém aranžmá, ale zajímavá fotografie, která má duši a kde je vidět radost z fotografování.

Protože ne každému sedí focení ve studiu, rádi dojedeme za vámi domů nebo s vámi půjdeme ven a vytvoříme perfektní snímky v přirozeném prostředí.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím