Kalendáře v novém a s 20% slevou!

Kalendáře v novém a s 20% slevou!

Kalendáře v novém a s 20% slevou!

Nový rok se přehoupl a my vás v roce 2019 vítáme s dobrými zprávami! Upravili jsme aplikaci Designer pro vytváření kalendářů, která je teď intuitivnější a pohodlnější a kalendáře se v ní teď budou tvořit jedna radost. Na oslavu pro vás máme také malý dárek - až do 31. ledna pořídíte kalendář s 20% slevou!

Kalendář nyní o 20 % levněji

Až do 31. ledna si můžete pořídit kalendář nejen pohodlněji, intuitivněji a kreativněji, ale také o 20 % levněji! Udělejte radost svým bližním nebo sami sobě a každý měsíc si připomínejte ty nejhezčí okamžiky.

chci si vytvořit kalendář

 

Designer v novém hávu

S novým rokem jsme přivítali v novém i aplikaci na vytváření kalendářů v Designeru. Došlo tam k řadě změn a nyní si tak můžete vybrat z mnoha rozměrů ve třech formátech: stolní kalendář, na šířku a na výšku. Můžete tak mít kalendář až do rozměrů 30x45 cm.

Kdo říká, že kalendář musí začínat lednem, plete se. Třeba ho chcete darovat někomu k narozeninám v červnu. A aby neměl kalendář jen na půl roku, stačí zadat počáteční měsíc v červenci!

Fotky můžete stejně jako ve Fotoboxu nahrávat nejen z počítače, ale i ze sociálních sítí - konkrétně z Facebooku, Instagramu nebo Flickru. Stačí si jen vybrat ty, které nejlépe vystihují daný měsíc. Stejně jako ve Fotoboxu pak fotky ze složky v počítači jenom přetáhnete stylem drag and drop.

Pokud nechcete mít kalendář složený jenom z fotek, máte k dispozici obohacenou nabídku různých šablon na pozadí, s nimiž můžete každý měsíc zpestřit jiným tématem a vytvořit tak obraz, který se co měsíc bude měnit. A nemusíte se rozhodně omezovat pouze jednou fotografií na měsíc! Klidně si vytvořte koláž, fotky upravujte a doplňte trefným komentářem, fantazii se meze nekladou.

Taky vás občas zamrzí, že zapomenete poblahopřát? Už nemusí! V kalendáři si můžete vyznačit speciální datum, takže budete hezky dopředu vědět, co se chystá. Už žádná zapomenutá výročí!

Nemusíte ani zvládnout všechno najednou. Potřebujete uvařit večeři nebo si odpočinout od počítače? Není nic snazšího, než si rozpracovaný projekt uložit a vrátit se k němu pozdějiAle není nad vlastní zkušenost. Schválně se zkuste v novém Designeru pobrouzdat sami a všechny změny vyzkoušet na svém vlastním kalendáři. Uvidíte, že možná neskončí jenom u jednoho... :)

 

chci si vytvořit kalendář

 

Podobné články

Focení prvňáčků ve fotoateliéru zdarma
Focení prvňáčků ve fotoateliéru zdarma

16. 8. - Chystáte vaše dítě do školy nebo školky? Uchovejte si vzácné vzpomínky a zachyťte velký den vašeho dítěte u nás ve...

Nechte fotografie vyprávět dávné příběhy!
Nechte fotografie vyprávět dávné příběhy!

8. 8. - Každý, kdo se někdy probíral starými krabicemi, musel zažít tu výjimečnou chvíli – moment objevení rodinného pokladu....

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací