Vytvořte si vlastní fotokalendář s 20% slevou! | FotoŠkoda
Fotoslužby

Vytvořte si vlastní fotokalendář s 20% slevou!

Termín: 3. 1. - 31. 1. 2022
Vytvořte si vlastní fotokalendář s 20% slevou!
3. 1. 2022 | 4 minuty čtení

Kalendář nemusí být jenom praktická věc, která vám umožní nezapomenout na výročí, narozeniny nebo odpočítávat dny do dovolené. Kalendář s vašimi vlastními fotkami vám pokaždé, když se na něj podíváte, připomene, co všechno jste se svými blízkými prožili. Až do 31. 1. 2022 ho v aplikaci Designer pořídíte o 20 % výhodněji.

Sleva 20 % na originální kalendář

Jedinečný kalendář, který potěší vás i vaše blízké - a o pětinu levnější! Během akce, která platí až do konce ledna 2022, pořídíte kalendář s vlastními vzpomínkami se slevou 20 %. Stačí do příslušné kolonky v košíku zadat kód KAL22 a sleva se vám automaticky odečte.

chci kalendář se slevou

Proč si nechat udělat kalendář právě u nás?

Stolní i závěsný formát, velikost podle vašich představ

V aplikaci na vytváření kalendářů Designer si můžete vybrat z mnoha rozměrů ve třech formátech:

  • stolní kalendář
  • na šířku
  • na výšku

Vyhotovit si ho můžete nechat od takřka kapesních rozměrů 19,5 x 13 cm až do rozměrů 30 x 45 cm. Vybere si tak opravdu každý.

Kdo říká, že kalendář musí začínat lednem, plete se. Třeba ho chcete darovat někomu k narozeninám v červnu. A aby neměl kalendář jen na půl roku, stačí zadat počáteční měsíc v červenci!

Fotokalendáře - aplikace Designer Centra FotoŠkoda

Nejlepší fotografie v dokonalém designu

Kalendáře si můžete nechat vyhotovit v jednoduchém stylu, nebo využít některou ze šablon. Na své si přijdou příznivci jednořádkových kalendárií, v nichž vynikne fotka, i víceřádkových kalendárií, kde máte celý měsíc pěkně přehledně na očích.

Fotky můžete stejně jako ve Fotoboxu nahrávat nejen z počítače, ale i ze sociálních sítí - konkrétně z Facebooku - nebo z fotek uložených na Googlu. Stačí si jen vybrat ty, které nejlépe vystihují daný měsíc. Stejně jako ve Fotoboxu pak fotky ze složky v počítači jenom přetáhnete stylem drag and drop.

Pokud nechcete mít kalendář složený jenom z fotek, máte k dispozici obohacenou nabídku různých šablon na pozadí, s nimiž můžete každý měsíc zpestřit jiným tématem a vytvořit tak obraz, který se co měsíc bude měnit. A nemusíte se rozhodně omezovat pouze jednou fotografií na měsíc! Klidně si vytvořte koláž, fotky upravujte a doplňte trefným komentářem, fantazii se meze nekladou.

Fotokalendář šitý na míru

Taky vás občas zamrzí, že zapomenete poblahopřát? Už nemusí! V kalendáři si můžete třeba klipartem vyznačit speciální datum, takže budete hezky dopředu vědět, co se chystá. Už žádná zapomenutá výročí!

Máte v příbuzenstvu cizince? I jim můžete udělat radost! Kalendárium si totiž můžete nechat udělat jak v češtině, tak v němčině, angličtině, ruštině a slovenštině.

Fotokalendáře - aplikace Designer Centra FotoŠkoda

Perfektní kvalita zpracování

Fotokalendáře tiskneme na špičkový fotopapír, na němž vaše snímky skutečně vyniknou. Radost vám budou dělat jak po celý kalendářní rok, tak třeba i dlouho poté, když se rozhodnete si fotky vystřihnout a ponechat.

Nemusíte ani zvládnout všechno najednou. Potřebujete uvařit večeři nebo si odpočinout od počítače? Není nic snazšího, než si rozpracovaný projekt uložit a vrátit se k němu pozdějiAle není nad vlastní zkušenost. Schválně se zkuste v Designeru pobrouzdat sami a vše si vyzkoušet na svém vlastním kalendáři. Uvidíte, že možná neskončí jenom u jednoho... :)

My se pak už o vaše vzpomínky postaráme s maximální péčí a láskou a vy se můžete těšit na zprávu, že si můžete hotovou zakázku vyzvednout.

chci si vytvořit kalendář

Související články

Udělejte (si) radost fotografiemi, fotoknihou či hrnečkem

Udělejte (si) radost fotografiemi, fotoknihou či hrnečkem

Vaše fotografie, naše radost!

Vaše fotografie, naše radost!

Potěšte sebe nebo své blízké krásným velkým fotodárkem

Potěšte sebe nebo své blízké krásným velkým fotodárkem

Diskuze

Vytvořte si vlastní fotokalendář s 20% slevou!

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...