Soutěžte a vystavujte fotky v Czech Photo Centre!

Soutěžte a vystavujte fotky v Czech Photo Centre!

Soutěžte a vystavujte fotky v Czech Photo Centre!

Společnost Fujifilm a Czech Photo Centre spojily své síly a společně pořádají první výstavu instax fotografií vůbec. Nese název #INSTAXMYLIFE a proběhne od 15. května do 9. června. Na výstavě uvidíte více než desítku projektů českých fotografů a dalších umělců a tři místa budou patřit nejkreativnějším projektům vzešlých ze soutěže Open Call, kterou Fujifilm u této příležitosti vyhlašuje.

#INSTAXMYLIFE

Vůbec poprvé budete moci navštívit výstavu složenou z čistě instaxových snímků. Stane se tak od 15. května do 9. června v Czech Photo Centre a budete na ní moci zhlédnout více než desítku osobních projektů českých fotografů, blogerů a dalších umělců.

"Výstava má ukázat nekonečné možnosti, jak zpracovat instax fotografie. Není to jen o zachycení momentu na svatbě nebo na cestách a nalepení do alba, ale také o vytváření vlastních osobních projektů a kreativní prezentaci fotek, od zaplnění celé zdi nebo poskládaného obrazce, až po vytváření prostorové instalace. A nejen to. Fotoaparáty instax už nyní nabízí různé kreativní režimy focení nebo barevné filtry, se kterými se dá vyhrát a vytvořit zajímavé fotky.

Můžete si vybrat z fotoaparátů s analogovým nebo digitálním zpracováním fotografie s možností úprav před vytisknutím anebo využít instax tiskárny a být kreativní. Proto jsme oslovili různé umělce, fotografy, content creatory a blogery, aby nám představili svoje kreativní projekty," říká Aneta Změlíková ze společnosti Fujifilm.

Součástí výstavy budou také workshopy a semináře, jejich přesný program bude ještě upřesněn.

Open Call

Chtěli byste na výstavě mít i své snímky? Nic není nemožné! Společnost Fujifilm totiž vyhlašuje soutěž o tři místa na výstavě a své kreativní a zajímavé projekty můžete zasílat až do 30. dubna. Tři nejlepší z nich potom budou k vidění vedle děl českých umělců. Tři ocenění dostanou také zásobu instax filmů na celý rok v hodnotě 16 800 Kč.

Více informací najdete na stránkách www.instax.cz.

Podobné články

Ondřej Brůha: Abstract mind
Ondřej Brůha: Abstract mind

13. 2. - Abstraktní fotografie podněcuje představivost. Od 17. 2. do 7. 3. si můžete pohrát se svou fantazií na výstavě...

Všude samý portrét! V únoru soutěžíme na IG o LED světlo.
Všude samý portrét! V únoru soutěžíme na IG o LED světlo.

6. 2. - Je tu další kolo naší instagramové soutěže o skvělé ceny renomovaných fotografických značek. Ale pozor, přidat se...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací