Dokumentární fotografie s Davidem Bernardem

Dokumentární fotografie s Davidem Bernardem

Dokumentární fotografie s Davidem Bernardem

Srdečně vás zveme na besedu s dokumentárním fotografem Davidem Bernardem, pro kterého je zachycení okamžiku rozhodující. Beseda pod záštitou Canonu je ZDARMA a proběhne v Langhans kavárně Člověka v tísni vchod z oddělení bazaru Centra FotoŠkoda.

Beseda s fotografem Davidem Bernardem

  • Beseda s projekcí fotografií 17:00 – 19:30 v Langhans kavárně Člověka v tísni
  • Prezentace vysoce výkonného fotoaparátu Canon EOS 70D se specialistou značky Canon.
  • Maximální počet účastníků 30.

Registrace je již ukončena!

Dokumentární fotograf David Bernard představí kromě svého portfolia svoji "čerstvou" reportáž, pořízenou právě Canonem EOS 70D a popíše své zkušenosti s automatickým ostřením nejen při fotografování, ale také při natáčení videa. Technické informace kolem zcela nové konstrukce obrazového snímače nebo třeba použití WiFi aplikací při práci s fotoaparátem doplní i praktickou ukázkou specialisty z Canonu.

Za moji kariérou profesionálního fotografa stojí jeden snímek, který rozhodl o tom, že životní cesta informatika se bude ubírat zcela jiným směrem.

Tak trochu jiné ostření s Canon EOS 70D

Canon EOS 70D

Zachyťte s námi okamžik do úžasných snímků a filmů v rozlišení Full-HD vysoce výkonným fotoaparátem EOS 70D, který se vyznačuje snímáním rychlostí 7 sn./s v plném rozlišení, pokročilým 19 bodovým systémem AF a unikátní technologií CMOS AF s duálními pixely společnosti Canon.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací