Registrace na FotoŠkoda FEST startují 6. 5. 2024
Aktuality z fotosvěta

V soutěži WebTop100 slavíme 2. a 3. místo!

V soutěži WebTop100 slavíme 2. a 3. místo!
15. 11. 2019 | 2 minuty čtení

Letos jsme se opět zúčastnili soutěže WebTop100 a velmi nás těší, že jsme získali stříbrnou a bronzovou medaili! Vavříny si odnesly naše aplikace na tisk fotografií Fotobox a inovované stránky věnované našim fotokurzům.

O WebTop100

WebTop100 je prestižní soutěž o nejlepší firemní web v České republice a přináší pravidelnou inspiraci, žhavé trendy a porovnání s konkurencí v oboru na českém trhu. Poskytuje také podrobný rozbor webu a doporučení od předních odborníků. O výsledcích rozhoduje nezávislá porota složená z odborníků.

My jsme letos uspěli v kategorii Online nástroje, a to hned dvakrát! Na 2. místě se umístila naše intuitivní aplikace na tisk fotografií, velkoformátových snímků a fotoobrazů Fotobox a na 3. místě naše inovovaná stránka fotokurzů, kde nyní ještě snáz najdete kurz, který přesně splní vaše představy. Kompletní výsledky soutěže najdete zde.

Nesmírně nás těší, že se nám v tvrdé konkurenci povedlo vystoupat na medailové příčky a uděláme maximum pro to, abyste u nás byli i nadále spokojení!

SONY SDXC 512GB UHS-II R:277MB/s W:150MB/s

rozhraní: UHS-II, typ karty: SDXC, kapacita: 512 GB

7 690,-
Foto na kapa desce bez laminace

originální fotoobraz na zavěšení doma či pro vystavení, kapa deska je trvanlivá a odolná, tiskneme až do velikosti 30 x 90 cm