Aktuality z fotosvětaAktuality z fotosvěta

V soutěži WebTop100 slavíme 2. a 3. místo!

V soutěži WebTop100 slavíme 2. a 3. místo!
| 2 minuty čtení

Letos jsme se opět zúčastnili soutěže WebTop100 a velmi nás těší, že jsme získali stříbrnou a bronzovou medaili! Vavříny si odnesly naše aplikace na tisk fotografií Fotobox a inovované stránky věnované našim fotokurzům.

O WebTop100

WebTop100 je prestižní soutěž o nejlepší firemní web v České republice a přináší pravidelnou inspiraci, žhavé trendy a porovnání s konkurencí v oboru na českém trhu. Poskytuje také podrobný rozbor webu a doporučení od předních odborníků. O výsledcích rozhoduje nezávislá porota složená z odborníků.

My jsme letos uspěli v kategorii Online nástroje, a to hned dvakrát! Na 2. místě se umístila naše intuitivní aplikace na tisk fotografií, velkoformátových snímků a fotoobrazů Fotobox a na 3. místě naše inovovaná stránka fotokurzů, kde nyní ještě snáz najdete kurz, který přesně splní vaše představy. Kompletní výsledky soutěže najdete zde.

Nesmírně nás těší, že se nám v tvrdé konkurenci povedlo vystoupat na medailové příčky a uděláme maximum pro to, abyste u nás byli i nadále spokojení!

PANASONIC LUMIX DC-GH6

Bajonet Micro 4/3, MFT, M4/3, Nový snímač Micro Four Thirds, Aktualizovaný procesor Venus Engine

0,-
TTARTISAN 7,5 mm f/2 Fisheye pro MFT

Objektiv typu „rybí oko“ (fish-eye), Pro bajonet MFT (APS-C), Možno použít i pro full frame (se silně vinětovanými rohy)