Festival – co se aktuálně děje? | FotoŠkoda
FotoŠkoda Fest

Festival – co se aktuálně děje?

3. 6. 2015 | 3 minuty čtení

Tak máme další dva dny FotoŠkoda festivalu za sebou! Jak to u nás vypadalo se můžete podívat v galerii nebo na Facebooku. A klobouk dolů – jste skvělí! A teď přichází na řadu důležitá otázka – kde je ještě volno? Kromě produktových prezentací, na kterých je kapacita neomezená, se ještě můžete hlásit např. na přednášky Tattoo Names Františka Ortmanna, Dlouhodobé projekty Aleny Dvořákové s Viktorem Fischerem, povídání Zdeňka Thomy o toulkách Asií nebo na různé praktické workshopy.

chci se podívat na festivalové aktuality

Přednášky & workshopy

Dlouhodobé projekty

Autorská dvojce Alena Dvořáková a Viktor Fischer obdrželi za svoji dokumentární tvorbu řadu ocenění. Dospěli k tvůrčí metodě, v jejímž rámci se několik let soustřeďují na určité téma, které se snaží postihnout z více rovin.

Podivuhodné krajiny – 45 let toulek Asií

Zdeněk Thoma je známý český fotograf, publicista a cestovatel. Cestovatelským a fotografickým osudem se mu stala čarokrásná, životem kypící Asie, kde strávil přes sedm let života v 28 zemích.

© Alena Dvořáková a Viktor Fischer

Fotografií proti proudu času

Přijďte si poslechnout zajímavosti z historie známé dvojice dokumentaristů! S režisérem Janem Svatošem se vydáte na dobrodružnou výpravu po fotografických a filmových projektech Martina a Osy Johnsonových v nových souvislostech.

Živé fotografie s Lytro Illum

O tom, co svede „tak trochu jiný fotoaparát“ Lytro Illum se můžete přesvědčit na vlastní oči během workshopu vedeným naším specialistou Martinem Dulajem. Dosvědčí vám, že i nadále platí heslo, kterým se společnost Lytro honosí již od prvopočátku „foťte teď, ostřete až v počítači“.

Jak si vybavit vlastní fotostudio

Jak si vybavit vlastní fotostudio vám poradí specialisté na slovo vzatí – zástupci společnosti Fomei – René Tomaides a Ondřej Vrabec. Provedou vás možnostmi ateliérového vybavení pro začínající i pokročilé.

Makro s blesky

Workshop je věnovaný všem, které pořizování makrofotografií baví a chtějí se něco nového přiučit. Dozvíte se, jak kreativně a s citem fotografovat makro. Budete si moci vyzkoušet profesionální makroobjektivy od firmy Nikon a nejen ty, přijde na řadu i kreativní příslušenství.

Práce s RAW v Capture NX - D

Každý správný fotograf fotí do formátu RAW. Co je RAW asi nemusíme vysvětlovat, to přece každý ví, ale jak s ním efektivně pracovat v softwaru Nikon Capture NX? To vám přiblíží Petr Lindner, odborník s bohatými zkušenostmi.

chci se zúčastnit a vybrat si program

CARUBA DGC-2 sada karet pro vyvážení bílé 13 x 10 cm

Černá, bílá a neutrální šedá karta, 13 x 10 cm

390,-
LAOWA difuzéry pro makroblesk KX-800

Navržené pro makroblesk KX-800, Připevňuje se pomocí suchého zipu a gumičky, Rozptyluje záblesk pro jednotnější vzhled

790,-
VFFOTO závitový UV NANO PRO filtr 77 mm

Průměr 77 mm, Ochrana čočky objektivu, 16 antireflexních vrstev

1 555,-

Související články

S registrací na FotoŠkoda FEST získáte 10% slevu na nákup

S registrací na FotoŠkoda FEST získáte 10% slevu na nákup

Martin Rak: Krajiny mého srdce

Martin Rak: Krajiny mého srdce

Jak točí - Lukáš Pich

Jak točí - Lukáš Pich

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...