Fotogalerie (8)

FotoŠkoda Fest den 3.FotoŠkoda Fest den 3.
FotoŠkoda Fest den 3.
FotoŠkoda Fest den 3.
FotoŠkoda Fest den 3.FotoŠkoda Fest den 3.

Festival – co se aktuálně děje?

Festival – co se aktuálně děje? Zobrazit fotografie v galerii (8)

Tak máme další dva dny FotoŠkoda festivalu za sebou! Jak to u nás vypadalo se můžete podívat v galerii nebo na Facebooku. A klobouk dolů – jste skvělí! A teď přichází na řadu důležitá otázka – kde je ještě volno? Kromě produktových prezentací, na kterých je kapacita neomezená, se ještě můžete hlásit např. na přednášky Tattoo Names Františka Ortmanna, Dlouhodobé projekty Aleny Dvořákové s Viktorem Fischerem, povídání Zdeňka Thomy o toulkách Asií nebo na různé praktické workshopy.

chci se podívat na festivalové aktuality

Přednášky & workshopy

Dlouhodobé projekty

Autorská dvojce Alena Dvořáková a Viktor Fischer obdrželi za svoji dokumentární tvorbu řadu ocenění. Dospěli k tvůrčí metodě, v jejímž rámci se několik let soustřeďují na určité téma, které se snaží postihnout z více rovin.

Podivuhodné krajiny – 45 let toulek Asií

Zdeněk Thoma je známý český fotograf, publicista a cestovatel. Cestovatelským a fotografickým osudem se mu stala čarokrásná, životem kypící Asie, kde strávil přes sedm let života v 28 zemích.

© Alena Dvořáková a Viktor Fischer

Fotografií proti proudu času

Přijďte si poslechnout zajímavosti z historie známé dvojice dokumentaristů! S režisérem Janem Svatošem se vydáte na dobrodružnou výpravu po fotografických a filmových projektech Martina a Osy Johnsonových v nových souvislostech.

Živé fotografie s Lytro Illum

O tom, co svede „tak trochu jiný fotoaparát“ Lytro Illum se můžete přesvědčit na vlastní oči během workshopu vedeným naším specialistou Martinem Dulajem. Dosvědčí vám, že i nadále platí heslo, kterým se společnost Lytro honosí již od prvopočátku „foťte teď, ostřete až v počítači“.

Jak si vybavit vlastní fotostudio

Jak si vybavit vlastní fotostudio vám poradí specialisté na slovo vzatí – zástupci společnosti Fomei – René Tomaides a Ondřej Vrabec. Provedou vás možnostmi ateliérového vybavení pro začínající i pokročilé.

Makro s blesky

Workshop je věnovaný všem, které pořizování makrofotografií baví a chtějí se něco nového přiučit. Dozvíte se, jak kreativně a s citem fotografovat makro. Budete si moci vyzkoušet profesionální makroobjektivy od firmy Nikon a nejen ty, přijde na řadu i kreativní příslušenství.

Práce s RAW v Capture NX - D

Každý správný fotograf fotí do formátu RAW. Co je RAW asi nemusíme vysvětlovat, to přece každý ví, ale jak s ním efektivně pracovat v softwaru Nikon Capture NX? To vám přiblíží Petr Lindner, odborník s bohatými zkušenostmi.

chci se zúčastnit a vybrat si program

Galerie

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Průvodcování je nejvděčnější práce, jakou jsem kdy zatím dělal
Průvodcování je nejvděčnější práce, jakou jsem kdy zatím...

21. 3. - Jeho vášněmi jsou cestování, focení a divoká voda. A všechny tři je spojil dohromady. Viděl třeba Měsícem osvícenou...

Těšíme se na vás zase na jaře!
Těšíme se na vás zase na jaře!

14. 11. - Odolali jsme větru a dešti a přes podmínky často lákající spíš k poležení v posteli s hrnkem čaje jsme si společně...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace