SONY Alpha A7 II + FE 28-70 mm | FotoŠkoda

SONY Alpha A7 II + FE 28-70 mm

*****
(7 recenzí) | Kód produktu: 4014667 | PN: ILCE7M2KB.CEC

Sony A7 II (ILCE-7M2) je první svého druhu. Pěti-osá stabilizace obrazu v plnoformátové bezzrcadlovce, to je oč tu běží. Stabilizace zvládá udržet z ruky až 4,5EV. Stejně jako původní A7 je i A7 II vybavena 117 fázovou detekcí s 25 kontrastními body, ale oproti předchůdci se o 30 % zvýšil výkon a 1,5× rychlost ostření. Vylepšen je i režim videa. Konkrétně A7 II nyní podporuje XAVC S kodek schopný pořídit 1080/60p videa a 50Mbps. Fotoaparát také podporuje S-log2 s širokým dynamickým rozsahem. Z hlediska designu je přínosem vyšší přilnavost a doplnění předního číselníku. Tlačítko spouště bylo na rukojeti přesunuto do přirozenější polohy a čelní kryt je z hořčíkové slitiny. Posílen byl i bajonet objektivu, pro větší stabilitu při použití těžkých objektivů.
Více o produktu »

 • 24 Mpx Exmor CMOS fullframe senzor
 • Pětiosá stabilizace obrazu udrží až 4,5EV
 • XGA OLED hledáček 2,4M
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

SONY Alpha A7 II tělo

***** (7)

SONY Alpha A7 II tělo

SONY Alpha A7 II tělo Sony A7 II (ILCE-7M2) je první svého druhu. Pěti-osá stabilizace obrazu v plnoformátové bezzrcadlovce, to je oč tu běží. Stabilizace zvládá udržet z ruky až 4,5EV. Stejně jako původní A7 je i A7 II...

26 490,-

SONY FE 28-70 mm f/3,5-5,6 OSS

***** (1)

SONY FE 28-70 mm f/3,5-5,6 OSS

SONY FE 28-70 mm f/3,5-5,6 OSS Objektiv SONY FE 28-70 mm f/3,5-5,6 OSS je první setový objektiv s optickou stabilizací pro full-frame systémové kompakty Sony. Objektiv má v optické soustavě zahrnuty 3 asferické členy a jeden...

14 990,-

Základní popis

 • 24 Mpx Exmor CMOS fullframe senzor
 • Pětiosá stabilizace obrazu udrží až 4,5EV
 • XGA OLED hledáček 2,4M
 • Výklopný 3,0" LCD displej
 • Systém ostření: fázová detekce AF 117 bodů (Full frame) / 99 bodů (APS-C) / 25 bodů (detekce kontrastu)
 • 5 fps při kontinuálním fotografování
 • FE bajonet: přímá kompatibilita s FE a E objektivy
 • Citlivost ISO 100–25 600 (lze rozšířit 50–51 200)
 • Vestavěné Wi-Fi a NFC funkce
 • Kompaktní rozměry
100%
*****

Videoprezentace

Popis produktu SONY Alpha A7 II + FE 28-70 mm

SONY A7 II

Fotoaparát nabízí špičkovou kvalitu obrazu, kompaktní rozměry, nízkou hmotnost – zcela v duchu tradice modelové řady A7, do níž patří i nejmenší a nejlehčí plnoformátový fotoaparát s výměnným objektivem na světě (A7R). Plnoformátový 35mm obrazový snímač Exmor® CMOS s rozlišením 24,3 efektivních megapixelů disponuje pohyblivostí po pěti osách – kompenzuje tak pohyby fotoaparátu a opticky stabilizuje obraz v ekvivalentu korekce 4,5 clonového číslaii v režimu fotografování. Tak ostré fotografie a nerozmazané video, pro které dříve bylo třeba použít stativ, dnes můžete snímat z ruky. Plnoformátový snímač s praktickou stabilizací obrazu se stará o krásně vykreslený detail. Stabilizace obrazu zabudovaná přímo ve fotoaparátu zajišťuje ostrost obrazu i při použití výměnného objektivu s bajonetem A nebo volitelného adaptéru.

První plnoformátový fotoaparát s optickou pětiosou stabilizací obrazu na světě

Tato technologie detekuje a koriguje pohyby fotoaparátu. Díky ní jsou fotografie i videa nádherně ostrá, a to i při vybočení a klonění, k němuž dochází zejména při fotografování teleobjektivem, nebo při pohybu po ose X a Y, který je patrný zejména při větším zvětšení, a při rotačním pohybu, který často kazí ostrost nočních snímků nebo při záznamu videa.

Plnoformátový obrazový snímač svým vlastním protipohybem kompenzuje pohyby fotoaparátu. V režimu fotografování je stabilizace obrazu v ekvivalentu korekce 4,5 clonového čísla.

Optická pětiosá stabilizace obrazu ideální pro širokou škálu objektivů A
Nyní můžete fotografovat z ruky za špatných světelných podmínek a na delší expozici, což vám dává více kreativních možností a větší mobilitu bez nutnosti používat stativ. Stabilizace obrazu zabudovaná v těle fotoaparátu je účinná i v kombinaci s objektivy s bajonetem E bez technologie Optical SteadyShot (OSS). Objektivy s bajonetem A lze (s pomocí volitelného adaptéru LA-EA4 nebo LA-EA3) také použít – pohyby fotoaparátu jsou kompenzovány přímo v jeho těle po pěti osách. A7 II tedy i s různými objektivy ukáže svoji jedinečnou schopnost vykreslit i ten nejmenší detail.

Ověřte si výsledek stabilizace obrazu pomocí funkce Live View
Díky této funkci můžete sledovat stabilizovaný obraz v reálném čase na LCD displeji nebo v OLED hledáčku, což vám umožní doladit zarámování a zaostření, a to i když používáte teleobjektiv nebo makroobjektiv.

Rychlé, přesné automatické ostření Fast Hybrid AF

Široké pole automatického ostření v kombinaci s AF snímačem s 117tibodovou fázovou detekcí (v kombinaci s 25tibodovou detekcí kontrastu). AF snímač se 117 body fázové detekce a 25 body detekce kontrastu rozmístěnými po celé ploše umožňuje dokonalé sledování fotografovaného objektu – i pohybující se objekty, které by jinak byly rozmazané, jsou dokonale ostré.

O 30 % rychlejší reakce systému automatického ostření
Snímaný objekt je detekován rychleji díky vylepšenému algoritmu pro optimalizovanou funkci pohonu objektivu. V různých režimech má automatické ostření v průměru o 30 % rychlejší reakce ve srovnání s předchozími modely.

O 1,5x rychlejší sledování fotografovaného objektu ve srovnání s předchozími modely a vylepšený algoritmus predikce pohybu
Vylepšený původní algoritmus od Sony, který dopředu propočítává pohyb, přispívá k 1,5x výkonnějšímu sledování objektu. Režim AF (automatické ostření) a AE (automatické expozice) sleduje pohybující se objekt i při rychlém sekvenčním fotografování (rychlostí až 5 snímků za vteřinu), takže vám neunikne žádný rychlý pohyb nebo změna výrazu. Vylepšeného sledování a snímání pohybujícího se objektu bylo docíleno díky nejmodernějším poznatkům v oblasti analýzy obrazu - funkce „lock-on AF“, která optimalizuje zaostření na objekt v závislosti na jeho velikosti.

Špičková kvalita obrazu a vylepšený záznam videa díky plnoformátovému snímači a obrazovému procesoru BIONZ XTM

35mm plnoformátový snímač Exmor CMOS nabízí skutečně vysoké rozlišení a citlivost a minimální šum
Fotoaparát je vybaven plnoformátovým obrazovým snímačem Exmor CMOS s přibližně 24,3 efektivními megapixely. Vysoké rozlišení a větší pixely vylepšují citlivost a snižují šum – optický potenciál objektivu je tak plně využit. Obraz je nádherně vykreslen a docílíte i bokeh efektů, které umožňuje jen plnoformátový snímač.

Obrazový procesor BIONZ X je zárukou skvělého detailu a přirozeně vykreslené struktury – a to vše s daleko menším šumem
Nová generace obrazového procesoru BIONZ X se vyznačuje super rychlým zpracování obrazu a různými vylepšujícími funkcemi – „technologie reprodukce detailu“, například, vytváří přirozeně vykreslené struktury i těch nejmenších detailů snímku; „technologie redukce ohybu světa“ zabraňuje ztrátě detailu při zavřené cloně; a funkce, která umožňuje redukci šumu pouze ve vybrané oblasti, zachovává vykreslenost detailu a struktury i za horšího světla, například v noci nebo v místnosti.

Podpora XAVC-S záznamu ve vysokém bit rate
Kromě záznamu videa ve formátu AVCHD Ver. 2.0 Full HD (1920×1080) 60p (50p)/60i (50i)/24p nabízí fotoaparát také záznam XAVC-S, formát pro spotřebitelský segment, který byl odvozen z profesionálního formátu XAVC®.v Díky tomu je možný Full HD záznam videa ve vysokém bit rate 50 Mbit/s. Dlouhá GOP komprese neutralizuje rozdíly mezi rámečky, nechybí ani MPEG-4 AVC/H.264 kodek pro video. Záznam zvuku využívá lineární PCM a soubory se ukládají ve formátu MP4.

Plnohodnotný záznam videa, který splňuje nároky profesionálního workflow
Obrazové profily umožňují pohodlné úpravy tónu přímo z fotoaparátu. A7 II také podporuje gamma funkci S-Log2vi, která nabízí široký dynamický rozsah v kombinaci s širokou barevnou škálou S-Gamut. Mezi další funkce patří Time Code/User Bit (praktické při postprodukci), Rec Control (pro synchronizaci záznamu s kompatibilními externími nahrávacími zařízeními), zobrazení/nastavení trackovacího bodu a duální záznam videa.

Široké využití a spolehlivost

Komfort
Tvar a výška gripu zaručují pevný úchop i při práci s velkým teleobjektivem. Tlačítko spouště je umístněno blíže přednímu panelu pro větší pohodlí při ovládání. To, v kombinaci s jeho většími rozměry, pomáhá redukovat nechtěný třes. Pohodlí a praktičnost jsou designovou prioritou. K deseti uživatelsky definovatelným tlačítkům lze přiřadit jakoukoliv z 56 funkcí. Výklopný LCD displej s technologií White MagicTM nabízí bezkonkurenční viditelnost – a to i na přímém slunečním světle.

Ostrý XGA OLED Tru-Finder™ hledáček s vysokým kontrastem
XGA OLED Tru-Finder hledáček s 2,36 miliony bodů ekvivalentního rozlišení zaručuje vysoký kontrast – a tím pádem i věrnou reprodukci všech funkčních nastavení a jejich snadnou úpravu, precizní manuální doostřování pomocí zvětšení displeje nebo barevného zvýraznění ostrých míst (peaking). Nechybí samozřejmě ani bokeh efekty. Hledáček také umožňuje snadné prohlížení předchozích snímků. A protože je fotoaparát plně APS-C kompatibilní, i v kombinaci s APS-C objektivy zobrazuje celou plochu.

Spolehlivost, která uspokojí i profesionála
Odolná hořčíková slitina použitá na horním díle, předním krytu a vybraných vnitřních komponentech fotoaparátu propůjčuje pevnost a lehkost. Robustní závit si snadno poradí mimo jiné i s velkým teleobjektivem a těžkým video objektivem.

Hlavní tlačítka a ovládací prvky jsou odizolované, takže se do těla fotoaparátu nedostane vlhkost ani prach. Do sebe zapadající dvojitá konstrukce krytů na karty a dalších portů a veškeré další spoje poskytují zvýšenou ochranu proti prachu a vodě. Fotoaparát je konstruován tak, aby ho fotograf mohl používat v různých situacích a nemusel se o svoje vybavení bát.

Rychlá aktivace – o 40 % rychlejší
Po zapnutí je fotoaparát připraven k fotografování o 40 % rychleji ve srovnání s aktuálními modely.

Podpora Wi-Fi a NFC pro snadné propojení s mobilními zařízeními

Wi-Fi a NFC konektivita

(tisková zpráva)

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Druh snímačeCMOS
Velikost snímačeFull Frame (24×36 mm)
Min. citlivost v ISOISO 100 lze snížit na 50
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | živý náhled
Rozlišení LCD (px)1 230 000
Druh pamětiSDHC | MemoryStick Pro Duo/ SD/SDHC | SDXC
Stabilizace obrazuPětiosá
Max. citlivost v ISOISO 25 600 lze rozšířit na 51 200
Nejrychlejší čas závěrky1/8 000
Záznam videaFull HD (1920 x 1080)
Zaostřovací body (křížové)117/99 (fázová detekce) / 25 kontrastních bodů
Scénické režimypanorama | HDR
RozhraníX-sync konektor | systémový blesk | kabelová spoušť | HDMI | mikrofonní vstup | A/V výstup
NapájeníLi-Ion
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

*****
(1 recenze)
SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

cashback

2 500,-

Sleva 15 % zadejte

FEST15
 • zoomový portrétní objektiv ohniska 24-70 mm
 • určený pro full-frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
 • konstantní clona f/4
22 990,-
Skladem > 5 ks
SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T

SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T

*****
(1 recenze)
SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T

Sleva 15 % zadejte

FEST15
 • světelnost: f/2
 • ohnisková vzdálenost: 35 mm
 • snímač: full-frame
17 990,-
Poslední kus
SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T

SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T

*****
(5 recenzí)
SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T

Původní cena

25 990,-

cashback

2 500,-

Sleva 15 % zadejte

FEST15
 • ohnisková vzdálenost: 50 mm
 • světelnost objektivu: f/1,8
 • konstrukce objektivu: 6 členů / 5 skupin
24 490,-
Skladem > 5 ks
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

*****
(2 recenze)
 • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
 • světelnost objektivu: f/4
 • optický stabilizátor: ano
39 990,-
Skladem 4 - 5 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
1 690,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
Sleva

Sleva 15 % zadejte

FEST15
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné...
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a...
2 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
5 490,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
 • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
 • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
3 290,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
 • Extrémní odolnost
 • Stupeň krytí IP68
 • Kapacita 128 GB
SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M

Sleva 20 % zadejte

FEST20
 • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
 • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
 • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
9 590,-
Skladem 2 - 3 ks
HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony

HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony

HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony
 • Bezdrátová dálková spoušť pro DSLR
 • Bezdrátové dálkové ovládání blesku DSLR
 • Vyměnitelné propojovací kabely
1 790,-
Skladem 2 - 3 ks
GODOX Speedlite V860III pro Sony

GODOX Speedlite V860III pro Sony

GODOX Speedlite V860III pro Sony
 • Interní bezdrátový rádiový system Godox X
 • Doba dobití blesku 1,5 s
 • Směrné číslo: GN 60 při ISO 100
5 990,-
Poslední kus
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(7 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

Sleva 10 % zadejte

FEST10
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 990,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

Sleva 10 % zadejte

FEST10
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

2 290,-
Bez termínu
Fotografujeme jídlo

Fotografujeme jídlo

Fotografujeme jídlo

Nebojte se vzít do ruky fotoaparát a vyfotografovat své kulinářské umění. Naučíme vás fotografovat jídlo tak, aby vaše fotografie vzbudily touhu, které bude těžké...

2 490,-
Bez termínu
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

Sleva 20 % zadejte

FEST20

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

*****
(1 recenze)
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

360,-
Skladem 2 - 3 ks
50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
 • POČET STRAN 224 stran
 • VAZBA Měkká s přebalem
 • JAZYK Čeština
499,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
23.02.2021 08:07:31

   avatar
   100%*****
   23.11.2020 10:24:14

   • :-)
    avatar
    100%*****
    17.12.2018 12:51:02

    • super cena s cashbackem :)
     avatar
     100%*****
     05.12.2018 19:36:54

     Pro koho není podstatné rozlišení, je lepší nákup modelu A7 iii za stejnou cenu. Je novější, má lepší ovládání a některé funkce. Větší kapacitu baterie a další drobnosti.

     • V porovnání ceny s novějším modelem A7R iii, který je o 30 tisíc dražší jde o velmi výhodný nákup.
     • model A7R iii je přece jen o trochu lepší :-)
     • energie z baterie mizí před očima (štěstí, že jsou v balení 2 ks)
     avatar
     100%*****
     16.09.2018 13:52:59

     • full frame
      avatar
      90%*****
      20.08.2018 12:12:47

      Skvělý fotoaparát za skvělé peníze.

      • Je to Sony
      • Skvělá kvalita fotografií
      • Výborná ergonomie
      • FF
      • Stabilizace
      • Výdrž baterie
      • Nabíječka baterií není součástí balení
      avatar
      90%*****
      13.11.2017 12:55:51

        Další podobné produkty

        Alternativy k produktu

        Příslušenství k produktu SONY Alpha A7 II + FE 28-70 mm

        SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

        SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

        *****
        (1 recenze)
        SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

        cashback

        2 500,-

        Sleva 15 % zadejte

        FEST15
        • zoomový portrétní objektiv ohniska 24-70 mm
        • určený pro full-frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
        • konstantní clona f/4
        22 990,-
        Skladem > 5 ks
        SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T

        SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T

        *****
        (1 recenze)
        SONY FE 35 mm f/2,8 ZA Sonnar T

        Sleva 15 % zadejte

        FEST15
        • světelnost: f/2
        • ohnisková vzdálenost: 35 mm
        • snímač: full-frame
        17 990,-
        Poslední kus
        SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T

        SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T

        *****
        (5 recenzí)
        SONY FE 55 mm f/1.8 ZA Sonnar T

        Původní cena

        25 990,-

        cashback

        2 500,-

        Sleva 15 % zadejte

        FEST15
        • ohnisková vzdálenost: 50 mm
        • světelnost objektivu: f/1,8
        • konstrukce objektivu: 6 členů / 5 skupin
        24 490,-
        Skladem > 5 ks
        SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

        SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

        *****
        (2 recenze)
        • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
        • světelnost objektivu: f/4
        • optický stabilizátor: ano
        39 990,-
        Skladem 4 - 5 ks
        HAMA šňůrka na krytku 5899

        HAMA šňůrka na krytku 5899

        *****
        (7 recenzí)
        HAMA šňůrka na krytku 5899

        Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

        160,-
        Skladem > 5 ks
        HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

        HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

        *****
        (3 recenze)
        HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

        Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

        120,-
        Skladem > 5 ks
        THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

        THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

        THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
        • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
        • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
        • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
        1 690,-
        Skladem 2 - 3 ks
        LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

        LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

        LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
        Sleva

        Sleva 15 % zadejte

        FEST15
        • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
        • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné...
        • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a...
        2 990,-
        Skladem 2 - 3 ks
        SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

        SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

        SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
        • SDXC karta s kapacitou 32 GB
        • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
        • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
        1 790,-
        Skladem > 5 ks
        SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

        SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

        *****
        (1 recenze)
        SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
        • SDXC karta s kapacitou 128 GB
        • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
        • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
        5 490,-
        Skladem > 5 ks
        SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

        SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

        *****
        (9 recenzí)
        SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
        • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
        • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
        • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
        3 290,-
        Skladem > 5 ks
        SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

        SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

        SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
        • Extrémní odolnost
        • Stupeň krytí IP68
        • Kapacita 128 GB
        SONY blesk HVL-F32M

        SONY blesk HVL-F32M

        SONY blesk HVL-F32M

        Sleva 20 % zadejte

        FEST20
        • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
        • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
        • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
        9 590,-
        Skladem 2 - 3 ks
        HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony

        HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony

        HAHNEL Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony
        • Bezdrátová dálková spoušť pro DSLR
        • Bezdrátové dálkové ovládání blesku DSLR
        • Vyměnitelné propojovací kabely
        1 790,-
        Skladem 2 - 3 ks
        GODOX Speedlite V860III pro Sony

        GODOX Speedlite V860III pro Sony

        GODOX Speedlite V860III pro Sony
        • Interní bezdrátový rádiový system Godox X
        • Doba dobití blesku 1,5 s
        • Směrné číslo: GN 60 při ISO 100
        5 990,-
        Poslední kus
        VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

        VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

        *****
        (7 recenzí)
        VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

        Sleva 10 % zadejte

        FEST10
        • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
        • transportní výška: 63 cm
        • hmotnost: 2,0 kg
        3 990,-
        Skladem > 5 ks
        MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

        MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

        *****
        (1 recenze)
        MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

        Sleva 10 % zadejte

        FEST10
        • Nohy Manfrotto MT190X3
        • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
        • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
        8 290,-
        Poslední kus
        Svícení portrétu v ateliéru

        Svícení portrétu v ateliéru

        Svícení portrétu v ateliéru

        Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

        2 290,-
        Bez termínu
        Fotografujeme jídlo

        Fotografujeme jídlo

        Fotografujeme jídlo

        Nebojte se vzít do ruky fotoaparát a vyfotografovat své kulinářské umění. Naučíme vás fotografovat jídlo tak, aby vaše fotografie vzbudily touhu, které bude těžké...

        2 490,-
        Bez termínu
        LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

        LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

        LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
        • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
        • životnost pera je cca 500 použití
        • velmi jednoduché použití
        260,-
        Skladem > 5 ks
        GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

        GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

        GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
        • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
        • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
        • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
        25,-
        Skladem > 5 ks
        ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

        ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

        ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
        • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
        1 190,-
        Skladem > 5 ks
        B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

        B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

        *****
        (2 recenze)
        B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

        Sleva 20 % zadejte

        FEST20

        Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

        350,-
        Skladem > 5 ks
        Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

        Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

        *****
        (1 recenze)
        Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

        Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

        SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

        SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

        SVĚTLO VE FOTOGRAFII - Michael Freeman

        Kniha Světlo ve fotografii autora Michaela Freemana vám prostě a jednoduše ukáže, jak správně pracovat se světlem. Čekání na správné světlo, jeho nahánění v různých...

        OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

        OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

        OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

        Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

        360,-
        Skladem 2 - 3 ks
        50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

        50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

        50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
        • POČET STRAN 224 stran
        • VAZBA Měkká s přebalem
        • JAZYK Čeština
        499,-
        Skladem > 5 ks
        Další podobné produkty

        Alternativy k produktu

        Výhodné sety

        Další podobné produkty

        Alternativy k produktu

        Alternativy k produktu

        Poradna k produktu

        SONY Alpha A7 II + FE 28-70 mm

        Přidat příspěvek
        • Kamil Till
         Odpovědět

         SONY nebo NIKON

         Kamil Till před 13 dny
         Dobrý den, mám dilema Sony Alpha A7 ll, nebo Nikon Z fc, Sony bude mít asi kvalitnější výstup, a co se týče ostření?
        • Simon Grubner
         Odpovědět

         Nabijecka

         Simon Grubner před 15 dny
         Dobry den, je mozne pro baterie Sony pouzit starsi nabijecku Lion baterii od Nikonu? Dekuji
         • Vojtěch Kubec
          Odpovědět

          RE:Nabijecka

          Vojtěch Kubec před 15 dny

          Dobrý den, nevíme o tom, že by to šlo, a kdyby náhodou ano, tak určitě nedoporučujeme. K nabíjení baterií používejte nabíječky výrobcem k tomu určené, nebo pak univerzální nabíječky s nastavitelnými kontakty. -vk

        • Martin Štefka
         Odpovědět

         Kompatibilita objektivu

         Martin Štefka 24.03.2023 18:46:54
         Dobrý den, v současné době mám fotoaparát SONY alfa 350 a rád bych si z něj nechal objektiv na SONY alpha 7 II. Jsou tyto bajonety kompatibilní, prosím? Děkuji.
         • Vojtěch Kubec
          Odpovědět

          RE:Kompatibilita objektivu

          Vojtěch Kubec 24.03.2023 21:50:37

          Dobrý den, bezzrcadlovky Sony A7 mají nový bajonet E, starší zrcadlovky měli bajonet A, nejsou kompatibilní. 

          Navíc je Sony A7 Plnoformátové snímač na který jsou potřeba objektivy FE. vk

           

        • Natálie Kovaříková
         Odpovědět

         Tichá závěrka

         Natálie Kovaříková 18.03.2023 18:55:52
         Dobrý den, je možné u Sony Alpha a7ii nastavit tichou závěrku snímání?
         Mockrát děkuji
         • Fotoaparáty FotoŠkoda
          Odpovědět

          RE:Tichá závěrka

          Fotoaparáty FotoŠkoda 19.03.2023 11:21:12

          Dobrý den. V tomto modelu není možné nastavit tichou závěrku. 

        • Jiří Šmehlík
         Odpovědět

         Infomace v hledáčku Sony Alpha II

         Jiří Šmehlík 07.03.2023 06:06:24
         Je možné zobrazit v hledáčku Sony Alpha II virtuální vodováhu pro zarovnání horizontálních linií? Děkuji
         • Jakub Lojda
          Odpovědět

          RE:Infomace v hledáčku Sony Alpha II

          Jakub Lojda 07.03.2023 09:53:26

          Dobrý den. Ano je zde digi. vodováha jak v hledáčku tak na LCD.

        • Tomáš F.
         Odpovědět

         Objektiv na focení interiérů nemovitost

         Tomáš F. 23.11.2022 05:52:11
         Dobrý den. Jsem realitní makléř. Nemovitosti, které prodávám si nechávám fotit profesionálem. Nicméně pronájmy si fotím sám. Chtěl bych koupit bezzrcadlovku, se kterou mohu pořizovat kvalitní HDR fotografie (aby ze stativu dokázal nafotit tři snímky např. proti oknu, které pomocí sw poskládám). Uvažuji o Sony Alpha A7 II. Doporučil byste mi tento fotoaparát? Druhý dotaz je na objektiv. Zvažuji pevné ohnisko někde kolem 14 mm s minimální deformací nebo zoom objektiv 15 (12) až 28 (35). Co byste mi doporučil? A jaký stativ? Jde mi o interiér a kvalitní HDR fotografii.
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Objektiv na focení interiérů nemovitost

          Jakub Valdivia 23.11.2022 08:50:23

          Dobrý den,

          model Sony A7 II je na dané účely velmi dobrou volbou. Ze širších objektivů můžeme nabídnout: https://www.fotoskoda.cz/samyang-14-mm-f-2-8-af-fe-pro-sony-e/ . Z naší nabídky stativů doporučíme stabilní: https://www.fotoskoda.cz/vanguard-alta-pro-263ap-stativ-s-pakovou-hlavou-akce/ . 

        • Veronika D.
         Odpovědět

         Sony

         Veronika D. 20.11.2022 11:36:00
         Dobry den. Chtěla bych se zeptat SONY Alpha A7 II Má možnost ostření na zadní tlačítko nikde to nemůžu najít
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Sony

          Jakub Valdivia 21.11.2022 10:38:11

          Dobrý den,

          na funkční tlačítko lze nastavit ostření na palec. 

        • Václav K.
         Odpovědět

         Interiér

         Václav K. 18.11.2022 14:24:41
         Dobrý den,

         vybírám fotoparát, který má primárně sloužit k pořizování snímků v interiéru se širokým úhlem (vyrábíme nábytek, který chci dokumentovat, potřebuji tedy i tiskovou kvalitu výstupu), sekundárně jej chci využívat i pro běžné focení dovolená ap.
         V "hledáčku" mám Sony Alpha A7 II+FE 28-70mm+LAOWA 12-24mm nebo Nikon D7500 s 18-140mm VR+10-20mm AF-P VR.
         Co by jste mi doporučil?
         Děkuji
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Interiér

          Jakub Valdivia 19.11.2022 09:00:56

          Dobrý den,

          z hlediska obrazové kvality určitě doporučíme model A7 II. Díky objektivu Laowa 12-24 získáte také možnost extrémně širokého záběru vůči modelu D7500 s objektivem 10-20mm, kte je však crop faktor prodlužující ohnisko objektivu. 

          • Václav K.
           Odpovědět

           Poddotaz

           Václav K. 19.11.2022 10:40:55
           Dobrý den,
           děkuji za rychlou odpověď, píšete, že z hlediska obrazové kvality bude lepší Sony, má skutečně vyšší rozlišení o cca 4Mpix, což nedovedu posoudit, zda je znatelný rozdíl, Nikon má ale zase mnohem větší optický Zoom....váhám, zda to není silnější argument...Nikon má také vyšší rozlišení videa - což ovšem pro mé účely není zase tak určující, primárně chci fotit, video je jen doplňková funkce.
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:Poddotaz

            Jakub Valdivia 19.11.2022 16:46:54

            Dobrý den, 

            spíše než rozlišení zde hraje roli větší dynamika obrazu. Tedy vykreslení ve světlech/stínech bude lepší u většího snímače a fotografie za zhoršených světelných podmínek na vyšší citlivost ISO budou také kvalitnější. 

            • Václav K.
             Odpovědět

             II

             Václav K. 20.11.2022 10:08:40
             OK, přesvědčil jste mne, půjdu tedy do SONY, navíc teď máte velmi pěknou cenu:-), ještě se chci ale zeptat na jednu maličkost -jen pro mé info - u toho Nikonu je položka sériové snímání - někde jsem kdysi viděl, že mají digitální fotoaparáty možnost několika rychlých snímků za sebou (například při focení pohybujícího se předmětu) je to tento případ?
             Osobně jsem skončil s fotografováním na celuloid a temnou komorou před cca 35.lety a jsem tak dnes "trochu" pozadu.
             • Jakub Valdivia
              Odpovědět

              RE:II

              Jakub Valdivia 21.11.2022 10:41:24

              Dobrý den,

              fotoaparát Sony A7 II má možnost sériového snímání v rychlosti 5 sn./s. 

        • Cedrik H.
         Odpovědět

         objektivy Olympus

         Cedrik H. 17.11.2022 13:45:00
         Dobrý den,
         bylo by možné s nějakým adaptérem použít pro Sony a7II nebo III použít objektivy Olympusu? Děkuji
         • Cedrik H.
          Odpovědět

          nebo OM-1

          Cedrik H. 17.11.2022 13:58:21
          .... ale nejlepší asi bude, vzhledem k objektivům OM-1.
          • Jakub Valdivia
           Odpovědět

           RE:nebo OM-1

           Jakub Valdivia 17.11.2022 17:42:32

           Dobrý den,

           objektivy určené pro Olympus vykreslí příliš malé políčko a nejsou tak vhodné pro full frame fotoaparáty. 

        • Veronika
         Odpovědět

         Výběr

         Veronika 17.11.2022 08:50:19
         Dobrý den . Chtěla bych si koupit fotoaparát nemůžu se rozhodnout mezi Sony Alpha A7II FE 28-70 nebo fujifilm T30II FE 18-55
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Výběr

          Jakub Valdivia 17.11.2022 17:52:08

          Dobrý den,

          pokud hledáte menší a kompaktní provedení na cestování, bude Fujifilm skvělou variantou. Model A7 II zase nabídne lepší obrazovou kvalitu díky většímu snímači. Pokud fotíte více krajinu, nebo portréty, atd., doporučíme spíše Sony. Na street, reportáž, cestování za Fujifilm. 

           

        • Miroslav K.
         Odpovědět

         GODOX

         Miroslav K. 17.06.2022 06:36:03
         Dobrý den, pořídil sem k fotoaparátu blesk Godox TT350 a nevím jak správně nastavit fotoaparát pro práci s bleskem. Ve většině případů blesk "problikává" a po cca 2s bleskne a exponuje. V jedniném režimu REAR funguje jak má pokud jej nechám v režimu TTL. Moc děkuji za veškeré rady ..
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:GODOX

          Jakub Valdivia 22.06.2022 11:15:16

          Dobrý den,

          bohužel netušíme co by to mohlo zplsobovat. Máte možnost se k nám zastavit, abychom mohli vyzkoušet kompatibilitu? 

        • U
         Odpovědět

         SONY Alpha A7 II vs NIKON Z50 nebo Z5 a k tomu OLYMPUS E-M5 Mark III

         U 02.04.2022 12:25:53
         Hezký den,

         už delší dobu se poohlížím po kvalitním fotoaparátu a tyto se mi zdají z výběru jako nevhodnější pro styl focení, kterému se věnuji, nicméně ve výběru objektivů tápám. Hledám kombinaci pro focení portrétu ve venkovním prostředí, lidí v pohybu a krajiny. Předpokládám, že pro toto zaměření budou potřeba dva objektivy. Hledám však nejlepší poměr výkonu a kvality u výše zmíněných typů fotoaparátů a doporučených objektivu. Ve fotografii jsem začátečník, omlouvám se za tak obecný dotaz, budu ráda za radu :),
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:SONY Alpha A7 II vs NIKON Z50 nebo Z5 a k tomu OLYMPUS E-M5 Mark III

          Jakub Valdivia 04.04.2022 10:23:58

          Dobrý den, 

          ze zvolených produktů by nejlepší variantou vzhledem k požadovanému výstupu byl model Nikon Z5 v ktiu se setovým objektiv: https://www.fotoskoda.cz/nikon-z5-24-70-mm/ , na portréty lze pak doplnit například objektivem: https://www.fotoskoda.cz/nikon-z-85-mm-f-1-8-s/ . 

        • Jana V.
         Odpovědět

         Ticha zaverka

         Jana V. 03.03.2022 18:46:53
         Dobry den,
         mam fotak Sony Alpha A7II a neviem dohladat v menu tichu zaverku (respektive nastavenie elektronickej/ mechanickej).
         Na nete som nasla, ze silent shooter ma urcite typ Sony Alpha A7RII, tak si myslim, ze model Sony bez R tuto moznost nastavenia tichej zaverky nema. Vedeli by ste mi pomoct, prosim?

         Velmi dakujem

         S pozdravom Jana
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Ticha zaverka

          Jakub Valdivia 04.03.2022 11:02:20

          Dobrý den,

          bohužel model Sony A7 II nemá možnost tiché závěrky. 

        • hedvika K.
         Odpovědět

         Macroobjektiv k Sony A7 II

         hedvika K. 14.01.2022 18:18:52
         Dobry den, premyslim o koupi macroobjetivu k Sony A7 ii, doporucili byste mi nejake? Jediny v nabidce u prilusenstvi vidim objetiv pres 30 tisic.
         Byl by kompatibilni nejaky Tamron?

         Srdecne zdravi,
         Hedvima
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Macroobjektiv k Sony A7 II

          Jakub Valdivia 14.01.2022 18:41:52

          Dobrý den,

          můžeme nabídnout objektivy: https://www.fotoskoda.cz/sigma-70-mm-f-2-8-dg-macro-art-pro-sony-e/ , nebo: https://www.fotoskoda.cz/sony-fe-50-mm-f-2-8-macro-pro-bajonet-e/ . 

        • Monika M.
         Odpovědět

         dotaz

         Monika M. 22.08.2021 00:28:30
         Dobrý den, již dlouho přemýšlím nad koupí nového těla fotoaparátu i s objektivem vhodným na portréty jak venku, tak i ve vnitřních prostorech. Přemýšlím právě o Sony alpha A7 ii nebo Canon EOS 6D Mark II. Co byste mi doporučili? Děkuji moc.
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:dotaz

          Jakub Valdivia 22.08.2021 19:47:34

          Dobrý den,

          z hlediska obrazové kvality i rychlosti ostření bude mírně lepší model Sony A7 II. w

        • Jozef
         Odpovědět

         Sony - samospušt

         Jozef 01.01.2021 18:47:45
         Dobrý deň, koľko snímkov fotí samospušt ? Aký pomer strán sa fotí ?. Dúfam že je aj pomer strán 4:3. Myslím na fotoaparát Sony III . Ďakujem
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Sony - samospušt

          Jakub Valdivia 04.01.2021 09:53:32

          Dobrý den,

          lze nastavit až 5 expozic. Poměr stran je 3:2. 

        • Pavel K.
         Odpovědět

         kompatibilita 20/2,8

         Pavel K. 23.11.2020 11:05:23
         Dobrý den, jsou ojektivy
         SONY 20 mm f/2,8 pro bajonet E
         Kód produktu: 2022790

         SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)
         Kód produktu: 2022754

         kompatibilní s fotoaparátem Sony Alpha A7?
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:kompatibilita 20/2,8

          Jakub Valdivia 23.11.2020 11:07:07

          Dobrý den,

          bohužel oba objektivy jsou pro menší APS-C snímače. Pro fullframe A7 jsou určeny: https://www.fotoskoda.cz/tamron-20-mm-f-2-8-di-iii-rxd-pro-sony-e/ , nebo: https://www.fotoskoda.cz/sony-28-70-3-5-5-6-fe-oss/ . 

        • Josef P.
         Odpovědět

         alpha 7ii max sd Card velikost

         Josef P. 25.09.2020 02:00:53
         Zdravim,sony 7ii, bude fungovat karta velikosti 512gb nikde nemohu dohledat info, třída U3 je plně dostačující? díky moc
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:alpha 7ii max sd Card velikost

          Jakub Valdivia 25.09.2020 10:50:31

          Dobrý den,

          paměťová karta s kapacitou 512 GB je s fotoaparátem Sony A7 II kompatibilní. Třída U3 je pro tento typ fotoaparátu dostatečná. 

        • Kamil
         Odpovědět

         Dotaz

         Kamil 08.03.2020 22:59:36
         Dobrý den potřeboval bych poradit s výběrem těla s objektivem buďto
         SONY Alpha A7 II + FE 28-70 mm
         Nebo olympus om-d e-m1 mark iiM.ZUIKO ED 12-40mm f/2,8 Pro momentálně se nedívam na to který kolik stoji ale jde mi o přístroj fotím děti a krajiny děkuji
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Dotaz

          Jakub Valdivia 09.03.2020 18:51:19
          Dobrý den, z hlediska obrazové kvality za špatného světla je na tom lépe model A7 II. Umí také více rozostřit pozadí s více světelnými objektivy. Na druhou stranu je Olympus E-M1 II menší, rychlejší a má účinnější stabilizaci obrazu. V dané cenové relaci bych spíše doporučil model A7 III v kitu: https://www.fotoskoda.cz/sony-alpha-a7-iii-fe-28-70-mm/ . Taková varianta je naprosto ideální pro vaše účely.
        • Jakub Š.
         Odpovědět

         Objektiv

         Jakub Š. 05.03.2020 11:29:23
         Dobrý den potřeboval bych ještě jednou poradit s výběrem objektivu na Sony alpha A7 II do objektivu bych chtěl investovat třicet tisíc a chtěl bych ho mít především na krajiny ale i jako takový univerzální objektiv na normální focení.
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Objektiv

          Jakub Valdivia 05.03.2020 11:33:00
          Dobrý den, z univerzálních objektivů vám mohu doporučit: https://www.fotoskoda.cz/tamron-28-75-mm-f-2-8-di-iii-rxd-pro-sony-e/ . Jedná se o povedenou záležitost kombinující výbornou obrazovou kvalitu a rychlé ostření.
        • Jakub Š.
         Odpovědět

         Objektiv

         Jakub Š. 09.02.2020 09:01:48
         Dobrý den potřeboval bych poradit s výběrem objektivu na Sony alpha A7 II do objektivu bych chtěl investovat maximálně dvacet tisíc a chtěl bych ho mít především na portréty.
         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Objektiv

          Jakub Valdivia 10.02.2020 12:24:30
          Dobrý den, optimální volbou bude objektiv Sony 85/1,8: https://www.fotoskoda.cz/sony-fe-85mm-f-1-8/ .