ZHIYUN CRANE 3S-E Stabilizátor
Doprava zdarma
ZHIYUN CRANE 3S-E StabilizátorZHIYUN CRANE 3S-E StabilizátorZHIYUN CRANE 3S-E StabilizátorZHIYUN CRANE 3S-E StabilizátorZHIYUN CRANE 3S-E StabilizátorZHIYUN CRANE 3S-E StabilizátorZHIYUN CRANE 3S-E StabilizátorZHIYUN CRANE 3S-E StabilizátorZHIYUN CRANE 3S-E StabilizátorZHIYUN CRANE 3S-E StabilizátorYouTube video - Představení Crane 3S

ZHIYUN CRANE 3S-E Stabilizátor

Zhiyun
Kód produktu: 4034075

Hlavní rozdíl mezi modely 3S a 3S-E je rukojeť. Model 3S-E je dodáván s rukojetí EasySling. Nový gimbal se supermotory pro nosnost sestavy o váze až 6,5kg. Bez problémů unese všechny zrcadlovky, bezzrcadlovky i velkou prokuční kameru. Toto je nástroj pro profesionály. Systém dvojitých zámků umožní lepší ovládání a snadnou kalibraci, kterou lze dělat i na jednotlivých ramenech. Správně nakloněná osa naklápění 55° je navržena pro dokonalé zobrazení záběru a umožňuje dostatek místa pro připevnění velkých kombinací kinematografických kamer. Mezi hlavní přednosti tohoto gimbalu patří bezdrátové připojení pro přenos ovládání i obrazu do chytrých zařízení. Výdrž baterie až 12 hodin, s battery packem až 21 hodin.
Více o produktu »

 • Jedinečný nástroj pro opravdovou profesionální produkci videa
 • Nové motory pro nostnost až 6,5kg
 • Ovládací panel s přímými tlačítky, nastavovacím kolečkem a OLED displejem
222929021 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Jedinečný nástroj pro opravdovou profesionální produkci videa
 • Nové motory pro nostnost až 6,5kg
 • Ovládací panel s přímými tlačítky, nastavovacím kolečkem a OLED displejem
 • Baterie poskytující provoz až 12 hodin, s bateriovým packem až 21 hodin
 • Bezdrátového připojení, ovládání a přenos obrazu s chytrým telefonem
 • Systém dvojitých zámků ramen a jednoduché vyvážení
 • Inteligentní vyvažování a kalibrace jednotlivých ramen
 • Závity pro kompatibilitu s dalším profesionálním příslušenstvím

Videoprezentace

Popis produktu ZHIYUN CRANE 3S-E Stabilizátor

Odnímatelná rukojeť

Další novou funkcí jsou odnímatelné rukojeti, což zajišťuje možnost zvolit si mezi rukojeťmi TransMount SmartSling (Crane 3S) nebo EasySling (Crane 3S-E). Rukojeť TransMount SmartSling má integrovaný ovládací panel s OLED obrazovkou pro ovládání celého gimbalu a nastavení fotoaparátu (např. ostření nebo zoomování). Poskytuje flexibilní způsoby držení gimbalu. Schopnost naklonit rukojeť usnadňuje přechod z běžné výšky do nízkých úhlů záběru. K dispozici jsou speciální tlačítka pro různé režimy sledování, mezi kterými můžete rychle přecházet bez přemýšlení.

Široká kompatibilita s profi příslušenstvím

Rukojeť i stabilizátor jsou opatřeny závitovými otvory, díky kterým je CRANE 3S-E kompatibilní s celou škálou příslušenství jako je např. EasyRig, motorizovaný Dolly vozík, kamerový jeřáb nebo systém Cable Cam. Tím snadno dosáhnete ideální pracovní polohy pro všechny typy produkce a získáte požadované záběry bez kompromisů. Stolní stativ, který je součástí balení, poskytuje stabilitu gimbalu a umožňuje rychlé složení systému.

Nový systém dvojitých zámků a jednoduché vyvážení

Nové řešení tříosé aretace bez mezer přináší výbornou stabilitu bez otřesů. Nově vytvořený uzamykací systém může uzamknout tři osy bez znatelného otáčení. Modulární konstrukce je integrována s dvojitými zámky, aby byla zajištěna 100% bezpečnost fotoaparátu na závitu během cestování nebo skladování. Vícero rozhraní gimbalu bylo navrženo s použitím bezpečnostních zámků pro zvládnutí vysoké intenzity natáčení ve všech směrech.

Více energie

CRANE 3S-E je vybaven portem DC-IN s podporovaným vstupem až 25.2V pro přímé nabíjení. Vestavěné baterie dokážou gimbal napájet po dobu 12 hodin, což je nárůst o 35 % oproti předchozímu modelu. Ke svému dobití potřebují baterie pouhé 4 hodiny. Dalším novým možným zdrojem energie je bateriový pack TransMount PowerPlus (volitelné příslušenství), který pojme šest baterií typu 18650. Tím získáte více energie pro náročnější práci a zároveň poslouží jako kompaktní rychlonabíjecí powerbanka pro vaše další zařízení. S tímto bateriovým packem získáte provozní dobu 21 hodin.

Dálkové ovládání a přenos obrazu

Stejně jako u předchozích modelů LAB a Weebill, Crane 3S-E nabízí možnost bezdrátového spojení s chytrým telefonem který pak pomocí přenosového modulu poslouží jako dálkový ovladač. S podporou bezdrátového full HD (1080p) videa funguje chytrý telefon jako monitor. Tím získáte přehled o důležitých nastaveních a pomoc při kompozici obrazu. Kromě přenosu HD obrazu bezproblémově propojí ViaTouch 2.0 gimbal s chytrým telefonem nebo fotoaparátem. Tak lze upravit v reálném čase různá nastavení jako je například rychlost sledování, clona, ISO, rychlost závěrky apod. Intuitivní ovládání a sledování v reálném čase máte doslova na dotek prstu.

Modul TransMount pro přenos obrazu

Zcela nový modul pro přenos obrazu umožňuje křišťálově čistou jasnost s 1080p při 30fps. Maximální vzdálenost pro přenos obrazu je 100 metrů. Spolu s funkcemi LUT, Pseudocolor, Focus peaking, Zebra Stripes a dalšími lze snadno dosáhnout profesionálního monitorování a publikování v živém přenosu. Díky externímu modulu TransMount pro přenos obrazu získáte lepší použitelnost stabilizátoru. Modul vám umožňuje přidat ke stabilizátoru až 3 samostatná zařízení, ať už se jedná o chytrý telefon, tablet nebo profesionální monitor.

 

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

ZHIYUN CRANE 3S-E Stabilizátor

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím