Oslavte Valentýn s tím pravým!

Oslavte Valentýn s tím pravým!

Oslavte Valentýn s tím pravým!

Leden se přehoupl v únor a mílovými kroky se blíží Valentýn, svátek všech zamilovaných. Den, kdy si lidé po celém světě připomínají sv. Valentina, který přes zákaz římského císaře oddal snoubence v křesťanském obřadu. Zapomněli jste na něj? Nevadí, u nás vždy seženete dárek, kterým svou drahou polovičku zaručeně potěšíte a užijete si romantický večer.

Love is all around

Dny se pomalu prodlužují, a to je neklamné znamení toho, že se blíží svátek lásky a všech zamilovaných. Chcete svou milou či milého skutečně potěšit a říct mu beze slov, jak moc pro vás znamená? Tak to jste u nás kápli na toho správného parťáka!

Věnovat kousek sebe sama

Dárky nám toho o člověku, který obdarovává, prozradí hodně. Můžete si být jistí, že čas a úsilí, které do výběru a tvorby dárku vložíte, obdarovaného zahřeje u srdce úplně stejně jako samotný dárek. Chcete si připomenout společné chvíle na dokonalém velkoformátovém tisku či fotoobrazu. Možná že právě tohle je přesně ta dekorace, která oživí a prozáří váš domov. A nezapomeňte na kvalitní rám, kterým můžete společnou vzpomínku skvěle podtrhnout.

Pokud raději při zapálené svíčce společně listujete fotoalby a připomínáte si společné zážitky, není nic snazšího, než si takové vyrobit. Stačí vybrat fotografie a design alba, který přesně sedí do vkusu vašeho partnera. Má raději veselé vzory? Nebo elegantní koženou klasiku? A co kdybyste mu k fotkám doplnili i popisky? Nebo byste společné chvíle zvěčnili ve fotoknize? To necháme naprosto na vás, jedno je ale jisté - perfektní dárek je na světě! Protože pocit lásky a bezpečí je tím největším darem, který na Valentýna můžete dostat.

Nebo máte obrázek, který byste nechtěli vyvolat, ale radši ho na něco natisknout? Co třeba vytvořit originální tričko nebo hrneček pro milovníka kávy či horké čokolády? Nebo polštář pro sladké sny? Naši šikovní kolegové zvládnou prakticky cokoliv, takže si stačí jenom vybrat a zbytek nechat na nás.

To vše pro vás s láskou vyrobíme, a pokud si budete přát, tak i zabalíme. Potěšení z dárku totiž začíná už při prvním pohledu na balíček.

To pravé pro fotografa

Někomu udělá největší radost právě přístroj, kterým bude fotografie k tisku vytvářet. Srdce fanouška jistojistě zaplesá třeba nad Leicou CL či nad jiným přístrojem této značky, a pokud touží po něčem jiném, zkuste nakouknout do oddělení fotoaparátů nebo brašen, nepokukoval třeba po stylovém batohu či brašně Peak Design?

Pro valentýnské chvíle se ale výborně hodí také instaxy a polaroidy, kterými opravdu jedinečným způsobem zachytíte kouzlo okamžiku. Musíme vás ovšem varovat - váš milý či vaše milá může zcela podlehnout jeho svodům. I na to ovšem máme řešení - můžete se nechat svést oba a vytvořit si vskutku originální vzpomínku na slavnostní večer!

Není nad zážitky

Ještě jste si neřekli "to je ono!"? A co takhle věnovat zážitek? Vizážistka a fotografové v našem ateliéru se o vašeho partnera postarají jako o vlastního a navrch bude mít ještě krásné fotografie, které se stanou ozdobou vašeho interiéru. Ještě lepší variantou je ale focení ve dvou, kde si společně vytvoříte vzpomínku na celý život. Naši kolegové udělají vše pro to, aby naplnili vaše (nejskrytější) představy. A je také možno věnovat dárkovou poukázku.

Nebo by snad vaše drahá polovička dala přednost nějakému zajímavému kurzu a něco nového se naučila? V naší nabídce si nepochybně vybere: ať už se chce naučit fotit koncerty, nebo potřebuje pomoct s ovládáním nového foťáku, stačí si jen vybrat termín! A pokud víte, že by si raději vybral sám, můžete mu věnovat dárkový poukaz fotokurzy. A pokud vám to nepřipadá dostatečně romantické, na kurz můžete jít i společně: protože společně strávený čas je celoročně tím nejkrásnějším dárkem.

Jestliže vám nic z toho nebrnklo na správně znějící strunu, můžete výběr dárku nechat zcela na svém protějšku. Za naši univerzální dárkovou poukázku si může vybrat cokoliv hmotného i nehmotného.

Ať už si vyberete cokoliv z naší nabídky, rádi vám pomůžeme s realizací dokonalého romantického večera. Proto hoďte starosti za hlavu, užívejte si blízkost toho druhého a zbytek nechte na nás. :)

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Analog: jaké filmy používat?
Analog: jaké filmy používat?

18. 1. - V minulém díle našeho seriálu jste se dozvěděli něco málo o tom, proč analog vůbec pořizovat / vytahovat ze skříně,...

Jak fotit zatmění měsíce
Jak fotit zatmění měsíce

17. 1. - Astronomické jevy jsou velmi fotogenické a měsíc táhne oči už od nepaměti. Na datum 21. 1. 2019 připadá poslední...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací