Produktové novinkyProduktové novinky

Malá velká novinka DJI Mavic Mini

Malá velká novinka DJI Mavic Mini
| 2 minuty čtení

Společnost DJI dnes oznámila novinku v podobě dronu DJI Mavic Mini. Jak název napovídá, jde o nejlehčí sklopný dron z hangáru DJI. A na co se můžete těšit?

Důvody, proč je tu Mavic Mini, můžou být hned dva. Ten první: je reakce na zvažované změny v legislativě ve velkých zemích (čti: klíčové trhy největších prodejců, jako je Velká Británie, USA, Čína atd.), kde se polemizuje o registraci dronu nad 250g. Ten druhý a důležitější pro nás, je samozřejmě skladnost a kompaktnost.

 

DJI Mavic Mini je spíš duchovním nástupcem řady Spark než řady Mavic. Doba letu se prodloužila téměř 2x, tedy na respekt budících 30 minut. O stabilizaci se bude starat 3 osý gimbal, který má co do činění s 12 MPX foto výstupy, nebo 2,7K videem. Přenos (případné streamování) bude probíhat na vzdálenost až 4km. 

CHCi Vědět víc o DJI Mavic Mini

Toliko k hardwarové stránce. Po té softwarové se můžete těšit na aplikaci rozšířenou o tutorial, jakousi verzi školy “jak na dron a video”, předprogramované triky a vychytávky od těch největších kapacit v oboru, které s dronem skutečně umí. Takže vlastně jedním stisknutím budete coby začátečníci s dronem čarovat ve stylu velkých es. Neprozradí vás ani přistávání, protože díky sestupnému systému Mavic Mini a GPS, usedne přesně na určené místo v interiéru i venku.


Je toho skutečně spousta, na co se těšit a ještě k tomu v malém balení. A kdy? Dron by měl být dostupný na českém trhu v první polovině listopadu. Dodávat jej budeme ve dvou verzích. DJI Mavic Mini a na příslušenství bohatší verzi DJI Mavic Mini Fly More Combo.

Chci vědět víc o DJI MAVIC Mini Fly More Combo

SIGMA DP2 Quattro 30 mm f/2,8

29 Mpx snímač CMOS Foveon X3, Procesor True III, 30 mm objektiv se světelností f/2,8

26 990,-
KNIŽNÍ BALÍČEK 1+1 Obraz... Fotografie...

výhodný balíček, knihy FOTOGRAFIE - TO NENÍ O NASTAVENÍ CLONY a OBRAZ JAKO DIALOG S ČASEM, autoři Jay Maisel + Alexander a Ludvík Baranovi

450,-

Související články

Capture One 22: nová a vylepšená verze profesionálního softwaru

Capture One 22: nová a vylepšená verze profesionálního...

Garance vrácení peněz

Garance vrácení peněz

Nikon Z 28 mm f/2,8: nejmenší a nejlehčí objektiv řady Z

Nikon Z 28 mm f/2,8: nejmenší a nejlehčí objektiv řady Z

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím