Aktuality z fotosvěta

Centrum FotoŠkoda získalo 3. místo v Národní ceně za kvalitu

Centrum FotoŠkoda získalo 3. místo v Národní ceně za kvalitu
3. 6. 2022 | 2 minuty čtení

Máme velkou radost z umístění, které získalo Centrum FotoŠkoda v Národní ceně ČR za kvalitu v rodinném podnikání. Ocenění udělila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Radou kvality ČR. Tímto bychom zároveň chtěli poděkovat za přízeň vám, našim zákazníkům!

Centrum FotoŠkoda mezi oceněnými

Soutěž probíhala od července do října 2021 a jednalo se o její druhý ročník. Přihlásilo se celkem 53 firem a hlavním cílem odborné poroty bylo posoudit kvalitu řízení rodinných firem z různých úhlů pohledu. Její součástí bylo i hodnocení na místě přímo u TOP 6 rodinných firem s nejlepším průměrným hodnocením. Kvůli koronavirovým opatřením bylo vyhlášení vítězů odloženo na jaro 2022 - Centrum FotoŠkoda se umístilo na 3. místě. 

"Složité období koronavirové krize prověřilo manažerské schopnosti, finanční stabilitu i semknutost rodinných firem v nelehkých dobách. Velmi si vážíme toho, že můžeme kvalitu rodinných firem nejen měřit, ale rovněž zviditelňovat v rámci Rady kvality ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu. Jsem hrdý, že můžeme představit ty nejlepší," řekl člen představenstva AMSP ČR, Petr Milata.

Foto - cena

Foto: Vojta Kubec

Porota hodnotila silné stránky a konkurenceschopnost zúčastněných firem, ale také navrhla oblasti, ve kterých by bylo vhodné rodinné podnikání podpořit. Dlouhodobým záměrem AMSP ČR pak je zdůraznit hodnotu rodinného podnikání pro českou ekonomiku, zviditelnit úspěšné české rodinné firmy a zlepšit vzdělávání v tomto ohledu. 

Foto z vyhlášení cen - Ministerstvo průmyslu

Foto: Ministerstvo průmyslu a obchodu

SONY Alpha A7IV
SONY Alpha A7 IV tělo

Rozlišení 33 Mpx, full frame Exmor R CMOS BSI, Snímání rychlostí až 10 fps, nativní ISO 100 – 51 200, 4K 60p video 10 bitech, S-Cinetone

57 990,-
AGFAPHOTO Realikids Cam 2 modrý

12Mpx fotografie, videa v HD kvalitě (1080 × 720 px), 3,5“ displej

1 290,-
CANON EOS R6 Mark II
CANON EOS R6 Mark II

Rozlišení 24,1 Mpx / obrazový procesor DIGIC X, Rozsah citlivosti až ISO 102 400, AF s technologií Dual Pixel CMOS AF II

62 990,-

Související články

ShopRoku 2023: FotoŠkoda mezi finalisty

ShopRoku 2023: FotoŠkoda mezi finalisty

SONY FE 16-25 mm f/2,8 G – první dojmy

SONY FE 16-25 mm f/2,8 G – první dojmy

Jak fungujeme o Velikonocích

Jak fungujeme o Velikonocích

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...