Centrum FotoŠkoda získalo 3. místo v Národní ceně za kvalitu | FotoŠkoda
Aktuality z fotosvěta

Centrum FotoŠkoda získalo 3. místo v Národní ceně za kvalitu

Centrum FotoŠkoda získalo 3. místo v Národní ceně za kvalitu
3. 6. 2022 | 2 minuty čtení

Máme velkou radost z umístění, které získalo Centrum FotoŠkoda v Národní ceně ČR za kvalitu v rodinném podnikání. Ocenění udělila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Radou kvality ČR. Tímto bychom zároveň chtěli poděkovat za přízeň vám, našim zákazníkům!

Centrum FotoŠkoda mezi oceněnými

Soutěž probíhala od července do října 2021 a jednalo se o její druhý ročník. Přihlásilo se celkem 53 firem a hlavním cílem odborné poroty bylo posoudit kvalitu řízení rodinných firem z různých úhlů pohledu. Její součástí bylo i hodnocení na místě přímo u TOP 6 rodinných firem s nejlepším průměrným hodnocením. Kvůli koronavirovým opatřením bylo vyhlášení vítězů odloženo na jaro 2022 - Centrum FotoŠkoda se umístilo na 3. místě. 

"Složité období koronavirové krize prověřilo manažerské schopnosti, finanční stabilitu i semknutost rodinných firem v nelehkých dobách. Velmi si vážíme toho, že můžeme kvalitu rodinných firem nejen měřit, ale rovněž zviditelňovat v rámci Rady kvality ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu. Jsem hrdý, že můžeme představit ty nejlepší," řekl člen představenstva AMSP ČR, Petr Milata.

Foto - cena

Foto: Vojta Kubec

Porota hodnotila silné stránky a konkurenceschopnost zúčastněných firem, ale také navrhla oblasti, ve kterých by bylo vhodné rodinné podnikání podpořit. Dlouhodobým záměrem AMSP ČR pak je zdůraznit hodnotu rodinného podnikání pro českou ekonomiku, zviditelnit úspěšné české rodinné firmy a zlepšit vzdělávání v tomto ohledu. 

Foto z vyhlášení cen - Ministerstvo průmyslu

Foto: Ministerstvo průmyslu a obchodu

RICOH GR IIIx

Rozlišení: 24 Mpx APS-C CMOS, Světelnost f/2,8, rozsah clon = F2,8 – F16, Stabilizace snímače se ziskem až 4EV

26 990,-
SONY Alpha A7 III
SONY Alpha A7 III tělo

full frame 24 Mpx snímač, až 10 sn./s. při sekvenčním snímání s bufferem až na 177 JPEG snímků, XAVC S 4k video, 100 Mbps 8-bit 4:2:0 - interní nahrávání, přes HDMI výstup 8-bit 4:2:2, 120 FPS FHD

52 490,-
CANON EOS 90D
CANON EOS 90D tělo

32.5 Mpx APS-C CMOS snímač a DIGIC 8 procesor, Dual Pixel AF s detekcí obličeje a 45 křížovými body, 4K UHD/30p a 1080p full HD se snímkonavíc frekvencí až 120p/ BEZ CROPU

27 490,-

Související články

DSLR vs. CSC: Král je mrtev (?) Ať žije král!

DSLR vs. CSC: Král je mrtev (?) Ať žije král!

Sony FX3 nově na seznamu schválených kamer pro Netflix

Sony FX3 nově na seznamu schválených kamer pro Netflix

Sony přichází s technologií proti padělání

Sony přichází s technologií proti padělání

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...