Objektivy Fujinon — kup jeden a dostaneš druhý!

Objektivy Fujinon — kup jeden a dostaneš druhý!

Objektivy Fujinon — kup jeden a dostaneš druhý!

Takové je motto společnosti Fujifilm, která nabízí při zakoupení vybraného objektivu druhý zdarma. Konkrétně se jedná o objektiv Fujinon XF50–230 mm. Souběžně běží akce, kdy můžete tento objektiv (XF50–230) získat i při koupi CSC fotoaparátu Fujifilm X-E1. Takže má tato akce význam jak pro ty uživatele, kteří fotoaparát již vlastní, tak i pro ty, kteří o jeho koupí teprve uvažují.

FUJINON XC 50–230 mm f/4,5–6,7 OIS

Tento širokorozsahový zoomový objektiv podává konzistentně vynikající optický výkon v celém rozsahu zoomu. Optická konstrukce 10/13 (skupin/členů) zahrnuje jeden asférický objektiv a jeden ED člen. Vynikající optický výkon je zajištěn pomocí optické stabilizace obraz při delší ohniskové vzdálenosti i při nízké intenzitě osvětlení. Snížená hmotnost zaostřování objektivu v kombinaci s vysoce přesným krokovým motorem zaručuje vysokorychlostní automatické zaostřování a potlačuje hluk z mechanismu zoomu.

 

1. akce platí pro objektivy Fujinon XF14 mm, XF18 mm, XF23 mm a XF27 mm

Koncový zákazník obdrží při koupi výše uvedených objektivů objektiv FUJI XF50-230mm ZDARMA.

FUJINON XF 14 mm f/2,8 R – širokoúhlý monofokální objektiv se světelností 2,8
FUJINON XF 18 mm f/2 R – světelný širokoúhlý objektiv se zorným úhlem 76,5°
FUJINON XF 23 mm f/1,4 R – vysoce světelný objektiv s krásným bokehem a vysokou hranovou ostrostí
FUJINON XF 27 mm f/2,8 – kompaktní a lehký objektiv s výtečnou obrazovou kvalitou. Objektiv je k dispozici v černé a stříbrné barvě.
 

2. akce platí pro fotoaparát Fujinon X-E1 + XF18–55 mm

Koncový zákazník obdrží při koupi fotoaparátu X-E1 se setovým objektivem XF18-55mm objektiv FUJI XF50-230mm ZDARMA.

FUJIFILM X-E1 + 18-55 mm černý
Fotoaparát Fujifilm X-E1, jdoucí v patách oceňovaného modelu X-Pro1, disponuje 16Mpx APS-C snímačem X-Trans CMOS, vynikajícím elektronickým hledáčkem OLED, menším tělem se zabudovaným bleskem a bajonetem umožňujícím nasazení objektivů řady Fujinon XF. Díky snadno přenosné velikosti, velmi rychlému automatickému ostření za 0,1 vteřiny a nově vyvinutému světelnému objektivu F2.8 s proměnnou ohniskovou vzdáleností s OIS je X-E1 slibným přírůstkem do řady X.

Uživatelská recenze

Fotoaparát X-E1 jsem si vybral jako náhradu za zrcadlovku. Jde mi především o menší a lehčí aparát na cestování. Aparát je perfektně zpracovaný a výstupní výkon se zdá vynikající. Vlastně nad očekávání. Přes drobné výhrady k hledáčku je fotografování velice příjemné. Ovládání je dokonalé a ovládací prvky dostupné a srozumitelné.

d_inc 05.01.2014 v 12:49:00 (90 %)

Podobné články

Střední formát: Na velikosti záleží
Střední formát: Na velikosti záleží

17. 7. - Střední formát. Dnes oblíbený přístroj fotografických fajnšmekrů, dříve zcela běžný fotoaparát. Jaká je vlastně jeho...

Svět poté. Svět Pustiny. Svět Stanislava Petery
Svět poté. Svět Pustiny. Svět Stanislava Petery

28. 6. - Jak by to vypadalo, kdyby se postapokalyptické scénáře vyplnily? V odpovědi na tuto otázku vytvořil Stanislav Petera...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací