Objektivy Fujinon — kup jeden a dostaneš druhý!

Objektivy Fujinon — kup jeden a dostaneš druhý!

Objektivy Fujinon — kup jeden a dostaneš druhý!

Takové je motto společnosti Fujifilm, která nabízí při zakoupení vybraného objektivu druhý zdarma. Konkrétně se jedná o objektiv Fujinon XF50–230 mm. Souběžně běží akce, kdy můžete tento objektiv (XF50–230) získat i při koupi CSC fotoaparátu Fujifilm X-E1. Takže má tato akce význam jak pro ty uživatele, kteří fotoaparát již vlastní, tak i pro ty, kteří o jeho koupí teprve uvažují.

FUJINON XC 50–230 mm f/4,5–6,7 OIS

Tento širokorozsahový zoomový objektiv podává konzistentně vynikající optický výkon v celém rozsahu zoomu. Optická konstrukce 10/13 (skupin/členů) zahrnuje jeden asférický objektiv a jeden ED člen. Vynikající optický výkon je zajištěn pomocí optické stabilizace obraz při delší ohniskové vzdálenosti i při nízké intenzitě osvětlení. Snížená hmotnost zaostřování objektivu v kombinaci s vysoce přesným krokovým motorem zaručuje vysokorychlostní automatické zaostřování a potlačuje hluk z mechanismu zoomu.

 

1. akce platí pro objektivy Fujinon XF14 mm, XF18 mm, XF23 mm a XF27 mm

Koncový zákazník obdrží při koupi výše uvedených objektivů objektiv FUJI XF50-230mm ZDARMA.

FUJINON XF 14 mm f/2,8 R – širokoúhlý monofokální objektiv se světelností 2,8
FUJINON XF 18 mm f/2 R – světelný širokoúhlý objektiv se zorným úhlem 76,5°
FUJINON XF 23 mm f/1,4 R – vysoce světelný objektiv s krásným bokehem a vysokou hranovou ostrostí
FUJINON XF 27 mm f/2,8 – kompaktní a lehký objektiv s výtečnou obrazovou kvalitou. Objektiv je k dispozici v černé a stříbrné barvě.
 

2. akce platí pro fotoaparát Fujinon X-E1 + XF18–55 mm

Koncový zákazník obdrží při koupi fotoaparátu X-E1 se setovým objektivem XF18-55mm objektiv FUJI XF50-230mm ZDARMA.

FUJIFILM X-E1 + 18-55 mm černý
Fotoaparát Fujifilm X-E1, jdoucí v patách oceňovaného modelu X-Pro1, disponuje 16Mpx APS-C snímačem X-Trans CMOS, vynikajícím elektronickým hledáčkem OLED, menším tělem se zabudovaným bleskem a bajonetem umožňujícím nasazení objektivů řady Fujinon XF. Díky snadno přenosné velikosti, velmi rychlému automatickému ostření za 0,1 vteřiny a nově vyvinutému světelnému objektivu F2.8 s proměnnou ohniskovou vzdáleností s OIS je X-E1 slibným přírůstkem do řady X.

Uživatelská recenze

Fotoaparát X-E1 jsem si vybral jako náhradu za zrcadlovku. Jde mi především o menší a lehčí aparát na cestování. Aparát je perfektně zpracovaný a výstupní výkon se zdá vynikající. Vlastně nad očekávání. Přes drobné výhrady k hledáčku je fotografování velice příjemné. Ovládání je dokonalé a ovládací prvky dostupné a srozumitelné.

d_inc 05.01.2014 v 12:49:00 (90 %)

Podobné články

Sony World Photography Awards zná kompletní výsledky
Sony World Photography Awards zná kompletní výsledky

19. 4. - Sony World Photography Awards 2019 vyhlásily výsledky profesionální soutěže a dalších kategorií. Fotografem roku se...

Jak máme v Centru FotoŠkoda otevřeno o Velikonocích
Jak máme v Centru FotoŠkoda otevřeno o Velikonocích

16. 4. - Otevírací doba se o Velikonocích trochu změní, proto neodkládejte nákupy na poslední chvíli na pondělí. Budeme tady...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací