CANON EOS R6 Mark II + RF 24-105 mm f/4 L IS USM
Recenze odborníka

CANON EOS R6 Mark II + RF 24-105 mm f/4 L IS USM

*****
(11 recenzí) | Kód produktu: 4016191 | PN: 5666C013

Canon EOS R6 Mark II představuje doposud nejrychlejší a nejpokročilejší plnoformátovou bezzrcadlovku, rozšiřující průkopnický systém EOS R. Fotoaparát s bajonetem typu RF dokáže snímat rychlostí až 40 sn/sek, dále velice přesně automaticky zaostřit i při slabém osvětlení nebo filmovat do velikosti videa 6K RAW a 4K UHD. Canon EOS R6 Mark II překonává vysoce nastavenou laťku svým předchůdcem (EOS R6) jedinečnou kombinací špičkového výkonu, mimořádné rychlosti a profesionálních filmových funkcí.
Více o produktu »

 • Rozlišení 24,1 Mpx / obrazový procesor DIGIC X
 • Rozsah citlivosti až ISO 102 400
 • AF s technologií Dual Pixel CMOS AF II
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

CANON EOS R6 Mark II

***** (11)

CANON EOS R6 Mark II

CANON EOS R6 Mark II Canon EOS R6 Mark II představuje doposud nejrychlejší a nejpokročilejší plnoformátovou bezzrcadlovku, rozšiřující průkopnický systém EOS R. Fotoaparát s bajonetem typu RF dokáže snímat rychlostí až...

59 990,-

CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM

***** (6)

CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM

CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM Ultraširokorozsahový zoom nabízí fotografům skutečně velké možnosti a ideální kompromis mezi výkonem, kompaktností a kvalitou snímků. Díky 5krokovému stabilizátoru obrazu pořídíte ostré snímky i za...

35 990,-

Hodnocení odborníka 99%

Canon EOS R6 Mark II byl představen v listopadu roku 2022 jako fotoaparát mířící na tvůrce, kteří potřebují opravdový univerzál na fotky i video. Jak si se svou rolí poradil s odstupem času? Dokázal přimět poslední “zrcadlovkáře” k přechodu? První fotku jsem s tímto fotoaparátem vyfotil na Vánoce...

 • Ideální hybridní fotoaparát pro focení i natáčení videa
 • Full frame snímač CMOS snímač s rychlým odečtem a rozlišením 24,2 Mpx
 • Perfektní výkon za zhoršených světelných podmínek
 • Pomalé zapnutí/vypnutí přístroje
 • VIDEO - Nemožnost nastavit LOG záznam na zmáčknutí nahrávacího tlačítka když fotíte
 • VIDEO - Nesmyslná nutnost zapnutí vysoké snímkovací frekvence před možností změny na tuto hodnotu

Ukázkové snímky

Základní popis

 • Rozlišení 24,1 Mpx / obrazový procesor DIGIC X
 • Rozsah citlivosti až ISO 102 400
 • AF s technologií Dual Pixel CMOS AF II
 • Sériové snímání až 40 sn/s - elektronická závěrka
 • Interní stabilizace obrazu (IBIS) se ziskem až 8 EV
 • Video 4K 60p UHD / Full HD 1920 bodů 179,82fps
 • PQ spolu s gama křivkou Canon Log 3
 • Podpora bezdrátových technologií Wi-fi a Bluetooth
 • EVF s rozlišením 3,69 Mpx a frekvencí 120 sn./s
 • Prodloužená výdrž baterie až o 50%
100%
*****

Parametry

Velikost snímačefull frame (FX, 24×36 mm)
Barva fotoaparátučerná
Vlastnosti těla100% hledáček | živý náhled | připojení gripu
Maximální rozlišení fotografie (px)6 048 × 4 032
Počet efektivních pixelů (Mpx)24
Poměr stran snímku3:2 | 4:3 | 16:9 | 1:1
Typ snímačeCMOS
Citlivost ISO - rozsah100 - 102 400
Rozšířené ISO (minimum)100
Rozšířené ISO (maximum)204800

Popis produktu CANON EOS R6 Mark II + RF 24-105 mm f/4 L IS USM

Canon EOS R6 Mark II využívá stejnou technologii procesoru DIGIC X, který byl použit také u modelů EOS R5, EOS R6 a EOS-1D X Mark III. Procesor spolupracuje se snímačem typu CMOS s rozlišením 24,1 Mpx, společně s novou generací AF se zdvojenými body Dual Pixel CMOS AF II, což významně zvyšuje rychlost a spolehlivost na zcela bezkonkurenční úroveň.

Bezkonkurenční rychlost fotoaparátu

Canon EOS R6 Mark II vyniká mimo jiné rychlostí ostření. Jedná se zatím o nejrychlejší model řady EOS, který dokáže nepřetržitě snímat rychlostí až 40 sn/sek (elektronická závěrka), s možností volby 20 sn/sek nebo 5 sn/sek. V případě mechanické závěrky je snímkovací rychlost až 12 sn/sek. To nám umožní zachytit i extrémně rychlé a prchavé okamžiky, které naše oko většinou ani nepostřehne. Ve srovnání s modelem EOS R6 omezuje nový senzor zkreslení obrazu při snímání vlivem tzv. efektu rolling shutter, kdy je možné používat elektronickou závěrku ke zmrazení rychle se pohybujících objektů.

Canon EOS R6 Mark II image 1

Ještě rychlejší, přesnější a chytřejší AF

Canon EOS R6 Mark II umí sledovat a udržet zaostřené objekty i při pohybu po scéně. Díky vylepšené umělé inteligenci s hloubkovým učením rozpoznává osoby, vozidla (nově i včetně letadel a vlaků) a zvířata (nově též koně a zebry). Typ snímaného objektu lze zvolit v nabídce, nebo je možné ponechat detekci na automatice fotoaparátu. U funkce sledování očí můžeme volit, které oko (levé, pravé) bude mít při ostření prioritu. Pokud nelze oči přesně detekovat, AF systém se místo toho zaměří na obličej. Při odvrácení očí od objektivu systém dále sleduje hlavu nebo tělo. 

Canon EOS R6 Mark II image 2

Špičkový výkon stabilizátoru

Canon EOS R6 Mark II vyniká nejúčinnější stabilizací obrazu ve své třídě a se ziskem až 8 EV. S využitím kombinovaného systému stabilizace – v objektivu a v těle přístroje – umožňuje EOS R6 Mk II fotografovat i na relativně velice dlouhé expoziční časy z ruky s vysokou čistotou a ostrostí. Fotografové tak mohou zachytit celkovou atmosféru bez ohledu na podmínky díky schopnosti ostřit bez rozhýbání snímků (a současně i bez stativu) v situacích, kdy hladina osvětlení je velice nízká (cca -6.5 EV). Přitom rozsah citlivosti lze nastavit až na hranici ISO 102 400

Canon EOS R6 Mark II image 3

Další sofistikované funkce

Canon EOS R6 Mark II poskytuje praktickou funkci – pořízení záznamu před stiskem spouště v režimu RAW Burst s ? sek předstihem, což představuje velkou výhodou při fotografování nepředvídatelných událostí a nebo obecně velice rychlých/akčních situací. Režim RAW Burst snímá nepřetržitě rychlostí 30 sn/sek až do počtu 191 snímků, které zaznamená do jediného souboru CR3, vše při automatickém ostření se sledováním objektu. Jednotlivé snímky lze následně extrahovat přes SW Canon Digital Photo Professional nebo ve fotoaparátu a uložit je samostatně do formátu JPEG, HEIF nebo RAW

Canon EOS R6 Mark II image 4

Profesionální filmové a video funkce

Canon EOS R6 Mark II zaznamenává video ve formátu 4K 60p UHD na plnou šíři snímače (což je zatím zcela výjimečné v této třídě). Navíc vše s plnou podporou automatického ostření Dual Pixel CMOS AF II. Všechny záběry ve 4K vznikají převzorkováním z 6K výstupu ze snímače, jeho výsledkem je vynikající obrazová kvalita. Pro nezávislé filmaře nabízí EOS R6 Mark II výstup 6K RAW prostřednictvím HDMI, který lze zaznamenat na rekordér Atomos Ninja V+ ve formátu ProRes RAW. Tím získávají ještě detailnější obraz s možností výraznější postprodukce. V režimu videa je možné aktivovat záznam v předstihu 3 nebo 5 sekund, kdy fotoaparát v pohotovostním režimu nepřetržitě snímá a umožňuje tak zachytit akci ještě před stisknutím spouště. 

Canon EOS R6 Mark II image 5

Ještě delší výdrž a stopáž

Výrobce zde zapracoval na ještě lepší konstrukci elektronických obvodů, umožňujících delší dobu nahrávání - a to více než 40 minut převzorkovaného videa ve 4K 60p nebo až 6 hodin 4K 30p v závislosti na okolní teplotě, místu na paměťové kartě a stavu baterie. Byl tedy odstraněn dřívější limit 29 minut 59 sekund maximální délky záznamu. Funkce a výkon EOS R6 Mark II nyní umožní tvůrcům ještě více rozšířit kreativní možnosti, například co se týče žádaných zpomalených záběrů s podporou AF ve formátu Full HD a s rychlostí až 179,82 sn/sek. Při filmování lze dále použít nepravé barvy jako vodítko pro úpravy expozice. Daná funkce je zvlášť užitečná za podmínek, při nichž obvykle vznikají přepaly. Nechybí zde ani podpora populární gama křivky Canon Log 3, díky níž filmaři zachytí působivá, realistická videa a využijí širší možnosti tvůrčího vyjádření. 

Canon EOS R6 Mark II image 6

Podpora bezdrátových technologií

Díky aktualizovanému Bluetooth v.5 a Wi-Fi (5 GHz) lze EOS R6 Mark II snadno připojit k chytrému telefonu a dalším bezdrátovým zařízením a sdílet nebo přenášet soubory vysokou rychlostí přes FTP/FTPS/SFTP. Fotoaparát lze také dálkově ovládat pomocí aplikací Camera Connect a EOS Utility při propojení s počítačem PC, Mac, chytrým telefonem – a to přes Wi-Fi nebo vysokorychlostní USB-C. Fotoaparát lze stejně tak využít jako webovou kameru na počítačích PC/Mac s aplikacemi pro videohovory (Skype, Zoom, Teams). Tato funkce je typu plug-and-play pracuje se standardními ovladači USB Video Class (UVC) a USB Audio Class (UAC), které jsou součástí operačních systémů Windows a macOS. 

Canon EOS R6 Mark II image 7

Ergonomie, ovládání, intuitivnost

Tělo fotoaparátu je vysoce odolné a umí dobře vzdorovat nepříznivým povětrnostním vlivům. Elektronický hledáček s vysokým rozlišením 3,69 milionu bodů a snímkovou frekvencí 120 sn./s poskytuje krásný obraz při fotografování i filmování. Dále má EOS R6 Mark II po modelu EOS R3 asistenční funkci zobrazení imitujícího optický hledáček. To poskytne přirozený obraz s detaily ve stínech i světlech i dobrou viditelnost v tmavých oblastech. EOS R6 Mark II je kompatibilní s bateriemi LP-E6 a bateriovým gripem jako má EOS R6. Výdrž baterie zde však byla prodloužena přibližně o 50 % při použití LCD displeje. Canon EOS R6 Mark II zachovává komfortní a ergonomické ovládání přístrojů systému EOS a EOS R, takže přechod na nový model bude pro stávající uživatele zcela snadný. Multifunkční sáňky s rozhraním nové generace umožňují užívat fotoaparát EOS R6 Mark II s novou řadou příslušenství včetně blesku Canon Speedlite EL-5. Příslušenství lze navíc používat bez kabelů a v některých případech i bez baterií. 

Canon EOS R6 Mark II image 8?

Další funkce a inovace:

 • CMOS senzor 24,1 Mpx a obrazový procesor DIGIC X, rozsah citlivosti až ISO 102 400
 • Elektronický hledáček 0,5" s vysokým rozlišením a 3,69 m bodů a obnovovací frekvencí 120 sn/sek
 • Dotykový LCD displej 3,0" s 1,62 mil bodů, výklopný a otočný
 • Design těla zahrnuje čtyři odlišné ovládací prvky na těle pro intuitivní dotykové ovládání a joystick na zadní straně fotoaparátu pro rychlý a intuitivní výběr zaostřovacích bodů a navigaci v menu
 • Inovované ovládání - horní část, změna poloha voliče On/Off a voliče režimu Photo/Video
 • Tělo utěsněno proti prachu a vlhkosti, hodí se i pro práci v nepříznivých podmínkách
 • 2× slot pro paměťové karty SD nabízí flexibilitu při ukládání souborů, kompatibilita s kartami UHS-II, pro plynulé nahrávání 4K videa a vysokorychlostní sériové snímání
 • K dispozici jsou možnosti kabelového a bezdrátového připojení, umožňují více způsobů přenosu fotografií a videí
 • Port USB-C 3.2 Gen 2 pro nabíjení ve fotoaparátu a přenos souborů
 • Jack 3,5 mm porty pro sluchátka a externí mikrofon, micro-HDMI pro práci s externím rekordérem
 • Bluetooth a 5/2,4 GHz Wi-Fi pro bezdrátové přenosy a dálkové ovládání z mobilních zařízení

Parametry produktu

Velikost snímačefull frame (FX, 24×36 mm)
Barva fotoaparátučerná
Vlastnosti těla100% hledáček | živý náhled | připojení gripu
Maximální rozlišení fotografie (px)6 048 × 4 032
Počet efektivních pixelů (Mpx)24
Poměr stran snímku3:2 | 4:3 | 16:9 | 1:1
Typ snímačeCMOS
Citlivost ISO - rozsah100 - 102 400
Rozšířené ISO (minimum)100
Rozšířené ISO (maximum)204800
Stabilizace obrazumechanická (posunem snímače)
Formát snímkuRAW | JPEG | HEIF
Systém automatického zaostřovánídetekce oka | detekce obličeje | jednotlivý AF bod | automatický výběr AF bodu | sledování objektu | skupiny bodů | skupiny bodů - volitelný počet bodů | detekce oka u zvířat
Počet zaostřovacích bodů (křížové)4897
BajonetCanon RF
Crop faktor1x
Funkce LCD displejedotykový | výklopný horizontálně i vertikálně
Velikost LCD displeje3,0"
Rozlišení LCD (px)3 690 000
Hledáčekelektronický
Rozlišení elektronického hledáčku (px)3 680 000
Zvětšení hledáčku0,7x
Expoziční čas - nejkratší (s)1/8000
Expoziční čas - nejdelší (s)30
Blesksystémová patice
Synchronizační čas pro blesk1/250
Rychlost sériového snímání (sn/s)40
Záznam videaFull HD (1920 × 1080) | kontinuální AF | 60p | 4K/UHD (3840 × 2160)
Možnosti pro videoH.264/MPEG-4 AVC | H.264 | H.265
RozhraníX-sync konektor | systémový blesk | HDMI | mikrofonní vstup | Wi-Fi | sluchátkový výstup (3,5 mm) | USB 3.1 | Bluetooth
NapájeníLi-Ion
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Šířka fotoaparátu (mm)138
Výška fotoaparátu (mm)98
Hloubka fotoaparátu (mm)88
Hmotnost fotoaparátu (g)588
Utěsnění proti povětrnostním vlivůmano
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF

SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF

SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF
Doprava zdarma Sleva
 • Filmový objektiv 35 mm T1,5 / full frame
 • Bajonet pro Canon RF
 • Manuální ostření již od 30 cm
14 290,-
CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM

CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM

*****
(6 recenzí)
CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • 5krokový stabilizátor obrazu
 • motor Nano USM
 • ovládací kroužek
35 990,-
Skladem > 5 ks
CANON RF 28-70 mm f/2 L USM

CANON RF 28-70 mm f/2 L USM

*****
(2 recenze)
CANON RF 28-70 mm f/2 L USM
Doprava zdarma Recenze odborníka Zapůjčení na prodejně
 • zdokonalený zoom a rychlá clona f/2
 • ostrost v celém snímku a nízká míra zkreslení
 • ovládací kroužek na změnu nastavení
79 990,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON RF 50 mm f/1,2 L USM

CANON RF 50 mm f/1,2 L USM

*****
(1 recenze)
CANON RF 50 mm f/1,2 L USM
Doprava zdarma Recenze odborníka Zapůjčení na prodejně
 • ostrost a detailnost až do okrajů
 • vysoká rychlost závěrky i ve špatných světelných podmínkách
 • AF USM
64 590,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem 4 - 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem 4 - 5 ks
GITZO Adventury 45 L - fotobatoh

GITZO Adventury 45 L - fotobatoh

GITZO Adventury 45 L - fotobatoh
Doprava zdarma
 • kombinace prostorného batohu na techniku a každodenní využití
 • dvě DSLR / bezzrcadlovky + 4-6 dalších objektivů
 • 15" notebook a tablet
7 590,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO Whistler BP 350 AW II - fotobatoh

LOWEPRO Whistler BP 350 AW II - fotobatoh

LOWEPRO Whistler BP 350 AW II - fotobatoh
Doprava zdarma Sleva
 • nízká hmostnost, robustní konstrukce
 • objem 33 litrů
 • možnost připevnění lyží / snowboardu / stativu
5 990,-
Poslední kus
LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional
Doprava zdarma Sleva
 • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 64GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
2 690,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
Doprava zdarma
 • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
 • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
 • Max. rychlost čtení 277 MB/s
LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional
Doprava zdarma Sleva
 • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 128GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
4 990,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma Sleva
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
4 390,-
Skladem > 5 ks
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

*****
(2 recenze)
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk
Doprava zdarma Sleva
 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
7 290,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON Speedlite EL-100 Blesk

CANON Speedlite EL-100 Blesk

CANON Speedlite EL-100 Blesk
Doprava zdarma Sleva
 • Režim Auto
 • Směrné číslo 26 (ISO 100 m)
 • Velký výkon
CANON Speedlite EL-1 Blesk

CANON Speedlite EL-1 Blesk

CANON Speedlite EL-1 Blesk
Doprava zdarma Sleva
 • rychlé nabíjení cca 0,1-0,9 s
 • konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům
 • možnost nastavení výkonu od plného po 1/8192
28 790,-
CANON Speedlite EL-5 blesk

CANON Speedlite EL-5 blesk

CANON Speedlite EL-5 blesk
Doprava zdarma
 • Směrné číslo (GN): 60 / ISO 100, ohn. 200 mm
 • Bezdrátový rádiový přenos 2,4 GHz
 • Napájení: Lithium-iontová baterie LP-EL
12 590,-
Skladem 2 - 3 ks
SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
Doprava zdarma
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
GITZO GT0542 Mountaineer - karbonový stativ

GITZO GT0542 Mountaineer - karbonový stativ

GITZO GT0542 Mountaineer - karbonový stativ
Doprava zdarma

Gitzo GT0542 Mountaineer je nejkompaktnější čtyřdílný karbonový stativ pro kompaktní fotoaparáty i zrcadlovky. Řada Mountaineer vyráběná z uhlíkových vláken se...

11 890,-
MANFROTTO MT190X3 stativ

MANFROTTO MT190X3 stativ

MANFROTTO MT190X3 stativ
Doprava zdarma
 • 3/8" základna
 • Černá barva
 • Materiál hliník
4 990,-
Poslední kus
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce ve...

6 990,-
> 3 volných míst
Svatební fotografie v praxi

Svatební fotografie v praxi

Svatební fotografie v praxi

Fotografování svateb je prestižní záležitostí. Vždyť svatební fotograf je ten, který zachycuje momenty plné emocí a uchovává vzpomínky na celý život. O fotografování...

4 290,-
> 3 volných míst
Street photo

Street photo

Street photo

Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučte se pracovat s fotoaparátem na ulici, umět...

1 890,-
> 3 volných míst
Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Poznejte perfektně svůj fotoaparát, než začnete fotografovat! Připravili jsme pro vás kurz, kde se budeme věnovat vaší (bez)zrcadlovce od prvního spuštění až po...

890,-
> 3 volných míst
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem 2 - 3 ks
SIGMA Krytka objektivu 77 mm

SIGMA Krytka objektivu 77 mm

*****
(1 recenze)
SIGMA Krytka objektivu 77 mm

Přední krytka Sigma určená pro zakrytí objektivů opatřených vnitřním závitem o průměru 77 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým...

350,-
Skladem 2 - 3 ks
KAISER převlečná krytka 77 mm

KAISER převlečná krytka 77 mm

*****
(1 recenze)
KAISER převlečná krytka 77 mm

Převlečná krytka Kaiser určená pro objektivy, jejichž vnější průměr je 77 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým poškozením.

290,-
Poslední kus
NOVOFLEX adaptér obj. Leica R na tělo Canon RF - EOSR/LER

NOVOFLEX adaptér obj. Leica R na tělo Canon RF - EOSR/LER

NOVOFLEX adaptér obj. Leica R na tělo Canon RF - EOSR/LER
Doprava zdarma
 • Manuální a extrémně přesný adaptér k propojení objektivů Leica R na těla Canon EOS R
 • Při propojení nedochází k výměna žádných elektronických informací, čas clona...
2 990,-
NOVOFLEX adaptér obj. Pentax K(A) na tělo Canon RF - EOSR/PENT

NOVOFLEX adaptér obj. Pentax K(A) na tělo Canon RF - EOSR/PENT

NOVOFLEX adaptér obj. Pentax K(A) na tělo Canon RF - EOSR/PENT
Doprava zdarma Sleva
 • Manuální a extrémně přesný adaptér k propojení objektivů Pentax K na těla Canon EOS R
 • Při propojení nedochází k výměna žádných elektronických informací, čas clona...
4 190,-

Hodnocení odborníka 99%

Canon EOS R6 Mark II byl představen v listopadu roku 2022 jako fotoaparát mířící na tvůrce, kteří potřebují opravdový univerzál na fotky i video. Jak si se svou rolí poradil s odstupem času? Dokázal přimět poslední “zrcadlovkáře” k přechodu? První fotku jsem s tímto fotoaparátem vyfotil na Vánoce roku 2022 a od té doby tvoří základ mého setu pro zákazky i volnou tvorbu. Jak se nám společně vede?

100%
*****
 • Ideální hybridní fotoaparát pro focení i natáčení videa
 • Full frame snímač CMOS snímač s rychlým odečtem a rozlišením 24,2 Mpx
 • Perfektní výkon za zhoršených světelných podmínek
 • Oproti předchůdci je efekt rolling shutter dobře eliminován
 • Možnost nahrávat 4K/60p bez ořezu
 • Perfektní stabilizace obrazu až 8 EV v kombinaci s podporovanými RF objektivy
 • Velmi rychlé kontinuální ostření s detekcí objektu i oka
 • Multifunkční patice blesku pro další příslušenství
 • Zlepšené hospodaření s energií a výkon až 570 fotek na jedno nabití
 • Bez omezení času nahrávání až na 6 hodin
 • Bez omezení velikosti video souboru
 • Pomalé zapnutí/vypnutí přístroje
 • VIDEO - Nemožnost nastavit LOG záznam na zmáčknutí nahrávacího tlačítka když fotíte
 • VIDEO - Nesmyslná nutnost zapnutí vysoké snímkovací frekvence před možností změny na tuto hodnotu

Ukázkové snímky

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
před 17 dny

   avatar
   80%*****
   před 28 dny

   • Dobré zpracování, na omak kvalitní materiál
   • Dobře sedí ruce
   • S objektivem RF dobré držení a menší /lehčí rozměry
   • Kvalita výstupu dostačující - porovnávám s EOS 5D Mark iv
   • Popruh by mohl být klasicky široký jako u starších zrcadlovek, dodávaný je úzký a nepohodlný na krku.
   • Absence druhého displeje s parametry nastavení
   • Na ovládání je potřeba si zvyknout
   • Vyšší pořizovací cena
   • Nemůžu si zvyknout na elektronický hledáček, ale oproti prvním "r-kům" je zde vidět pokrok...
   • Někdy zlobí jas, některý snímek je tmavý, jiný světlý - především focení osvětlených scén - divadlo a pod...
   avatar
   100%*****
   před 1 měsícem

   • fotoaparát splnil a překonal všechna očekávání
    avatar
    100%*****
    před 1 měsícem

      avatar
      100%*****
      08.01.2024 12:43:14

      upgradoval jsem z eos 40D, takže pokrok o celou výškovou budovu (ne jen o patro nebo dvě). Ještě jsem se dost nenabažil. Je super.

        avatar
        100%*****
        25.06.2023 22:55:31

          avatar
          100%*****
          14.03.2023 11:56:49

            avatar
            100%*****
            26.01.2023 18:48:41

            překonal mé očekávání

              avatar
              100%*****
              14.01.2023 07:36:05

                avatar
                100%*****
                04.01.2023 13:21:11

                Pořízen jako vánoční dárek pro partnera - moc po něm toužil a je s ním velmi spokojený.

                  Příslušenství k produktu CANON EOS R6 Mark II + RF 24-105 mm f/4 L IS USM

                  SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF

                  SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF

                  SAMYANG 35 mm T1,5 VDSLR MK2 pro Canon RF
                  Doprava zdarma Sleva
                  • Filmový objektiv 35 mm T1,5 / full frame
                  • Bajonet pro Canon RF
                  • Manuální ostření již od 30 cm
                  14 290,-
                  CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM

                  CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM

                  *****
                  (6 recenzí)
                  CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM
                  Doprava zdarma Recenze odborníka
                  • 5krokový stabilizátor obrazu
                  • motor Nano USM
                  • ovládací kroužek
                  35 990,-
                  Skladem > 5 ks
                  CANON RF 28-70 mm f/2 L USM

                  CANON RF 28-70 mm f/2 L USM

                  *****
                  (2 recenze)
                  CANON RF 28-70 mm f/2 L USM
                  Doprava zdarma Recenze odborníka Zapůjčení na prodejně
                  • zdokonalený zoom a rychlá clona f/2
                  • ostrost v celém snímku a nízká míra zkreslení
                  • ovládací kroužek na změnu nastavení
                  79 990,-
                  Skladem 2 - 3 ks
                  CANON RF 50 mm f/1,2 L USM

                  CANON RF 50 mm f/1,2 L USM

                  *****
                  (1 recenze)
                  CANON RF 50 mm f/1,2 L USM
                  Doprava zdarma Recenze odborníka Zapůjčení na prodejně
                  • ostrost a detailnost až do okrajů
                  • vysoká rychlost závěrky i ve špatných světelných podmínkách
                  • AF USM
                  64 590,-
                  Skladem 2 - 3 ks
                  HAMA šňůrka na krytku 5899

                  HAMA šňůrka na krytku 5899

                  *****
                  (3 recenze)
                  HAMA šňůrka na krytku 5899

                  Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

                  160,-
                  Skladem 4 - 5 ks
                  HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

                  HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

                  *****
                  (3 recenze)
                  HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

                  Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

                  120,-
                  Skladem 4 - 5 ks
                  GITZO Adventury 45 L - fotobatoh

                  GITZO Adventury 45 L - fotobatoh

                  GITZO Adventury 45 L - fotobatoh
                  Doprava zdarma
                  • kombinace prostorného batohu na techniku a každodenní využití
                  • dvě DSLR / bezzrcadlovky + 4-6 dalších objektivů
                  • 15" notebook a tablet
                  7 590,-
                  Skladem 2 - 3 ks
                  LOWEPRO Whistler BP 350 AW II - fotobatoh

                  LOWEPRO Whistler BP 350 AW II - fotobatoh

                  LOWEPRO Whistler BP 350 AW II - fotobatoh
                  Doprava zdarma Sleva
                  • nízká hmostnost, robustní konstrukce
                  • objem 33 litrů
                  • možnost připevnění lyží / snowboardu / stativu
                  5 990,-
                  Poslední kus
                  LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

                  LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

                  LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional
                  Doprava zdarma Sleva
                  • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
                  • kapacita 64GB
                  • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
                  2 690,-
                  Skladem > 5 ks
                  SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

                  SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

                  SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
                  Doprava zdarma
                  • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
                  • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
                  • Max. rychlost čtení 277 MB/s
                  LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

                  LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

                  LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional
                  Doprava zdarma Sleva
                  • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
                  • kapacita 128GB
                  • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
                  4 990,-
                  Skladem > 5 ks
                  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

                  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

                  *****
                  (1 recenze)
                  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
                  Doprava zdarma Sleva
                  • SDXC karta s kapacitou 128 GB
                  • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
                  • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
                  4 390,-
                  Skladem > 5 ks
                  CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

                  CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk