Články

filtr
  • vše
Produktová prezentace nově naskladněného Fujifilmu X100F
Produktové aktuality

Produktová prezentace nově naskladněného Fujifilmu X100F

24. 2. - Očekávaná novinka v podobě stylového a výkonného kompaktního fotoaparátu s APS-C snímačem je skladem! X100F je vybaven nejmodernějším obrazovým snímačem a rychlým obrazovým procesorem. Model si zachovává osvědčený a oblíbený elegantní/retro design a to včetně kompaktního designu. Navíc nabízí i snadnější obsluhu, která vychází z požadavků uživatelů předchozích modelů. Příští čtvrtek, tedy 2. 3., vám k tomuto fotoaparátu bude k dispozici specialista Fujifilmu, který je schopen představit tento skvost mezi kompakty a to takříkajíc do posledního šroubku.

S ISIC průkazem sleva 20 % na fotoslužby
Akce a slevy Služby

S ISIC průkazem sleva 20 % na fotoslužby

31. 1. - Pro všechny studenty jsme připravili 20% slevu na fotografické služby. Vyvolejte si fotky, ukažte platný ISIC průkaz a sleva je vaše.

Olympus Tour v čele s E-M1 Mark II
Akce a slevy Produktové aktuality Workshopy a besedy

Olympus Tour v čele s E-M1 Mark II

24. 2. - První březnové pondělí můžete být účastníky produktové prezentace Olympusu, kde se mimo široké palety fotoaparátů, objektivů a příslušenství dočkáte high end CSC fotoaparátu Olympus OMD E-M1 Mark II, která je nastupující královnou segmentu bezzrcadlových fotoaparátů se snímačem micro 4/3. Samozřejmostí je možnost vyzkoušet si horké novinky značky, stejně tak, jako zavedené produkty. Věnovat se vám budou proškolení Olympus specialisté, kteří rádi zodpoví případné dotazy a předvedou současnou fototechniku se všemi možnostmi, které dokáže nabídnout.

Zostřete na novinky Canon!
Produktové aktuality Workshopy a besedy

Zostřete na novinky Canon!

24. 2. - Canon novinky odhaleny a vy se o nich můžete dozvědět co nejvíce! 1. 3. od 13:00 a od 15:00 vám představíme zrcadlovky z oblíbených řad EOS 77D a EOS 800D. Systémový kompakt EOS M6 a další. Novými modely vás provede specialista a školitel přímo ze společnosti Canon!

Tipy a triky pro focení na horách
Recenze a tipy

Tipy a triky pro focení na horách

23. 2. - Mohlo by se zdát, že máme jaro skoro za dveřmi. Venku se otepluje, ptáci zpívají, sníh se drží už jenom ve vyšších nadmořských výškách. Podobné schéma se však každý rok opakuje, zima rozhodně neřekla své poslední slovo! Přinášíme proto další díl dobrých tipů, jak vytvořit v mrazivém, sněhobílém a vlhkém prostředí pomocí digitální zrcadlovky technicky kvalitní fotografie. Uvidíte, že se vám při cestě do hor budou naše rady opravdu hodit!

Příběhy současného Banátu - fotografická dílna s Jindřichem Štreitem vol II
Zajímavosti

Příběhy současného Banátu - fotografická dílna s Jindřichem Štreitem vol II

22. 2. - České vesnice v rumunském Banátu žijí po staletí tradičním způsobem v odlehlých kopcích nedaleko řeky Dunaje. V posledních dvaceti letech se náhle mění dlouhodobě fungující zvyky, pravidla a životní hodnoty. Mladá generace odchází, vesnice se vylidňují a pomalu mizí. S každým dalším rokem se tato změna urychluje. V pořadí druhá fotografická dílna v této oblasti s fotografem Jindřichem Štreitem si nebere za cíl idealisticky a naivně zaznamenat zastavení v čase, které se v této oblasti Banátu může zdát zvenčí romanticky krásné. Snaží se naopak popsat a zachytit současný život v této oblasti rumunských hor, často plný paradoxů, moderních vymožeností různého druhu, které současná doba nezadržitelně přináší.

Malý objektiv Canon s nekompromisním výkonem
Recenze a tipy

Malý objektiv Canon s nekompromisním výkonem

22. 2. - Širokoúhlý objektiv Canon EF-S 24 mm f/2,8 STM se může pochlubit hned několika velkými přednostmi. Určitě musíme zmínit jeho velkou světelnost, brilantní kresbu, příjemně subtilní rozměry a v neposlední řadě opravdu nízkou cenu. Poměr cena/výkon je zkrátka ohromující. Klasickým neduhem je vinětace při plně otevřené cloně. Jedná se však o zanedbatelnou vadu vzhledem k ostatním parametrům. Jak se nám s objektivem pracovalo? Snímky nalezete v komentované galerii!

Podpořte vznik knihy fotografa Davida Gaberleho!
Produktové aktuality Zajímavosti

Podpořte vznik knihy fotografa Davida Gaberleho!

21. 2. - David Gaberle je mladý street fotograf z Prahy. V roce 2015 procestoval světová velkoměsta, byl zařazen mezi prestižní Fujifilm X-photographers a stal se ambasadorem fotoaparátu Fujifilm X-Pro2. Momentálně David pracuje na vydání své první knihy nazvané Metropolight. Projekt podpořil významný český reportážní fotograf Antonín Kratochvíl. Vznik knihy můžete ovlivnit díky crowdfundingové kampani na webu Kickstarter i Vy!

GoPro Karma - převratný dron!
Produktové aktuality

GoPro Karma - převratný dron!

21. 2. - První kvadrokoptéra od lídra sportovních kamer je tu! GoPro Karma je špičkovým dronem, který spolupracuje s několika typy GoPro kamer. Aktuálně byla představena varianta, u které přímo s dronem získáte pátou generaci kamery GoPro Black. Další možností, zajímavou zejména pro majitele GoPro Hero 5 Black, je zakoupit si Karmu se závěsem/držákem na tuto kameru, kamera tedy není součástí balení. Současně byl oznámen i závěs/držák na předchozí generaci kamer, tedy GoPro Hero 4 Black, Silver a brzy by měl vyjít závěs i na Hero Session 5, 4. A čím je očekávaná novinka převratná? Pojďte to prozkoumat společně s námi!

Limitovaná edice fotobatohu LOWEPRO ProTactic 450 pouze u nás!
Produktové aktuality

Limitovaná edice fotobatohu LOWEPRO ProTactic 450 pouze u nás!

17. 2. - Do detailu propracovaný fotobatoh, který je maximálně variabilní, pohodlný a jak je u této značky dobrým zvykem, je i velmi kvalitně zpracován. Má zcela novou, originální konstrukci, která umožňuje přístup k fotografické technice z horní, zadní i obou bočních stran. Zcela nový, moderní a nadčasový design, mnoho nových funkčních vychytávek a vylepšení. Na vývoji se podíleli profesionální fotografové, kteří navrhli řadu vylepšení, které by na batohu uvítali a Lowepro je převedlo do reality, a to do série batohu ProTactic.

Slavíme s Canonem 30. výročí systému EOS ◙
Produktové aktuality

Slavíme s Canonem 30. výročí systému EOS ◙

16. 2. - Společnost Canon, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, oslaví v březnu tohoto roku 30. výročí svého světoznámého systému EOS, kam patří fotoaparáty EOS s výměnnými objektivy a pestrá škála příslušenství – zejména pak výměnné objektivy řady EF.

Rozhovor o fotografování a životě se Stanislavem Peterou
Rozhovory

Rozhovor o fotografování a životě se Stanislavem Peterou

16. 2. - Je znám jako kreativní fotograf, který klade velký důraz na postprodukci. V jeho týmu vznikají fotografie se snovým nádechem a daly by se někdy přirovnat ke grafice počitačových her nebo malbě. V poslední době má za sebou velké projekty. V minulém roce fotografoval kalendář pro Národní protidrogovou centrálu, tento rok vytvořil kalendář pro Armádu ČR, přesněji pro chrudimské výsadkáře.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace