PANASONIC LUMIX DC-GH6

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4016007 | PN: DC-GH6E

LUMIX GH6 je bezzrcadlovkou nové generace a vlajkový model LUMIX G založený na standardu Micro Four Thirds. LUMIX GH6 disponuje zcela novým senzorem 25 Mpx, 4-kanálovým audio záznamem a především opět výrazně posouvá hranice videa. Uživatelům, náročným fotografům a zejména kameramanům a filmařům umožní natáčet video záznamy v kvalitě až 5,7K/60p 10-bit, C4K/60p 10-bit 4:2:2 bez časového omezení nebo či 4K/120p a Slow Motion se záznamem až 300 fps FHD.
Více o produktu »

 • Panasonic DC-GH6 Micro Four Thirds bezzrcadlovka
 • Zcela nový processor 25 Mpx, nový snímač, nové konektory
 • Video 5,7K v 10-bit 60p včetně interního záznamu do Apple Pro Res 422 HQ
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Panasonic DC-GH6 Micro Four Thirds bezzrcadlovka
 • Zcela nový processor 25 Mpx, nový snímač, nové konektory
 • Video 5,7K v 10-bit 60p včetně interního záznamu do Apple Pro Res 422 HQ
 • Video 4K 120p v 10-bit bez ořezu a VFR záznam až 300fps v 10-bit FullHD
 • Simultální interní/externí záznam ve 4K 10-bit
 • 4-kanálové audio 48kHz/24-bit, High-Res 96kHz/24-bit
 • Plnohodnotné HDMI ve verzi 2.1 (podpora 4K 120p)
 • Dotykový LCD 3,0“ s rozlišením 1 840 000 bodů
 • LVF (Live View Finder) hledáček OLED / 3 680 000 bodů
 • USB-C PD (napájení a nabíjení současně), T/C terminal
 • Nejúčinnější 5-osý in-body stabilizátor s účinností 7,5EV (včetně podpory anamorfních objektivů)
 • Sériové snímání až 75 sn/sek. včetně možnosti fotit v rozlišení až 100 Mpx z ruky do RAW nebo JPG
 • Video záznam ve všech režimech bez časového omezení a rizika přehřívání
 • Utěsněné tělo, odolné proti nepřízni počasí (vlhkost, prach, zima -10°C)
100%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu PANASONIC LUMIX DC-GH6

Panasonic DC-GH6 s videem v rozlišení až 5,7K se pyšní novým snímačem, procesorem i několika dalšími funkcemi, které najdete v řadě G a vůbec u fotoaparátů Lumix poprvé. Kromě 5,7K nabízí široký dynamický rozsah a jako vůbec první fotoaparát řady G obsahuje V-log/V-GamutPochlubí se o 20 % vyšším počtem efektivních pixelů než model GH5 nebo novým snímačem Live MOS bez low-pass filtru s rozlišením 25,2 Mpx

Panasonic GH6 image 1

Nejnovější technologie

Díky zvýšení efektivního počtu pixelů (o více než 20 %) u nového 25,2 Mpx Live MOS senzoru se může GH6 pochlubit vysokým rozlišením s extrémně rychlým zpracováním signálu a širokým dynamickým rozsahem. Zcela nová generace procesoru Venus Engine byla rovněž vylepšena o pokročilé technologie zpracování obrazu, které umožňují vykreslit obraz ve vysokém rozlišení s přirozenou strukturou šumu a bohatou reprodukcí barev, což je charakteristickým znakem fotoaparátů LUMIX.

Panasonic GH6 image 2

Nový senzor a obrazový procesor

Senzor typu Live MOC nabídne vysoké rozlišení, vysokorychlostní zpracování signálu a  potlačení pohybového zkreslení (rolling shutter), včetně širokého dynamického rozsahu. Nový procesor Venus Engine poskytuje přibližně dvojnásobný výpočetní výkon, což umožňuje vysokorychlostní zpracování vyššího počtu pixelů nového snímače a videa s vyšším rozlišením a vyšší bitovou hloubkou. Na vývoji se podílejí tři klíčové technologie – nové inteligentní zpracování detailů, nová 2D redukce šumu a vysoce přesná 3D redukce šumu pro video. V režimu vysokého rozlišení je osm po sobě jdoucích snímků automaticky pořízeno při posunu snímače pomocí mechanismu Body I.S. (Image Stabilizer) a syntetizováno do 100 Mpx ekvivalentu (11552 x 8672 pixelů), který věrně reprodukuje přesné detaily a lze jej uložit jako vysoce realistické snímky nejen ve formátu RAW, ale také ve formátu JPEG.

Panasonic GH6 image 3

Pokročilé funkce

Nové inteligentní zpracování detailů přesněji detekuje ploché části, detailní části a okrajové části snímku, aby byl obraz co nejvíce realistický.  2D redukce šumu potlačuje chromatický šum a zlepšuje strukturu jasového šumu, aby byly fotografie přirozené i při snímání s nedostatkem světla, tedy při použití vysokých ISO hodnot. Díky vysoce přesné 3D redukci šumu pro video byla zdokonalena schopnost detekce nehybných a pohyblivých částí, což umožňuje optimalizovat redukci šumu při minimalizaci následných duchů. Výsledkem je zvýšení kvality obrazu videa s dynamickým pohybem. Vysoce přesná funkce Dual 3D Color Control navíc vylepšuje reprodukci barev podle úrovně jasu, sytosti a odstínu pro bohaté a věrné barevné podání.

Ve fotoaparátu lze také vytvářet časosběrná videa 4K 60p. Funkce vyrovnání expozice automaticky upravuje expozici tak, aby nedocházelo k velkým změnám jasu mezi sousedními snímky a vznikaly tak vyrovnané časosběrné záběry. Časosběrné video lze nově vytvořit snadnou pouhým určením doby snímání a přístroj sám zkalkuluje potřebný počet pořízených snímků a intervalů mezi nimi. V budoucí aktualizaci firmwaru bude přidána funkce USB host, která umožní zapisovat data přímo na SSD.

Panasonic GH6 image 4

Video i vysoký DR

LUMIX GH6 jako první mezi fotoaparáty řady LUMIX G obsahuje V-Log/V-Gamut a poskytuje více než 12 EV a dokonce více než 13 EV širokého dynamického rozsahu při použití režimu Dynamic Range Boost, kde se v každém pixelu spojuje obraz s prioritou sytosti generovaný z obvodu s nízkou citlivostí ISO a obraz s nízkým šumem generovaný z obvodu s vysokou citlivostí ISO. Kompozitní obraz dosahuje nízké úrovně šumu a vysoké sytosti, takže výsledkem je jasné a plynulé video s dynamickým rozsahem HDR s bohatou gradací.

Dále jsou k dispozici režimy videa v kvalitě C4K/4K 4:2:2 10-bit 60p s neomezenou dobou záznamu, 4:2:0 10bit 4K120p, 4:2:2 10bit FHD 240p HFR (High Frame Rate) a FHD až 300fps VFR (Variable Frame Rate) pro zpomalenou reprodukci dynamického pohybu. Kromě režimu 4:2:0 10bit 5,7K 60p lze nahrávat 4:3 Anamorfně 4:2:0 10bit 5,8K 30p (4,4K 60p) s využitím celé plochy snímače. Na monitoru je možné v reálném čase zobrazit roztažené záběry (Desqueeze Display). Záznam videa v režimu 5,7K 30p je poprvé u fotoaparátů LUMIX k dispozici ve formátu Apple ProRes 422 HQ, což umožňuje nelineární střih bez překódování. Lepší technologií distribuce a odvádění tepla se prodloužila také doba záznamu.

Interní záznam videa 5.7K 30p je poprvé v řadě LUMIX k dispozici v ProRes 422 HQ a ProRes 422 s použitím karty CFexpress typu B, která umožňuje efektní nelineární střih bez překódování. DCI4K a FHD ProRes 422 HQ a ProRes 422 budou také podporovány v budoucí aktualizaci firmwaru. LUMIX GH6 také umožňuje interní záznam v kvalitě 4:2:2 10bit C4K 60p při současném simultálním výstupu 4:2:2 10bit C4K 60p přes HDMI. Jelikož je osazen nejnovějším konektorem HDMI, bude po budoucí aktualizaci firmwaru podporovat video výstup C4K 120p HDMI. Kromě toho se pracuje na možnosti výstupu C4K 120p RAW na monitorový rekordér Atomos Ninja V+ přes HDMI 2.0, který bude také k dispozici v budoucí aktualizaci firmwaru.

Panasonic GH6 image 5

Výkonný stabilizátor obrazu

Model LUMIX GH6 se může pochlubit 7,5 EV výkonnou stabilizací obrazu s technologií Dual I.S.2 pro neroztřesené snímání z ruky. Novinka využívá vysoce přesný 5-osý gyroskopický snímač s novým algoritmem, umožňujícím dosáhnout 7,5 EV stabilizace v systému Body I.S. a Dual I.S.2. Nabízí také širokou škálu formátů záznamu, rozlišení a snímkových frekvencí, z nichž si můžete vybrat podle účelu včetně stabilizace anamorfních objektivů. GH6 je navržen a vyvinut na základě bezprostředních filmařských zkušeností, aby kromě vynikajícího zobrazovacího výkonu a mobility, umožnil i vysokou efektivitu pracovního postupu od nastavení přes snímání až po postprodukci. 

Panasonic GH6 image 6

Vysoké ISO a méně šumu

Kombinace nového pokročilého snímače s vylepšeným výkonem v sytosti barev a novým procesorem umožňuje vykreslit jasnější obraz i při vysokém rozlišení 25,2 Mpx a nižší minimální citlivosti ISO 100 (v rozšířeném módu ISO 50 - 25600 pro FOTO / ISO 50  - 12800 pro VIDEO). Dynamický rozsah měří rozsah jasu, který je schopen zachytit v jediném okamžiku.

Panasonic GH6 image 7

Profesionální fotoaparát i kamera

LUMIX GH6 využívá proslulou kolorimetrii řady filmových kamer VariCam. Ve výchozím nastavení je ve fotoaparátu k dispozici převodní tabulka V709 LUT (Look Up Table) se standardem Rec.709. Videozáznam s aplikovanou LUT je možné zobrazit nejen v živém náhledu, ale také při přehrávání pomocí funkce V-Log View Assist. Kromě běžného formátu.vlt lze nově použít také 3D LUT.cubeLUMIX GH6 nabízí řadu praktických funkcí. Ve fotografickém režimu je k dispozici řada nastavení včetně různých předvoleb gama typu Cinelike. „Cinelike D2“ a „Cinelike V2“ mají podobné charakteristiky nastavení gama pro filmovou produkci.

V reakci na požadavky profesionálních uživatelů jsou k dispozici asistenční funkce videa, jako je Waveform Monitor, Vector Scope, Zebra Pattern, Spot Meter, Frame Marker, anamorfní zobrazení Desqueeze, indikátor REC záznamu červeným rámečkem a přední/zadní vypínatelné kontrolky Tally. Novinkou u LUMIX GH6 je funkce Safety Zone Marker, která zobrazuje vodítko 95 %, 90 % nebo 80 % záznamové plochy pro zajištění bezpečné zóny pro kompozici a titulky. Středová značka nyní umožňuje zvolit typ značky. V položce Nastavení teploty barev lze nyní na obrazovce záznamu zobrazit hodnoty v Kelvinech.

Panasonic GH6 image 8

Nejen video ale i špičkové audio

Zvuk lze nahrávat až 4-kanálově v 24bitové kvalitě se vzorkováním 48/96kHz s vysokým rozlišením jak pomocí mikrofonu XLR - připojeného přes mikrofonní adaptér XLR DMW-XLR1 (Ch1 Ch2), tak pomocí vestavěného mikrofonu (Ch3, Ch4). Uživatelé mohou kombinovat několik typů externích mikrofonů, které odpovídají situaci, v níž se nahrává, jako jsou venkovní rozhovory, kde je třeba zaznamenat hlas řečníků i okolní zvuk. Kanál, který se má použít pro sluchátka, lze přepínat během nahrávání videa a nabídky zvuku lze přímo otevřít pomocí tlačítka Fn1 na horní straně GH6 pro snadnou kontrolu úrovně zvuku během čtyřkanálového záznamu zvuku. Pro externí mikrofon je k dispozici stereofonní konektor 3,5 mm (jack).

Panasonic GH6 image 9

AF, mobilita a inteligentní ovládání   

Díky novému snímači a novému procesoru pro zpracování obrazu se zlepšil výkon automatického ostření LUMIX GH6. Rychlejší zpracování signálu novým obrazovým procesorem a vylepšený algoritmus automatického zaostřování výrazně zvýšil výkon detekce objektů. Na podporu vysoce přesného ostření nabízí LUMIX GH6 praktické možnosti manuálního zaostření. Zatímco při nelineárním nastavení se zaostření posouvá o proměnnou hodnotu podle rychlosti otáčení zaostřovacího kroužku, při lineárním nastavení se posouvá o určenou hodnotu podle úhlu otočení zaostřovacího kroužkuCitlivost (velikost posunu zaostření na jedno rotační kvantum) lze zvolit v rozmezí 90 až 360 stupňů po 30 stupních, aby bylo možné pracovat se zamýšleným ostřením. Pomůcka k manuálnímu ostření (Asistent MF) umožňuje zvětšit zaostřovací bod, je nyní k dispozici nejen při fotografování, ale také při nahrávání videa. LUMIX GH6 má vysokorychlostní sériové snímání 14 (AFS) / 8 (AFC) snímků s mechanickou závěrkou a 75 snímků/sek s elektronickou závěrkou.

LUMIX GH6 je vybaven 3,0“ dotykovým displejem s širokým pozorovacím úhlem, poměrem stran 3:2 a vysokým rozlišením 1 840 000 bodů. Konstrukce monitoru a umístění konektorů (HDM, USB, Audio) se navzájem neruší a umožňují volné nastavení úhlu sklonu/otáčení monitoru bez omezení, i když jsou připojeny kabely. Velký hledáček LVF (Live View Finder) OLED (Organic Light-Emitting Diode) s rozlišením 3 680 000 bodů má vysoký poměr zvětšení přibližně 1,52x / 0,76x (ekvivalent 35mm fotoaparátu).

Panasonic GH6 image 10

Vysoká odolnost těla GH6

Aby vydržel LUMIX GH6 pracovat opravdu kdekoli a kdykoli, přední i zadní rám je vyroben z hořčíkové slitiny a navíc je tělo odolné proti stříkající vodě i proti prachu a mrazu až do -10 stupňů Celsia. Závěrka má životnost přibližně 200 000 cyklů. Tlačítko Rec je umístěno na horní i přední straně fotoaparátu, což usnadňuje spuštění a zastavení záznamu i při snímání pod nízkým úhlem nebo, použitím v kleci. LUMIX GH6 je vybaven dvěma sloty na paměťových karet. Karta CFexpress (typ B) podporuje interní záznam videa s vysokým datovým tokem 800 Mb/s nebo vyšším, včetně 5,7K 30p ProRes 422 HQ a C4K 60p ALL-I. Paměťová karta SD UHS II V90 podporuje interní záznam videa s rychlostí 600 Mb/s nebo nižší. Při záznamu na obě karty je možné také zvolit metodu záznamu s možností režimu Štafetový záznam, Záložní záznam, Alokační záznam (Relay Recording, Backup Recording, Allocation Recording. 

Panasonic GH6 image 11

Konektivita a příslušenství

Pro obrazový výstup je k dispozici plnohodnotný HDMI port A. Navíc je přibalen držák kabelového zámku pro kabel HDMI/USB, který zabraňuje problémům, jako je odpojení při natáčení. LUMIX GH6 podporuje rozhraní USB 3.2 Gen 2 pro vysokorychlostní zápis a čtení. Baterii s vysokou hustotou energie 2200 mAh lze dobíjet přes síťový zdroj nebo přímo přes USB dle toho, co uživatelům více vyhovuje. Nechybí ani standard USB PD (Power Delivery) pro současné napájení i nabíjení při použití odpovídající nabíječky baterií DMW-BTC15 (prodává se samostatně). LUMIX GH6 je také kompatibilní se T/C synchronizací s časovým kódem IN/OUT prostřednictvím synchronizačního konektoru a přibaleného převodní kabelu BNC. To usnadňuje nelineární střih záznamů pořízených více kamerami.

Panasonic GH6 image 12

Bezdrátová konektivita

Wi-Fi v pásmu 5 GHz (IEEE802.11ac) je k dispozici stejně jako v pásmu 2.4 GHz (IEEE802.11b/g/n). To zajišťuje bezpečné a stabilní propojení nejen s chytrým telefonem nebo tabletem, ale také s dalšími zařízeními na místě natáčení, která umožňují dálkové ovládání. Rychlost přenosu foto/video dat se zvyšuje při použití pásma 5 GHz. Kompatibilita s nízkoenergetickým Bluetooth 5.0 (tzv. BLE: Bluetooth Low Energy) umožňuje neustálé spojení s chytrým telefonem nebo tabletem s minimální spotřebou energie. Nastavení fotoaparátu LUMIX GH6 lze také kopírovat a bezdrátově přenášet do ostatních fotoaparátů GH6 při použití více fotoaparátů GH6.

Aplikace LUMIX Sync pro zařízení iOS/Android umožňuje dálkové ovládání fotoaparátu pomocí chytrého telefonu nebo tabletu přes jednoduché bezdrátové připojení. Kromě bezdrátového ovládání pomocí dálkové spouště DMW-RS2 (prodává se samostatně) umožňuje aplikační software LUMIX Tether fotografování a nahrávání s připojením přes USB. Uživatelé mohou současně ovládat až 12 zařízení připojených k počítači. Umožňuje jim zobrazit obraz na velké obrazovce počítače i během záznamu.

Panasonic GH6 image 13

Klíčové vlastnosti

 • Nový přesný 5-osý gyroskopický snímač s novým algoritmem
 • 5,7K/60p 10bit 4:2:0 | 5,8K/30p 10bit 4:2:0 (4,4K/60p) anamorfní | C4K/60p 10bit 4:2:2
 • Záznam bez časového omezení i přes HDMI | 4K/120p 10bit 4:2:0 | Full HD/240p 10bit 4:2:2 HFR | slow motion 300 fps Full HD VFR
 • Interní záznam videa 5,7K v ProRes 422 HQ a ProRes 422 (s kartou CFexpress B)
 • Časosběrná videa 4K/60p s funkcí vyrovnání expozice
 • Nahrávání zvuku v až 4 kanálech ve 24bitové kvalitě se vzorkováním 48/96 kHz (externí / vestavěný mikrofon)
 • Eliminace pohybového zkreslení (rolling shutter)
 • ISO: rozšířené 50-25 600 pro fotografii a ISO 50-12 800 pro video
 • Plynulé video s dynamickým rozsahem HDR s bohatou gradací
 • RAW, JPEG
 • Vysoká mobilita, kompaktní a lehká konstrukce s výkonnou stabilizací Body I.S.
 • Široká škála objektivů LUMIX G – Exkluzivně navržená pro fotoaparát Micro Four Thirds (řada Panasonic LUMIX G se může pochlubit celkem 30 objektivy Micro Four Thirds)
 • Pro zvýšení výkonu GH6 budou k dispozici aktualizace firmwaru podle potřeb zákazníků:

?DCI4K ProRes 422 HQ / ProRes 422

?DCI4K ProRes 422 HQ / ProRes 422

?Přímé nahrávání na USB-SSD

?Výstup videa 4K 120p HDMI během živého náhledu

?DCI 4K 120p HDMI RAW Video Data Output to ATOMOS Ninja V+

 

 

Parametry produktu

Velikost snímačemicro 4/3 (crop 2×)
Barva fotoaparátučerná
Rozlišení snímače (počet efektivních pixelů v Mpx)25,2
Rychlost sériového snímání (sn/s)75
Vlastnosti tělakovové
Crop faktor2
BajonetMicro 4/3
Maximální rozlišení fotografie (px)5 776 x 4 336
Poměr stran snímku4:3
Typ snímačeLive MOS
Citlivost ISO - rozsah50 - 25 600
Rozšířené ISO (minimum)50
Rozšířené ISO (maximum)25600
Stabilizace obrazumechanická (posunem snímače)
Formát snímkuRAW | JPEG
Funkce LCD displejedotykový | výklopný a otočný
Velikost LCD displeje3,0"
Rozlišení LCD (px)1 840 000
Hledáčekelektronický
Rozlišení elektronického hledáčku (px)3 680 000
Zvětšení hledáčku1.52x
Expoziční čas - nejkratší (s)1/32 000
Expoziční čas - nejdelší (s)60
Blesksystémová patice
Synchronizační čas pro blesk1/250
Záznam videa5,7K
Možnosti pro videoH.264/MPEG-4 AVC | AVCHD | H.265
RozhraníHDMI | Wi-Fi | sluchátkový výstup (3,5 mm) | USB 2.0
NapájeníLi-Ion
Druh pamětiSD/CFExpress
Šířka fotoaparátu (mm)138
Výška fotoaparátu (mm)100
Hloubka fotoaparátu (mm)100
Hmotnost fotoaparátu (g)823
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

PANASONIC 7-14 mm f/4 ASPH LUMIX G VARIO pro MICRO 4/3

PANASONIC 7-14 mm f/4 ASPH LUMIX G VARIO pro MICRO 4/3

PANASONIC 7-14 mm f/4 ASPH LUMIX G VARIO pro MICRO 4/3
Doprava zdarma Sleva
 • Ohnisková vzdálenost: 7–14 mm
 • Světelnost objektivu: f/4
 • Zorný úhel: 114°–75°
25 390,-
PANASONIC 45 mm f/2,8 ASPH LEICA DG MACRO-ELMARIT MEGA O.I.S

PANASONIC 45 mm f/2,8 ASPH LEICA DG MACRO-ELMARIT MEGA O.I.S

PANASONIC 45 mm f/2,8 ASPH LEICA DG MACRO-ELMARIT MEGA O.I.S
Doprava zdarma Sleva
 • Ohnisková vzdálenost 45 mm
 • Světelnost f/2,8
 • Zvětšení obrazu 2:1
20 290,-
Poslední kus
PANASONIC 14-42 mm f/3,5-5,6 černý POWER O.I.S LUMIX G X VARIO pro MICRO 4/3

PANASONIC 14-42 mm f/3,5-5,6 černý POWER O.I.S LUMIX G X VARIO pro MICRO 4/3

PANASONIC 14-42 mm f/3,5-5,6 černý POWER O.I.S LUMIX G X VARIO pro MICRO 4/3
Doprava zdarma
 • Micro 4/3 systém
 • Ohnisková vzdálenost 14–42 mm
 • Elektronický pohon zoomu
10 890,-
PANASONIC 45-175 mm f/4-5,6 černý LUMIX G X VARIO

PANASONIC 45-175 mm f/4-5,6 černý LUMIX G X VARIO

*****
(3 recenze)
PANASONIC 45-175 mm f/4-5,6 černý LUMIX G X VARIO
Doprava zdarma Sleva
 • ohnisková vzdálenost 45-175 mm
 • technologie Power Zoom
 • optický zoom 3,9x
11 890,-
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

*****
(6 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
 • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
 • 4 ks
350,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička
 • připevnění popruhu k fotoaparátu
 • nezabraňuje přístupu k baterii
 • po připevnění popruhu směřuje tělo bajonetem dolů
350,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate

PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate

*****
(5 recenzí)
PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate
Doprava zdarma
 • jednoduchý a efektivní způsob jak nosit fotoaparát např. připevněný na opasek, na...
 • perfektní zpracování s doživotní zárukou
 • nosnost až 90 kg díky kvalitnímu celohliníkovému provedení
1 990,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Capture v3 SILVER Standard plate

PEAK DESIGN Capture v3 SILVER Standard plate

*****
(4 recenze)
PEAK DESIGN Capture v3 SILVER Standard plate
Doprava zdarma
 • jednoduchý a efektivní způsob jak nosit fotoaparát např. připevněný na opasek, na...
 • perfektní zpracování s doživotní zárukou
 • balení s kompatibilní stativovou destičkou
1 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SANDISK SDHC 32GB ULTRA

SANDISK SDHC 32GB ULTRA

*****
(7 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 100 MB/s
290,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
460,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME

SANDISK SDXC 128GB EXTREME

SANDISK SDXC 128GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • rychlost čtení až 150 MB/s, zápis až 70 MB/s
 • vodě, pádu, teplotně (provozuschopná i při -25 až 85°C) a rengenově odolné provedení
750,-
Skladem > 5 ks
SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB
Doprava zdarma
 • Úložná kapacita 512 GB
 • Sběrnice PCIe 3.0
 • Maximální rychlost čtení: 1 700 MB/s
11 990,-
Poslední kus
OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R

OLYMPUS blesk FL900R
Doprava zdarma
 • Výkonný profesionální blesk s GN 58* při ISO 100
 • Ultra-rychlé sekvenční snímání
 • Funkce Focus Bracketing a Focus Stacking
10 990,-
PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE

PANASONIC blesk DMW-FL200LE
Doprava zdarma
 • malý ale výkonný externí blesk
 • časy záblesku 1/50000s - 1/250s
 • indikátor nabití
7 990,-
Poslední kus
PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580

PANASONIC blesk DMW-FL580
Doprava zdarma
 • externí blesk určený pro digitální fotoaparáty Panasonic
 • disponuje spolehlivým TTL režimem, automatikou, i manuálním nastavením výkonu
 • směrné číslo GN 58
17 790,-
Skladem 2 - 3 ks
OLYMPUS Blesk STF-8 Macro

OLYMPUS Blesk STF-8 Macro

*****
(1 recenze)
OLYMPUS Blesk STF-8 Macro
Doprava zdarma
 • externí macro blesk se směrným číslem GN 8,5 (při použití 2 hlav) a GN 6 (při použití 1...
 • ideální na fotografování květin, hmyzu nebo pořizování komerčních snímků ve studiu
 • odolný vůči vodě, prachu a mrazu
13 990,-
Poslední kus
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

*****
(1 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
15 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

*****
(4 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
Doprava zdarma
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
9 990,-
Skladem 2 - 3 ks
Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Naučte se správně nastavit fotoaparát, natáčet i stříhat video tak, abyste uměli produkovat (nejen) jednoduchá a dynamická videa, která jsou v dnešní době trendy na...

2 390,-
> 3 volných míst
Kurz focení mobilem: Využijte jeho potenciál naplno

Kurz focení mobilem: Využijte jeho potenciál naplno

Kurz focení mobilem: Využijte jeho potenciál naplno

Nejlepší fotoaparát je ten, který máte stále u sebe. To si uvědomila nejen spousta běžných uživatelů, ale i světově známých fotografů. Chase Jarvis na toto téma...

1 590,-
1 - 3 volná místa
První kroky do světa videa

První kroky do světa videa

První kroky do světa videa

Ať už fotíte a chcete zkusit i něco natočit, nebo kvůli videu budete brát foťák poprvé do ruky, je tento kurz přesně pro vás! Projdete si základní nastavení...

1 790,-
1 - 3 volná místa
PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/L1 pro Panasonic a Leicu

PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/L1 pro Panasonic a Leicu

PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/L1 pro Panasonic a Leicu
Doprava zdarma
 • kabelová spoušť s funkcí intervalového snímání
 • podsvětelný LCD displej
 • napájení 2X AAA baterie
1 190,-
Skladem 2 - 3 ks
PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/L1 pro Panasonic

PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/L1 pro Panasonic

*****
(2 recenze)
PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/L1 pro Panasonic
Doprava zdarma
 • rádiová spoušť
 • dosah 100 metrů / 2,4 GHz
 • délka kabelu 120 cm
1 090,-
Skladem 2 - 3 ks

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
09.12.2022 09:06:55

Tak složitý přístroj není možno zvládnout za několik dnů! Návod na používání má "pouhých" 800 stránek !!

   Příslušenství k produktu PANASONIC LUMIX DC-GH6

   PANASONIC 7-14 mm f/4 ASPH LUMIX G VARIO pro MICRO 4/3

   PANASONIC 7-14 mm f/4 ASPH LUMIX G VARIO pro MICRO 4/3

   PANASONIC 7-14 mm f/4 ASPH LUMIX G VARIO pro MICRO 4/3
   Doprava zdarma Sleva
   • Ohnisková vzdálenost: 7–14 mm
   • Světelnost objektivu: f/4
   • Zorný úhel: 114°–75°
   25 390,-
   PANASONIC 45 mm f/2,8 ASPH LEICA DG MACRO-ELMARIT MEGA O.I.S

   PANASONIC 45 mm f/2,8 ASPH LEICA DG MACRO-ELMARIT MEGA O.I.S

   PANASONIC 45 mm f/2,8 ASPH LEICA DG MACRO-ELMARIT MEGA O.I.S
   Doprava zdarma Sleva
   • Ohnisková vzdálenost 45 mm
   • Světelnost f/2,8
   • Zvětšení obrazu 2:1
   20 290,-
   Poslední kus
   PANASONIC 14-42 mm f/3,5-5,6 černý POWER O.I.S LUMIX G X VARIO pro MICRO 4/3

   PANASONIC 14-42 mm f/3,5-5,6 černý POWER O.I.S LUMIX G X VARIO pro MICRO 4/3

   PANASONIC 14-42 mm f/3,5-5,6 černý POWER O.I.S LUMIX G X VARIO pro MICRO 4/3
   Doprava zdarma
   • Micro 4/3 systém
   • Ohnisková vzdálenost 14–42 mm
   • Elektronický pohon zoomu
   10 890,-
   PANASONIC 45-175 mm f/4-5,6 černý LUMIX G X VARIO

   PANASONIC 45-175 mm f/4-5,6 černý LUMIX G X VARIO

   *****
   (3 recenze)
   PANASONIC 45-175 mm f/4-5,6 černý LUMIX G X VARIO
   Doprava zdarma Sleva
   • ohnisková vzdálenost 45-175 mm
   • technologie Power Zoom
   • optický zoom 3,9x
   11 890,-
   PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

   PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

   *****
   (6 recenzí)
   PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
   • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
   • 4 ks
   350,-
   Skladem > 5 ks
   PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

   PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

   PEAK DESIGN Anchor Mount - destička
   • připevnění popruhu k fotoaparátu
   • nezabraňuje přístupu k baterii
   • po připevnění popruhu směřuje tělo bajonetem dolů
   350,-
   Skladem > 5 ks
   PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate

   PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate

   *****
   (5 recenzí)
   PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate
   Doprava zdarma
   • jednoduchý a efektivní způsob jak nosit fotoaparát např. připevněný na opasek, na...
   • perfektní zpracování s doživotní zárukou
   • nosnost až 90 kg díky kvalitnímu celohliníkovému provedení
   1 990,-
   Skladem > 5 ks
   PEAK DESIGN Capture v3 SILVER Standard plate

   PEAK DESIGN Capture v3 SILVER Standard plate

   *****
   (4 recenze)
   PEAK DESIGN Capture v3 SILVER Standard plate
   Doprava zdarma
   • jednoduchý a efektivní způsob jak nosit fotoaparát např. připevněný na opasek, na...
   • perfektní zpracování s doživotní zárukou
   • balení s kompatibilní stativovou destičkou
   1 990,-
   Skladem 4 - 5 ks
   SANDISK SDHC 32GB ULTRA

   SANDISK SDHC 32GB ULTRA

   *****
   (7 recenzí)
   SANDISK SDHC 32GB ULTRA
   • základní řada karet od Sandisku
   • klasické rozměry SD
   • rychlost čtení až 100 MB/s
   290,-
   Skladem > 5 ks
   SANDISK SDXC 64GB ULTRA

   SANDISK SDXC 64GB ULTRA

   SANDISK SDXC 64GB ULTRA
   • základní řada karet od Sandisku
   • klasické rozměry SD
   • rychlost čtení až 80 MB/s
   460,-
   Skladem > 5 ks
   SANDISK SDXC 128GB EXTREME

   SANDISK SDXC 128GB EXTREME

   SANDISK SDXC 128GB EXTREME
   • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
   • rychlost čtení až 150 MB/s, zápis až 70 MB/s
   • vodě, pádu, teplotně (provozuschopná i při -25 až 85°C) a rengenově odolné provedení
   750,-
   Skladem > 5 ks
   SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB

   SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB

   SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB
   Doprava zdarma
   • Úložná kapacita 512 GB
   • Sběrnice PCIe 3.0
   • Maximální rychlost čtení: 1 700 MB/s
   11 990,-
   Poslední kus
   OLYMPUS blesk FL900R

   OLYMPUS blesk FL900R

   OLYMPUS blesk FL900R
   Doprava zdarma
   • Výkonný profesionální blesk s GN 58* při ISO 100
   • Ultra-rychlé sekvenční snímání
   • Funkce Focus Bracketing a Focus Stacking
   10 990,-
   PANASONIC blesk DMW-FL200LE

   PANASONIC blesk DMW-FL200LE

   PANASONIC blesk DMW-FL200LE
   Doprava zdarma
   • malý ale výkonný externí blesk
   • časy záblesku 1/50000s - 1/250s
   • indikátor nabití
   7 990,-
   Poslední kus
   PANASONIC blesk DMW-FL580

   PANASONIC blesk DMW-FL580

   PANASONIC blesk DMW-FL580
   Doprava zdarma
   • externí blesk určený pro digitální fotoaparáty Panasonic
   • disponuje spolehlivým TTL režimem, automatikou, i manuálním nastavením výkonu
   • směrné číslo GN 58
   17 790,-
   Skladem 2 - 3 ks
   OLYMPUS Blesk STF-8 Macro

   OLYMPUS Blesk STF-8 Macro

   *****
   (1 recenze)
   OLYMPUS Blesk STF-8 Macro
   Doprava zdarma
   • externí macro blesk se směrným číslem GN 8,5 (při použití 2 hlav) a GN 6 (při použití 1...
   • ideální na fotografování květin, hmyzu nebo pořizování komerčních snímků ve studiu
   • odolný vůči vodě, prachu a mrazu
   13 990,-
   Poslední kus
   PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

   PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

   *****
   (1 recenze)
   PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
   Doprava zdarma Recenze odborníka
   • průměr lahve na vodu
   • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
   • doživotní záruka
   15 990,-
   Skladem 2 - 3 ks
   PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

   PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

   *****
   (4 recenze)
   PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
   Doprava zdarma
   • průměr lahve na vodu
   • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
   • doživotní záruka
   9 990,-
   Skladem 2 - 3 ks
   Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

   Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

   Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

   Naučte se správně nastavit fotoaparát, natáčet i stříhat video tak, abyste uměli produkovat (nejen) jednoduchá a dynamická videa, která jsou v dnešní době trendy na...

   2 390,-
   > 3 volných míst
   Kurz focení mobilem: Využijte jeho potenciál naplno

   Kurz focení mobilem: Využijte jeho potenciál naplno

   Kurz focení mobilem: Využijte jeho potenciál naplno

   Nejlepší fotoaparát je ten, který máte stále u sebe. To si uvědomila nejen spousta běžných uživatelů, ale i světově známých fotografů. Chase Jarvis na toto téma...

   1 590,-
   1 - 3 volná místa
   První kroky do světa videa

   První kroky do světa videa

   První kroky do světa videa

   Ať už fotíte a chcete zkusit i něco natočit, nebo kvůli videu budete brát foťák poprvé do ruky, je tento kurz přesně pro vás! Projdete si základní nastavení...

   1 790,-
   1 - 3 volná místa
   PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/L1 pro Panasonic a Leicu

   PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/L1 pro Panasonic a Leicu

   PIXEL spoušť kabelová s časosběrem TC-252/L1 pro Panasonic a Leicu
   Doprava zdarma
   • kabelová spoušť s funkcí intervalového snímání
   • podsvětelný LCD displej
   • napájení 2X AAA baterie
   1 190,-
   Skladem 2 - 3 ks
   PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/L1 pro Panasonic

   PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/L1 pro Panasonic

   *****
   (2 recenze)
   PIXEL spoušť rádiová Oppilas RW-221/L1 pro Panasonic
   Doprava zdarma
   • rádiová spoušť
   • dosah 100 metrů / 2,4 GHz
   • délka kabelu 120 cm
   1 090,-
   Skladem 2 - 3 ks

   Poradna k produktu

   PANASONIC LUMIX DC-GH6

   Přidat příspěvek
   • Ales C.
    Odpovědět

    Set Panasonic GH-6 56.000Kc

    Ales C. 10.02.2023 04:00:14
    Obsahuje tento set vsechny 3 darky ktere zde uvadite? Objektiv 12-35/2.8, brasna a akumulator.
    • Vojtěch Kubec
     Odpovědět

     RE:Set Panasonic GH-6 56.000Kc

     Vojtěch Kubec 10.02.2023 19:24:28

     Dobrý den, ano, toto samostatné tělo (PANASONIC LUMIX DC-GH6, Kód produktu: 4016007 ), nikoliv set, obsahuje všecny tři dárky, jak uvádíte a jak je uvedeno v hlavičce popisu u tohoto fotoaparátu. -vk

   • Dagmar P.
    Odpovědět

    Kdy bude k dispozici + cena

    Dagmar P. 16.02.2022 11:25:57
    Dobrý den, ráda bych se zeptala kdy by měl být aparát k dispozici? A jaká bude přibližná cena? Děkuji
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Kdy bude k dispozici + cena

     Jakub Valdivia 16.02.2022 11:28:53

     Dobrý den,

     zatím čekáme na informace ohledně dostupnosti a ceny. Můžete si nastavit hlídacího psa a jakmile se cokoliv u produktu změní, budete informována. 

   Instagram feed
   Instagram feed
   Instagram feed
   Instagram feed
   I nás baví Instagram.
   @fotoskodacz
   Servisní knížka plná výhod
   • 4 servisní prohlídky
   • základní kurz ovládání zrcadlovky
   • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

   Kompletní informace »

   Čekejte prosím...